Autor Tema: Homeland  (Posjeta: 372952 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alen2011

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #660 : 06.11.2012. 09:27:14 »
Hvala na super prevodu  clapp

Steta sto serija nema punu sezonu... Claire mi je najbolja ;D

Spoiler for Hiden:
Moguće je i da se zamrsi radnja malo sa Brodijevom ćerkom i njenim momkom, mada, to je verovatno neka sporedna radnja  ;)
Alen

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Homeland
« Odgovor #661 : 06.11.2012. 10:50:19 »
Solidna epizoda,
Spoiler for Hiden:
najbolji dio je onaj masakar jer to nisam očekivao, mada mi je i to malo bilo za ne povjerovat, sve se radi u tajnosti a onda pobiju sedam agenata CIA-e, druga stvar koja mi je zasmetala je što onaj Mike iako mu ovi iz CIA-e rekli da se ostavi Brodyja i dalje je uporan, a nije mi jasno u kojem smjeru ide priča oko Dane.

Hvala za prijevod smileyNO1

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Homeland
« Odgovor #662 : 06.11.2012. 11:54:22 »
Da li se i dalje igramo
Spoiler for Hiden:
pogadjanja ko je krtica i ko ce sledeci da nastrada. Sebe sam ranije smatrala za nekoga ko je skapirao americki sablon pravljenja scenarija. Ali ovi su me dokusurili. Samo sam jednom pogodila sta ce da se desi, sa tim da je to bilo toliko ocigledno. Kako je krenulo na kraju ce  Bajone da bude krtica  ;D
:pevusi:

ja sam pročitao spoiler o krtici što je bajone napisao prije nego sam pogledao epizodu i kako je serija išla bio sam uvjeren da je on
Spoiler for Hiden:
jer kada su došli ovi komandosi mislio sam da ih je on pozvao a kako su i njega utamanili više mi ništa nije bilo jasno, pa možda moja teza o Estezovoj tajnici stoji  ;D

« Zadnja izmjena: 06.11.2012. 13:21:40 tejma »

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #663 : 06.11.2012. 12:02:35 »
Kako je nezahvalno baviti se prognozama u ovoj seriji. :naklon: Uvek se desi nešto sasvim neočekivano, a najčešće potpuno suprotno od onog što svi mislimo. Zato je tako zanimljiva i drži pažnju. Ali… ;D

Spoiler for Hiden:
Mislim da nisu mnogo bitni ni Dejna ni Fin sami po sebi, tj. njihov odnos i to što su usmrtili onu ženu kolima, već će se povodom toga možda zaoštriti odnosi među Brodijem i potpredsednikom Voldenom i da je to zapravo glavna priča, samo im je trebao neki okidač da malo usložne odnose među dvema uticajnim porodicama. Čini mi se da je Dejna ispričala majci za nesreću, a ova se obratila Voldenovoj supruzi, koja Džesiku pak izgleda ubeđuje da će se sve srediti i da o tome treba ćutati.

Meni je logično to što Majk i Loder isteruju svoje, jer svako ima pravo da unajmi privatnog istražitelja ili da se raspituje. Zašto bi se okanuli toga samo ako CIA navaljuje? Oni ne znaju pozadinu svega i interesuju se za smrt sudruga marinca koji je poginuo pod vrlo sumnjivim okolnostima. A što te više neko sputava i postavlja blokade, tebe više kopka pozadina svega. Zasad su na pravom tragu ko ga je smakao, samo sve treba dokazati.

Ne čini mi se verovatnim ni da je Brodi namignuo Roji Hamad. Mislim da nije ništa znao o pokolju niti bi mogao da nosi sedam agenata na duši; on je pre svega bio ljut na Voldena. Setite se da je poprilično uzbuđeno odbio da učestvuje u stradanju nedužnih civila kada je Roja prvi put ušla kod njega u ured (i tražila da Brodi izvuče one šifre iz Estizovog sefa, mada joj ih je na kraju ipak dobavio…). A da će Brodi zafrknuti sve i svakoga — preko CIA i Nazira do svoje porodice — tu se apsolutno slažem; svi će na kraju nadrljati.

Što se tiče Kari Matison: definitvno je jasno da njoj odavno nisu sve na broju, te da nije sposobna da u svakoj prilici razmišlja onako kako se očekuje od jednog agenta CIA. I ona će biti odgovorna barem koliko i Brodi za sve gluposti koje se budu desile.

Za prevod :nnc:.
« Zadnja izmjena: 06.11.2012. 12:05:23 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #664 : 06.11.2012. 13:10:26 »
Da li se i dalje igramo
Spoiler for Hiden:
pogadjanja ko je krtica i ko ce sledeci da nastrada. Sebe sam ranije smatrala za nekoga ko je skapirao americki sablon pravljenja scenarija. Ali ovi su me dokusurili. Samo sam jednom pogodila sta ce da se desi, sa tim da je to bilo toliko ocigledno. Kako je krenulo na kraju ce  Bajone da bude krtica  ;D
:pevusi:

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Homeland
« Odgovor #665 : 06.11.2012. 14:17:54 »
Spoiler for Hiden:
Onog trenutka kad su zvali backup , bilo je jasno da ce svi izginuti ,bar sam ja tako ocekivao  ;D

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: Homeland
« Odgovor #666 : 06.11.2012. 16:24:05 »
Glupost nad glupostima.

Spoiler for Hiden:
Cuj on joj prepricava sta je rekao zeni,pustaju ga da radi sta hoce bez nikakvog nadzora u njegovoj kuci,smesno do bola

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #667 : 06.11.2012. 17:06:13 »
Spoiler for Hiden:
Meni je jedino nelogicno bilo onaj upad u ''swat''odijelima i resetanje cia agenata. Ocekivao sam neku bombu, da ce nesto dotaci  i da ce eksplodirati cijela radnja i to bi mi bilo logicnije nego ovako. I u toj eksploziji se moglo npr desiti da jedan prezivi, ali ovako je bezveze, prvo uletiti na taj nacin, pa onda pobiti sve zivo i jos pustiti tako agente na zemlji sa metkom u stomaku da se kao pravi mrtav, ma daaj. Da se radi o ozbiljnim stvarima kao sto jeste ovjerili bi svakog sa metkom u celo. Jos mi je gluplje bilo da dodju npr. tako agenti otkriveni sa svim mogucim autima i da niko ne ostane u autu van radnje, nego eto svi udju u radnju da nesto istrazuju. Cak ima i i snimak ranije gdje se vide policajci ispred radnje, znaci morali bi ubiti i njih i cuti pucnjeve znatno ranije. Dakle po meni promasaj epizode.
« Zadnja izmjena: 07.11.2012. 00:32:55 brko »

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #668 : 06.11.2012. 17:53:26 »
Spoiler for Hiden:
Jesi ti video da oni iznose sanduk iz radnje? Verovatno neka atomsko-biolosko oruzije, to cemo jos saznati sta je u pitanju. Ovo je skroz logicno da se ne dogodi neka ekspolozija ili tome slicno. A to sta je ispred bilo mozemo samo da slutimo da je akcija trebala da bude diskretna bas iz razloga sto bi bili primetni od strane Nazirovih ljudi i doslo bi do ovoga do cega je doslo ipak na kraju. Nije to mesto zlocina da treba gomilu agenata sa tv ekipom da bude ispred objekta. Ovo je posao drzavne bezbednosti a oni uvek rade neprimetno svoje poslove.

A sto se tice agenta Piter Kvina, koji je dobio metak u stomak, i ako ste se vi ispromasivali za vase krtice, ja i dalje gajim sumlju u njega. Skoro da vise nista ne pokazuje da bi on treba da bude umestan ali sticem neki utisak da je on od onih ljudi za kojeg niko ne zna i da se, kada dodje njegovo vreme, aktivira i uradi sta mu se kaze. Kada je pogledao prema zidu, iz kog su posle izvadili Nazirovi ljudi sanduk, izgledalo mi je - sta bi ovde moglo da bude, ili - jos nisu izvadili.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Homeland
« Odgovor #669 : 06.11.2012. 18:07:40 »
Spoiler for Hiden:
Jesi ti video da oni iznose sanduk iz radnje? Verovatno neka atomsko-biolosko oruzije, to cemo jos saznati sta je u pitanju. Ovo je skroz logicno da se ne dogodi neka ekspolozija ili tome slicno.

Spoiler for Hiden:
U najavi za sledeću epizodu Keri kaže da imaju dovoljno eksploziva da raznesu ambasadu ili sinagogu. Možda je mislila na to što se nalazi u sanduku.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #670 : 06.11.2012. 18:23:48 »
@Gavri i brko, niste dobro upratili.

Spoiler for Hiden:
Kako Perkone kaže: svi panduri su se povukli u zadnji deo lokala iza zavese, baš da ne bi izazivali sumnju, a vozila su parkirali straga, ne ispred glavnog ulaza odakle su ovi upali (pogledajte scenu još jednom). Ušli su spreda na prepad, sa zapetim automatskim puškama u rukama, a i izgledali su kao specijalci, tako da uopšte nije nelogično što su ih onako izrešetali, jer se sve desilo u tren oka.

Spoiler for Hiden:
Meni je jedino nelogicno bilo onaj upad u ''swat''odijelima i resetanje cia agenata. Ocekivao sam neku bombu, da ce nesto dotaci  i da ce eksplodirati cijela radnja i to bi mi bilo logicnije nego ovako. I u toj eksploziji se moglo npr desiti da jedan prezivi, ali ovako je bezveze, prvo uletiti na taj nacin, pa onda pobiti sve zivo i jos pustiti tako agente na zemlji sa metkom u stomaku da se kao pravi mrtav, ma daaj. Da se radi o ozbiljnim stvarima kao sto jeste ovjerili bi svakog sa metkom u celo. Jos mi je gluplje bilo da dodju npr. tako agenti otkriveni sa svim mogucim autima i da niko ne ostane u autu van radnje, nego eto svi udju u radnju da nesto istrazuju. Cak ima i i snimak ranije gdje se vide policajci ispred radnje, znaci morali bi ubiti i njih i cuti pucnjeve znatno ranije. Dakle po meni promasaj sezone.

Spoiler for Hiden:
Nimalo nije neobično da neko preživi praveći se mrtav. Ima takvih članaka u novinama koliko voliš: baš nedavno je tako klinka preživela onaj pokolj u francuskim Alpima kad joj je pobijena cela porodica. I tu su profesionalne plaćene ubice izrešetale sve a nisu ih overili metkom u čelo. Drugo, možda je ono u sanduku previše vredno da bi ga uništili bombom.

Glupost nad glupostima.

Spoiler for Hiden:
Cuj on joj prepricava sta je rekao zeni,pustaju ga da radi sta hoce bez nikakvog nadzora u njegovoj kuci,smesno do bola

Spoiler for Hiden:
Rekao joj je šta je kazao ženi (tek da radi za CIA, celu jednu rečenicu), ne vidim šta je tu glupost. U prethodnoj epizodi je Kvin rekao da Brodiju prisluškuju sve telefone i prate ga kamerama u stopu.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Homeland
« Odgovor #671 : 06.11.2012. 19:54:37 »
A prigušivač služi da se konji kuju?  :\)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #672 : 06.11.2012. 20:29:34 »

Spoiler for Hiden:
Nimalo nije neobično da neko preživi praveći se mrtav. Ima takvih članaka u novinama koliko voliš: baš nedavno je tako klinka preživela onaj pokolj u francuskim Alpima kad joj je pobijena cela porodica. I tu su profesionalne plaćene ubice izrešetale sve a nisu ih overili metkom u čelo. Drugo, možda je ono u sanduku previše vredno da bi ga uništili bombom.

Ovo je dosta točno. Ima primjer i s medvjedima
Spoiler for Hiden:
gdje su ljudi praveći se mrtvi, preživjeli njihov napad. Ima dosta takvih slučaja.

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #673 : 06.11.2012. 21:16:42 »
Kako je krenulo na kraju ce  Bajone da bude krtica  ;D
rofl rofl Ništa nije nemoguće, sporedan lik a veoma bitan za seriju  ;D

Hvala bajone.  clapp Jednostavno nema loše ili osrednje epizode.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #674 : 06.11.2012. 21:21:59 »
Jedna od retkih serija gde nema nezanimljivih epizoda  :neverovatno:

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #675 : 07.11.2012. 00:43:32 »
gle

Spoiler for Hiden:
onaj lik je ubijen ima par dana, ako se ne varam rekose sedmicu ili 2 sedmice i cia  prate radnju i vide niko ne ulazi izlazi, bla bla i niko ne ulazi u radnju 2 sedmice kao nije im nista sumnjivo.

u to isto vrijeme teroristi isto koji znaju da je ovaj mrtav toliko dugo ne ulaze i ne izvlace to sto je vazno

ali onda jedni ulaze potpuno otvoreno da ih svi vide, a drugi cekaju da ovi prvi udju pa da ih oni prvo izresetaju i onda uzmu to sto treba?!

ne znam ali za mene nema logike i preglupo mi je ispalo. Napravljeno je samo tako da ima vise akcije u prici. Cak nisu koristeni ni prigusivaci nego klasicna rafalska paljba. Njihov neprimjetan ulazak do metar od njih je takodje preglup i nerealan. Sto se tice pravljenja onog da je mrtav, nisam rekao da se ne moze praviti, ali lik je pogodjen u stomak, pa svako zna da metak kroz stomak ne mora da te ubije odmah i niko ne bi rizikovao i ostavljao lika. Govorimo o akciji u kojoj ljudi ubijaju sve na svom putu i ozbiljnoj teroristickoj akciji i sigurno ne bi napravili takav propust.
Nije problem sto se on izvukao, ili sto su ovi pobili ove druge, nego nacin na koji je to izvrseno. Isti primjer je i u onoj epizodi kada Keri ganjaju u  Bejrutu i ona prolazi kroz lavirint zgrada i ubija i bjezi. Problem je sto hoce da ubace malo akcije u pricu, ali akcije koja je totalno nepotreba i nerealna.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #676 : 07.11.2012. 01:20:33 »
Spoiler for Hiden:
Opet, ja ne vidim tu te nelogičnosti, već je sve posve logično: CIA nadzire radnju dve nedelje (dakle, klasična prismotra kada čekaju da se neko vrati kako bi ga priveli i saslušali, jer može biti ko zna gde). Teroristi opažaju kako CIA posmatra radnju i nadaju se da će možda odustati i otići, jer dok Brodi nije obznanio koliki ulog krojač ima, možda bi CIA odustala od pretresa pomislivši da je samo sitna riba zbog koje ne vredi ugrožavati celu operaciju koju su tajno želeli sprovesti. Kad je CIA ušla unutra — znači, shodno novim informacijama, tek kad im je Brodi rekao da je krojač zapravo mrtav i da mu je pre toga dao prsluk — i počela da kopa, ovi su uleteli i pobili ih kako CIA ne bi našla onaj sanduk. I, ponavljam, agenti su ušli na stražnji ulaz, teroristi su se odenuli kao specijalci, maskirani od glave do pete, i na prepad ušli na prednji, odakle agenti nikog nisu očekivali, te su bili izmasakrirani. Podseti se scene: agenti su navukli zavesu i ispred radnje je delovalo kao da se ništa unutra ne dešava. Teroristi se ušunjavaju na prednji ulaz (ključeve sigurno imaju), a da nisu zazvonila ona vetrena zvona iznad vrata, tek bi tada sve živo izrešetali, ovi ne bi ni stigli da izvade oružje. Sve se takođe odigralo u vrlo kratkom roku: dok je Kvin dobio dojavu od Kari da se nešto događa, nije prošlo petnaestak minuta do upada terorista. Znači da su videli čim su agenti ušli u radnju, a prošlo je neko vreme dok Brodi nije razgovarao s Rojom. Kvin jeste zatražio pojačanje, ali ovi su ih već zaskočili i skenjali. Takođe je logično da su unapred isplanirali onakav napad za slučaj da CIA konačno uđe u lokal.

Možda bi se moglo reći da je propust to što teroristi nisu koristili prigušivače, ali agenti ionako imaju oružje bez prigušivača a na vatru su odgovorili, pa bi se hici svejedno čuli.

Sve u svemu, scena mi nije nimalo nelogična, sve je na mestu.

P. S. Što se tiče te scene sa Kari u Bejrutu: jeste to delovalo malo zbrzano, ali ne možemo očekivati baš stopostotnu realističnost od serija. Mora se napraviti i malo akcije, da sve to bude dramatičnije i zanimljivije za gledanje. Meni to ne kvari ugođaj, ne treba kukati baš na svaku sitnicu.
« Zadnja izmjena: 07.11.2012. 01:52:41 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #677 : 07.11.2012. 01:22:59 »
Bolje ne moze da se objasni  smileyNO1

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #678 : 07.11.2012. 08:30:01 »
Spoiler for Hiden:
Da dodam da je bio i onaj detalj da ako neko bude nesto pitao od suseda ili tako nekako bude recenao da se proverava poreska papirologija. Ili tako nekako.Uznaci CIA je planirala da sve prodje tiho i sto manje primeton. A ovi si upali na prepad, zavrsili posao za 20 sekundi i otisli. Njih bas briga za buku i slicne gluposti. Greska bi bila da su otvorili sanduk da vide da li je unutra sadrzaj koji ocekuju i da mu se dive par minuta. A desavale su se i takve stvari.  A i njen razgovor sa Brodijem. Naravno da ga prate i u kuci, naravno da znaju ne sta je i kada rekao nego i kada je trepnuo. Jednostavno gledajte na to kao na razgovor koji treba da ubije nelagodnost. Kao jedno obicno "Kako si". Pogotovo zbog istorije koje imaju izmedju sebe. A i da se naprave neki propusti u postupku, zar mislite da im sve akcije prodju idealno? Da zaista ne naprave greske?

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Homeland
« Odgovor #679 : 07.11.2012. 13:42:25 »
Ova Brodijeva zena je meni tako
Spoiler for Hiden:
yebozovna steta sto nema vise golisavih scena s njom  ;D ocekivao sam od nje da spava sa podpresednikom, bolje da su tako zamrsili odnose ... jer i onako ga Brodi mrzi zbog onog klinca, a zamislite jos usput da mu ovaj krese zenu  clapp
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Homeland
« Odgovor #680 : 12.11.2012. 15:31:30 »
Bezvezna mi je bila ova sedma epizoda.

Spoiler for Hiden:
Deo sa zatvorenicom je besmislen, Brodijeva ćerka mi sad već ide na živce sa tim njenim stavom. Uglavnom se ništa nije desilo što je bitno za radnju serije.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #681 : 12.11.2012. 19:09:29 »
@bajone, ne slazemo se, ok svako ima svoje misljenje :naklon:
« Zadnja izmjena: 12.11.2012. 19:11:39 brko »

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #682 : 12.11.2012. 22:14:03 »
@bajone, ne slazemo se, ok svako ima svoje misljenje :naklon:

Poštujem razmimoilaženje mišljenja dokle god niko ne pokušava da po svaku cenu ubedi sagovornika da je u pravu. smileyNO1
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #683 : 13.11.2012. 17:29:37 »
Evo prevoda, uživajte (moj stoti autorski prevod ukupno). :) Slažem se s Posthumnim, slaba epizoda.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21908
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Homeland
« Odgovor #684 : 13.11.2012. 17:32:31 »
Čestitam i fala na prijevodu.  clapp

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Homeland
« Odgovor #685 : 13.11.2012. 17:39:31 »
Čestitam  drinks  Hvala na prijevodu!  smileyNO1

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Homeland
« Odgovor #686 : 13.11.2012. 17:57:46 »
Svaka čast, čestitam :majstore

Večeras se gleda kokicekola

Hvala za prijevod!!!!

Offline Hopey

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
  • Spol: Ženski
Odg: Homeland
« Odgovor #687 : 13.11.2012. 18:03:49 »
Cestitke i hvala!  :) Bacam se na gledanje.  kokicekola

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Homeland
« Odgovor #688 : 13.11.2012. 20:31:12 »
 Epizoda tako tako, i nije lose, ali moglo je bit bolje.
Spoiler for Hiden:
Stvar sa zatvorenicom su mogli puno bolje napraviti da je onom akcijom upozorila teroristu koji bi npr bio 2-3 kuce dalje da moze da pobjegne, imalo bi mi vise smisla, ovako ispada 45minuta bezveznog natezanja ili opet da otkrije gdje je lik, ali da dobije jacu razmjenu.

Mala Brodijeva dosadna ko proljev, a njegov odlazak  u policiju je najsmjesnija stvar ove epizode, lik terorista koji planira napad na ameriku, pa dupli agent, pa kongresmen, ubica, itd. rizikuje sve zbog dosadne djevojcice, ma koliko u pravu bila. Ocekivao sam da ce cia napraviti laznog inspektora i laznu prijavu u dogovoru sa Brodijem, vise bi mi leglo, nego ovako.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Homeland
« Odgovor #689 : 13.11.2012. 21:37:04 »
Možda je ova sporija epizoda — zatišje pred buru. njam-njam

Za prevod pionir.


Najava osme:

« Zadnja izmjena: 13.11.2012. 21:39:41 bajone.rs »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Tags: