Autor Tema: Lost  (Posjeta: 747953 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Lost
« Odgovor #4230 : 08.09.2014. 22:56:05 »
Serija se emituje radnim danima u 20.15h sa reprizama u 1.15h, 6.30h i 13.15h, kao i omnibus subotom od 21h na kablovskom kanalu Prva Plus. Emitovaće svih 6 sezona. Baš ima dobar marketing na Prvoj Plus sada, na sajtu objavljuju sadržaje epizoda. Da je tako bilo kad se emitovala na FOX-u, prošla bi i bolje.

Ja sam počeo ponovo da je gledam jer za vreme leta nisam stigao da je ponovo gledam i sada mi odgovara da gledam na TV-u po jednu epizodu dnevno. :) Serija mi je i dalje divna i uvek će imati ono nešto zbog čega mi nikada neće biti dosadna. Meni je ovo inače prva američka serija koju sam gledao, pa me uvek uhvati nostalgija kad je gledam. Divno mi je da sada iz nove perspektive posmatram neke likove jer sam bio dosta mlađi kada sam je prvi put gledao. Svi likovi su mi i dalje odlični i jedva čekam da serija malo odmakne i da krenu da se događaju konkretne stvari na ostrvu. Mislim da je ovo odlična prilika za one koji žele da se podsete ili za one koji nikada seriju nisu gledali.

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: Lost
« Odgovor #4231 : 09.09.2014. 01:53:22 »
Da,da i ja je pratim ponovo,pa ovo je zapravo prvi put da je gledam celu iz samog pocetka... I ako je proslo puno vremena i ako znam sta ce biti opet me vuce da je gledam i opet mi je super zanimljiva,mozda zbog toga sto i sam kraj kao i neke druge stvari mogu da se posmatraju na vise nacina,bilo kako bilo IZGUBLJENI ZAUVEK!  :naklon:

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4232 : 09.09.2014. 09:24:56 »
Odgledao sam celu seriju dok je išla svojevremeno, a slučajno žena nalete sad kad je krenula na Prvoj i to kad Džon Lok viče "Don't tell me what I can't do!" Podsetih se svega u sekundi  :aha: Za mene definitivno jedna od najboljih serija svih vremena  :majstore


Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4233 : 09.09.2014. 11:58:12 »
Podsetih se svega u sekundi  :aha: Za mene definitivno jedna od najboljih serija svih vremena
smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline lille

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 609
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4234 : 09.09.2014. 12:27:11 »
Serija je išla na Novoj tv davno davno nedeljom ujutro i to se pobožno gledalo uz jutarnju kavicu, nije smio ni telefon zazvonit, :). A onda su prekinuli emitiranje nakon 4.sezone,  :cupam-kosu. Srećom, tada sam našla divnu prijateljicu koja mi je nabavila sve preostale epizode, sve ih stavila na dvd (jer onda nisam imala kompjuter) i sve sam odgledala u jednom dahu. I opet bih. Meni jedna od naj naj.  smileyNO1

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4235 : 10.09.2014. 17:44:37 »
Serija je išla na Novoj tv davno davno nedeljom ujutro i to se pobožno gledalo uz jutarnju kavicu, nije smio ni telefon zazvonit, :). A onda su prekinuli emitiranje nakon 4.sezone,  :cupam-kosu. Srećom, tada sam našla divnu prijateljicu koja mi je nabavila sve preostale epizode, sve ih stavila na dvd (jer onda nisam imala kompjuter) i sve sam odgledala u jednom dahu. I opet bih. Meni jedna od naj naj.  smileyNO1
ne čudi me da je išlo na novoj tv, to je njihov nivo. Prvo se serija zvala Izgubljeni a onda su preko noći promjenili u Lost. :D

Serija se emituje radnim danima u 20.15h sa reprizama u 1.15h, 6.30h i 13.15h, kao i omnibus subotom od 21h na kablovskom kanalu Prva Plus. Emitovaće svih 6 sezona. Baš ima dobar marketing na Prvoj Plus sada, na sajtu objavljuju sadržaje epizoda. Da je tako bilo kad se emitovala na FOX-u, prošla bi i bolje.

Ja sam počeo ponovo da je gledam jer za vreme leta nisam stigao da je ponovo gledam i sada mi odgovara da gledam na TV-u po jednu epizodu dnevno. :) Serija mi je i dalje divna i uvek će imati ono nešto zbog čega mi nikada neće biti dosadna. Meni je ovo inače prva američka serija koju sam gledao, pa me uvek uhvati nostalgija kad je gledam. Divno mi je da sada iz nove perspektive posmatram neke likove jer sam bio dosta mlađi kada sam je prvi put gledao. Svi likovi su mi i dalje odlični i jedva čekam da serija malo odmakne i da krenu da se događaju konkretne stvari na ostrvu. Mislim da je ovo odlična prilika za one koji žele da se podsete ili za one koji nikada seriju nisu gledali.
ne bi ti bio u koži. hahaha

Serija je išla na Novoj tv davno davno nedeljom ujutro i to se pobožno gledalo uz jutarnju kavicu, nije smio ni telefon zazvonit, :). A onda su prekinuli emitiranje nakon 4.sezone,  :cupam-kosu. Srećom, tada sam našla divnu prijateljicu koja mi je nabavila sve preostale epizode, sve ih stavila na dvd (jer onda nisam imala kompjuter) i sve sam odgledala u jednom dahu. I opet bih. Meni jedna od naj naj.  smileyNO1
davno, davno a serija stara 10. godina. :D haha, ko da su je puštali 1932, jao Tesla što izmisli struju.
« Zadnja izmjena: 10.09.2014. 18:34:24 MilanRS »

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Lost
« Odgovor #4236 : 07.10.2014. 00:14:48 »
Danas prva epizoda druge sezone na Prvoj Plus. Ja sam zadnji put gledao seriju kad se i završila pre 3-4 godine, ne znam više tačno. Pre toga sam reprizirao više puta, ali nakon finala nisam i kada sam video da će početi na Prvoj Plus, obradovao sam se jer je to odlična prilika da posle toliko vremena repriziram, a mnogo mi je lakše tako nego da gledam maratonski.  ;D

Inače, ja prvu sezonu baš i ne volim nešto. Okej je, ali je meni najdosadnija i najviše mi se sviđa tek od druge sezone kad kreće ona prava "Lost" radnja gde se zaista svako pogubi.Prva sezona je donekle jednostavna, veliki uvod sa nagoveštajem nadolazećeg, ali ničeg konkretnog. Od druge sezone već na početku dobijamo novu misteriju,
Spoiler for Hiden:
"otvor" koji deluje kao stan iz nekog grada i iskucavanje brojeva u kompjuteru nakon svakih 108 minuta. wow Meni je zapravo nekako najzanimljiviji deo serije bio taj u drugoj sezoni sa brojevima jer su me brojevi zaista intrigirali i bili mi jedna od najzanimljivijih misterija u celoj seriji, mada na kraju i nisu bili nešto objašnjeni (ili se ja bar ne sećam).

Ova današnja epizoda mi je bila tako nostalgična. wub Setio sam se baš onih pravih trenutaka u seriji koji su mi oduzimali dah. Ona neizvesnost kad Kejt upadne u "otvor" i kada se na početku sezone Dezmond nitokuda pojavljuje. wow Jedva čekam da se posvete ovima sa splava, da vidimo šta je sa njima bilo i da krenu oni flešbekovi Dezmonda na ostrvu.

I niko me nikad neće ubediti da je ova serija glupa i besmislena. Ukusi jesu različiti, ali stojim iza toga da se nikada više neće snimiti jedna ovakva serija jer je zaista fenomenalna i mnogo kompleksna.
Spoiler for Hiden:
Ima toliko mitova, legendi, dosta toga između redova, međuljudskim odnosima, moralu, ljudskoj pohlepi, bukvalno je sve fino sklepano u sred jedne neverovatne priče na ostrvu u kojoj su svi likovi izgubljeni, ali ne samo zbog toga što su na pustom ostrvu, već što su im i životi izgubljeni i što ostrvo za njih zapravo predstavlja mesto na kome treba da ostanu jer su njihovi životi prazni besciljni, a na ostrvu imaju druge slične njima i zajednički cilj - da sa ostrva odu, ali to u stvari ne žele.
Prosto mi je divno da se prisećam serije. Prati li je još neko ponovo? :D

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4237 : 08.10.2014. 17:23:46 »
Danas prva epizoda druge sezone na Prvoj Plus. Ja sam zadnji put gledao seriju kad se i završila pre 3-4 godine, ne znam više tačno. Pre toga sam reprizirao više puta, ali nakon finala nisam i kada sam video da će početi na Prvoj Plus, obradovao sam se jer je to odlična prilika da posle toliko vremena repriziram, a mnogo mi je lakše tako nego da gledam maratonski.  ;D

Inače, ja prvu sezonu baš i ne volim nešto. Okej je, ali je meni najdosadnija i najviše mi se sviđa tek od druge sezone kad kreće ona prava "Lost" radnja gde se zaista svako pogubi.Prva sezona je donekle jednostavna, veliki uvod sa nagoveštajem nadolazećeg, ali ničeg konkretnog. Od druge sezone već na početku dobijamo novu misteriju,
Spoiler for Hiden:
"otvor" koji deluje kao stan iz nekog grada i iskucavanje brojeva u kompjuteru nakon svakih 108 minuta. wow Meni je zapravo nekako najzanimljiviji deo serije bio taj u drugoj sezoni sa brojevima jer su me brojevi zaista intrigirali i bili mi jedna od najzanimljivijih misterija u celoj seriji, mada na kraju i nisu bili nešto objašnjeni (ili se ja bar ne sećam).

Ova današnja epizoda mi je bila tako nostalgična. wub Setio sam se baš onih pravih trenutaka u seriji koji su mi oduzimali dah. Ona neizvesnost kad Kejt upadne u "otvor" i kada se na početku sezone Dezmond nitokuda pojavljuje. wow Jedva čekam da se posvete ovima sa splava, da vidimo šta je sa njima bilo i da krenu oni flešbekovi Dezmonda na ostrvu.

I niko me nikad neće ubediti da je ova serija glupa i besmislena. Ukusi jesu različiti, ali stojim iza toga da se nikada više neće snimiti jedna ovakva serija jer je zaista fenomenalna i mnogo kompleksna.
Spoiler for Hiden:
Ima toliko mitova, legendi, dosta toga između redova, međuljudskim odnosima, moralu, ljudskoj pohlepi, bukvalno je sve fino sklepano u sred jedne neverovatne priče na ostrvu u kojoj su svi likovi izgubljeni, ali ne samo zbog toga što su na pustom ostrvu, već što su im i životi izgubljeni i što ostrvo za njih zapravo predstavlja mesto na kome treba da ostanu jer su njihovi životi prazni besciljni, a na ostrvu imaju druge slične njima i zajednički cilj - da sa ostrva odu, ali to u stvari ne žele.
Prosto mi je divno da se prisećam serije. Prati li je još neko ponovo? :D
dobro sjedne ovo smeče posle granda i turskih sapunica. jel da? mora da uživaš. :D

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Lost
« Odgovor #4238 : 08.10.2014. 17:46:54 »
Očigledno imaš problem sa komunikacijom. :vid-ga: Pitao sam da li gleda još neko, a nisam tražio nečiji hejt. rofl Idi komentariši nešto što voliš ili hejtuj drugde, ne pada mi na pamet da ulazim u rasprave. Ćao, poz.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4239 : 24.11.2014. 22:29:54 »



Premotajte na 3:15, garantujem da će svako ko je gledao Lost da se naježi... Kakva muzika i kakva serija. :)
« Zadnja izmjena: 24.11.2014. 22:55:38 SuperSerb »

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5751
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Lost
« Odgovor #4240 : 24.11.2014. 22:51:53 »



Premotajte na 3:15, garantujem da će svako ko je gledao Lost da se naježi... Kakva muzika i kakva serija. :)
meni piše #Invalid YouTube Link#

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Lost
« Odgovor #4241 : 24.11.2014. 22:54:10 »
Idi na "citiraj", pa samo kopiraj link. Ostavio je ono s u https, zato tako piše.

Ma ova serija je divna. Ja je sad ponovo pratim na Prvoj Plus, sada je u toku treća sezona. Nikad ne dosadi i zauvek će mi ostati najdraža američka serija. srcesmajli

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4242 : 24.11.2014. 22:56:02 »



Premotajte na 3:15, garantujem da će svako ko je gledao Lost da se naježi... Kakva muzika i kakva serija. :)
meni piše #Invalid YouTube Link#
Ispravio.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4243 : 28.11.2014. 11:26:49 »
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Lost
« Odgovor #4244 : 28.11.2014. 23:38:25 »
haha ja sam bas prosle nedelje odigrao loto , ali nije mi palo ovo na pamet :) ali ipak mora da se doda jedan broj  :P
Cycling 4 life

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Lost
« Odgovor #4245 : 29.11.2014. 10:58:54 »
igrao sam nekoliko puta te brojeve, još dok je serija išla. nikad ništa  :dash

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4246 : 29.11.2014. 13:47:42 »
Kako igrate broj 42? Možda grešim ali zar nije loto do 39 :D Barem u Srbiji. :D

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Lost
« Odgovor #4247 : 29.11.2014. 14:12:57 »
mi smo imali (valjda još uvijek imamo, ne znam) loto 7 od 39 i 6 od 45

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Lost
« Odgovor #4248 : 09.12.2014. 23:24:30 »
Danas se završila treća sezona na Prvoj Plus. Posle toliko godina, opet je ova poslednja epizoda na mene ostavila utisak. Ja zaista obožavam ovu seriju i mislim da nikada neću odgledati bilo koju koja će tako dobra da bude. Po ko zna koji put je gledam, ali je meni i dalje zanimljiva.
Spoiler for Hiden:
Scena kada se Čarli udavi i kada pre toga priča sa Peni mi je i dalje wow. Onda, onaj okršaj Loka i Džeka i: "You're not supposed to do that." smileyNO1 I poslednja čuvena scena: "We have to go back, Kate." smileyNO1
Jedva čekam da krene četvrta sezona jer se nje baš slabo sećam.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4249 : 09.12.2014. 23:44:33 »
"We have to go back!" <3
Jedno od najboljih finala sezone IKAD.

Offline the kid

  • malo lud
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 212
  • Spol: Muški
  • EM
Odg: Lost
« Odgovor #4250 : 22.12.2014. 23:43:22 »
Pre dva dana sam završio gledanje celog serijala i mogu vam priznati da sam još uvek sjeban završetkom. Ne znam šta da mislim.

Mislio sam da sam očekivao nešto drugo, a sad više ne znam ni šta sa mislio, niti šta sam očekivao. Idem da čitam topik od početka,
možda tamo pronađem nešto što bi ublažilo ovu nastalu prazninu u srcu. A čovek se tako navikne na te sve likove...  :facepalm
zkarlov voli Evu sardinu, a ja volim Evu Mendez.

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Lost
« Odgovor #4251 : 23.12.2014. 01:48:11 »
Jedna od najjacih serija ikada,americkih naravno...mene mrzi da gledam na prvoj plus,iako pogledam kad bas naletim 20-etak minuta,cisto da me uhvati malo nostalgija ranijih sezona...koje su mnogo bolje od 6-te sezone...koja mi je malo bezveze...ali opet...ni ta 6 sezona nije uspela da upropasti ostatak serije...zato sto je serija JEDINSTEVENA I SPECIFICNA...veliki sam fan Lost serije,i kad sam prvi put zavrsio ovu seriju...plakalo mi se zbog nekih likova...iako sam se uvek nadao da ce biti jos neka sezona,ali je izgleda bilo nerealno da se to ostvari. :)

Ako neko zna neku seriju,koja je slicna ovoj...ne mora da bude u svim segmentima ista,ali mora da ima dominantne likove kao John Lock i Bendzamin Lajnus,neka pise :)
« Zadnja izmjena: 23.12.2014. 01:50:58 Pejko »

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Lost
« Odgovor #4252 : 26.12.2014. 17:56:26 »
Ako neko zna neku seriju,koja je slicna ovoj...ne mora da bude u svim segmentima ista,ali mora da ima dominantne likove kao John Lock i Bendzamin Lajnus,neka pise :)

Probaj pogledat seriju The 100 (link: http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,16747.html.
Nema baš dominantnih likova niti je kvalitetom blizu al ima nekih sličnosti sa Lostom.
« Zadnja izmjena: 26.12.2014. 17:59:36 mmmnnn »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Lost
« Odgovor #4253 : 26.12.2014. 18:19:42 »
Ako neko zna neku seriju,koja je slicna ovoj...
http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,19161.html
...ne mora da bude u svim segmentima ista,ali mora da ima dominantne likove kao John Lock i Bendzamin Lajnus,neka pise :)
Ima Nik Slotera!


Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Lost
« Odgovor #4254 : 26.12.2014. 19:22:06 »
Hvala na predlozima,videcu da probam ovu The 100,a ova druga mi je previse stara...a i ima samo jedna sezona ako sam dobra ukapirao...hvala u svakom slucaju obojici.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4255 : 27.12.2014. 04:29:38 »
Ako neko zna neku seriju,koja je slicna ovoj...ne mora da bude u svim segmentima ista,ali mora da ima dominantne likove kao John Lock i Bendzamin Lajnus,neka pise :)

Probaj pogledat seriju The 100 (link: http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,16747.html.
Nema baš dominantnih likova niti je kvalitetom blizu al ima nekih sličnosti sa Lostom.
nema nikakve sličnosti sa Lost-om, a kvaliteta The 100 je neusporedivo bolja od ovog smeča pod nazivom izgubljeni.  btw lost se zove lost jer su se scenaristi i autor serije izgubili pisajuči ovo smeče, osim uvodne priče serija ne nudi ništa konkretno.

Offline cedomirovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Volim šlag.
Odg: Lost
« Odgovor #4256 : 27.12.2014. 23:07:15 »
Tommy04121 Idi gledaj u sunce ili tako nesto

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4257 : 27.12.2014. 23:14:41 »
Nema svako kapacitet da shvati ovu seriju, nije ovo Sulejman  :om:

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Lost
« Odgovor #4258 : 28.12.2014. 01:08:40 »
Tommy04121 - Ne moz svako da shvati seriju Lost,i zajebi da piskaras na svaku stranicu kako je Lost smece,zamrzese te ljudi vise od Obamu...xd

Lost je jedinstvena serija i takve ne postoje...iako se slazem s tobom da su se malo zaneli ljudi koji su radili ovu seriju...previse paradoksa,ja mogu da se kladim da je serija ostala u sadasnjem vremenu i da su malo ulazili u proslost...kao u prvim sezonama,da bi serija bila 3 puta bolja...zato sto je vecina prestala da gleda kad je krenula 5 sezona,zato sto ih je mrzelo da se samo malo udube u radnju serije...

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4259 : 28.12.2014. 05:58:07 »
Unikat. Nije poput ostalih serija. Nešto novo i nešto jedinstveno. Ova serija je po nekim stvarima postavila standarde. Po meni. :)

Ne slažem se sa tobom Tommy uopšte. Očigledno je u pitanju neka vrsta hejta pojedinca. Moje shvatanje. :)

Tags: