Autor Tema: Okupljam tim ljudi za rad na uskalđivanju titlova  (Posjeta: 1939 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline trebam-pomoć

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Ovako, cilj mi je okupiti tim ljudi koji će titlove serija podešavati da ne kasne za videom. Radit će se isključivo na serijama.

Sudjelovati u usklađivanju mogu svi koji imaju odlično poznavanje Subtitle Workshopa tj. koji znaju usklađivati prijevode i imaju u tome prakse i iskustva

Znači, mi ne bismo prevodili serije, nego postojeće titlovi podesili da ne kasne za videom.

Radili bismo sa serijama koje odaberete od ponuđenih koji su nam na listi prioriteta za uskladiti. Rad bi bio podjeljen po sezonama.

Titl biste usklađivali nakon što dowbloadate video te serije kojoj sređujete titl. Downloadali biste video koji vam ja dam, a ja bih poslije taj video rarao zajedno s prijevodom i uploadao.

Znači vi ne uploadate te serije, nego kada uskladite jednu sezonu serije, vi samo titlove stavite u rar i uploadate, a ja to dalje raram sa videom i uploadam.

Za priključenje timu i dodatna objašnjenja kontaktirajte me ovdje u temi ili putem privatne poruke kako bismo se dogovorili!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21898
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Re: Okupljam tim ljudi za rad na uskalđivanju titlova
« Odgovor #1 : 04.08.2010. 12:57:18 »
Svaka čast, možeš i reći o kojim se serijama radi.
Moram ti samo napomenuti da se ovdje ne postavljaju videa, nego samo titlovi.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline trebam-pomoć

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Re: Okupljam tim ljudi za rad na uskalđivanju titlova
« Odgovor #2 : 04.08.2010. 13:02:35 »
Pročitao sam pravila i naravno da ne namjeravam ovdje postati video.

Video ću vam dati na jednom forumu kojem sada ne želim govoriti ime jer jer reklamiranje zabranjeno (pretpostvljam).

A serije koju ćeš sređivati odabereš sam, mada sam planirao da prvo počnemo od ovih najpopularnijih.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Re: Okupljam tim ljudi za rad na uskalđivanju titlova
« Odgovor #3 : 04.08.2010. 13:06:52 »
Mozda gresim, ali meni to mirise da lik zeli da zaradi na rapidu i slicnim tako sto na nekom forumu bude top tema SKINITE SERIJE SA SREDJENIM TITLOM. Svi se zalepe za ovo jer vecina ljudi i nezna sta je SW, a lik trlja ruke i prodaje premium acounte koje je zaradio na tudjoj grbaci. Ako svakom clanu svog 'tima' nabaci po premium acount, ja sam za.
Ponavljam, ovo je moja teorija, ne mora da znaci da je tako.

Offline trebam-pomoć

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Re: Okupljam tim ljudi za rad na uskalđivanju titlova
« Odgovor #4 : 04.08.2010. 13:11:38 »
Kolega Aleks@ ne znam praiš li novosti, ali Rapidshare je ukinuo sustav bodovanja. Mada meni nije cilj zaraditi negu pružiti ljudim sređen titl sa serijom, jer to je stvarno teško naći da skroz pašMada ako ti treba Rapidsa (nova valuta rapidshare-a) kada se priključiš timu dobit ćeš ih koliko trebaš.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Re: Okupljam tim ljudi za rad na uskalđivanju titlova
« Odgovor #5 : 04.08.2010. 13:22:20 »
Nema ljutnje, ima raznih likova. Nisam imao premium na rapidu vec 2 godine i retko skidam sa njega, pa nemam pojma kakva je sad situacija tamo. Sto se tice tima sve je ok, samo da nabavim net kako treba. Serije skidam na faksu i flesom ih prebacujem u stan. Najbolje da napises za koje serije si primetio da nema syncovanih titlova, pa da vidimo sta se moze.

Offline trebam-pomoć

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Re: Okupljam tim ljudi za rad na uskalđivanju titlova
« Odgovor #6 : 04.08.2010. 13:27:05 »
Aleks@ imaš privatnu poruku!

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: Okupljam tim ljudi za rad na uskalđivanju titlova
« Odgovor #7 : 04.08.2010. 13:33:46 »
Nekoliko nas vec radimo ovo, mislim na nas koji syncaju za 720p i 720p WEB a neretko i za DvDr1p, u svakom slucaju lep predlog za doprinos forumu. smileyNO1

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: Okupljam tim ljudi za rad na uskalđivanju titlova
« Odgovor #8 : 05.08.2010. 12:20:21 »
ne vidim poentu ovde
jednostavno skinem epizodu tamo, skinem prevod ovde i gotovo

Tags: