Autor Tema: Predložite mi seriju  (Posjeta: 657002 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2610 : 19.11.2012. 12:51:17 »
Jesi li gledao Hawaii 5-0?
Mrzim lopatare i limune

Offline Nikola_90210

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 137
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2611 : 21.11.2012. 00:01:30 »
E gledao sam par epizoda na Universalu al nesto me nije preterano privukla pa nisam pratio redovno,mada pogledam i sad ponekad kad uhvatim.

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2612 : 22.11.2012. 09:35:33 »
nisam gledao još ovu seriju, ali skandinavske krimi serije su meni u tom žanru sam vrh, zajedno sa britanskim. u odnosu na američke miljama iznad. primjerice serija broen, the bridge je meni blizu savršenstva u svom žanru. za američke serije unatoč brojnošću, pa i buđetu ne mogu nabrojati 5 u zadnjih 10-tak godina da su mi se svidjele. prednost skandinavskih i britanskih serija je što rijetko koja je rađena kao procedural, a osim toga imaju većina do 10 epizoda po sezoni u trajanju od po najmanje 50 + minuta. najgore su mi one američke serije sa po 20-tak epizoda po sezoni, sa po nategnutih 40-tak minuta trajanja i naravno riješenim slučajem (čitaj razna CSI sranja, mentalisti...).

btw recimo izrazito hvaljena američka krimi serija homeland je meni prve sezone bila jedva gledljiva, drugu sezonu nisam još ni počeo gledati, (a sudeći po brojnim komentarima, kako je druga sezona dosta lošija od prve), niti neću.

Razlog izmjene: Spojeni postovi.
« Zadnja izmjena: 22.11.2012. 16:49:24 MilanRS »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2613 : 22.11.2012. 16:38:37 »
nisam gledao još ovu seriju, ali skandinavske krimi serije su meni u tom žanru sam vrh, zajedno sa britanskim. u odnosu na američke miljama iznad. primjerice serija broen, the bridge je meni blizu savršenstva u svom žanru. za američke serije unatoč brojnošću, pa i buđetu ne mogu nabrojati 5 u zadnjih 10-tak godina da su mi se svidjele. prednost skandinavskih i britanskih serija je što rijetko koja je rađena kao procedural, a osim toga imaju većina do 10 epizoda po sezoni u trajanju od po najmanje 50 + minuta. najgore su mi one američke serije sa po 20-tak epizoda po sezoni, sa po nategnutih 40-tak minuta trajanja i naravno riješenim slučajem (čitaj razna CSI sranja, mentalisti...).
To je ogroman i raznovrstan žanr. Zato te "razvikane" američke serije deru sve. I britanske i skandinavske. Popularno je govoriti protiv američkih jer je eto, cool, ali ustvari ih deru samo tako. Da, britanci imaju odlične krimi serije, ali krimi žanr nije samo CSI i mentalist.

Mislim, sad ti ja mogu nabrojat loše britanske krimi serije.

Sopranosi, Žica, The Shield, Homicide, Breaking Bad, Boardwalk Empire, Justified. To su sve američke crime serije unazad 15, 16 godina. Oz je isto krimi serija. Kao i Deadwood začinjen s westernom. I još 24 zaboravio pa i Sons of Anarchy mogu ovdje uvrstiti iako mi je najslabija od navedenih.

Uvijek me čudilo kako neko gleda krimi serije kroz csi i mentalist. I sad si rekao da su miljama iznad američkih. Hrabra izjava, ali zar su britanske zbilja bolje od žice i sopranosa. To je sam vrh krimi drama.

A trenutno Breaking Bad i Boardwalk Empire deru svaku britansku, a pogotovo skandinavske serije.

Ti kažeš csi i mentalist kao loše, ja  kažem Blue Murder i The Body Farm od britanac kao loše. Al ne brini se, volim ja britance, sveukupno gledajući oni i jesu odmaz iza amera što se tiče serija, ali ono što ne valja je gledati krimi seriju samo kroz csi i mentalist, a to mnogi rade, a zaboravljaju na njigove odlične serije.

Od britanskih najboljih krimi serija unazad 15, 16 godina izdvajam New Tricks, Waking the Dead, Silent Witness, Inspector George Gently, Luther, Whitechapel i može novi Sherlock. Podsjeti me slobodno na još neku, to sam ovako na brzinu.

Al da li su zbilja Luther, Sherlock ili Silent Witness bolje serije od žice, sopranosa i the shield. Miljama bolje? Upravo suprotno. Naravno, nisu žica, sopranosi i the shield miljama bolje serije od tih, ali ih birma zatvorenih očiju u svakom trenutku ispred velikih britanskih serija koje su miljama bolje od malih američkih serija.

Luther mi je odličan i trenutno najbolja britanska krimi serija, ali jebiga, ima tu nesreću što je trenutno Breaking Bad sami vrh krimi žanra.

Krimi žanr je ogroman i raznovrstan. Pozdrav  ;)

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2614 : 22.11.2012. 18:54:39 »
nisam gledao još ovu seriju, ali skandinavske krimi serije su meni u tom žanru sam vrh, zajedno sa britanskim. u odnosu na američke miljama iznad. primjerice serija broen, the bridge je meni blizu savršenstva u svom žanru. za američke serije unatoč brojnošću, pa i buđetu ne mogu nabrojati 5 u zadnjih 10-tak godina da su mi se svidjele. prednost skandinavskih i britanskih serija je što rijetko koja je rađena kao procedural, a osim toga imaju većina do 10 epizoda po sezoni u trajanju od po najmanje 50 + minuta. najgore su mi one američke serije sa po 20-tak epizoda po sezoni, sa po nategnutih 40-tak minuta trajanja i naravno riješenim slučajem (čitaj razna CSI sranja, mentalisti...).
To je ogroman i raznovrstan žanr. Zato te "razvikane" američke serije deru sve. I britanske i skandinavske. Popularno je govoriti protiv američkih jer je eto, cool, ali ustvari ih deru samo tako. Da, britanci imaju odlične krimi serije, ali krimi žanr nije samo CSI i mentalist.

Mislim, sad ti ja mogu nabrojat loše britanske krimi serije.

Sopranosi, Žica, The Shield, Homicide, Breaking Bad, Boardwalk Empire, Justified. To su sve američke crime serije unazad 15, 16 godina. Oz je isto krimi serija. Kao i Deadwood začinjen s westernom. I još 24 zaboravio pa i Sons of Anarchy mogu ovdje uvrstiti iako mi je najslabija od navedenih.

Uvijek me čudilo kako neko gleda krimi serije kroz csi i mentalist. I sad si rekao da su miljama iznad američkih. Hrabra izjava, ali zar su britanske zbilja bolje od žice i sopranosa. To je sam vrh krimi drama.

A trenutno Breaking Bad i Boardwalk Empire deru svaku britansku, a pogotovo skandinavske serije.

Ti kažeš csi i mentalist kao loše, ja  kažem Blue Murder i The Body Farm od britanac kao loše. Al ne brini se, volim ja britance, sveukupno gledajući oni i jesu odmaz iza amera što se tiče serija, ali ono što ne valja je gledati krimi seriju samo kroz csi i mentalist, a to mnogi rade, a zaboravljaju na njigove odlične serije.

Od britanskih najboljih krimi serija unazad 15, 16 godina izdvajam New Tricks, Waking the Dead, Silent Witness, Inspector George Gently, Luther, Whitechapel i može novi Sherlock. Podsjeti me slobodno na još neku, to sam ovako na brzinu.

Al da li su zbilja Luther, Sherlock ili Silent Witness bolje serije od žice, sopranosa i the shield. Miljama bolje? Upravo suprotno. Naravno, nisu žica, sopranosi i the shield miljama bolje serije od tih, ali ih birma zatvorenih očiju u svakom trenutku ispred velikih britanskih serija koje su miljama bolje od malih američkih serija.

Luther mi je odličan i trenutno najbolja britanska krimi serija, ali jebiga, ima tu nesreću što je trenutno Breaking Bad sami vrh krimi žanra.

Krimi žanr je ogroman i raznovrstan. Pozdrav  ;)

očito imamo različite ukuse, ili se slažemo da se ne slažemo  ;). recimo žicu sam probao gledati 2 puta i oba puta došao do 4-5 epizode prve sezone, te sam odustao. iskreno bilo mi dosadno do zla boga sa tom crnačkom (nisam rasist) uličnom narko spikom. shield mi također nije bila nešto serija, odnosno dobra prva sezona, kasnije prilično zamorno. primjerice francuski braquo mi je puno bolji u tom žanru. breaking bad nisam gledao (znam da će mnogi to smatrati svetogrđem), ali iskreno ne volim počinjati gedati serije sa n sezona (nešto slično je sa dexterom). ne slažem se da csi i mentalisti nisu krimi žanr, štoviše prije je to po meni krimi žanr negoli sopranosi, koji imaju više obilježja drame. slažem se da britanci također znaju fulati u krimi žanru, međutim moje iskustvo je da je 80-tak % britanskih krimi serija u najgorem slučaju gledljivo, dok je meni barem isto toliko posto američkih negledljivo.
boardwalk empire sam gledao prvu sezone, spremam se da započnem drugu, dobra serija (prije svega likovi), ali ne mogu reći da me nešto baš oduševila, a pogotovo da spada u sam vrh žanra. homicide mi spada u skupinu csi (40 minuta zaplet vrhunac i rasplet).
na kraju nemoj se ljutiti to je moje osobno mišljenje, cijenim tvoje i one ostale koji se ne slažu samnom (s obzirom na broj postova na  američkim i engleskim serijama na ovom forumu, mislim da su takvi većina)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2615 : 22.11.2012. 19:16:52 »
Nisam ni rekao da csi i mentalist nisu crime serije. Samo da kad god netko uspoređuje američke i britanske krimi serije, kod amera samo spominju csi i mentalista, i odjednom kao da su zaboravili na žicu, sopranose...

A sopranosi su uvijek bili prije crime serija od csi-a i mentalista zato što su puno kompleksnija serija sa boljim razvitkom likova. Kao i žica. Ok, te serije ti nisu sjele.

A što se tiče Homicidea, ti to stavljaš u skupinu csi-a? Po ovome mislim da onda nisi gledao Homicide već si samo vjerojatno pročitao o čemu se radi. Taj Homicide je jedna od najrealnijih serija gdje rješavaju jedan slučaj kroz više epizoda, a neke slučajeve čak i kroz više sezona. Serija pršti karakterno jakim likovima o kakvima britanci mogu sanjati.

Iskreno, Boardwalk i ne bi tu stavio, ali zbog ove odlične treće sezone sam stavio. Dosta su se popravili  :)

Pogledaj Engrenages ako nisi. Meni osobno puno bolji nego Braquo. Ja sam inače lud za francuzima, tu mislim prvenstveno za filmove, ali oni po serijama se ničime ne odvajaju. Recimo, njihova serija Julie Lescaut je jedna od najblesavijih akcijskih crime serija koju sam gledao. Gore od Cobre 11. Navarro isto. Serije koje imaju mali milijun sezona. Između 90-120 epizoda.

Kad stavim na vagu, preslabi su u usporedbi s amerima. Imaju i britanci serija koje imaju mali milijun nastavaka, sezona. Midsomer Murders ima dosta epizoda, al ajde, serija je kvalitetna.

