Autor Tema: The X-Files  (Posjeta: 318729 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sceka222

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
    • LinkedIN
Odg: The X-Files
« Odgovor #1110 : 05.02.2016. 22:56:58 »
Kako god se okrene ima nesto sto je za mene jednostavno neprihvatljivo ma kakva opravdanja se daju. A to je i sama gluma i proces snimanja a najvise montaza kadrova / snimljenih tejkova.

Najvise su problematicni dijalozi Duhovnija i Anderson, nije ni ostalo sjajno ali njih dvoje i kad su u medjusobnom razgovoru ali i sa drugima to sto sebi produkcija dozvoljava u danasnje vreme je nedopustivo pa cak i u nekim daleko nebitnijim "projektima" od ove legendarne serije.

Znaci, od gresaka u fizickom stavu glumca u sledecem pojavljivanju/kadru u istoj sceni do grimasa nalicu pa cak i nekih predmeta u ruci i drzanja ruku - kao da je "igrali se studenti ali na brzinu jer nije bas za ocenu". Ako zanemarim glumu koja je prilicno izvestacena, na silu odradjena... kao da su imali limit trake pa nisu mogli dovoljno tejkova da snime i uzima se "daj sta ima od tih par tejkova da to izmontiramo pa da idemo kuci".

Jednostavno kvari ugodjaj za koji sam se sprema od kako sam procitao da pocinje snimanje. Ne kazem da je sezona (nastavak, rimejk... ili kako god) losa, gledam vrlo rado i kao i vecina sa osmehom prisecanja... i to je sve ok, ali te neke stvari koje su cak i kod domacih serija i filmova skoro eliminisane me iritiraju.

I tako... :)

Hvala za prevode koji su na visini, kao i uvek, i postavljaju se strasno brzo, i to kao i uvek!!! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
 audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: sceka@sbb.rs
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1111 : 06.02.2016. 08:14:37 »
Kako god se okrene ima nesto sto je za mene jednostavno neprihvatljivo ma kakva opravdanja se daju. A to je i sama gluma i proces snimanja a najvise montaza kadrova / snimljenih tejkova.

Najvise su problematicni dijalozi Duhovnija i Anderson, nije ni ostalo sjajno ali njih dvoje i kad su u medjusobnom razgovoru ali i sa drugima to sto sebi produkcija dozvoljava u danasnje vreme je nedopustivo pa cak i u nekim daleko nebitnijim "projektima" od ove legendarne serije.

Znaci, od gresaka u fizickom stavu glumca u sledecem pojavljivanju/kadru u istoj sceni do grimasa nalicu pa cak i nekih predmeta u ruci i drzanja ruku - kao da je "igrali se studenti ali na brzinu jer nije bas za ocenu". Ako zanemarim glumu koja je prilicno izvestacena, na silu odradjena... kao da su imali limit trake pa nisu mogli dovoljno tejkova da snime i uzima se "daj sta ima od tih par tejkova da to izmontiramo pa da idemo kuci".

Jednostavno kvari ugodjaj za koji sam se sprema od kako sam procitao da pocinje snimanje. Ne kazem da je sezona (nastavak, rimejk... ili kako god) losa, gledam vrlo rado i kao i vecina sa osmehom prisecanja... i to je sve ok, ali te neke stvari koje su cak i kod domacih serija i filmova skoro eliminisane me iritiraju.

I tako... :)

Hvala za prevode koji su na visini, kao i uvek, i postavljaju se strasno brzo, i to kao i uvek!!! :)


Pozdrav!

gluma je tipa ( posebno kod scully ): horatio cain ( CSI ) poza u stilu: a nu mene, ali ruku na srce nikad nismo gledali X-filese zbog glumačkih ostvarenja.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1112 : 06.02.2016. 21:29:28 »
Odgledah treću epizodu. Prvih 15-ak minuta mi se nimalo nije svidjelo, toliko da sam pauzirao gledanje (prije dva dana) i danas odgledao ostatak. I, baš u tom nastavku je bilo dobro. Prvo, dobro je što ovdje pročitah da se radi o uobičajenoj vrsti epizode za filese, jer ja nisam toliki fan da se sjećam da je bilo ovakvih. Ali, da nije bilo ovako zanimljivo "čudovište" i ona priča na groblju, ne bi mi se svidjela, jer mi je sve osim tih scena bilo ne baš zanimljivo. Ali taj dio, nekih 20-25 minuta epizode, baš mi je sjeo, i zadovoljan sam. Dok sam imao onaj lošiji utisak na početku epizode, bio sam ljut što troše jednu od šest epizoda na nešto ovakvo, ali na kraju mi nije žao.  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1113 : 06.02.2016. 22:23:15 »
Ho ho ho, uskoro dolazi četvrta epizoda. Da vidimo kaj nam je to spremio Glen Morgan.

Što se tiče remakea. Ovo nema veze sa remakeom. Remake film ili serija je sve iznova sa istom radnjom. Znači, da bi ovo zvali remake, trebali bi biti ISTA radnja kao u pilot epizodi 1993. godine sa drugim glumcima, istim rečenicama (barem većina), novi Smoking Man. To je remake. Ovo je samo nova sezona. To nije ni reboot već nastavak na originalnu seriju sa starim glumcima/piscima/producentima i Mark Snow za glazbu. Kao da nije ni prošlo 14 godina. Sad kad smo to riješili, što se tiče efekata.

90% su praktični efekti, 10% CGI efekti. Tako je uvijek bilo. Recimo, u prvoj epizodi nove sezone ova scena http://i.imgur.com/k33OYYx.jpg to je jeben CGI, ali nisu mogli tu praktične efekte jer su morali priakzati letjelicu kako leti i pada. A ovo tu http://i.imgur.com/xOljlcV.jpg je praktični efekt, puno bolji nego CGI vidite koliko su ogromnu maketu napravili.

Pogledate li drugu epizodu originalne serije, vidjet ćete kada Mulder i Scully gledaju ona dva svjetla koja se brzo kreću. To je CGI jer se nije moglo drugačije, ali ono zašto su Filesi uvijek imali najbolje efekte jer su uspjeli skrivati u mraku. Igra svjetla i sjene. Zato i svi ti leteći tanjuri izgleda prejebeno. A praktični efekti dolaze kad su čudovišta ili neke druge stvari. Tu su onda maske i samo maske. I u ovoj trećoj epizodi vidimo masku, ali i CGI kad se događa transformacija. Kao i u četvroj sezoni epizoda Leonard Betts vidimo prejebenu masku, ali transformacija izvrsno napravljen CGI.

Carter je i govorio u X-Files RE-Opened, dokumentarac kaj je izašao od 20-ak minuta da su ostali vjerni praktičnim efektima, samo malo CGI-a jer ne mogu drugačije neke scene. Većina toga su praktični efekti i maske. Pogledate li Flukemana iz druge sezone, čista maska. Nema bolje i realnije.

Što se tiče Gilly. Nema tu botoxa već perika koja ju užasno boli. Kosa joj je počela otpadati od silnog bojanja i preporučili su joj periku. Znao bi svatko da nema botoksa da se malo prati njezini intervjuji. Crte lica https://static-secure.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2015/2/9/1423495532288/ec57e468-41eb-4887-b0bf-6edadf1baaee-1020x612.jpeg - https://pbs.twimg.com/media/B6xNuseCIAALEaE.jpg

Kao što se vidi, crte lica su tu, podočnjaci što dokazuje da nema govora o botoksu već jednostavno su je uglancali i to je to. Plus smršavila je i to je pridonijeilo nešto duljem licu. Gilly ima 46 godina, izgleda fantastično. Cijenjena je, nagrađivana za svoje uloge i to je jedino važno.

Gilly kao Scully je izgledala vrhunski i najbolje tamo u 5. sezoni. Tada je najviše bila seksi. Onda danas. Kao Scully se mijenjala kao niti jedan lik u povijesti televizije. Mislim na fizički izgled. To je jednostavno nevjerojatno bilo promatrati.

Što se tiče nove sezone, apsolutno je uspješna. Gledana je i odlična je. Prva epizoda dobra i napravili su uvod i objasnili 9 sezona za nove gledatelje. Druga odlična, a treća iznad svih današnjih televizijskih epizoda. Sad se čeka četvrta. Je li razina najboljih Files sezona? Nije, ali isto tako nije niti jedna druga serija. Svejedno, ovo je odlična sezona. Napravili su prvenstveno za fanove i to mislim THE fanove. Oni koji žive seriju iz dana u dan i žive zajedno sa fandomom i idu na konvencije, pišu fan fictione, gledaju stalno epizode, i zajedno surađuju diljem čitavog svijeta. Zbog toga su se vratili jer smo ih mi vratili u život. Naravno da onda neće netko shvatiti treću epizodu jer ima enorman broj referenci na prijašnje epizode/sezone, toliko puno inside humora kojeg samo fanovi znaju prepoznati. Prva je napravila dobar posao sa tom rekonstrukcijom i Carter je tu bio hrabar, čak i previše hrabar jer sve što je ubacio stvarno mu svaka čast. A treća je isto dokaz koliko riskiraju sa epizodama, ali takvi su uvijek bili. Multižanrovska serija.

Što se tiče osme sezone. To je vjerojatno najpodcjenjenija sezona serije. Odlična sezona sa puno odličnih monster of the week epizoda i odlične mitologije.

šta se tice Gillian ona je na početku bila debeljuškasta ali kad je krenula 4 sezona koja promjena od žene, meni je postala prekrasna i nekkao baš sexy  srcesmajli

sad što je starija puno mi je ljepša sa plavom kosom

Da, baš od 4. sezone se počela nevjerojatno mijenjati. Stvarno nisam vidio nikad takav slučaj.

Odgledah treću epizodu. Prvih 15-ak minuta mi se nimalo nije svidjelo, toliko da sam pauzirao gledanje (prije dva dana) i danas odgledao ostatak. I, baš u tom nastavku je bilo dobro. Prvo, dobro je što ovdje pročitah da se radi o uobičajenoj vrsti epizode za filese, jer ja nisam toliki fan da se sjećam da je bilo ovakvih. Ali, da nije bilo ovako zanimljivo "čudovište" i ona priča na groblju, ne bi mi se svidjela, jer mi je sve osim tih scena bilo ne baš zanimljivo. Ali taj dio, nekih 20-25 minuta epizode, baš mi je sjeo, i zadovoljan sam. Dok sam imao onaj lošiji utisak na početku epizode, bio sam ljut što troše jednu od šest epizoda na nešto ovakvo, ali na kraju mi nije žao.  :)
Uvijek me zanimalo kako će doživjeti epizodu oni koji nisu fanovi. Zato mi je drago da ti se svidjela jer ovdje nisu važni novi gledatelji i njihovo mišljenje bez ikakvog nepoštovanja već samo fanovi i ono što oni misle. Zbog toga su se vratili i zato je ova sezona preriskantna, a već je sa uspjela. To je bitno.

Čini mi se da će ti se svidjeti iduća. To je vjerujem epizoda kako pamte oni koji nisu fanovi. Mračna, horor. Pa javi kad pogledaš  smileyNO1

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1114 : 07.02.2016. 01:18:31 »
Uvijek me zanimalo kako će doživjeti epizodu oni koji nisu fanovi. Zato mi je drago da ti se svidjela jer ovdje nisu važni novi gledatelji i njihovo mišljenje bez ikakvog nepoštovanja već samo fanovi i ono što oni misle. Zbog toga su se vratili i zato je ova sezona preriskantna, a već je sa uspjela. To je bitno.

Čini mi se da će ti se svidjeti iduća. To je vjerujem epizoda kako pamte oni koji nisu fanovi. Mračna, horor. Pa javi kad pogledaš  smileyNO1

To je to. Apsolutno se slazem. Noviji fanovi nece razumeti taj smek koji Filesi imaju, bez obzira na sve. Cak mi i ne smetaju finansijski razlozi zbog kojih su se vratili, jednostavno, lepo je videti ih opet.

Jedva cekam sledecu epizodu i nadam se dobrim stvarima.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1115 : 07.02.2016. 20:50:54 »
odgledao treću
ovakve epizodice imaju smisla u sezoni od 20+ epizoda

vidim da na ovom forumu ne smiješ spomenuti botox, plastiku i zatezanje "scully"
fanovi vjerojatno misle i da je ili će bezgrešno začeti  rofl rofl rofl

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: The X-Files
« Odgovor #1116 : 07.02.2016. 20:57:16 »
kako se ustvari izgovara Mulder, kad sam gledao drugu epizodu sa srpskim titlom, prevodioc je napisao Molder, i čitam i nevjerujem, kakav Molder
ja još od kako je Edo Maajka snimio pjesmu jesmo l sami, znam da se izgovara Malder, i gledam sada na sajtu http://www.pronouncenames.com/pronounce/Mulder izgleda da se izgovara m UH l d er, meni više ništa nije jasno.  :neverovatno:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1117 : 07.02.2016. 21:07:51 »
odgledao treću
ovakve epizodice imaju smisla u sezoni od 20+ epizoda

vidim da na ovom forumu ne smiješ spomenuti botox, plastiku i zatezanje "scully"
fanovi vjerojatno misle i da je ili će bezgrešno začeti  rofl rofl rofl
Di piše da se ne smije spomenuti? Zašto glumiš žrtvu. Ako nešto kažeš bez ikakvog dokaza, onda očekuje i odgovor. Onaj koji nešto tvrdi, na njemu je da dokaže. Gillian Anderson nema govora o nekakvom botoksu što sam ti i gore dokazao. A evo još malo slika od nedavno
Spoiler for Hiden:


Kao što se vidi, bore su tu, crte lica isto. Potpuno drugačije izgleda nego u seriji jer tamo ima periku i sama je rekla kako je tijekom snimanja osjećala jaku bol u nije se smjela previše micati jer bi se bol povećala i uglancali su je. To je tako. To što ti imaš neki osobni animozitet prema Gillian je drugi par rukava.

Inače
Citat:
L3s for The X-Files Ep 3. Mulder & Scully Meet The Were-Monster grows to 11.6 million viewers and a 4.0 A18-49 rating #TheXFiles

http://www.ew.com/article/2016/02/07/snl-totinos-super-bowl-commercial?xid=entertainment-weekly_socialflow_twitter

Pogledati do kraja  rofl rofl

Philesi iz plemenite Francuske  clapp
https://www.facebook.com/M6/videos/10156426552520277/

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #1118 : 07.02.2016. 21:12:13 »
kako se ustvari izgovara Mulder, kad sam gledao drugu epizodu sa srpskim titlom, prevodioc je napisao Molder, i čitam i nevjerujem, kakav Molder
ja još od kako je Edo Maajka snimio pjesmu jesmo l sami, znam da se izgovara Malder, i gledam sada na sajtu http://www.pronouncenames.com/pronounce/Mulder izgleda da se izgovara m UH l d er, meni više ništa nije jasno.  :neverovatno:
Raspravljali su jednom o tome srpski grammar naziji ovdje i rješeno je da je Molder. Malder bi bilo po nekoj logici, ali ne izgovara se tako.
Mrzim lopatare i limune

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1119 : 07.02.2016. 21:17:38 »
Cemu ovo grammar nazi? Nije ok.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The X-Files
« Odgovor #1120 : 07.02.2016. 21:23:07 »
OK je, izraz koji je naširoko u upotrebi.
Mrzim lopatare i limune

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1121 : 07.02.2016. 21:27:06 »
Hahaha, nije politicki korektno danas. Sala, nisi se nadovezao. :)

Sto se tice Gillian ne znam zasto je uopste bitno da li je imala plasticne operacije ili ne? To niti povecava njene glumacke sposobnosti niti kvalitet serije. Sta ona radi sa svojim telom to je njena stvar.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1122 : 07.02.2016. 21:35:28 »
Što se tiče Gilly. Nema tu botoxa već perika koja ju užasno boli. Kosa joj je počela otpadati od silnog bojanja i preporučili su joj periku. Znao bi svatko da nema botoksa da se malo prati njezini intervjuji. Crte lica https://static-secure.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2015/2/9/1423495532288/ec57e468-41eb-4887-b0bf-6edadf1baaee-1020x612.jpeg - https://pbs.twimg.com/media/B6xNuseCIAALEaE.jpg

Ama gdje ces mi ovo radit ;D . Bože , kako je lijepa   srcesmajli  :-[
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1123 : 07.02.2016. 21:40:57 »
Predivna je. Bore, crte lica. Prirodno ostarila. Da u stvarnosti izgleda kao Scully iz ove sezone, onda bi teoretski mogli pričati o nekim stvarima, ali pošto ne izgleda tako već izgleda sasvim drugačije nema govora o nečemu takvom. Gle te predivne bore na čelu http://fabmansion.com/wp-content/uploads/photos/gillian-anderson/2015-olivier-awards-in-london/Gillian-Anderson:-2015-Olivier-Awards-in-London-02.jpg i taj njezin poznati kosasti nosić  srcesmajli a tu još ima šminke i nije uspjela sakriti hehe. A ovdje lice ajme https://i.ytimg.com/vi/P0MsAIw4udc/maxresdefault.jpg  a tek ove bore oko očiju ;D

Ona i Duchovny su komentirali treću epizodu i to bi trebalo izaći kao specijalni dodatak za novu sezonu pa pogledat epizodu uz njihovo komentiranje. Bit će smijanja  rofl rofl


Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The X-Files
« Odgovor #1124 : 07.02.2016. 21:48:06 »
Lepa je ko san.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Rancher

  • Član plus
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 394
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1125 : 07.02.2016. 23:06:57 »
kako se ustvari izgovara Mulder, kad sam gledao drugu epizodu sa srpskim titlom, prevodioc je napisao Molder, i čitam i nevjerujem, kakav Molder
ja još od kako je Edo Maajka snimio pjesmu jesmo l sami, znam da se izgovara Malder, i gledam sada na sajtu http://www.pronouncenames.com/pronounce/Mulder izgleda da se izgovara m UH l d er, meni više ništa nije jasno.  :neverovatno:
http://forum.srpskijezickiatelje.com/index.php?topic=4802.0

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1126 : 08.02.2016. 04:09:59 »
Gledao sam superbowl da vidim nove scene od nadolazećih filmova i naravno Filesa. Stavili su početnu scenu iz finala i ostao sam u šoku na kraju. Početak kao i početak prve epizode ove sezone. Kad sam vidio Krajčeka sindikat i sve ostale slike samo lijepa sjećanja i onda kraj  :o

Uglavnom, možete ovdje pogledati http://xfiles.news/index.php/news/latest-news/1153-my-struggle-ii-opening-scene

Spoiler for Hiden:


Ovo me podsjetilo na Kelly Family i onu njihovu pjesmu  rofl rofl

I btw.,
Spoiler for Hiden:
Scully nije alien. Potvrđeno, a i logično jer sigurno ne bi tako nešto prikazali. Ova pretvorba na kraju je kao nešto simbolično, a govorili su tamo početkom šeste sezone da si ljudi imaju dio alienske DNA tako da će tu Carter sigurno nešto povezat.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1127 : 08.02.2016. 08:07:57 »
odgledao treću
ovakve epizodice imaju smisla u sezoni od 20+ epizoda

vidim da na ovom forumu ne smiješ spomenuti botox, plastiku i zatezanje "scully"
fanovi vjerojatno misle i da je ili će bezgrešno začeti  rofl rofl rofl
Di piše da se ne smije spomenuti? Zašto glumiš žrtvu. Ako nešto kažeš bez ikakvog dokaza, onda očekuje i odgovor. Onaj koji nešto tvrdi, na njemu je da dokaže. Gillian Anderson nema govora o nekakvom botoksu što sam ti i gore dokazao. A evo još malo slika od nedavno
Spoiler for Hiden:


Kao što se vidi, bore su tu, crte lica isto. Potpuno drugačije izgleda nego u seriji jer tamo ima periku i sama je rekla kako je tijekom snimanja osjećala jaku bol u nije se smjela previše micati jer bi se bol povećala i uglancali su je. To je tako. To što ti imaš neki osobni animozitet prema Gillian je drugi par rukava.

Inače
Citat:
L3s for The X-Files Ep 3. Mulder & Scully Meet The Were-Monster grows to 11.6 million viewers and a 4.0 A18-49 rating #TheXFiles

http://www.ew.com/article/2016/02/07/snl-totinos-super-bowl-commercial?xid=entertainment-weekly_socialflow_twitter

Pogledati do kraja  rofl rofl



ti si neki prilično borben pjetlić :bokser :bokser :bokser
svako ko ima oči vidi tu puuuuuno "plastike" kod "scully" i u normalnom svijetu to nikome ne smeta.

radovan III: "Ma, brate...Ja mislio to nit' piša, nit' sere a ono bušno k'o sito, sunce ti jebem!"  rofl rofl rofl rofl rofl rofl

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The X-Files
« Odgovor #1128 : 08.02.2016. 08:15:11 »
sad mi signaliziraju da si ti zajubjen u nju, ali da mrziš da se to zna Smajlicvece :rose: :facepalm
oprosti  :-X :-X :-X :-X
scully nema ni mrvicu plastike i stari najljepše na svijetu

ja bih volio malo plastike na "prednjim branicima" :aha: :aha: :aha: , ali

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1129 : 08.02.2016. 13:23:56 »
Trolaš otkad si se registrirao i nitko ne reagira. Svaki post ti je ponižavanje Gillian Anderson iako nemaš nikakav dokaz za to niti si išta ponudio. Ad hominem ti je najviše što možeš ponuditi. Za razliku od tebe sam ti dao slike, možeš i pogledat intervjuje. Ako i dalje ne vidiš, samo potvrđuješ i sam ono što si napisao da ne voliš Gillian. Ok, shvatili smo, ali svaki post ti je takav. Jel shvaćaš da nekog optužuješ a nemaš ništa dokazivo ponuditi. Sad, ako ti ne vidiš razliku između fikcijskog lika od ove sezone i stvarne žene iz 2015. i 2016. godine, onda više nemamo o čemu razgovarati.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: The X-Files
« Odgovor #1130 : 08.02.2016. 13:38:28 »
"Ponižavanje" G. Anderson nije kršenje pravila te samim time nije ni potrebna reakcija, ali nadam se da neće uskoro biti potrebna s obzirom kako ste krenuli.  :)

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1131 : 08.02.2016. 13:39:50 »
Optuživanje Gillian Anderson bez ikakvih dokaza je trolanje. Tip se registrirao nedavno i svaki post mu je takav. Optužuje bez dokaza dok sam ja dao dokaze da ne postoji niti jedan temelj za njegovu tvrdnju. Ne sumnjam da bi se meni brisali postovi.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: The X-Files
« Odgovor #1132 : 08.02.2016. 13:43:04 »
Što, da mu dam ban jer mu se ne sviđa Andersonica, a tebi se sviđa?

Ajd skulirajte malo. Ti ga ignoriraj, nemoj mu odgovarat i prestat ćeš hranit trola. Problem riješen i priča završena!  pravilaf

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1133 : 08.02.2016. 13:45:36 »
Ja ne tražim ban, ali ne shvaćam kako vi modovi/admini ga ne upozore da to više ne radi. To jednostavno ne shvaćam. Otkad se registrirao, i tih malo postova što ima cijelo vrijeme BEZ IKAKVIH DOKAZA optužuje što NIJE ISTINA kao što sam ja DOKAZAO. I on uporno i dalje piše takve postove. Kao da ja dođem na temu neke serije i govorim za nekog glumca da nema lijeva ruku iako svi vide da ima obje ruke i tako tvrdim iz posta u posta. Da, to je ta razina tvrdnje jer dokaza nema.

Zašto vrijede dvostruka mjerila to je fascinantno.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: The X-Files
« Odgovor #1134 : 08.02.2016. 13:59:28 »
Kakva dvostruka mjerila? O čemu ti pričaš, čovječe?

Da mu ne odgovaraš i ne prepireš se s njim ne bi on ni pisao. Ignoriraj ga i gotovo.

I dosta je bilo rasprave oko ljepote Andersonice i tko je trol, a tko nije. Svaki sljedeći post o ovome bit će obrisan.

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1135 : 08.02.2016. 14:30:18 »
Malo na pozitivnije teme. Danas je premijera u Velikoj Britaniji. Svi su spremni, baš me zanima kolika će gledanost biti. Napokon su i oni dočekali.
« Zadnja izmjena: 08.02.2016. 14:38:30 nebojsa66 »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The X-Files
« Odgovor #1136 : 08.02.2016. 14:39:18 »
ček, zašto toliko kod njih kasni? ;D

Offline bbbebica

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Odg: The X-Files
« Odgovor #1137 : 08.02.2016. 17:59:05 »

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: The X-Files
« Odgovor #1138 : 08.02.2016. 19:06:53 »
Sad znaš kako je nama svaki put kad opleteš po Amy Acker  :P

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The X-Files
« Odgovor #1139 : 08.02.2016. 19:30:30 »
Koji to nama? I fulana ti analogija. Nitko ne kritizira prekrasnu Amy Acker koja mi je draga još tamo od Angela već njezin lik u Person of Interest. Ako pratiš temu, znao bi da mnogi nas su voljeli njezin lik u toj seriji kad se prvi put pojavila, ali kasnije se mnogima od nas pokvarila tako da ovo ti je skroz promašeno jer nigdje ne kritiziram stvarnu osobu već fickijski lik. A znaš, televizijski likovi se s vremenom pokvare. Neki da, a neki se poboljšaju.