Autor Tema: The Flash (2014)  (Posjeta: 114487 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #270 : 08.05.2015. 17:13:22 »
Previse mi je ovo nekako,ne znam,interesantno je ali kad vidim ovaj daredevil.Nemaju sto da traz,ovo kao da je pravljeno za 12-16 godina
To je djelomično istina, ali ponajviše radi CW-a. Gledajući stripove, The Flash ima i sudjeluje u nekim najmračnijim storyarcovima. Drugačije ti je to kod nas koji imamo kako ja zove kolekcionarski mentalitet. Znam kolekcionare koji imaju 50 godina i dalje skupljaju. Ja stripove skupljam već 17, 18 godina. Dakle, od svoje 12. godine. Američki mi nisu ni najbolji. Tu su prvi talijani (Zagor, Alan Ford i Dylan) i ostali europljani. Kasnije tek DC i Marvel.

Stvar ti je uglavnom kod tog kolekcionarskog mentalitete koji posjedujemo. Drugačije gledamo na to. Uglavnom kod tih light heroja jednostavno volim probuditi dijete u sebi, a kod mračnih uživamo kao i ti tako recimo. Al ne zaboravi da ti je Daredevil jedan od najboljih prijatelja Spidermana koji je najpopularniji light superheroj. Daredevil je u tom univerzumu zajedno sa Avengersima, X-Menima (govorim sad za stripove) i svim ostalim bilo mračnim ili light herojima.

The Flash je kod DC-a sa Batmanom zajedno u Justice League. To ti je strip. Mješanje mračnih i light tema to jest superheroja.

Al se slažemo za Daredevila  smileyNO1
+1
Onaj osećaj kad izadje Zagor,pa jurenje na trafiku da se što pre kupi i pročita.(pošto sam odrastao 80-tih u bivsoj nam drzavi)
Taj osećaj su Arrow i the Flash ponovo probudile u meni

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #271 : 08.05.2015. 17:19:49 »
Previse mi je ovo nekako,ne znam,interesantno je ali kad vidim ovaj daredevil.Nemaju sto da traz,ovo kao da je pravljeno za 12-16 godina
To je djelomično istina, ali ponajviše radi CW-a. Gledajući stripove, The Flash ima i sudjeluje u nekim najmračnijim storyarcovima. Drugačije ti je to kod nas koji imamo kako ja zove kolekcionarski mentalitet. Znam kolekcionare koji imaju 50 godina i dalje skupljaju. Ja stripove skupljam već 17, 18 godina. Dakle, od svoje 12. godine. Američki mi nisu ni najbolji. Tu su prvi talijani (Zagor, Alan Ford i Dylan) i ostali europljani. Kasnije tek DC i Marvel.

Stvar ti je uglavnom kod tog kolekcionarskog mentalitete koji posjedujemo. Drugačije gledamo na to. Uglavnom kod tih light heroja jednostavno volim probuditi dijete u sebi, a kod mračnih uživamo kao i ti tako recimo. Al ne zaboravi da ti je Daredevil jedan od najboljih prijatelja Spidermana koji je najpopularniji light superheroj. Daredevil je u tom univerzumu zajedno sa Avengersima, X-Menima (govorim sad za stripove) i svim ostalim bilo mračnim ili light herojima.

The Flash je kod DC-a sa Batmanom zajedno u Justice League. To ti je strip. Mješanje mračnih i light tema to jest superheroja.

Al se slažemo za Daredevila  smileyNO1
+1
Onaj osećaj kad izadje Zagor,pa jurenje na trafiku da se što pre kupi i pročita.(pošto sam odrastao 80-tih u bivsoj nam drzavi)
Taj osećaj su Arrow i the Flash ponovo probudile u meni
A ako mene pitaš ovo mu najbolja ekranizacija! rofl
https://youtu.be/5JJnmJH39Dg

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #272 : 09.05.2015. 00:07:42 »
znaci kako se da se, da izvinete posra, iris na potencijalno dobru epizodu, ja ne mogu vjerovat.
Spoiler for Hiden:
pola sata skoro pa istih dijaloga toliko puta vidjenih i 5min grodda koji je stvarno odlican. ali iris... o pusti me dosado jedna 'kako ste me mogli lagat, blaaaaaa' a mrs kravo jedna dosadna dako te baci grodd sa kakve zgrade pa da pocinemo, pi!
ja se stvarno izvinjavam zbog ovoga ali ne mogu vjerovat sta sam upravo pogledao, ali bukvalno...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5750
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #273 : 12.05.2015. 01:48:27 »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #274 : 13.05.2015. 00:58:04 »
Dobra epizoda sa Groddom. Čak je i dobro naprvljen za CW-ove standarde. Ostatak priče iako potreban, naporan jer je Iris nagori lik u seriji.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #275 : 13.05.2015. 16:39:47 »
22 epizoda The Flash pokidala

Zadnjih 10 minuta fenomenalni.

Spoiler for Hiden:
Odlično odradjena borba Reverse Flash ak Profesor Zoom i mini Justice Leage(Arrow,Firestorm i Flash).Svaka čast kako su to odradili.
Odelo iz prstena ko u stripu
  

Spominjanje jednog velikog DC super heroja zapalilo internet
Sad makar znamo da postoji ubovom univerzumu.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #276 : 13.05.2015. 16:40:59 »

Nisu veliki spoileri s obzirom da ste ovo mogli vidjeti u prijašnjim trailerima, ali ovo je tako zakon:http://gfycat.com/ChillyMatureIberianbarbel

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5750
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #277 : 13.05.2015. 22:53:09 »
Zadnja epka:


The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #278 : 14.05.2015. 00:37:37 »
hvala na prijevodu


kako odlična epizoda, posebice zadnja četvrtina + ove dvije scene što sam gore okačio, nešto predobro


btw čini mi se da bi sezona mogla završiti s
Spoiler for Hiden:
flashpointom

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #279 : 14.05.2015. 07:06:12 »
Solidna 22.  :)

Spoiler for Hiden:
Jedva čekam kad će se Eddie skroz promijeniti na tamnu stranu. Bit će velika pomoć RF-u, a trebao bi i on postati ono što sam pisao prije.

Solidna Green Lantern referenca, a sve ostalo je bilo previše razbacano. Borba slabo izvedena, Cold po običaju bezveze. Oslobođeni villaini nezanimljivi. Naravno, sad su ih oslobodili da mogu opet biti u drugoj sezoni pa da ih Barry opet zarobi.

Wells opet najbolji, uzima svaku scenu. Napokon prsten  :)

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #280 : 14.05.2015. 10:56:34 »


Pojavio se First Look trailer za Supergirl seriju, koja će biti fun-oriented, tačnije približnija Flashu, nego Arrowu, koji je dark. Meni se ovo iskreno ne sviđa, Flash mi se odmah svideo i video sam da neće biti neka otrcana teen serija, dok mi ovo deluje kao baš to. Gledam ovo i pitam se kakvu će priču napraviti, jer kod Flasha i Arrowa postoji stvarno dobra priča zbog čega se sve odvija, dok mi ovde deluje kao da je ona odlučila da postane superheroina samo da bi mogla da leti po gradu.
« Zadnja izmjena: 14.05.2015. 10:58:13 maksi »

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #281 : 14.05.2015. 15:21:34 »
Spoiler for Hiden:
A šta je zapravo taj prsten? :D

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #282 : 14.05.2015. 16:58:03 »


Pojavio se First Look trailer za Supergirl seriju, koja će biti fun-oriented, tačnije približnija Flashu, nego Arrowu, koji je dark. Meni se ovo iskreno ne sviđa, Flash mi se odmah svideo i video sam da neće biti neka otrcana teen serija, dok mi ovo deluje kao baš to. Gledam ovo i pitam se kakvu će priču napraviti, jer kod Flasha i Arrowa postoji stvarno dobra priča zbog čega se sve odvija, dok mi ovde deluje kao da je ona odlučila da postane superheroina samo da bi mogla da leti po gradu.

neću komentirati ovu seriju jer mi se čini da je marketing odradio katastrofalan posao

vratimo se mi na temu
Spoiler for Hiden:
prsten je za ono što je prikazan, dakle spremanje odijela

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #283 : 14.05.2015. 18:18:48 »


vratimo se mi na temu
Spoiler for Hiden:
prsten je za ono što je prikazan, dakle spremanje odijela
Hoces reci
Spoiler for Hiden:
da je prsten pokretni, supermini plakar za odelo?

Offline TozABG

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #284 : 14.05.2015. 19:12:58 »


vratimo se mi na temu
Spoiler for Hiden:
prsten je za ono što je prikazan, dakle spremanje odijela
Hoces reci
Spoiler for Hiden:
da je prsten pokretni, supermini plakar za odelo?
Da

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #285 : 15.05.2015. 12:09:22 »
Slika sa snimanja trailera za Legends of tomorrow otkriva i nešto zanimljivo o Flashu
Spoiler for Hiden:

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #286 : 15.05.2015. 22:28:35 »


Pojavio se First Look trailer za Supergirl seriju, koja će biti fun-oriented, tačnije približnija Flashu, nego Arrowu, koji je dark. Meni se ovo iskreno ne sviđa, Flash mi se odmah svideo i video sam da neće biti neka otrcana teen serija, dok mi ovo deluje kao baš to. Gledam ovo i pitam se kakvu će priču napraviti, jer kod Flasha i Arrowa postoji stvarno dobra priča zbog čega se sve odvija, dok mi ovde deluje kao da je ona odlučila da postane superheroina samo da bi mogla da leti po gradu.
Deluje kao savršena za FOX Life

Offline vlajkosm

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #287 : 16.05.2015. 15:41:19 »
Bruuutalna epizoda  clapp Finale mora biti još bolje. Ko će sad dočekati sezonu 2?  :)

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #288 : 16.05.2015. 22:16:53 »
Jako dobra predzadnja epizoda.
Spoiler for Hiden:
Scean borbe pred kraj je bila dobra, odelo iz prstena smileyNO1 Konacno malo veci hint za Green Lantern-a, kojeg ce ocigledno predstaviti u narednim sezonama The Flash/Arrow. Captain Cold i njegova smor sestra su mi ubedljivo najslabiji zlikovci u seriji, bas su slabasno odradili CC-a.

Sad jos samo finale  :)

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #289 : 16.05.2015. 23:43:38 »
Jako dobra predzadnja epizoda.
Spoiler for Hiden:
Scean borbe pred kraj je bila dobra, odelo iz prstena smileyNO1 Konacno malo veci hint za Green Lantern-a, kojeg ce ocigledno predstaviti u narednim sezonama The Flash/Arrow. Captain Cold i njegova smor sestra su mi ubedljivo najslabiji zlikovci u seriji, bas su slabasno odradili CC-a.

Sad jos samo finale  :)
da, katastrofalna gluma Wentworth Miller-a, zaprepastio sam se. kakvo preglumljavanje i naivan twist... uzas.  :facepalm
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #290 : 17.05.2015. 13:18:45 »
Jako dobra predzadnja epizoda.
Spoiler for Hiden:
Scean borbe pred kraj je bila dobra, odelo iz prstena smileyNO1 Konacno malo veci hint za Green Lantern-a, kojeg ce ocigledno predstaviti u narednim sezonama The Flash/Arrow. Captain Cold i njegova smor sestra su mi ubedljivo najslabiji zlikovci u seriji, bas su slabasno odradili CC-a.

Sad jos samo finale  :)
da, katastrofalna gluma Wentworth Miller-a, zaprepastio sam se. kakvo preglumljavanje i naivan twist... uzas.  :facepalm
Bolje je odglumio onaj u prethodnoj verziji istog lika

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #291 : 20.05.2015. 11:58:05 »
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #292 : 20.05.2015. 13:32:57 »
Kakvo finale
Svaka im čast!!!Epsko finale!

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #293 : 20.05.2015. 14:03:16 »
Kakvo finale
Svaka im čast!!!Epsko finale!
Znači i ti gledaš sa eng titlom? Ja tako gledam

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #294 : 20.05.2015. 14:09:09 »
Kakvo finale
Svaka im čast!!!Epsko finale!
Znači i ti gledaš sa eng titlom? Ja tako gledam
Da,znam odlično engleski pa mi nije problem.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #295 : 20.05.2015. 14:16:24 »
Kakvo finale
Svaka im čast!!!Epsko finale!
Znači i ti gledaš sa eng titlom? Ja tako gledam
Da,znam odlično engleski pa mi nije problem.
 

Offline Fica990

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #296 : 20.05.2015. 21:16:32 »
odlicna epizoda! jedva cekam sledecu sezonu! :)

par referenci u epizodi:

Spoiler for Hiden:
slem od prvog flesa (jay garrick), catlin kao killer frost (ali u alternativnom univerzumu), rip hunter koji ce se pojaviti u seriji Legends of Tomorrow, cisco kao vibe, i hawkgirl na kraju epizode :)
Up the irons ! ! !

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #297 : 21.05.2015. 13:19:57 »
E ovo se zove odlicno finale ove odlicne sezone! Samo ovom jednom sezonom su oduvali sve 3 sezone Arrow-a a i drugih serija samo tako.
Spoiler for Hiden:
Mnogo emotivnih scena, razgovori izmedju Barry-ja sa ocem u zatvoru i sa majkom kada se vratio u proslost, svaka cast. Reference na na buduca desavanja su bile tu. Iznenadjujuc kraj kada se Eddie ubije, jako dobro i neocekivano. Dobre scene akcija i sam cliffhanger na kraju.

Od svih serija koje sam pratio ove sezone, ova definitivno zauzima prvo mesto. Kompleksna radnja i likovi a sve to jako dobro odradjeno. Ko ce sada docekati drugu sezonu? ;D

Offline dundee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 69
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #298 : 22.05.2015. 02:40:42 »
Hvala za prijevode... Odlicna prva sezona, pa cak i za nas koji nismo toliko upuceni u cijelu ovu pricu oko Flasha, mogu onda zamisliti koje je uzivanje poznavaocima bilo :D :D

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #299 : 22.05.2015. 02:43:23 »
Izvrsno finale! Hvala na prijevodima.
Spoiler for Hiden:
Naravno, neočekivan je bio suicid Eddia. Mnogo emotivnih scena. Ona kaciga koja se pojavila kroz crvenotočinu je zanimljiv detalj. Još zanimljivije mi je to kad su se susrela dva Flasha. Flash iz budućnosti koji je spasio Barrya i Flash koji je pokušao spasiti majku. Tu mi je najznimljiviji detalj kad je Flash iz budućnosti, rukom pokazo Flashu koji je pokušao spasiti majku da stane i pričeka.