E da, Cracker je odlična serija iako je dosta starija  :)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2616 : 22.11.2012. 19:33:59 »
Pa di ti živiš u sterilnoj i hladnoj Skandinaviji ili zemljama Beneluxa..  ;D
Skandinavci i bloody British su odlični u ovoj materiji. Od amera tu prednjači cabal. HBO/AMC..
Žicu i ostala izdanja od HBO treba znati pogledati.. zato nije cabal dostupan širokoj narodnoj masi na toj teritoriji.. e sad ljudima ide na qrac okruženje(kao u BSG, oni u svemiru  :\), da je svaki put 6 bila gola u svakom kadru, jebo me pas ako bi iko od njih primetio da je okruženje bio svemir, Pegazus, Galactica ili matični brod), konkretno okruženje mi prija u takvim pričama, e sad dal je Baltimor u kojem je mrak 24/7, već godinama ili je neka vukojebina u Skandinaviji, gde je mrak 15 meseci u godini, depresija ubija iz svakog kadra koju nam film ili serija prikažu, spika crnačka ili spika hladnih i sterilnih skandinavaca koji imaju uvek isti izraz lica i boju glasa, depra i alkohol ih pojeli.. Mračno, hladno, depresivno.. to je što ih odlikuje, to treba da bude okruženje, a sama priča.. il se nađeš u njoj ili ne.. nije ovo Majami i Horatio, Dexter koji u Majamiju radi kao mesar preko noći a preko dana je radnik meseca, ma da. Žica, Carstvo Poroka, Sopranos, Odelenje za ubistva.. ne živimo u Baltimoru, ali imamo ista sranja kao i oni, u realnom životu, društvu, tu nam skreću pažnju, da ako se preko dana igramo sa štencima da se noću ne možemo igrati sa vukovima, nemamo prohibiciju ali imamo pun qrac da u dva ne mogu svi stati, koliko ih ima.. Nakija. Pa ti nas ubijaju već 20 godina.. da ne širim dalje..
iShare, noProfit


Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2617 : 22.11.2012. 20:06:49 »
Nisam ni rekao da csi i mentalist nisu crime serije. Samo da kad god netko uspoređuje američke i britanske krimi serije, kod amera samo spominju csi i mentalista, i odjednom kao da su zaboravili na žicu, sopranose...

A sopranosi su uvijek bili prije crime serija od csi-a i mentalista zato što su puno kompleksnija serija sa boljim razvitkom likova. Kao i žica. Ok, te serije ti nisu sjele.

A što se tiče Homicidea, ti to stavljaš u skupinu csi-a? Po ovome mislim da onda nisi gledao Homicide već si samo vjerojatno pročitao o čemu se radi. Taj Homicide je jedna od najrealnijih serija gdje rješavaju jedan slučaj kroz više epizoda, a neke slučajeve čak i kroz više sezona. Serija pršti karakterno jakim likovima o kakvima britanci mogu sanjati.

Iskreno, Boardwalk i ne bi tu stavio, ali zbog ove odlične treće sezone sam stavio. Dosta su se popravili  :)

Pogledaj Engrenages ako nisi. Meni osobno puno bolji nego Braquo. Ja sam inače lud za francuzima, tu mislim prvenstveno za filmove, ali oni po serijama se ničime ne odvajaju. Recimo, njihova serija Julie Lescaut je jedna od najblesavijih akcijskih crime serija koju sam gledao. Gore od Cobre 11. Navarro isto. Serije koje imaju mali milijun sezona. Između 90-120 epizoda.

Kad stavim na vagu, preslabi su u usporedbi s amerima. Imaju i britanci serija koje imaju mali milijun nastavaka, sezona. Midsomer Murders ima dosta epizoda, al ajde, serija je kvalitetna.

E da, Cracker je odlična serija iako je dosta starija  :)

engrenages pratim na hrt3, serija mi je dobra (prva sezona), ali braquo mi je bolja serija. homicide sam gledao (isto na hrtu), slažem se da se radi o seriji koja je prilično realna međutim ako se ja dobro sjećam (dopuštam mogućnost da sam u krivu) većina epizoda su bila slučaj za sebe. uvjerljivo mi je najjači onaj glumac sa cvikama, ne znam mu ime, ali uvijek je brijao po crnom humoru

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2618 : 22.11.2012. 20:17:23 »
Misliš na Muncha.  Fan filesa i zavjera s odličnim smislom za humor. Da, to je on  ;D najbolji lik uz Pembletona.

Da, ima slučaja i za sebe, ali velika je razlika između CSI-a i Homicidea. Ovo kako rješavaju slučaje u CSI je smiješno i praktički se uvijek ponavljaju. Dok u Homicideu svaki slučaj ostavlja posljedice na likove, ali ono što je u toj seriji najbitnije su razgovori između detektiva i teme o kojima raspravljaju. 

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2619 : 22.11.2012. 22:59:55 »
Reci da je Homicide isto sto i CSI... Svetogrdje!

Malo mi je glupo pricati ko ima bolje krimi serije... pogotovo jer imam utisak da je postalo in pljuvati Amere a hvaliti Evropljane... narocito se hvale skandinavci odjednom jer je dosta ljudi sad pogledalo Forbrydelsen, Bron-Broen, Lilyhammer...
Ili britanci... npr, ubedjuje me drugar pre neki dan kako Britanci prave najbolje serije na svetu (odgledao covek Lutera i Serloka na tv-u, svidelo mu se, a nijednu drugu britansku seriju ne zna)... i sta ja sad da mu kazem  :facepalm

Sve su to odlicne serije, ali potpuno se slazem sa Mulderom... Zica, Sopranosi, The Shield, Homicide, BrBa, pa i  Twin Peaks moze pod crime zanr... nema bolje od toga!
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2620 : 22.11.2012. 23:30:45 »
Reci da je Homicide isto sto i CSI... Svetogrdje!

Uzrujali ste Omara. Sram vas bilo! rofl

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2621 : 22.11.2012. 23:47:34 »
Reci da je Homicide isto sto i CSI... Svetogrdje!

Amin brate  ;)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2622 : 23.11.2012. 00:13:18 »
Reci da je Homicide isto sto i CSI... Svetogrdje!

Uzrujali ste Omara. Sram vas bilo! rofl
:pevusi: ShotGun5
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Dzoole

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 215
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2623 : 17.12.2012. 18:29:40 »
Znate li neki dokumentarni film ili dokumentarna serija koja je u vezi civilizacijom Maya? I mozda po neka slucajnost ima prevode.:)

Offline sipa

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
  • Bolje golub na grani, nego guska u krevetu
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2624 : 18.12.2012. 17:58:23 »
Znate li neki dokumentarni film ili dokumentarna serija koja je u vezi civilizacijom Maya? I mozda po neka slucajnost ima prevode.:)

Ja sam sipa, a što se tiče Maje, to ne znam. Ali u petak, taj crni petak će im biti definitivno kraj. Majo. čuvaj se.

Prošao je taj sudnji dan za Maje i šta sad?
« Zadnja izmjena: 22.12.2012. 17:08:42 sipa »

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2625 : 22.12.2012. 22:17:24 »
Moze li prijedlog za neku SF seriju? Nisam ih nesto puno gledao. Jedino da radnja nije spora pretjerano. Nesto u stili Lost i Battlestar Galactica da se jedva ceka pogledati sledeca epizoda.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2626 : 22.12.2012. 23:28:19 »
Firefly je odlicna. Svaka epizoda je za sebe, ali te vuce da je gledas. Imas i film, kojim je zavrsena serija, iako je, po meni, steta sto nije trajala jos malo.

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2627 : 24.12.2012. 16:32:46 »
Moze li neko da mi preporuci neku seriju koja ima ubaceni smeh ili ti reakciju publike,kao accident on purpose,two and a half men,prijatelji,it crown...nov sam na ovom sajtu,inace sve pohvale za sajt i hvala za sve prevode...pozzzz...

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2628 : 24.12.2012. 16:41:13 »
Moze li neko da mi preporuci neku seriju koja ima ubaceni smeh ili ti reakciju publike,kao accident on purpose,two and a half men,prijatelji,it crown...nov sam na ovom sajtu,inace sve pohvale za sajt i hvala za sve prevode...pozzzz...
stariji britnaci su poznati po tome, ako želiš/voliš da ih gledaš evo par predloga.
Crna Guja, Pansion Faličnih, Alo Alo, Dživs i Vuster, You Rang, MLord, i mislim da ima i u Da, ministre, davno sam je gledao tako da nisam siguran. Ima tu još puno naslova  :)
P.S od amera slabo pratim komedije, ali ima jedna fina Rules of Engagement slična je Prijateljima.
« Zadnja izmjena: 24.12.2012. 16:44:55 Red Dragon »

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2629 : 24.12.2012. 19:11:20 »
Moze li neko da mi preporuci neku seriju koja ima ubaceni smeh ili ti reakciju publike,kao accident on purpose,two and a half men,prijatelji,it crown...nov sam na ovom sajtu,inace sve pohvale za sajt i hvala za sve prevode...pozzzz...
stariji britnaci su poznati po tome, ako želiš/voliš da ih gledaš evo par predloga.
Crna Guja, Pansion Faličnih, Alo Alo, Dživs i Vuster, You Rang, MLord, i mislim da ima i u Da, ministre, davno sam je gledao tako da nisam siguran. Ima tu još puno naslova  :)
P.S od amera slabo pratim komedije, ali ima jedna fina Rules of Engagement slična je Prijateljima.

Hvala puno brat,ako neko zna za jos neku,neka napise..pozzz...

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2630 : 24.12.2012. 19:27:31 »
Pa, pored ROE, ja bih dodao još i 2 Broke Girls, ako se traži "ubačeni" smeh  ;D

Offline Sheenter

  • Član
  • ***
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
  • Hodajuća reklama za D.I.N.-Duvansku industriju Niš
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2631 : 24.12.2012. 19:42:40 »
Moze li neko da mi preporuci neku seriju koja ima ubaceni smeh ili ti reakciju publike,kao accident on purpose,two and a half men,prijatelji,it crown...nov sam na ovom sajtu,inace sve pohvale za sajt i hvala za sve prevode...pozzzz...
Mućke,jedna od najboljih humorističkih serija.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2632 : 24.12.2012. 20:15:24 »
Moze li neko da mi preporuci neku seriju koja ima ubaceni smeh ili ti reakciju publike,kao accident on purpose,two and a half men,prijatelji,it crown...nov sam na ovom sajtu,inace sve pohvale za sajt i hvala za sve prevode...pozzzz...
Mućke,jedna od najboljih humorističkih serija.
+1
The Big Bang Theory , How i Met Your Mother , 3rd Rock From The Sun , Seinfeld , That 70s show , Black Books , Coupling , Gary Unmarried  :)
Cycling 4 life

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2633 : 24.12.2012. 23:16:07 »

Ako se ne varam svaka americka 'klasicna' komedija ima taj smijeh  ;)

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2634 : 24.12.2012. 23:50:21 »
Negde je live , a negde track  :)
Cycling 4 life

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2635 : 25.12.2012. 00:45:48 »
Moze li neko da mi preporuci neku seriju koja ima ubaceni smeh ili ti reakciju publike,kao accident on purpose,two and a half men,prijatelji,it crown...nov sam na ovom sajtu,inace sve pohvale za sajt i hvala za sve prevode...pozzzz...
Mućke,jedna od najboljih humorističkih serija.
+1
The Big Bang Theory , How i Met Your Mother , 3rd Rock From The Sun , Seinfeld , That 70s show , Black Books , Coupling , Gary Unmarried  :)


+2

Takođe predlažem The King of Queens. Pre nekih desetak godina sam voleo da je gledam na TV. Plus, na forumu postoje prevodi za kompletnu seriju.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline gertruda

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2636 : 25.12.2012. 00:55:37 »
Ljudi pomozite  :(

Gledala sam: Lost, Prison break, Gossip Girl, One Tree Hill, King of Queens, Friends, The Big Bang Theory, 90210, The Lying game, Switched at birth, Life unexpected, Greek, Hellcats, Californication, Entourage, How I met your mother, Homeland, Suits, Common law, Drop dead diva, Happy endings, Jane by design, Shameless, Make it or break it i sl.

Odustala od: The Vampire diaries, New girl, Revange, Fringe...

Trenutno pratim: Arrow, Person of interest...

Dajte mi nešto, molim vas  ;D Možda Sons of Anarchy?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2637 : 25.12.2012. 01:24:05 »
Pa prema tom izboru preporučio bih ti Dallas 2012, Ringer, Go On, Last Resort, Parks and Recreation, 30 Rock...

I ako si pogledala Happy Endings, pogledaj i Don't trust the bitch in apartment 23.


Offline gertruda

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2638 : 25.12.2012. 03:12:55 »
Pokušat ću sa tim malo ozbiljnijim što si naveo, a komedije ću ostaviti po strani. Mada bi mi godila neka serija sa već nekoliko sezona!?


Hvala ti.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #2639 : 28.12.2012. 10:46:52 »
Parenthood, Boston Legal, White Collar

Tags: Ako Molba