Autor Tema: Extraordinary Measures (2010)  (Posjeta: 1075 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5750
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Extraordinary Measures (2010)
« : 05.06.2016. 13:31:22 »

Opis:
Dijete radničke obitelji, John Crowley (Brendan Fraser) napokon je okusio uspjeh u korporativnoj Americi. Uz potporu svoje lijepe žene Aileen (Keri Russell) i njihovo troje djece, John je na dobrome putu. Ali upravo kad mu karijera doživljava uzlet, Crowleyju sve to pada u drugi plan kad njegovu mlađem sinu i kćeri dijagnosticiraju smrtonosnu bolest. Uz Aileeninu potporu i upregnuvši sve svoje vještine i odlučnost, Crowley se udružuje s briljantnim, ali nepriznatim i nekonvencionalnim znanstvenikom dr. Robertom Stonehillom (Harrison Ford). Zajedno osnivaju biotehničku tvrtku usredotočenu na razvoj spasonosnog lijeka. Jednoga naprijed tjera želja da dokaže i sebe i svoje teorije, drugoga prilika da spasi svoju djecu, a njihovo se nevjerojatno savezništvo ubrzo pretvara u uzajamno poštovanje dok se zajedno hvataju ukoštac s medicinskim i poslovnim ustanovama u borbi protiv sustava – i vremena.

Izvor: mojtv.hr

Žanr: drama
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 106 min
Režija: Tom Vaughan
Scenarij: Robert Nelson Jacobs, Geeta Anand
Glumci: Brendan Fraser, Harrison Ford, Keri Russell, Meredith Droeger, Diego Velazquez, Sam M. Hall, Jared Harris, Patrick Bauchau, Alan Ruck, David Clennon...

IMDb

« Zadnja izmjena: 13.12.2021. 22:34:02 daxdavor »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.