Serije > O serijama

Grounded for Life

(1/5) > >>

Anarin:

Opis:
Još jedan američki sitkom koji je počeo sa prikazivanjem 10. Januara 2001. godine na FOX-u. Radnja serije se odigrava u Irskom delu naselja u State Islandu, New York. Tu živi jedna veoma čudna porodica Finnerty. Jedan od glavnih aspekata je što su Sean i Claudia Finnerty napravili prvo dete kada im je bilo 18 godina, pa su se ubrzo i venčali. A sada imaju troje dece, uključujući ćerku koja je tinejdžerka i dva mlađa sina. Takođe porodica Finnerty ima na grbači Seanovog brata i oca.

Žanr: komedija, obiteljska

IMDb
TVDb
TV.com
Wikipedia

Titlovi

Pripremio: Gordon Freeman

SuperSerb:
Procitaj ovo molim te!
Posebno obrati paznju na tacke sest i sedam.

Anarin:
izvinjavam se ali nisam trazio da mi neko prevodi, nego ako neko zna da postoji engleski titl (moja je greska sto nisam napomenuo) da bih mogao da dam prijatelju koji je zainteresovan da prevodi

serija je izuzetna, verovatno su je mnogi vec gledali (davala se na nekoliko tv kanala) i starija je -iz 2001.


ipak za one koje nisu gledali - to je porodicna komedija o irskom paru sa troje dece i ostatkom njihove familije

http://www.imdb.com/title/tt0255734/

p.s.
izvinjavam se jos jednom zbog nesporazuma

MilanRS:
Jeste simpatična serija, u prošlosti se vrtila na našim tv kanalima tako da sam je gledao.

Armati:
I ja sam gledao nekoliko epizoda pretposlednje sezone i poslednju sezonu i mogu recia bila je izvanredna serija. Po mom misljenju ova je bila najbolja porodicna komedija svih vremena. Retrospektivne scene su bile nesto briljantno. Muzika takodje. Mozda zato sto sam ljubitelj roka. :P
Gledao sam nekoliko epizoda prve sezone sa titlima na engleskom jeziku ali nisam bas neki poznavalac engleskog jezika.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju