Autor Tema: Predložite mi seriju  (Posjeta: 656986 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #690 : 04.05.2010. 13:59:28 »
Može li osim imena, kratak opis serije (ne mora direktno iz radnje, može i ono što je posebno interesantno, npr. Supernatural - Priča o dva brata koji se bore protiv natprirodnog (duhova, vampira, demona, karakondžula itd), od sličnih serija izdvaja se karakterističnim humorom starijeg brata (dosta sličnog onog kod Džeka O'Nila u SG1).)
Dakle, kratak opis, i povući paralelu ka nečemu što nam je već poznato, na takav način da nas privuče.
Molim Vas. Zaista, znam da zahteva malo više truda, ali nikome neće biti teško da ukratko napiše nešto o omiljenoj seriji, a sad se bliži vreme kraja nekoliko hit serija... biće puno praznog prostora za nas ovisnike.

- Jericho - Serija ko stvorena za ljubitelje teorija zavere. Ispunjenje Američkog sna za sve koji su se ikada osetili ugroženi od ove velesile. Nuklearke explodirale u USA. Nema struje, komunikacija (ni informacija). Šta će raditi stavnovnici malog gradića u takvoj situaciji??

- Stargate SG1 - SF serija koja se nastavlja na odličan film sa Kurtom Raselom. Umesto Kurte i ekipe iz filma, dovedena komplet druga glumačka ekipa. U ovoj klasičnoj američkoj SF pucačini (dođu loši momci naprave sranje, onda dođu dobri i naprave još veće) imamo ekipu Predvođenu priprostim Vojnikom skrivenog talenta za humor...
pa covece imas opise u prvom postu za skoro svaku seriju

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #691 : 04.05.2010. 16:06:08 »
ima i na IMDB, ali zašto obilaziti 5 lokacija za istu stvar kad sve može na jednom mestu??
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #692 : 04.05.2010. 16:49:34 »
Volim taj entuzijazam, eno tema Molba za opis serija, pa pomozi :)

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #693 : 04.05.2010. 17:43:17 »
ima i na IMDB, ali zašto obilaziti 5 lokacija za istu stvar kad sve može na jednom mestu??
imas u  O serijama u svakom prvom postu, nego sto ne gledas, ne mogu ljudi za tebe na 5 razlicite lokacije da postavljaju info

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #694 : 04.05.2010. 18:54:58 »
ajde neki predlog za mene, da nije mnogo dugacka kao (mislim na vise od 5 sezona) i da su povezane epizode

Odgledao sam:
Band of Brothers, BSG, Blue Mountain State, Californication, Charmed, Coupling, Day Break, Dexter, Entourage, Everybody Hates Chris, Friday Night Lights, Gossip Girl, Greek, Heroes, How I met your Mother, Jericho, Leverage, Lost, My name is Earl, One Tree Hill, Prison Break, Secret Diary of a Call Girl, The Shield, Skins, Sons of Anarchy, Spartacus: Blood and Sand, Supernatural, Terminator: Sarah Connor Chronicles, The 4400, The Big Bang Theory, The Kill Point, The Lost Room, The Mentalist, The O.C., True Blood, Two and a Half Men, Worst Week.
Hvala unapred za predloge  ;D

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #695 : 04.05.2010. 18:59:04 »
Damages, Breaking Bad....

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #696 : 04.05.2010. 19:02:35 »
Ako nisi Dark Angel - Jessica  ljubavmoja
obavezno

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #697 : 04.05.2010. 19:05:57 »
Hung.....  laganica od serije.  :)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #698 : 04.05.2010. 19:14:27 »
ajde neki predlog za mene, da nije mnogo dugacka kao (mislim na vise od 5 sezona) i da su povezane epizode

Odgledao sam:
Band of Brothers, BSG, Blue Mountain State, Californication, Charmed, Coupling, Day Break, Dexter, Entourage, Everybody Hates Chris, Friday Night Lights, Gossip Girl, Greek, Heroes, How I met your Mother, Jericho, Leverage, Lost, My name is Earl, One Tree Hill, Prison Break, Secret Diary of a Call Girl, The Shield, Skins, Sons of Anarchy, Spartacus: Blood and Sand, Supernatural, Terminator: Sarah Connor Chronicles, The 4400, The Big Bang Theory, The Kill Point, The Lost Room, The Mentalist, The O.C., True Blood, Two and a Half Men, Worst Week.
Hvala unapred za predloge  ;D
Everwood, Damages, Survivors, The IT Crowd, 3rd rock from the Sun, The Sopranos, Underbelly, The Wire, Black Books, the Office US, The war at home,Til death, Studio 60 on the sunset strip, Northern exposure.

(sve sam ti izmesala jer vidim da gledas razlicite zanrove) :)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #699 : 04.05.2010. 20:43:28 »
mislim da je alexis poceo gledati damages kad i ja,vjerovatno je zaboravio napisat...

dark blue (ima 1 sezonu)

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #700 : 04.05.2010. 21:04:38 »
Hung.....  laganica od serije.  :)
+1

Sigurno će ti se svideti...

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #701 : 04.05.2010. 21:09:34 »
Hung.....  laganica od serije.  :)
+1

Sigurno će ti se svideti...
cim mi je Posthuman predlozio, reko imam to na disku pa da vidim, odgledao 2 epizode i super je, do sutra uvece bice gotovo  ;D


mislim da je alexis poceo gledati damages kad i ja,vjerovatno je zaboravio napisat...

dark blue (ima 1 sezonu)
damages prestao posle 3 ili 4 epizode ali cu nastaviti kad tad
dark blue cu uskoro kad nema sta da se gleda

od sad sam resio da ne gledam ni jednu seriju dok se ne zavrsi sezona
juce gledao supernatural i nikako da se setim ko je onaj Krauli
samo kad se zavrsi sezona
« Zadnja izmjena: 04.05.2010. 21:12:55 alexis »

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #702 : 04.05.2010. 21:14:32 »
ova serija Hung izgleda zanimljivo, moracu joj dati sansu. ;)

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #703 : 04.05.2010. 21:44:37 »
Ma Hung je zakon! ;D

Iako ja pretežno gledam SF i ne pratim puno serije ovog žanra...
Ali Hung sam čak i prevodio, toliko mi se svideo... :)

Offline riddick_xXx

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #704 : 04.05.2010. 22:04:35 »
Evo jedan vrhunski predlog i od mene...
Spoiler for Hiden:

Offline bagzi94

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 392
  • Spol: Muški
  • Preobratitelj
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #705 : 04.05.2010. 22:49:46 »
Ako neko moze da predlozi seriju...neku poznatu dobru...da bude malo misterije..mesani zanrovi..ali i malo komedije...sa sto manje horora hvala unapred  smileyNO1

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #706 : 04.05.2010. 22:58:19 »
Ako neko moze da predlozi seriju...neku poznatu dobru...da bude malo misterije..mesani zanrovi..ali i malo komedije...sa sto manje horora hvala unapred  smileyNO1

jericho.

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #707 : 05.05.2010. 01:21:55 »
Ako neko moze da predlozi seriju...neku poznatu dobru...da bude malo misterije..mesani zanrovi..ali i malo komedije...sa sto manje horora hvala unapred  smileyNO1
Lost ;D

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #708 : 05.05.2010. 06:13:55 »
Psych, Life

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #709 : 05.05.2010. 08:08:25 »
Psych, Life
+1

Može i Jericho, a i Monk.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #710 : 05.05.2010. 12:38:20 »
Monk i Sons of Anarchy

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #711 : 05.05.2010. 13:36:39 »
svi spominjete taj Sons of Anarchy, izgleda da ce serija upast u ljetnu semu iliti shemu  ;)
bome bit ce i ljeto puno novih serija + ponavljanje gradiva (dexter, mucke)

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #712 : 05.05.2010. 14:01:19 »
svi spominjete taj Sons of Anarchy, izgleda da ce serija upast u ljetnu semu iliti shemu  ;)
bome bit ce i ljeto puno novih serija + ponavljanje gradiva (dexter, mucke)
ne mogu da verujem da ti ne gledas SoA, posto volis shield moras i ovo da volis ;D

Offline NikolaSRB

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #713 : 05.05.2010. 17:11:02 »
Jel moze neko da mi predlozi neku dobru seriju po ovom opisu: da nije cisto akcioni ili crime jer sam vecina odgledao, da nisu glupe americke komedije ili sprdacine, moze neka komedija kao friend, omiljene serije su mi Simpsons, Lost, 24, prison break itd. Voleo bih zanr adventure,mistery,triller uglavnom epizode povezane jedna s drugom, a nikako ne volim serije tipa supernatural,smallville,heroes,Charmed,samo da nije jadna gluma kao u ovim navedenim, i da nije SF,Horror i neke nisko-budzetne serije.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #714 : 05.05.2010. 17:25:13 »
Jel moze neko da mi predlozi neku dobru seriju po ovom opisu: da nije cisto akcioni ili crime jer sam vecina odgledao, da nisu glupe americke komedije ili sprdacine, moze neka komedija kao friend, omiljene serije su mi Simpsons, Lost, 24, prison break itd. Voleo bih zanr adventure,mistery,triller uglavnom epizode povezane jedna s drugom, a nikako ne volim serije tipa supernatural,smallville,heroes,Charmed,samo da nije jadna gluma kao u ovim navedenim, i da nije SF,Horror i neke nisko-budzetne serije.

damages,jericho..

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #715 : 05.05.2010. 23:00:33 »
NCIS

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #716 : 06.05.2010. 12:25:15 »
ova tema u suštini gubi smisao. Jer, ako tražim nešto, pre ili kasnije će spisak izgledati ovako nekako
Spoiler for Hiden:
  ; 'Til Death ; Eastwick ; Medium ; Stargate Universe ; 10 Things I Hate About You ; Eleventh Hour ; Melrose Place (2009) ; Supernatural; 18 to Life ; Entourage ; Men of a Certain Age ; Survivor ; 2 Months, $2 Million ; Eureka ; Mental ; Survivors (2008) ; 24 ; Family Guy ; Mercy ; Testees; 30 Rock ; Fear Itself ; Merlin ; The Amazing Race ; 90210 ; Flash Forward ; Metalocalypse ; The Apprentice (UK) ; Accidentally on Purpose ; Flashpoint ; Miami Medical Show premiere ; The Bachelor ; America's Best Dance Crew ; Flight of the Conchords ; Misfits ; The Bachelorette ; America's Got Talent ; Friday Night Lights ; Modern Family ; The Beast (2009) ; America's Next Top Model ; Fringe ; Monk ; The Beautiful Life ; American Dad ; Futurama ; My Boys ; The Big Bang Theory ; American Idol ; Gary Unmarried ; My Name Is Earl ; The Cleaner ; Anthony Bourdain: No Reservations ; Generation Kill ; Mythbusters ; The Cleveland Show ; Aqua Teen Hunger Force ; Ghost Whisperer ; Naruto ; The Closer (2005) ; Archer (2009) ; Glee ; NCIS ; The Colbert Report ; Army Wives ; Gossip Girl ; NCIS: Los Angeles ; The Colony ; Battlestar Galactica ; Greek ; Nip/Tuck ; The Daily Show ; Being Erica ; Grey's Anatomy ; Nitro Circus ; The Deep End ; Being Human ; Hank ; Numb3rs ; The Forgotten ; Better Off Ted ; Hannah Montana ; Nurse Jackie ; The Good Wife ; Big Brother (US) ; Harper's Island ; Off the Hook ; The Hills ; Big Love ; Hell's Kitchen (US) ; One Tree Hill ; The IT Crowd ; Bleach ; Here Come the Newlyweds ; Paradox ; The Jeff Dunham Show ; Blue Mountain State ; Heroes ; Parenthood (2010) Show premiere ; The Listener ; Bones ; High Stakes Poker ; Parks and Recreation ; The Marriage Ref Show premiere ; Bored to Death ; Holby City ; Party Down ; The Mentalist ; Breaking Bad ; Homeland Security USA ; Past Life Show premiere ; The Middle ; Brothers & Sisters ; Hotel Babylon ; Pawn Star$ ; TNA of Old Christine ; Brothers (2009) ; House ; Primeval ; The Office (US) ; Burn Notice ; How I Met Your Mother ; Private Practice ; The Pacific Show premiere ; Californication ; How Not to Live Your Life ; Privileged ; The Ricky Gervais Show Show premiere ; Caprica ; How to Make It in America Show premiere ; Project Runway ; The Secret Life ; Castle ; Human Target (2010) ; Psych ; The Simpsons ; Casualty ; Hung ; Pushing Daisies ; The Suite Life on Deck ; Chuck ; Hustle ; Raising the Bar ; The Tudors ; Code Monkeys ; iCarly ; Reno 911! ; The Ultimate Fighter ; Cold Case ; Ice Road Truckers ; Rescue Me (2004) ; The Unit ; Community ; Important Things with Demetri Martin ; Rita Rocks ; The Universe ; Cops ; In Plain Sight ; Robin Hood (2006) ; The Vampire Diaries ; Corner Gas ; In Treatment ; Robot Chicken ; The Venture Bros. ; Cougar Town ; It's always sunny in .. ; Roommates ; Three Rivers ; Crash ; Jersey Shore ; Royal Pains ; Time Warp ; Criminal Minds ; Justified Show premiere ; Rules of Engagement ; Top Chef ; CSI ; Kendra ; Samantha Who? ; Top Gear ; CSI: Miami ; King of the Hill ; Sanctuary ; Torchwood ; CSI: NY ; Kings ; Saving Grace ; Trauma ; Curb Your Enthusiasm ; Law & Order ; Scrubs ; Treme Show premiere ; Damages ; Law & Order: CI ; Secret Diary of a Call Girl ; True Blood ; Dancing with the Stars (US) ; Law & Order: SVU ; Shameless ; Trust Me ; Dark Blue ; Legend of the Seeker ; Sit Down, Shut Up ; Two and a Half Men ; Deadliest Catch ; Leverage ; Skins ; Ugly Americans Show premiere
  ; Defying Gravity ; Lie to Me ; Smallville ; Ugly Betty ; Degrassi: TNG ; Life Unexpected ; So you think you can dance ; United States of Tara ; Desperate Housewives ; Lincoln Heights ; Sonny with a Chance ; V (2009) ; Dexter ; Little Britain USA ; Sons of Anarchy ; Warehouse 13 ; Dirty Jobs ; Little Mosque on .. ; Sons of Tucson Show premiere ; Weeds ; Doctor Who ; Lost ; South Park ; White Collar ; Dog Whisperer ; Mad Men ; Southland ; Without a Trace ; Dollhouse ; Make It or Break It ; Spartacus ; Wizards of Waverly Place
Dajte ljudi... predložite jednu stvar i napišite koju reč o njoj... ili nemojte... vaša stvar
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #717 : 06.05.2010. 12:43:53 »
Ovu temu bi trebalo LOCK jer je već sve predloženo, samo ljudi nemaju strpljenja prolistat ovih 40ak stranica.
Neke su se serije predložile po 415ti put!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #718 : 06.05.2010. 13:57:06 »
pa zašt bi tema išla pod lock,zašt bi se morale serije opisivati..ma glupost...meni su ovdje predložili damages,i ja uopće nisam gledao koja je tema serija,nego sam vjerovao ovdje kolegama i sada sam oduševljen serijom :)...pa nije vam valjda teško otići na imdb i vidjeti koja je tema serija...malo više zahvalnosti što su vam ljudi predložili serije nebi bilo na odmet... smileyNO1

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #719 : 06.05.2010. 14:26:11 »
pa nema potrebe da tema ide  katanaz pa tome i sluzi ova tema,
nema veze sto se preporucuju stalno iste serije,druga osoba je kome se preporucuje

Tags: Ako Molba