Autor Tema: Fudbal, nogomet i još ponešto  (Posjeta: 679933 )

0 članova i 7 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6270 : 15.03.2016. 23:50:50 »
Ma čisti karakter. Ta cijela ekipa diše zajedno i to je odlučilo. Odlučio je Simeone kad je počeo dizati ruke i budio navijače da još jače zvižde i baš tad je PSV-ov igrač pogodio gredu i onda ponosni ratnik Juanfran hladnokrvno zabija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6271 : 16.03.2016. 18:23:37 »
Danas igramo protiv Wengerove djece. Nadam se neko mdvostrukom hendikepu  :D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6272 : 16.03.2016. 18:29:02 »
Hahaahahaha. Mene trema lagano hvata za večeras iako se pokušavam izolirati i ne razmišljati o utakmici, ali ne može se očito bez toga ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6273 : 16.03.2016. 18:33:37 »
I tko vam na kraju nedostaje?  :D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6274 : 16.03.2016. 19:09:55 »
Marchisio, Chiellini i Dybala. Za Mandžukića ne znam, pozvan je za utakmicu, ali je upitan. Nisam danas pratio što se događa. Moguće da će prije same utakmice odlučiti hoće li igrati.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6275 : 16.03.2016. 19:18:45 »
Evo  :D

Citat:
Buffon; Evra, Barzagli, Bonucci, Lichsteiner; Pogba, Hernanes, Khedira; Alex Sandro, Morata, Cuadrado.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6276 : 16.03.2016. 19:31:28 »
Au, ako je ovo točno onda Cuadrado igra u napadu jao, a Mandžukić eto čija bi borba puno značila ništa od njega...

Hernanes, istina, je imao najbolju utakmicu u dresu Juvea prošli puta protiv Bayerna kad je ušao na poluvremenu, ali znao je biti toliko očajan da me njega najviše strah u ovoj postavi...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6277 : 16.03.2016. 19:33:56 »
Khedira je ovdje minus. Ne znam jel dobar u Juveu, ali lik je užasan protiv momčadi kao što je Bayern. Pogba ima težak zadatak  :D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6278 : 16.03.2016. 19:37:56 »
http://www.football-italia.net/81406/mandzukic-remains-juventus-doubt? Ovo je otprije dva sata, možda bude na klupi pa ako bude spreman uđe kasnije...

Khedira je nevjerojatno spor i trom, ne mogu vjerovati kao da jedva trči kad ga gledam hahhaha, ali činjenica je da u utakmicama kad je on igrao nemamo niti jedan poraz. Prošli put je Sturaro ušao umjesto njega i odigrao puno bolje, ali ne bi trebala biti ta utakmica baš mjerilo jer je tamo i Hernanes super odigrao.

Ne znam o kakvoj se formaciji radi, možda bude i 4-3-3 sa Moratom isturenim, a Cuadrado i Alex Sandro desno i lijevo malo povučeniji na krilima. Pogba se izgubi kad igramo sa 4 u vezi, kao prošlu protiv Bayerna, ako je skroz lijevo. Ovo što si stavio momčad to ispada da je postava 4-3-3, tu je Alex Sandro pa Pogba ne bi trebao biti skroz lijevo do aut linije već više prema sredini.

Ono što mene plaši je to da s ovakvom postavom nikada ne igramo i sad odjednom u najtežoj utakmici sezone tako odigrati. Ali samo da se bore, da ne igraju ko pičke ko u prvom poluvremenu prošli puta i biti ću zadovoljan.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6279 : 16.03.2016. 19:59:04 »
Idemo Bavarci moji :vezba  clapp2
I want to belive

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6280 : 16.03.2016. 20:03:38 »
Citat:
Neuer - Benatia, Ribéry, Lewandowski, Costa, Alonso, Lahm (C), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich

Da vidimo , ovo bi mogla biti klasicna Pepova taktika 4-2-3-1 , s tim da Ribery i Costa djeluju kao dodatna 2 napadača .
Bit će zanimljiva tekma  ,  ako Juve napadne odma , mogli bi i uspjet što šta , ali ako budu igrali kao u prvom poluvremenu prošle tekme , crno im se piše.
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6281 : 16.03.2016. 20:41:37 »
Neće moći ni napast osim čekati na greške. Tako su zabili onaj prvi gol u Italiji nakon Bayernove greške. Ne vidim izlaza za Gigia.

Još 5 minuta pa Barca na čelu sa Najvećim. Ooo!!!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6282 : 16.03.2016. 20:55:22 »
Aaaaaaaa, Gigi!!!  :D gledam na rezultatima.

Barca - Arsenal zsad očekivano. Kiša pada.  :D

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6283 : 16.03.2016. 20:59:25 »
To Juve! Rani gol su dali to je super, sad poznati talijanski bunker i na kontre igrat
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6284 : 16.03.2016. 21:06:59 »
Neymar!!! Počelo je  clapp  :D

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6285 : 16.03.2016. 21:34:32 »
Moji Bavarci ko da nisu danas jeli  , loše loše loše . ;D
Šta reći , Juve igra kako i trebaju igrat , prvi gol kiks skoro čitave odbrane Bavaraca + Neuera , a drugi gol....My God  :o ti_si_Bog GOLČINA ! Bravo Morata!
A tek da su onaj treci uvalili ... Sah - mat .  I u odbrani jako jako dobro stoje .

Čekamo drugo poluvrijeme , ako se ne trgnu bit će povuci i malo mi ga potekni .
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6286 : 16.03.2016. 21:36:52 »
Gotovo poluvrijeme. Arsenal visoko napada, ali fali im zadnji pas. Mi igramo koliko treba. Revijalna utakmica i idemo na 39 utakmica bez poraza. Mislim da će biti 39  :D

U drugoj utakmici vidim Gigi vodi 2:0 aaaaaaaaaaaaaaa. Ako Gigi prođe, nadam se opet finalu Gigi protiv Nas. Najveći golman svih vremena još nema ligu prvaka. Iako ću navijat za Barcu, ne bih imao ništa protiv da Gigi digne kantu. Samo polako, još ima 45 minuta.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6287 : 16.03.2016. 23:06:54 »
Pep!!!  ti_si_Bog

Inače mi dobili 3:1, MSN sva tri gola.

EDIT:

Evo ga, raspad sistema  ;D

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6288 : 16.03.2016. 23:23:57 »
Kingsleeeeeeeeeeeeeey Comaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan  navijacica navijacica navijacica
Igrač utakmice .

Ali , JEDVA ! Jedva jedva jedva . Naša sreća što se Juve raspao nakon primljenog gola , a Coman je do kraja odigrao fenomenalno   .
I want to belive

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6289 : 16.03.2016. 23:48:33 »
Odlicno je Mudler opisao Atletiko-PSV, kakva skupina, Antoan zamalo tragicar jer je promasio dvije fenomenalne sanse u ovaj dvomec... a opet je jedan od najboljih bio u dvomec... Simeone je KRALJ!!! Kako podize publiku, kakva je ono intuicija ili sto li vec...

U Siti-Kiev, to je vjerovatno bila jedna od najgorih utakmica LS, i prava je steta sto ce Siti, Volfsburg i Benfika u 1/4 prije Juventusa... no otom potom.

Barsa lagano, Arsenal smotan, gleda sam samo prvo, htio sam da se fokusiram samo na Bajerna i Pepa, prvo poluvrijeme sam pratio kombinovano... Kakav gol Suareza, LUDILO! Elneni isto fantastican gol. Uglavnom, ocekivano.

E sad do ovoga ludila...
Juve je odigrao FANTASTICNU utakmicu, da se ne lazemo, najveci hendikep Juvea je bilo neigranje Dibale, Kjelini se moze zamijenit, Alegri svakako zna da nije smio 3-5-2 igrat... Markizio je isto vazan, al Dibala je MAGIJA. Ne mogu vam opisat koliko mi je milo radi Morate, pa znate li kad bi Juventus dao gol da je igrao Mandzukic umjesto njega, aj da ne idem sad u sto bi bilo kad bi bilo scenario, ali Morata je bolji igrac no Mandzukic, nema taj tireless work rate, al u svemu drugom je bolji od Mandzukica. Ja sam se iznenadio koliko je Morata brz, Alaba ja odahnuo kad je Alegri napravio game-changing izmjenu u vidu ubacanja Mandzukice i izbacanje Morate. Bajern los, bilo bi i zasluzeno da je ispa, ali Daglas fakin Kosta, kakva utakmica... na ledjima je nosio ekipu kod 2:0... Riberi previse komplikova, Koman im je tacno falio. Kiks Pepa kod postavke Alonsa i Vidala, citavi mec sam doziva Tiaga i na kraj je odlucio, to mali! Prije trije godine reka je Pep "Thiago or nothing" i potpuno me razocarao da je ceka sto minuta da ga ubaci u ovakvu utakmicu.


Je li ziv forzajuve...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6290 : 17.03.2016. 00:34:37 »
Grande JUVE  srcesmajli

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6292 : 17.03.2016. 17:58:55 »
Cus sigurni za naredne dvije sezone hahaha...

Ovako, imam ja svoju racunicu i pratim taj koeficijent. Mada ima jos bolja borba izmedju Francuske i Portugala za peto mjesto, sto bi ih uvelo u ligu petice valjda.  ;D

No ovako za Italijane i Engleze. Moje misljenje je da ce Englezi izgubit cetvrto mjesto naredne sezone tj 2017/2018 ce imat tri predstavnika.
Brise se sezona 2011/2012 dje Englezi imaju 4.000 bodova vise od Italijana, onda naredne dvije sezone Englezi opet bolji u ukupnom skoru 4.000 bodova, ali Italijani zahvaljujuci podvigu Juventusa prosle sezone su odrali Engleze prosle godine u skoru 19-13, tako da naredne sezone razlika ce biti minimalna jer je trenutna prednost 4.000, a ti se bodovi upravo anuliraju jer se brise sezona 2011/2012... Lacio mora da prodje Spartu, jedan Englez sigurno ide dalje, nadam se Liverpul, a oni mogu daleko da doguraju, Siti MORA ispanut u 1/4 LS, prizeljkujem da im dodje Barsa, Bajern, PSZ, raspad od tima.
Onda sledece sezone LESTER ide u LS, vjerovatno ka prvi nosioc jer mi se cini da sad ide pobjednik lige u prvu grupu nosioca. Sad, svaka cast Lesteru za PL, ali ko zna u kakvom ce sastavu docekat sledecu sezonu i bice sigurno tim za pozeljeti u grupi, isto je moguce da ce i Vest Hem ic u LS, jer se Mancesteri raspadaju, pitanje je moze li Liverpul nadoknadit bodove... Takodje, Vest Hem ce sigurno bit pozeljan da dodje nekome u grupu, ali vjerujem da ce se i oni fino pojacat na ljeto. Dobra stvar je da Gvardiola dolazi u Siti i njega ne zanima je li PL najbolja na svijet, Engleska ovo ono, on zna sto je Evropa i nema sanse da ce da se zajebava sa sastavom ka neki Engleski timovi tipa Vest Hem koji je ispao u kvalifikacije za LE od nekih Rumuna jer je Bilic izbacio ne B tim no F tim. Toliko.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6293 : 17.03.2016. 19:42:41 »
Valencia vodi 2:0 protiv Baska. Baski su prvu dobili 1:0 pa će sad biti zanimljivo do kraja.

Sutra izvlačenje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6294 : 18.03.2016. 12:19:30 »
Citat:
PSG – Manchester City
Barcelona – Atletico
Bayern – Benfica
Wolfsburg – Real Madrid

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6295 : 19.03.2016. 21:54:29 »
Atletico neočekivano izgubio. Vodili 1:0 i Gijon preokrenuo. Sutra ako Barca dobije, gotovo je. Osvojili smo prvenstvo. I da izgubimo, velika je vjerojatnost.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6296 : 20.03.2016. 00:08:32 »
Mali nije ni igro, a pazi ovo  rofl rofl rofl :facepalm


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6297 : 20.03.2016. 00:34:28 »
Haladona  ti_si_Bog

Mi sutra protiv žute podmornice. Teško gostovanje.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6298 : 20.03.2016. 01:28:32 »
Hahhahhaha haladona hahhahahaha daj me nemoj hahahhahahaha

da nadam se porazu da Juveov rekord ostane netaknut :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #6299 : 20.03.2016. 01:40:46 »
Prvo Nottingham Forest mora past. Oni su na 40 pa onda dolazite vi ooo

Tags: