Autor Tema: Predložite mi seriju  (Posjeta: 656737 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1050 : 06.07.2010. 02:28:57 »
Evo dva super trilera:
-Harper's Island
-Persons Unkown

Offline maliwrag

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1051 : 07.07.2010. 00:40:35 »
upravo procitah svih 70 stranica predloga, pokupila sam vec par predloga, cak isla na onu stranicu sto generise...
zanima me sta od ovoga prvo da gledam, ili da ne gledam uopste:

Spoiler for Hiden:
Jerico
Reaper
The IT crowd
Lie to me
harper's island
the triangle


a prvih par rezultata izgenerisanih na onoj stranici:

Dollhouse   
Castle   
Lie to Me   
Merlin   
Psych
Torchwood   
Defying Gravity   
The IT Crowd
The Cleveland Show   
Breaking Bad   
Robot Chicken   
Being Human   
Royal Pains   
Archer (2009)   
Dark Blue



takodje me mozete predloziti i nesto drugo sve dok nije:

Spoiler for Hiden:
1  American Dad!   
2 Andromeda   
3 Californication   
4 Criminal Minds    smileyNO1 smileyNO1
5 Dexter    smileyNO1 smileyNO1
6 Eureka    smileyNO1 smileyNO1
7 Family Guy   
8 Firefly    smileyNO1
9 FlashForward (2009)    smileyNO1
10 The 4400    smileyNO1
11 Fringe    smileyNO1
12 Futurama   
13 Heroes   
14 House, M.D.    smileyNO1
15 Legend of the Seeker   
16 The Mentalist   
17 Sanctuary   
18 Scrubs   
19 The Simpsons
20 South Park   
21 Spartacus: Blood and Sand    smileyNO1  clapp
22 Star Trek: Deep Space Nine    smileyNO1
23 Star Trek: Enterprise    smileyNO1
24 Star Trek: The Next Generation    smileyNO1
25 Star Trek: Voyager    smileyNO1
26 Stargate Atlantis    smileyNO1
27 Stargate SG-1     smileyNO1 smileyNO1
28 Stargate Universe  u_jeeeeeeeeee
29 Supernatural (2005)
30 Taken   
31 True Blood  smileyNO1 smileyNO1
32 V (2009)   
33 The Vampire Diaries   
34 Warehouse 13   
35 The X-Files   

jer sam navedene serije gledala;

a ove mi se ne svidjaju:

Caprica  ; battle star galactica ; Lost  ; Smallville  ; The Big Bang Theory  ; Chuck  ; 24  ; Burn Notice  ; Leverage  ; NCIS  ; How I Met Your Mother  ; NCIS: Los Angeles  ; Eastwick  ; Bones  ; NUMB3RS  ; Top Gear (2002)  ; Better Off Ted  ; Star Wars: The Clone Wars (2008)  ; Two and a Half Men  ; MythBusters  ; C.S.I.  ; White Collar  ; Weeds  ; C.S.I.: Miami  ; CSI: NY  ; Hung  ; The Office (US)  ; Glee  ; Sons of Anarchy  ; Desperate Housewives  ; Human Target (2010)  ; Cougar Town  ; Penn and Teller: Bullshit!  ; Ugly Betty  ; Entourage  ; Modern Family  ; Nip/Tuck  ; 30 Rock  ; Community  ; Grey's Anatomy  ;




Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1052 : 07.07.2010. 01:12:59 »
prvo Jericho  smileyNO1

a ove sto ti se ne svidaju, uuuu jako puno dobrih serija imas tu samo im treba dat sansu (nekad samo pilot,nekad koju epizodu vise)
da izdvojim neke:
battle star galactica ; Lost  ; The Big Bang Theory  ; Chuck  ; 24  ; Leverage  ; NCIS  ; How I Met Your Mother  ; Two and a Half Men  ; Sons of Anarchy 
« Zadnja izmjena: 07.07.2010. 01:14:45 lijencin@ »

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1053 : 07.07.2010. 01:19:24 »

Gledaj jericho tu ne mozes da pogresis :)

Obzirom da imas potpuno... ali potpuno drugaciji ukus od mene, kapiram da ti se ni jedna od nabrojanih prvih 6 (sem Jericha) nece svideti :)  Mozda ti se dopadne Triangle, ali nisam sigurna :)
 
I jos jedna preporuka kao pokusaj : Life - http://www.imdb.com/title/tt0874936/
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1054 : 07.07.2010. 01:23:35 »
Ja bih ti predložio pre svega Breaking Bad (što bi ti rekla  clapp clapp), i naravno kao što reče Anniani (u_jeeeeeeeeee) Life.

Offline maliwrag

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1055 : 07.07.2010. 01:43:30 »
.
« Zadnja izmjena: 09.08.2015. 20:26:26 maliwrag »

Offline bullkuguar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1056 : 09.07.2010. 17:24:25 »
ova tema u suštini gubi smisao. Jer, ako tražim nešto, pre ili kasnije će spisak izgledati ovako nekako
Spoiler for Hiden:
  ; 'Til Death ; Eastwick ; Medium ; Stargate Universe ; 10 Things I Hate About You ; Eleventh Hour ; Melrose Place (2009) ; Supernatural; 18 to Life ; Entourage ; Men of a Certain Age ; Survivor ; 2 Months, $2 Million ; Eureka ; Mental ; Survivors (2008) ; 24 ; Family Guy ; Mercy ; Testees; 30 Rock ; Fear Itself ; Merlin ; The Amazing Race ; 90210 ; Flash Forward ; Metalocalypse ; The Apprentice (UK) ; Accidentally on Purpose ; Flashpoint ; Miami Medical Show premiere ; The Bachelor ; America's Best Dance Crew ; Flight of the Conchords ; Misfits ; The Bachelorette ; America's Got Talent ; Friday Night Lights ; Modern Family ; The Beast (2009) ; America's Next Top Model ; Fringe ; Monk ; The Beautiful Life ; American Dad ; Futurama ; My Boys ; The Big Bang Theory ; American Idol ; Gary Unmarried ; My Name Is Earl ; The Cleaner ; Anthony Bourdain: No Reservations ; Generation Kill ; Mythbusters ; The Cleveland Show ; Aqua Teen Hunger Force ; Ghost Whisperer ; Naruto ; The Closer (2005) ; Archer (2009) ; Glee ; NCIS ; The Colbert Report ; Army Wives ; Gossip Girl ; NCIS: Los Angeles ; The Colony ; Battlestar Galactica ; Greek ; Nip/Tuck ; The Daily Show ; Being Erica ; Grey's Anatomy ; Nitro Circus ; The Deep End ; Being Human ; Hank ; Numb3rs ; The Forgotten ; Better Off Ted ; Hannah Montana ; Nurse Jackie ; The Good Wife ; Big Brother (US) ; Harper's Island ; Off the Hook ; The Hills ; Big Love ; Hell's Kitchen (US) ; One Tree Hill ; The IT Crowd ; Bleach ; Here Come the Newlyweds ; Paradox ; The Jeff Dunham Show ; Blue Mountain State ; Heroes ; Parenthood (2010) Show premiere ; The Listener ; Bones ; High Stakes Poker ; Parks and Recreation ; The Marriage Ref Show premiere ; Bored to Death ; Holby City ; Party Down ; The Mentalist ; Breaking Bad ; Homeland Security USA ; Past Life Show premiere ; The Middle ; Brothers & Sisters ; Hotel Babylon ; Pawn Star$ ; TNA of Old Christine ; Brothers (2009) ; House ; Primeval ; The Office (US) ; Burn Notice ; How I Met Your Mother ; Private Practice ; The Pacific Show premiere ; Californication ; How Not to Live Your Life ; Privileged ; The Ricky Gervais Show Show premiere ; Caprica ; How to Make It in America Show premiere ; Project Runway ; The Secret Life ; Castle ; Human Target (2010) ; Psych ; The Simpsons ; Casualty ; Hung ; Pushing Daisies ; The Suite Life on Deck ; Chuck ; Hustle ; Raising the Bar ; The Tudors ; Code Monkeys ; iCarly ; Reno 911! ; The Ultimate Fighter ; Cold Case ; Ice Road Truckers ; Rescue Me (2004) ; The Unit ; Community ; Important Things with Demetri Martin ; Rita Rocks ; The Universe ; Cops ; In Plain Sight ; Robin Hood (2006) ; The Vampire Diaries ; Corner Gas ; In Treatment ; Robot Chicken ; The Venture Bros. ; Cougar Town ; It's always sunny in .. ; Roommates ; Three Rivers ; Crash ; Jersey Shore ; Royal Pains ; Time Warp ; Criminal Minds ; Justified Show premiere ; Rules of Engagement ; Top Chef ; CSI ; Kendra ; Samantha Who? ; Top Gear ; CSI: Miami ; King of the Hill ; Sanctuary ; Torchwood ; CSI: NY ; Kings ; Saving Grace ; Trauma ; Curb Your Enthusiasm ; Law & Order ; Scrubs ; Treme Show premiere ; Damages ; Law & Order: CI ; Secret Diary of a Call Girl ; True Blood ; Dancing with the Stars (US) ; Law & Order: SVU ; Shameless ; Trust Me ; Dark Blue ; Legend of the Seeker ; Sit Down, Shut Up ; Two and a Half Men ; Deadliest Catch ; Leverage ; Skins ; Ugly Americans Show premiere
  ; Defying Gravity ; Lie to Me ; Smallville ; Ugly Betty ; Degrassi: TNG ; Life Unexpected ; So you think you can dance ; United States of Tara ; Desperate Housewives ; Lincoln Heights ; Sonny with a Chance ; V (2009) ; Dexter ; Little Britain USA ; Sons of Anarchy ; Warehouse 13 ; Dirty Jobs ; Little Mosque on .. ; Sons of Tucson Show premiere ; Weeds ; Doctor Who ; Lost ; South Park ; White Collar ; Dog Whisperer ; Mad Men ; Southland ; Without a Trace ; Dollhouse ; Make It or Break It ; Spartacus ; Wizards of Waverly Place
Dajte ljudi... predložite jednu stvar i napišite koju reč o njoj... ili nemojte... vaša stvar

ja samo znam da bi bezbroj ljudi bilo zahvalno na ovom prevodu.ako netko zna gdje ga ima bilo bi lijepo da kaze iako mislim da nema nigdje

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1057 : 09.07.2010. 17:30:32 »
U pravu si, nema ga nigdje.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline bullkuguar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1058 : 09.07.2010. 17:47:52 »
U pravu si, nema ga nigdje.

administratore urgiraj za dog whisperera

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1059 : 09.07.2010. 17:50:06 »
Može li Ghost Whisperer ???

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1060 : 09.07.2010. 17:54:03 »
U pravu si, nema ga nigdje.

administratore urgiraj za dog whisperera

Nema frke. smileyNO1
Ajmo prevoditelji na posao!
« Zadnja izmjena: 09.07.2010. 17:56:29 zkarlov »

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1061 : 09.07.2010. 18:02:56 »

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1062 : 09.07.2010. 19:17:56 »
 rofl
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1063 : 09.07.2010. 23:47:55 »
Hmm... bullkuguar još nije banovan, a lepo se potrudio da napravi nov nalog baš za tu svrhu... ccc... Administracijo, otupeli su ti zubi. Nego, kad sam već tu, formirmo ekipu za Doctor Who, pa ako ima zaintersovanih, posetite temu.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1064 : 09.07.2010. 23:55:22 »
bullkuguar je moj stari frend iz osnovne škole, ima pravo oprosta na tri ban-posta.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline mateo.split

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1065 : 11.07.2010. 16:41:31 »
evo skinia sam damages i dextera, mislim prvo pogledati damages ali mi niti jedan titl neodgovara, nekuzim se u nista osim u subtitle modifier di mogu pomaknuti kompletni titl za koliko ocu sek. ali mi naravno neodgovara kraj, znam da postoji neka sema sa onim 30, 29.nesto 25 samo nekuzim kako to funkcionira

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1066 : 11.07.2010. 17:19:11 »
evo skinia sam damages i dextera, mislim prvo pogledati damages ali mi niti jedan titl neodgovara, nekuzim se u nista osim u subtitle modifier di mogu pomaknuti kompletni titl za koliko ocu sek. ali mi naravno neodgovara kraj, znam da postoji neka sema sa onim 30, 29.nesto 25 samo nekuzim kako to funkcionira

moja ti je preporuka da prvo gledaš dexter-a....ali ovo za prijevode damages,ne znam koju si skinuo verziju...ja sam skinuo Damages S01 DVDRip XviD i sve radi kako treba... ;)

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1067 : 11.07.2010. 22:08:39 »
Imam molbu za sve prisutne članove, želeo bih da mi preporučite neku seriju, upravo sam završio sa gledanjem One Tree Hill-a, pa mi je potrebna neka nova zanimacija...Hvala unapred na preporukama!!!  :)  :)  :)

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1068 : 11.07.2010. 22:26:15 »
Imam molbu za sve prisutne članove, želeo bih da mi preporučite neku seriju, upravo sam završio sa gledanjem One Tree Hill-a, pa mi je potrebna neka nova zanimacija...Hvala unapred na preporukama!!!  :)  :)  :)

Da se ne ponavljaju ljudi... Prolistaj stranice malo, ima ih dosta, ali možeš desetak zadnjih i naći ćeš puno dobrih prijedloga.  ;)

Nisam lud, majka me testirala!

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1069 : 11.07.2010. 23:41:14 »
Parenthood, nešto bolje od toga nisam jako dugo gledao. Perfektna serija, radnja, likovi... Ma savršenstvo, kao i Mijauovi prijevodi.
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1070 : 11.07.2010. 23:50:11 »
Friday night lights ce ti se dopasti ako si voleo OTH,a i bolja je od OTH za jedno 22 klase .. mada prevoda nasih nemas, jos su u izradi, imas sve eng prevode :)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1071 : 12.07.2010. 23:16:11 »
Friday night lights ce ti se dopasti ako si voleo OTH,a i bolja je od OTH za jedno 22 klase .. mada prevoda nasih nemas, jos su u izradi, imas sve eng prevode :)

Sa malim zakašnjenjem se zahvaljujem na odličnom predlogu, pogotovo ako je serija 22 puta bolja od OTH-a koji mi se bas svideo... clapp clapp clapp

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1072 : 13.07.2010. 00:17:54 »
Nema na cemu, pogledaj pa javi utiske :)  Nadam se da ce ti se dopasti :)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1073 : 13.07.2010. 01:16:42 »
Ako voli OTH, šta drugo reći nego The O.C.?
I, kako sam čuo, Life UnExpected (skinuo, uskoro ću početi da gledam).

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1074 : 13.07.2010. 01:26:20 »
Bilo je dobro ono jedno leto, pre dve, tri godine kad je HRT pustao malo posle podneva prvo epizodu The O.C. pa onda OTH ili obrnuto, ne secam se. Tad sam i odgledao vecinu O.C. al kad sam se vratio sa mora i cuo
Spoiler for Hiden:
da je ova poginula
nisam imao vise razlog da gledam  :)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1075 : 13.07.2010. 01:30:30 »
Tad sam i ja prvi put gledao te dvije serije.
Svaki dan jedan The O.C. pa jedan OTH.
A poslije tog tvog spoilera je meni serija bila još bolja.
Zablistale su Summer i Taylor i serija skoro da nije više ni bila sapunica.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1076 : 13.07.2010. 14:14:02 »
Nisam očekivao da će se ovo ikada desiti. Ali, predlažem seriju The Guild U pitanju je polu-amaterska (da ne kažem polu-profesionalna) serija koja obrađuje život nekoliko igrača MMORP igre. Epizode su kratke, a serija je iz epizode u epizodu sve bolja i bolja. Ko god je igrao neki MMO naslov ili generalno voli da se igra, preporučujem seriju.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1077 : 13.07.2010. 14:18:54 »
Ovo WoW igraju? ;D

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1078 : 13.07.2010. 14:43:31 »
Evo predlažem The Tudors pa ko voli nek izvoli  ;D

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1079 : 13.07.2010. 15:11:19 »
Evo predlažem The Tudors pa ko voli nek izvoli  ;D

I moje preporuke idu za ovu seriju. Odlicna je, od scenarija, preko glumaca, a i produkcija je odlicna! Zaista, sve preporuke! :)

Tags: Ako Molba