Autor Tema: Sve o igrama za PC  (Posjeta: 287295 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #750 : 02.10.2010. 18:42:12 »
Jel' pe zahtevniji u odnosu na predhodnika?
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #751 : 02.10.2010. 19:15:10 »
U FIFI nema srpske reprezentacije... Ima Novi Zeland, nema nas.

Zezaš? Fifa sucks ;D

@Lijenčina sve će to patch ispraviti, ja sam već neki skinuo,i svi su transferi sad kak trebaju biti :)
« Zadnja izmjena: 02.10.2010. 19:17:10 outside »

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #752 : 02.10.2010. 23:26:47 »
A šta da koriste oni koji ne mogu da patchuju :(
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #753 : 03.10.2010. 05:12:44 »
A sto ne mozes da pecujes?

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #754 : 03.10.2010. 11:21:25 »
A sto ne mozes da pecujes?
Igram na konzoli.
« Zadnja izmjena: 03.10.2010. 12:48:47 delrey »
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #755 : 03.10.2010. 11:59:30 »
jebeni soni i jebeni trofeji i ja sam se iznervirao kad sam se setio da nemos da ubacis tudji save file

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #756 : 03.10.2010. 13:47:45 »
A sto ne mozes da pecujes?
Igram na konzoli.

Sranje ...  :(

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #757 : 03.10.2010. 16:11:14 »
Inace skinuo sam i ja Pes 11 (zahvaljujuci King Ericu  smileyNO1, jer bih cekao bar jos jedno pet dana da se skine) i mogu reci da je mnogo dobar. Tezak je do zla Boga, ali je mnoooogo realniji, likovi su dovedeni skoro do perfekcije, sami potezi i ponasanje igraca na terenu deluju realnije, pa cak su i komentatori malo bolji. Jedino sto meni smeta je to sto se uglavnom utakmice zavrsavaju sa malo golova, jer je gol postici jako, jako tesko... Na prethodnom fudbalu sa El Grande pecom, moj burazer i drugar odigrali jednu utakmicu 12:12 i drugar pobedio na penale  rofl Vristanje je bilo... Sad cekam patch za transfere, jer mnogo igraca je u starim klubovima, a sa druge strane i nekako malo klubova ima (da ne pominjem to sto nema Partizana >:()

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #758 : 03.10.2010. 16:20:43 »
Da li ima licencirane Lige šampiona kao u PES 2010? Ako ima, čudi me da nema Partizana koji je jedan od učesnika. ???

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #759 : 03.10.2010. 16:56:53 »
Ima Liga Sampiona, ali u njoj ima svega 18 timova, i od malo slabijih ima Rengers, Panatanaikos koliko videh, Sahtjor, Cluj, Twente i jos neki ali Partizana nigde. A na Zvezdinim dresovima ne pise broj za pomoc, i cini mi se da sam video da je Ninkov crnac  rofl Mora patch da resi neke stvari... Inace i Srbija ponovo ima igrace poput Viricija, Ruslane, Sknomavica, Kamca i Djanaca  rofl rofl

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #760 : 03.10.2010. 17:25:57 »
Inace skinuo sam i ja Pes 11 (zahvaljujuci King Ericu  smileyNO1, jer bih cekao bar jos jedno pet dana da se skine) i mogu reci da je mnogo dobar. Tezak je do zla Boga, ali je mnoooogo realniji, likovi su dovedeni skoro do perfekcije, sami potezi i ponasanje igraca na terenu deluju realnije, pa cak su i komentatori malo bolji. Jedino sto meni smeta je to sto se uglavnom utakmice zavrsavaju sa malo golova, jer je gol postici jako, jako tesko... Na prethodnom fudbalu sa El Grande pecom, moj burazer i drugar odigrali jednu utakmicu 12:12 i drugar pobedio na penale  rofl Vristanje je bilo... Sad cekam patch za transfere, jer mnogo igraca je u starim klubovima, a sa druge strane i nekako malo klubova ima (da ne pominjem to sto nema Partizana >:()
Dok se malo uigraš, videćeš da je lakše
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #761 : 06.10.2010. 09:28:44 »
izasao NBA 2K11 navijacica navijacica

Offline hobotnica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • I ♥ 720p/1080p
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #762 : 06.10.2010. 12:16:58 »
Skinuo PES 11 i Fifu 11 i mogu reći da prošle godine (2010.) je PES bio miljama po svemu bolji od FIFE i čak sam jedno vrijeme igrao PES,no ove godine me je totalno razočarao PES 11 kao FIFA prošle, znači jednostavno ponašanje igrača, igrivost, grafika, nelicenciranost (što je bilo u redu kad je igrivost bila odlična kao na PES 3-6) i sve ostalo me je tako brzo ohladilo i eto kompjuter je 11 GB-a lakši, 5.5 od instalacije i isto toliko od same igre rofl

Isto tako FIFA ove godine je zaslužila da odigram jednu sezonu s Barcelonom, bez Ibrahimovića u njoj, i onda vjerojatno ide i ona na brisanje ;D rofl

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #763 : 17.10.2010. 23:37:45 »
Nešto govore da je FIFA bolja nego ikad, da su mnoge stvari promijenili ali iskreno ja ne vidin nikakvu promjenu. Meni je gameplay traljav kao i prošle godine uz razliku da su ovaj put čak zeznuli i pucanje. Dok PES svake godine ima razlike u gameplayu, ova FIFA je stvarno uvik ista. Prekidi, nabačaji, ponašanje golmana...uvik sve isto.

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #764 : 18.10.2010. 20:48:28 »
Sutra je zvaničan datum izlaska Fallout: New Vegas.
:)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #765 : 18.10.2010. 20:57:00 »
Skinuo PES 11 i Fifu 11 i mogu reći da prošle godine (2010.) je PES bio miljama po svemu bolji od FIFE i čak sam jedno vrijeme igrao PES,no ove godine me je totalno razočarao PES 11 kao FIFA prošle, znači jednostavno ponašanje igrača, igrivost, grafika, nelicenciranost (što je bilo u redu kad je igrivost bila odlična kao na PES 3-6) i sve ostalo me je tako brzo ohladilo i eto kompjuter je 11 GB-a lakši, 5.5 od instalacije i isto toliko od same igre rofl

Isto tako FIFA ove godine je zaslužila da odigram jednu sezonu s Barcelonom, bez Ibrahimovića u njoj, i onda vjerojatno ide i ona na brisanje ;D rofl
Baci PC u smeće i kupi konzolu ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #766 : 18.10.2010. 22:51:42 »
Skinuo PES 11 i Fifu 11 i mogu reći da prošle godine (2010.) je PES bio miljama po svemu bolji od FIFE i čak sam jedno vrijeme igrao PES,no ove godine me je totalno razočarao PES 11 kao FIFA prošle, znači jednostavno ponašanje igrača, igrivost, grafika, nelicenciranost (što je bilo u redu kad je igrivost bila odlična kao na PES 3-6) i sve ostalo me je tako brzo ohladilo i eto kompjuter je 11 GB-a lakši, 5.5 od instalacije i isto toliko od same igre rofl

Isto tako FIFA ove godine je zaslužila da odigram jednu sezonu s Barcelonom, bez Ibrahimovića u njoj, i onda vjerojatno ide i ona na brisanje ;D rofl
Baci PC u smeće i kupi konzolu ;D

A ti ovde kuckaš sa konzole?

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #767 : 21.10.2010. 14:17:57 »
Narode, zna li iko je li donesena konačna odluka hoće li igra "Red Dead Redemption" izlaziti za PC ili neće?
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #768 : 22.10.2010. 15:54:16 »
Na Pesu sam otkljucao bure, i sad njega sutiram umesto lopte  rofl Ogromno sranje

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #769 : 22.10.2010. 18:35:23 »
Narode, zna li iko je li donesena konačna odluka hoće li igra "Red Dead Redemption" izlaziti za PC ili neće?

Neće, mada ko zna, nekad kasnije portuju igre sa xbox-a.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #770 : 22.10.2010. 19:43:01 »
S obzirom da se pirati pojavljuju i za Xbox 360, a sad kad su krekovali PS3 biće i za njega, malo je nepravedno da samo vlasnici PC-ja ispaštaju. Mene je iznerviralo kad su otkazali Alan Wake za PC, a čini mi se da su ga jedno vreme najavljivali čak i kao PC ekskluzivu. Možda i nisu, ne znam, tek, na kraju nije uopšte izašao za PC. Damn it. >:(

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #771 : 22.10.2010. 22:36:44 »
Ispostavlja se da sam u pravu.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #772 : 23.10.2010. 02:24:49 »
jbg, ja mislim da ni prvi deo RDR nije izasao za pcm tako da sumnjam da ce i ovaj.
a i nije nesto po prici barem meni, ali zato ceo taj ambijent je super.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #773 : 23.10.2010. 20:52:25 »
jbg, ja mislim da ni prvi deo RDR nije izasao za pcm tako da sumnjam da ce i ovaj.
a i nije nesto po prici barem meni, ali zato ceo taj ambijent je super.
+1
Dosadio odmah. Glupo ko GTA.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #774 : 24.10.2010. 01:52:34 »
Narode, zna li iko je li donesena konačna odluka hoće li igra "Red Dead Redemption" izlaziti za PC ili neće?
konacna odluka se jos ne zna, mada bi bilo lepo da izadje...
odigraj ako nisi Call of Juarez, meni je bila jako dobra igra, imas dva dela, nisu povezani tako da mozes i samo drugi...

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #775 : 31.10.2010. 13:49:11 »
jel neko skinuo reloaded verziju nove CSI fatal conspiracy? Zanima me jel radi taj 3in1activator? Kod mene nece, niti pa dozvoljava da ga kopiram i ubacim u folder gde je igrica instalirana >:( Da li je moguce da su reloaded zaje*ali nesto rofl

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #776 : 31.10.2010. 16:06:55 »
Ljudi ja sam skinuo emulator za PlayStation 1 i sada se cepaju igre mojeg detinjstva:  :mjuza

Driver 1

Spoiler for Hiden:

Driver 2

Spoiler for Hiden:

Resident Evil 1

Spoiler for Hiden:

Resident Evil 2

Spoiler for Hiden:

Resident Evil 3

Spoiler for Hiden:

I biće još dosta toga... Sa ovim navedenim počinjem... ;D

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #777 : 31.10.2010. 20:48:02 »
jel neko skinuo reloaded verziju nove CSI fatal conspiracy? Zanima me jel radi taj 3in1activator? Kod mene nece, niti pa dozvoljava da ga kopiram i ubacim u folder gde je igrica instalirana >:( Da li je moguce da su reloaded zaje*ali nesto rofl
valjda je problem bio antivirus nod kojeg iako ugasim opet pravi probleme >:( Probao sam preko safe mode da upalim sistem i uspesno sam aktivirao igru, tako da to je resenje. Nije samo kod mene ovaj problem, citao sam danas na puno torrent sajtova da imaju problem sa aktivacijom, dupli klik na 3 in 1 activator i dobijao sam celo vreme ovo:
windows cannot access the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to access the item.
Valjda ce nekom pomoci ovo. ;D
« Zadnja izmjena: 31.10.2010. 20:49:33 icemaher »

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #778 : 01.11.2010. 02:29:36 »
Ljudi ja sam skinuo emulator za PlayStation 1 i sada se cepaju igre mojeg detinjstva:  :mjuza

Driver 1

Spoiler for Hiden:

Driver 2

Spoiler for Hiden:

Resident Evil 1

Spoiler for Hiden:

Resident Evil 2

Spoiler for Hiden:

Resident Evil 3

Spoiler for Hiden:

I biće još dosta toga... Sa ovim navedenim počinjem... ;D


I ja bih sad igrao neke dobre igrice za Sony 1 i 2. Sheep, Dog & Wolf recimo  ;D Zna li neko ima li kakav emulator za dvojku, a da ima i neko malecno objasnjenje kako se podesava?

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #779 : 01.11.2010. 10:39:53 »
I ja bih sad igrao neke dobre igrice za Sony 1 i 2. Sheep, Dog & Wolf recimo  ;D Zna li neko ima li kakav emulator za dvojku, a da ima i neko malecno objasnjenje kako se podesava?

Imaš sigurno na Rapidserbiji... :)

Tags: