Autor Tema: Predložite mi seriju  (Posjeta: 656851 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1170 : 13.08.2010. 15:33:55 »
Pogledao ovih dana prvu i drugu sezonu Jericho-a. Pročitao čak i stripove nakon toga (do sada izašlo Issue #1, #2 i #3). Serija je nešto najbolje što sam gledao (istina nisam puno toga ni pogledao, ali ne vjerujem da ima išta slično tomu  :))

Ljudi trebaju mi prijedlozi serija, nešto u nastavcima. Gledao sam Jericho, FlashForward, Prison Break, Spartacus: Blood and Sand. Ima li šta slično tomu, da se radnja nastavlja iz epizode u epizodu.

Nemojte samo NCIS, neke bolničke serije ili Star Wars. To mi je nešto najgore i nije mi jasno kako mogu upravo takve serije imati najviše gledatelja, uopće se ne ukidaju samo nastavljaju sa sezonama, a serije tipa Jericho otkazuju.  u_jeeeeeeeeee

Gledaj Dextera. Obavezno!
To je sve što ti treba u životu. ;D

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1171 : 13.08.2010. 15:42:16 »
Pogledao ovih dana prvu i drugu sezonu Jericho-a. Pročitao čak i stripove nakon toga (do sada izašlo Issue #1, #2 i #3). Serija je nešto najbolje što sam gledao (istina nisam puno toga ni pogledao, ali ne vjerujem da ima išta slično tomu  :))

Ljudi trebaju mi prijedlozi serija, nešto u nastavcima. Gledao sam Jericho, FlashForward, Prison Break, Spartacus: Blood and Sand. Ima li šta slično tomu, da se radnja nastavlja iz epizode u epizodu.

Nemojte samo NCIS, neke bolničke serije ili Star Wars. To mi je nešto najgore i nije mi jasno kako mogu upravo takve serije imati najviše gledatelja, uopće se ne ukidaju samo nastavljaju sa sezonama, a serije tipa Jericho otkazuju.  u_jeeeeeeeeee

Gledaj Dextera. Obavezno!
To je sve što ti treba u životu. ;D

+1 i Leverage!

Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1172 : 13.08.2010. 15:43:32 »
dexter, eureka, true blood

Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1173 : 13.08.2010. 17:12:21 »
Nagovorili ste me na tog Dextera, kad ga već toliko hvalite valjda će biti dobar  :P

Stavljam to na skidanje, također i Leverage... Kad to pogledam onda ću vidjeti dalje.. Hvala vam, nadam se da se neću razočarati  xD

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1174 : 13.08.2010. 18:07:45 »
Za Dextera neces zazaliti, videces da je to jedna od boljih stvari koju si gledao.
Breaking Bad ti je takodje obavezna lektira.

Nego ima li meni da predlozi neku seriju koja je napeta i uzbudljiva kao ove dve, da ima odlicnu radnju, a da nije SF po mogucstvu?

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1175 : 13.08.2010. 18:11:08 »
Nego ima li meni da predlozi neku seriju koja je napeta i uzbudljiva kao ove dve, da ima odlicnu radnju, a da nije SF po mogucstvu?
Damages?!

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1176 : 13.08.2010. 18:14:00 »
Wire?

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1177 : 13.08.2010. 18:28:43 »
The Shield
Sons of Anarchy
nema bolje ;D

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1178 : 13.08.2010. 19:54:20 »
Nisam gledao Damages, Wire i SoA. Hvala momci smileyNO1 Stavljam Zicu i Sinove na skidanje, jer Damages imam na kompu 

Offline Draavid

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1179 : 13.08.2010. 19:57:40 »
ako vise volis dinamicnije serije prvo kreni sa sinovima, zarazna je jako tako da se dosta brzo gleda smileyNO1

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1180 : 13.08.2010. 20:19:52 »
Stavio sam SoA na skidanje, pogledacu odmah nakon BB-a

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1181 : 13.08.2010. 20:53:49 »
Ako volis najbolju seriju ikad prvo kreni sa Wire, najbolja serija svih vremena tako da se gleda sa dosta uzivanja :)

Offline gruco

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1182 : 13.08.2010. 21:09:56 »

Odgledaj " OZ " ako volis zatvorske serije. Cista desetka.

Offline gruco

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1183 : 13.08.2010. 21:25:14 »

Jel neko odgledao " TREME " celu sezonu? Vredi li gledati .

Offline Valdano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • Let's shake some dust!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1184 : 13.08.2010. 21:33:28 »
Ovako jos malo pa zavrsavam sa Wire pa se razmisljam sta sledece da gledam.
Sta mi predlazete da li da gledam Mad Men ili Sons of Anarchy ?

While we're living, the dreams we have as children fade away...

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1185 : 13.08.2010. 21:42:53 »
Mad Men nisam gledao, ali zato ti mogu reci da je Sons of Anarchy fantasticna serija, ostalo mi je jos par epizoda da zavrsim 1. sezonu.
Takodje preporuka za The Shield ako nisi gledao... :)

Offline Valdano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • Let's shake some dust!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1186 : 13.08.2010. 21:49:02 »
Razmisljao sam da gledam i The Shield ali mnogo sezona tako da sam odustao i odlucio se za nesto za manjim brojem sezona.

While we're living, the dreams we have as children fade away...

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1187 : 13.08.2010. 23:11:15 »
Sons of Anarchy gledaj, Mad Man je ipak u osnovi sapunica

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1188 : 14.08.2010. 01:20:55 »
Ovako jos malo pa zavrsavam sa Wire pa se razmisljam sta sledece da gledam.
Sta mi predlazete da li da gledam Mad Men ili Sons of Anarchy ?
Sonsi naravno
The Shield ti je takodje jedna od najboljih pomeni, bolja mi je i od Wire jer je radnja mnogo dinamicnija, u wire sporo se odvija radnja

Offline bossanova

  • Član
  • ***
  • Postova: 790
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1189 : 14.08.2010. 02:30:43 »
Sons of Anarchy gledaj, Mad Man je ipak u osnovi sapunica

Ti to ozbiljno?
Svasta...bolje da sutim. laku noc.

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1190 : 14.08.2010. 03:25:55 »
Sons of Anarchy gledaj, Mad Man je ipak u osnovi sapunica

Ti to ozbiljno?
Svasta...bolje da sutim. laku noc.

Ne znam zašto odmah reagovanje kao da sam uvredio nekog. Pa šta je ako je sapunica? Čovek je rekao da je gledao The Wire, valjda je logičnije da nastavi sa sličnom serijom a ne da odmah skače u potpuno drugi žanr (istina da SoA i The Wire ne mgou da se porede ali su opet sličnije jedna drugoj)

Offline bossanova

  • Član
  • ***
  • Postova: 790
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1191 : 14.08.2010. 03:44:11 »
Sons of Anarchy gledaj, Mad Man je ipak u osnovi sapunica

Ti to ozbiljno?
Svasta...bolje da sutim. laku noc.

Ne znam zašto odmah reagovanje kao da sam uvredio nekog. Pa šta je ako je sapunica? Čovek je rekao da je gledao The Wire, valjda je logičnije da nastavi sa sličnom serijom a ne da odmah skače u potpuno drugi žanr (istina da SoA i The Wire ne mgou da se porede ali su opet sličnije jedna drugoj)

I opet, ne spavamo.... ne nisi nikog uvridija. Oprosti :)
MM nije sapunica. Skocila sam cisto jer sam prekasno procitale neke detalje postane a  vezane uz Mad Man koji su me razestili. No hard feelings...
Btw, ja osobno SOA ne mogu usporediti s The Wire. Al to znas.
Mozda bih preporucila prije Southland. Definitivno.
Btw zasto da ne pogleda nesto drugacije??
 I ne Mad Men NIJE SAPUNICA, perja mi  :)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1192 : 14.08.2010. 12:24:52 »
Razmisljao sam da gledam i The Shield ali mnogo sezona tako da sam odustao i odlucio se za nesto za manjim brojem sezona.

Jeste da The Shield ima 7 sezona, ali to nisu sezone sa po 22 epizode, već su kratke sezone.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1193 : 14.08.2010. 12:49:23 »
Sons of Anarchy gledaj, Mad Man je ipak u osnovi sapunica

Ti to ozbiljno?
Svasta...bolje da sutim. laku noc.

Ne znam zašto odmah reagovanje kao da sam uvredio nekog. Pa šta je ako je sapunica? Čovek je rekao da je gledao The Wire, valjda je logičnije da nastavi sa sličnom serijom a ne da odmah skače u potpuno drugi žanr (istina da SoA i The Wire ne mgou da se porede ali su opet sličnije jedna drugoj)

I opet, ne spavamo.... ne nisi nikog uvridija. Oprosti :)
MM nije sapunica. Skocila sam cisto jer sam prekasno procitale neke detalje postane a  vezane uz Mad Man koji su me razestili. No hard feelings...
Btw, ja osobno SOA ne mogu usporediti s The Wire. Al to znas.
Mozda bih preporucila prije Southland. Definitivno.
Btw zasto da ne pogleda nesto drugacije??
 I ne Mad Men NIJE SAPUNICA, perja mi  :)

Vruće bilo sinoć, nikako za spavanje ;D

Nisam mislio ništa loše kad sam rekao da je MM sapunica (ili nije... ali meni je tako delovalo dok sam gledao), nego je on zatražio nešto za gledanje posle Wirea i predložio MM ili SoA, u toj situaciji SoA bi mogli bolje da legnu dok bi MM mogao da smori. Na kraju krajeva, obe serije imaju malo sezona po 13 epizoda, tako da obe mogu da se brzo pogledaju ;D

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1194 : 14.08.2010. 15:09:35 »
Nagovorili ste me na tog Dextera, kad ga već toliko hvalite valjda će biti dobar  :P

Stavljam to na skidanje, također i Leverage... Kad to pogledam onda ću vidjeti dalje.. Hvala vam, nadam se da se neću razočarati  xD
smileyNO1
obe serije su super, Dexter posebno, neces se razocarat
a jos da ti preporucim The Shield, to je jedna od boljih serija koje sam gledao i kroz sve sezone je odlicna, nema pada u kvaliteti,
tu je naravno i Supernatural koja je iz sezone u sezonu sve bolja i bolja, mada prve dvije sezone su vecinom svaka za sebe a onda
se radnja pocinje povezivat i serija je bolesno dobra, Oz, ako volis zatvorske serije evo ja bas gledam trenutno (ponovo)
LOST naravno, to mi je jedna od najzaraznijih serija koje sam gledao, 1.sez kad sam poceo gledat bilo je posao, Lost i 2-3h sna i tako nekoliko dana  ;D

Razmisljao sam da gledam i The Shield ali mnogo sezona tako da sam odustao i odlucio se za nesto za manjim brojem sezona.

Jeste da The Shield ima 7 sezona, ali to nisu sezone sa po 22 epizode, već su kratke sezone.
upravo tako,nema 22 ili 24 epizode a i serija je odlicna (pise iznad)
« Zadnja izmjena: 14.08.2010. 15:12:09 lijencin@ »

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1195 : 14.08.2010. 15:12:06 »
Nagovorili ste me na tog Dextera, kad ga već toliko hvalite valjda će biti dobar  :P

Stavljam to na skidanje, također i Leverage... Kad to pogledam onda ću vidjeti dalje.. Hvala vam, nadam se da se neću razočarati  xD
smileyNO1
obe serije su super, Dexter posebno, neces se razocarat
a jos da ti preporucim The Shield, to je jedna od boljih serija koje sam gledao i kroz sve sezone je odlicna, nema pada u kvaliteti,
tu je naravno i Supernatural koja je iz sezone u sezonu sve bolja i bolja, mada prve dvije sezone su vecinom svaka za sebe a onda
se radnja pocinje povezivat i serija je bolesno dobra, Oz, ako volis zatvorske serije evo ja bas gledam trenutno (ponovo)
LOST naravno, to mi je jedna od najzaraznijih serija koje sam gledao, 1.sez kad sam poceo gledat bilo je posao, Lost i 2-3h sna i tako nekoliko dana  ;D

Razmisljao sam da gledam i The Shield ali mnogo sezona tako da sam odustao i odlucio se za nesto za manjim brojem sezona.

Jeste da The Shield ima 7 sezona, ali to nisu sezone sa po 22 epizode, već su kratke sezone.
upravo tako,nema 22 ili 24 epizode a i serija je odlicna (pise iznad)

Sve si lepo rekao kolega, odgledao sve te serije, preporuke svima...

Offline Valdano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • Let's shake some dust!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1196 : 14.08.2010. 15:42:22 »
Hvala svima na predlozima stavicu sve na skidanje po nekoliko epizoda pa sto mi se cini najzanimljivijim to cu prvo gledati.

While we're living, the dreams we have as children fade away...

Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1197 : 15.08.2010. 22:50:46 »
e "lijenčino" možeš li mi malo objasniti tu seriju Supernatural... Imam već skinuto 4 sezone pa bi mogao gledati, ali zanima me jeli se nastavlja radnja iz epizode u epizodu ili je to nešto kao Charmed ako si gledao to. Dakle imaju u svakoj epizodi nekog protivnika kojeg moraju ubiti, zapaliti ili šta već i tako svaku epizodu, nema tu neke posebne radnje.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1198 : 16.08.2010. 01:34:18 »
e "lijenčino" možeš li mi malo objasniti tu seriju Supernatural... Imam već skinuto 4 sezone pa bi mogao gledati, ali zanima me jeli se nastavlja radnja iz epizode u epizodu ili je to nešto kao Charmed ako si gledao to. Dakle imaju u svakoj epizodi nekog protivnika kojeg moraju ubiti, zapaliti ili šta već i tako svaku epizodu, nema tu neke posebne radnje.

Možda bih mogao i ja da ti odgovorim, pa sezona ima glavnu priču, ali se kroz svaku epizodu "provuku" pojedinačni zadaci i začkoljice koje treba da prevaziđu. Tako da se sve te pričice na kraju sezone sklope u jednu celinu.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1199 : 16.08.2010. 10:13:55 »
kao sto Djoxxxa kaze, samo sto od trece sezone sve vise epizoda je posveceno glavnoj prici, a zadnja (peta) sezona skoro ni nema tih pojedinacnih zadataka
nego sve je glavna prica, ako vise volis serije kojima se radnja povezuje, kao i ja, onda daj seriji priliku, ja sam bio blizu odustajanja od supernatural
ali onda kad je krenilo, sreca pa nisam  ;D
« Zadnja izmjena: 16.08.2010. 10:16:18 lijencin@ »

Tags: Ako Molba