Razno > Offtopic

Mobilni telefoni, tableti, smartphone ...

(1/48) > >>

Maddox:
Posto imamo teme za televizore, kompjutere, knjige, filmove itd, mislim da ni ova tema nece smetati.

Ovde mozemo da komentarisemo o telefonima koje imamo, koje smo koristili, koje preporucujemo, kao i o operativnim sistemima samih telefona (Android, Symbian, WP ... ), korisnim aplikacijama itd.

Evo recimo ja trenutno imam Nokiju 5530 XpressMusic i ona nije nesto ispunila moja ocekivanja. Ima neke greske koje me strasno nerviraju (uglavnom bagovi softvera), Symbian uopste nisam mogao da iskoristim kao sto je to ranije bilo. Nameravam da predjem na HTC mozda, ili eventualno neki Samsung. Sto se tice HTC-a, prednost je u vecim displejima, boljim odzivom na dodir, i jos pored dosta toga korisnog (ili ne), dosta telefona koristi Windows Phone operativni sistem. Nisam imao prilike sa njim da se sretnem dosad, medjutim u Symbian sam polagao velike nade, a dobio corak. Sa druge strane opet imam, recimo, Samsung sa Androidom, sa kojim se takodje nisam susretao, ali opet mi nekako WP deluje pouzdaniji...

Kakva su vasa iskustva?

P.S. Sto se mene tice, ocekivanja mi nisu mnogo velika. Voleo bih da ima malo veci ekran, zbog citanja knjiga i eventualnog gledanja nekog filma, serije i da mu softver bude funkcionalan, da ne baguje i sl.

stefan87:
kad sam presao sa nokie 5800 na desireHD tj android ko da sam opet progledao.
android je po meni mnogo bolji pregledniji od simbiana koji sam koristio bas dugo, pre nisam mogao da zamislim da imam neki telefon a da nije nokia, a sad je sve samo da nije nokia bas zbog simbian i windows platformi.
brat je uzeo htc HD2 koji dolazi sa windows mobile, al kad mu ubacis rom od androida to je vec sasvim drugi i bolji telofon, tako ako se dvoumis izmedju androida i windows pre uzimi neki koji ima android.
samo reci kolko ces para da das pa cemo ti suziti izbor

Aleks@:
Nokia je propala skroz. Telefoni se kvare katastrofa. Na 1 pokvaren Samsung dođe 10 Nokia. Npr. Nokia N8 koja je kao VAU kvaliteta, a nema koju nisam poslao na servis zbog kvara touch screena.

Mulder:
Nemam mobitel, komuniciram s telepatijom.

Maddox:
Ma i ja sam odustao od Nokije, vidim da su ih dosta iskvarili. Primecujem bas po mom telefonu.

@ Stefan

Pored Mozarta, gledao sam bas taj HD2, i jako me je zainteresovao. Samo sto bih ja najverovatnije uzeo polovan, jbg mnogo mi 305 eura. Nasao sam polovne izmedju 150-200 i ta cena mi bas odgovara, jer ne pada mi na pamet na dajem vece pare za nesto sto ce da crkne cim istekne garancija.

Mozes li da mi kazes nesto o njemu, koliko je zadovoljan burazer? I interesuje me to, ukoliko se ubaci taj rom za android (stvarno nisam upucen, onako laicki te pitam), postoji li mogucnost ponovnog vracanja na WM, i kako to funkcionise?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju