Autor Tema: The Killing  (Posjeta: 181900 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: The Killing
« Odgovor #390 : 28.05.2012. 19:51:20 »
Poslato na PM....
Hvala Drazene na prevodu!!!!

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: The Killing
« Odgovor #391 : 29.05.2012. 00:11:27 »
Hvala Dražene i Fakine! drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Killing
« Odgovor #392 : 29.05.2012. 03:14:52 »
Spoiler for Hiden:
Linden u psihijatriji  :o kako su joj smjestili. Dobro da se brzo izvukla. Onu sobu sad preuređuju, nadam se da će naći u idućoj nešto

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: The Killing
« Odgovor #393 : 29.05.2012. 09:33:54 »
Hvala, Dražene.  :rose:
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: The Killing
« Odgovor #394 : 01.06.2012. 08:11:11 »
Odlična epizoda  smileyNO1

Hvala za prijevod!!!


Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #395 : 03.06.2012. 21:04:16 »
Jao, što mrzim ovu seriju.
STAAAAAAŠNOOOOOOOOOOO!

Krenuo sam da je gledam pre dva dana, ono kao, stoji dugo na kompjuteru daj da vidim kakva je. Sam početak serije, prvih desetak minuta mislio sam da je izbrišem sa diska jer sam skinuo celu prvu sezonu, ali 'ajde, kad sam već krenuo da gledam,  odgledaću makar prvu epizodu do kraja. I onda je krenula zaraza. Još samo ovu epizodu, i ovu, i ovu i tako do 3.00 noću. Naravno, ujutru se odmah nastavilo dalje, i onda kada sam stigao do neke desete epizode, pretpostavio sam da možda postoji druga sezona, jer mi se nije baš nazirao kraj pronalaženju ubice. Pogledao sam ovde na sajtu i iznenadio se da je emitovano i prevedeno čitavih deset epizoda druge sezone. Stavio sam da se to skida, i računao, dok nađem vremena da pogledam sve to, završiće se i druga sezona i odgledaću na miru drugu sezonu.
Avaj, prokleta serija je toliko zarazna, da sam opet ostao celu noć i odgledao celu drugu sezonu.
I sad se nerviram jer još nije emitovana 11. epizoda. O preostale dve epizode i da ne pričam.

Ko ima nameru da gleda ovu seriju tipa jedna epizoda dnevno, slobodno nek je zaobiđe dok ne bude na odmoru.

Drazene, hvala puno na prevodima. Jedva čekam preostale epizode  :sef:

Offline loodilo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #396 : 03.06.2012. 21:43:37 »
e zato ja cekam da se zavrsi cela sezona pa onda krenem sa gledanjem! 8)

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: The Killing
« Odgovor #397 : 03.06.2012. 21:47:29 »
I treba tako gledati jer su pojedinacne epizode razvucene bez potrebe, pa kad imas skinute sve lakse podneses!!!

Offline loodilo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #398 : 03.06.2012. 22:01:31 »
ozbiljno,ne volim da cekam 7 dana(a kamoli mesec dana)sledecu epizodu a znaju da razvuku samo tako! :dash

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Killing
« Odgovor #399 : 03.06.2012. 22:15:53 »
Jao, što mrzim ovu seriju.
STAAAAAAŠNOOOOOOOOOOO!

Krenuo sam da je gledam pre dva dana, ono kao, stoji dugo na kompjuteru daj da vidim kakva je. Sam početak serije, prvih desetak minuta mislio sam da je izbrišem sa diska jer sam skinuo celu prvu sezonu, ali 'ajde, kad sam već krenuo da gledam,  odgledaću makar prvu epizodu do kraja. I onda je krenula zaraza. Još samo ovu epizodu, i ovu, i ovu i tako do 3.00 noću. Naravno, ujutru se odmah nastavilo dalje, i onda kada sam stigao do neke desete epizode, pretpostavio sam da možda postoji druga sezona, jer mi se nije baš nazirao kraj pronalaženju ubice. Pogledao sam ovde na sajtu i iznenadio se da je emitovano i prevedeno čitavih deset epizoda druge sezone. Stavio sam da se to skida, i računao, dok nađem vremena da pogledam sve to, završiće se i druga sezona i odgledaću na miru drugu sezonu.
Avaj, prokleta serija je toliko zarazna, da sam opet ostao celu noć i odgledao celu drugu sezonu.
I sad se nerviram jer još nije emitovana 11. epizoda. O preostale dve epizode i da ne pričam.

Ko ima nameru da gleda ovu seriju tipa jedna epizoda dnevno, slobodno nek je zaobiđe dok ne bude na odmoru.

Drazene, hvala puno na prevodima. Jedva čekam preostale epizode  :sef:
To je takva serija. Poigrava se s nama  ;D

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #400 : 04.06.2012. 15:16:49 »
titl za s02e11 neće biti prije sutra poslijepodne, kasnio je engleski transkript a radne obveze zovu (barem još ovih 15tak dana)...


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #401 : 05.06.2012. 00:08:37 »
Još jedna odlična epizoda. clapp

Spoiler for Hiden:
Ako ne bude još nekih iznenađenja, ubica je ili Gven, ili Džejmi. Mada, zavarali su nas dosad tako 100 puta.
Na kraju će da ispadne da je onaj njen verenik Rik neki psihopata i da je on izvršio i ono prvi ubistvo zbog kog je Lindenova završila u ludnici, i da je ubio Rouzi. ;D

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #402 : 05.06.2012. 12:40:47 »
Postavljen prijevod za:
The Killing - 02x11 - Bulldog.HDTV.XviD-AFG_HDTV.x264-IMMERSE_HDTV.x264-ASAP


Još samo dvije epizode...

Offline Dzeki

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: The Killing
« Odgovor #403 : 05.06.2012. 13:50:25 »
Hvala za prevod clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Killing
« Odgovor #404 : 05.06.2012. 15:03:45 »
Još jedna odlična epizoda. clapp

Spoiler for Hiden:
Ako ne bude još nekih iznenađenja, ubica je ili Gven, ili Džejmi. Mada, zavarali su nas dosad tako 100 puta.
Na kraju će da ispadne da je onaj njen verenik Rik neki psihopata i da je on izvršio i ono prvi ubistvo zbog kog je Lindenova završila u ludnici, i da je ubio Rouzi. ;D
Slažem se, sad se može pogađati ko je ubojica
Spoiler for Hiden:
gwen ili jamie, ali opet bi sad bilo preočito. Vjerojatno još postoji neka caka. Mislim da je i senator Eaton. Isto tako volio bih da bude i Adams. Ma ima ih, ali želio bih da bude netko za koga nismo očekivali. Za Gwen sam uvijek sumnjao kao i za Jamiea. Mene sad najviše zanimaju razlozi njezinog ubojstva.

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #405 : 05.06.2012. 15:29:57 »
Hvala Dražene   clapp

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #406 : 05.06.2012. 17:13:07 »
Još jedna odlična epizoda. clapp

Spoiler for Hiden:
Ako ne bude još nekih iznenađenja, ubica je ili Gven, ili Džejmi. Mada, zavarali su nas dosad tako 100 puta.
Na kraju će da ispadne da je onaj njen verenik Rik neki psihopata i da je on izvršio i ono prvi ubistvo zbog kog je Lindenova završila u ludnici, i da je ubio Rouzi. ;D
Slažem se, sad se može pogađati ko je ubojica
Spoiler for Hiden:
gwen ili jamie, ali opet bi sad bilo preočito. Vjerojatno još postoji neka caka. Mislim da je i senator Eaton. Isto tako volio bih da bude i Adams. Ma ima ih, ali želio bih da bude netko za koga nismo očekivali. Za Gwen sam uvijek sumnjao kao i za Jamiea. Mene sad najviše zanimaju razlozi njezinog ubojstva.

Kako je "Idijanka na celu plemena"
Spoiler for Hiden:
javila nekome da Linden ima karticu/propusnicu u rukama, taj je neko mogao i imao vremena da promjeni brave, zar ne?
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Killing
« Odgovor #407 : 05.06.2012. 17:17:24 »
Spoiler for Hiden:
Lako moguće, ali opet nije im puno trebalo da dođu. A ona prva brava nije radila, vidi se da su i oni očekivali da će raditi.

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #408 : 05.06.2012. 18:03:08 »
Spoiler for Hiden:
Pitanje je da li ključ samo otključava vrata ili i zaključava :) Gven je ono veče ostala poslednja u prostoriji sa gradonačelnikom, tako da bih nju isključio. Što se tiče razloga ubistva, smatram da je dovoljno što su otkrili da je bila svedok sastanka u hotelu, i da su je zbog toga ubili. Mada mi se opet nešto tu ne slaže, ako je samo to, zar je ne bi uhvatili u samom kazinu i svezali, zašto su je onda jurili po šumi? 

Ma serija je stvarno super. Jedva čekam narednu epizodu.

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: The Killing
« Odgovor #409 : 05.06.2012. 20:03:12 »
Hvala Dražene  :rose:

Večeras gledam.  clapp
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline laki91

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
Odg: The Killing
« Odgovor #410 : 05.06.2012. 23:00:50 »
Super epizoda.
Hvala drazene   :majstore

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: The Killing
« Odgovor #411 : 06.06.2012. 00:25:59 »
Dražene, lijenčino, hvala. drinks :majstore

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Killing
« Odgovor #412 : 06.06.2012. 00:29:02 »
Spoiler for Hiden:
Pitanje je da li ključ samo otključava vrata ili i zaključava :) Gven je ono veče ostala poslednja u prostoriji sa gradonačelnikom, tako da bih nju isključio. Što se tiče razloga ubistva, smatram da je dovoljno što su otkrili da je bila svedok sastanka u hotelu, i da su je zbog toga ubili. Mada mi se opet nešto tu ne slaže, ako je samo to, zar je ne bi uhvatili u samom kazinu i svezali, zašto su je onda jurili po šumi? 

Ma serija je stvarno super. Jedva čekam narednu epizodu.
Spoiler for Hiden:
Mislim da i zaključava. Zanima me ubojica, ali najviše me zanima razlog. To mi je veća misterija od ubojice. Znači, njegov razlog me zanima. Što je to ona otkrila? Jedva čekam to vidjeti  :)

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: The Killing
« Odgovor #413 : 06.06.2012. 07:35:06 »
Spoiler for Hiden:
Pitanje je da li ključ samo otključava vrata ili i zaključava :) Gven je ono veče ostala poslednja u prostoriji sa gradonačelnikom, tako da bih nju isključio. Što se tiče razloga ubistva, smatram da je dovoljno što su otkrili da je bila svedok sastanka u hotelu, i da su je zbog toga ubili. Mada mi se opet nešto tu ne slaže, ako je samo to, zar je ne bi uhvatili u samom kazinu i svezali, zašto su je onda jurili po šumi? 

Ma serija je stvarno super. Jedva čekam narednu epizodu.
Spoiler for Hiden:
Mislim da i zaključava. Zanima me ubojica, ali najviše me zanima razlog. To mi je veća misterija od ubojice. Znači, njegov razlog me zanima. Što je to ona otkrila? Jedva čekam to vidjeti  :)

Toliko je potencijalnih krivaca ali motiv se još ne nazire, baš me zanima hoćemo li saznati ubojicu u ovoj sezoni...

Dražene hvala ti za prijevod!!!!!!

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: The Killing
« Odgovor #414 : 06.06.2012. 07:57:12 »
Spoiler for Hiden:
Pitanje je da li ključ samo otključava vrata ili i zaključava :) Gven je ono veče ostala poslednja u prostoriji sa gradonačelnikom, tako da bih nju isključio. Što se tiče razloga ubistva, smatram da je dovoljno što su otkrili da je bila svedok sastanka u hotelu, i da su je zbog toga ubili. Mada mi se opet nešto tu ne slaže, ako je samo to, zar je ne bi uhvatili u samom kazinu i svezali, zašto su je onda jurili po šumi? 

Ma serija je stvarno super. Jedva čekam narednu epizodu.
Spoiler for Hiden:
Mislim da i zaključava. Zanima me ubojica, ali najviše me zanima razlog. To mi je veća misterija od ubojice. Znači, njegov razlog me zanima. Što je to ona otkrila? Jedva čekam to vidjeti  :)

Toliko je potencijalnih krivaca ali motiv se još ne nazire, baš me zanima hoćemo li saznati ubojicu u ovoj sezoni...

Dražene hvala ti za prijevod!!!!!!

ja se nadam da će završiti u ovoj sezoni, jer treća bi bila doista previše. i ovako se u nekim epizodama oteže.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #415 : 06.06.2012. 10:16:39 »
Najave za sledecu epizodu.
Spoiler for Hiden:
Ja gledam i inserte, najavu, za sledecu epizodu na kraju i najavljaju kao "jos samo 2 ep. do otkrica" pa prema tome ujedno zvuci i kao kraj serije.
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: The Killing
« Odgovor #416 : 06.06.2012. 15:16:29 »
Najave za sledecu epizodu.
Spoiler for Hiden:
Ja gledam i inserte, najavu, za sledecu epizodu na kraju i najavljaju kao "jos samo 2 ep. do otkrica" pa prema tome ujedno zvuci i kao kraj serije.

Spoiler for Hiden:
U danskom originalu je prvi slučaj trajao 20 dana (20 epizoda u kompletnoj sezoni), a ova AMC-eva ide na 24 (razbijeno na 2 sezone). Tako da ovo jest kraj, ali samo slučaja Rosie Larsen. Pošto je serija u Danskoj bila popularna, oni su nastavili dalje; Forbrydelsen II (nov zaplet) ima 10 epizoda, a na jesen kreće Forbrydelsen III.

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: The Killing
« Odgovor #417 : 06.06.2012. 19:03:35 »
Pa posto sam odgledao danski original...
Spoiler for Hiden:
...koji je mnogo bolji od ovoga ceo "trik" je da zapravo gledamo kako se odmotavaju desete stvari , a zrtva i njena smrt je smo "okidac"..
.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: The Killing
« Odgovor #418 : 06.06.2012. 19:51:24 »

[/quote]ja se nadam da će završiti u ovoj sezoni, jer treća bi bila doista previše. i ovako se u nekim epizodama oteže.
[/quote]

Pa zar nije serija već ranije otkazana?

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: The Killing
« Odgovor #419 : 06.06.2012. 20:43:05 »
planirane su samo dvije sezone od samog pocetka...

Tags: