Autor Tema: The Flash (2014)  (Posjeta: 114487 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #180 : 14.02.2015. 16:41:01 »
« Zadnja izmjena: 14.02.2015. 16:48:50 zolee »

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #181 : 18.02.2015. 15:22:37 »
Spoiler for Hiden:
Sad se samo postavlja pitanje je li Wells imao svoje prste u ubojstvu Barryeve mame...

A Grood je zakon... :o ;D
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #182 : 19.02.2015. 01:19:17 »
Arbok legendo hvala na brzinskom titlu

opet Firestorm-centrična epizoda, vrlo dobra, sviđa mi se kako su ga izveli, mislim dizajnirali, malo ono žuto iz stripova bi izgledalo glupo na TV-u, i prvi puta smo vidjeli Wellsa
Spoiler for Hiden:
kako skida RF odijelo

pauza od mjesec dana :(

još kada pogledamo trailer za sljedeću

Spoiler for Hiden:

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #183 : 19.02.2015. 12:12:56 »
Ode na stranicu pise da je sljedeca 24.02  ??? arrow 25.02 i onda tek pauza.. ???
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #184 : 19.02.2015. 14:24:38 »
pomaknuto je zbog iZombie, a Arrow ostaje 25.2.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #185 : 19.02.2015. 15:11:45 »
pomaknuto je zbog iZombie, a Arrow ostaje 25.2.

aha hvala na odgovoru... smileyNO1
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #186 : 19.02.2015. 21:30:05 »
Hvala na prevodu. Nova epizoda je pokidala. Predobra zaista. Jedva čekam epizodu sa Groddom. Takođe priča oko Wellsa je dosta zanimljiva. Ono što je čudno, jeste da nema uopšte Eddia u novoj epizodi. Šteta što sad sledi duga pauza. Mogao bih da gledam svaki dan po par epizoda. :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #187 : 20.02.2015. 01:09:21 »
Pogledana 14.  :)

Ajoj, baš mi je sad žao Barrya što nije svjestan butterfly effecta
Spoiler for Hiden:
ono što sam pisao na prošlim stranicama da The Flash kad promijeni nešto iz povijesti, to ima katastrofalne posljedice za svijet dok RF može mijenjati koliko god želi i to neće imati nikakve posljedice. A Barry je rekao da želi spasiti svoju majku. Ako to napravi, cijeli svijet će postati distopijsko društvo što se i jednom dogodilo u stripovima. I to bi bilo dobro. Zamislite tu priču, ali bih volio da to malo duže zadrže. Recimo pred kraj druge sezone. Barry to ne zna pa uspije spasiti svoju majku, svijet otiđe u nepovratno i onda se Barry opet mora vratiti natrag da bi dopustio da mu ubije majku da se sve vrati u normalu.

Dakle, sad želim tu priču.

Kraj odličan.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #188 : 20.02.2015. 01:26:40 »
ja bi volio da to bude zadnja scena u sezoni

Spoiler for Hiden:
Barry izađe iz postaje i zagrli majku i ono WTF

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #189 : 20.02.2015. 13:38:48 »
Odlicna 14. epizoda. Jedna od boljih u sezoni. Zanimljiv ovaj Firestorm, i dobro izgleda za sad. I kraj naravno izvanredan. Bice sad sve zanimljivije sa
Spoiler for Hiden:
time travelom, i kakve ce to imati posledice.

Sad opet pauza do 17. marta :dash

Offline SreckoS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 379
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #190 : 21.02.2015. 22:30:22 »
Spoiler for Hiden:
Mene ova serija sve vise podsjeca na Fringe.
sto uopste nije lose  ;D

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #191 : 28.02.2015. 15:20:22 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #192 : 28.02.2015. 17:01:44 »
Trebali bi malo stati na loptu. Mogu oni dobit gledatelje kad je nešto vrlo popularno, ali šopat ih s tim ekranizacijama će izazvati samo kontraefekt. Polako, ima vremena, a stvarno ima vremena. Samo što tamo kod njih tako ne funkcionira. Pare su im sve.


Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #193 : 28.02.2015. 23:59:48 »
Kruže priče po netu da će i ATOM i Firestorm dobiti svoje serije. Po meni je to nepotrebno. Pre svega jer će da smore sa tim svetom koji se vrti oko Flasha i Arrowa. A i zato što već po meni dobijaju dovoljnu minutažu u već pomenutim serijama. Tako da su zasebne serije bespotrebne. Bolje da dalje proširuju DC svet, ali ne u vidu Flasha i Arrowa i njihovih negativaca, jer će to žešće da smori. Verujem da tu ima baš dosta njih koji mogu biti prikazani, ali s druge strane i Arrow/Flash će očigledno imati baš dosta sezona.
Tako da, kao što Mulder gore reče, ima vremena.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #194 : 09.03.2015. 20:33:14 »

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #195 : 16.03.2015. 19:54:53 »

Veliki spoileri u sljedećem videu! ali ne kao za Arrow :D

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #196 : 17.03.2015. 16:51:53 »
Ova serija sa njenih 14 epizoda mi je uveliko bolja od cele Arrow serije, pogotovo ove zalosne 3. sezone. Bolja prica i samim tim sto se ne boje prikazivati supermoci im ide u veliku korist, za razliku od Arrow, gde zele prikazati realnost a sami sebe pokopavaju kojekakvim nerealnim glupostima. Promo sa PaleyFest-a je odlican. Jedva cekam ovu novu epizodu clapp

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #197 : 18.03.2015. 19:12:33 »

I Purcell se pridružio spinoffu


Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #198 : 18.03.2015. 19:14:35 »
Auuu kakva epizoda,kakvo kidanje
Ovo je savršenstvo.
Jedva se čeka sledeća epizoda.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #199 : 19.03.2015. 01:14:58 »
Ovo je bila najbolja epizoda ove sezone The Flasha. No, nemojte se previše veseliti jer koliko god bila dobra, siguran sam da je dvosjekli mač. S ovime su pokazali koliko je veliki potencijal ove serije
Spoiler for Hiden:
a dvosjekli je mač zato što Cisco nije mrtav. Siguran sam da će Barry vratiti vrijeme i samim time neće biti poljubca. Nisu oni bzvz ubacili poljubac u onakvoj sceni kad joj je otac zarobljen, kad ovaj radi tsunami i ovi se poljube. Još se na kraju Barry vratio u prošlost gdje je vidio Lindu kako poziva taxi.

A sad na najbitniji dio u epizodi.




Spoiler for Hiden:
Prvo što morate znati da Flash u stripovima isto može putovati kroz vrijeme, ali ne smije promijeniti puno toga. Jednom kad je promijenio nešto veliko i zbog toga je stvorio potpuno drugi svijet. Čista distopija. Zato on ne smije promijeniti puno toga. Sa Reverse Flashom je drugačija priča. On može mijenjati koliko god želi i neće biti posljedica. To je ta jedna vrsta paradoxa. To jest kod Flasha se dešava tkz. butterfly effect.

Sad si i ja pokušavam složiti u glavi kako da vam ispričam da pratite sad ovo. Idemo od Wellsa.

Reverse Flash? Moguće, pogotovo radi zadnje scene i još s onim glasom kaže Sretan Božić. To bi bilo prelagano, zar ne? Nekad je jednostavno bolje, i s tim se slažem, ali ovdje sad kad su se dotakli tako kompleksne teme ne vjerujem. Wells može biti Zoom u ovoj sadašnjosti u kojoj se seriji događa jer je sad očito kako postoji više speedstera. Kao i u stripovima, imamo više Reverse Flashova. Pisao sam nedavno o tome.

Dakle, govorim o Hunteru Zolomonu aka Zoom. On izgleda kao Reverse Flash samo što to on nije. Jako sličan, ali jači. Idemo opet redom i opet ću se ponoviti. Hunter Zolomon je bio neprijatelj trećem Flashu, Wally Westu, a prezime Wells je jako slično Wally Westu. Sad što više rzmišljam, ovo je jeben easter egg i sve više i više sam uvjeren da je Wells - Hunter Zolomon. Sad slijedi mali time travel.

Idemo do Eddiea. Eddie je kao što sam rekao već stoput, u stripovima Reverse Flash samo što se tamo zove Eobard Thawne. Dakle, Eddie samo dijeli isto prezime i slično ime. Hunter Zolomon je nasljednik Revesre Flasha. Znači, nasljednik Thawnea. Eddie očito još nije postao RF, ali siguran sam da bude kao što sam prilično siguran da je ovaj RF kojeg smo vidjeli Eddie iz budučnosti. Postaje zanimljivije, da, znam.

Najveći hint je bio kad ga nije ubio. To ne bi bilo ništa čudno da Eddie kasnije Joeu nije rekao "zašto me nije ubio" što je očito nepotrebno prikazano i samim time logički se da zaključiti da su to scenaristi namjerno ubacili.

I sad ide nastavak na Iris i Barrya. Pogledajte opet što sam prvo napisao oko toga što je Barry njoj priznao sve to. To mi samo govori da će u budućnosti Iris ostaviti Eddiea i vjerojatno biti sa Barryem, a takva priča MORA biti da bi Eddie postao RF u ovoj sadašnjosti. Poznato je da je on ovisan o Flashu u stripovima, a Eddie je zadnjih par epizoda sve više želi znati o Flashu. Kap koja će preliti čašu će možda, a možda i ne biti što će ga Iris ostaviti.


Bold  :)

Nešto se pogodi, nešto se pogriješi. To je čar time travela.
Spoiler for Hiden:
Sad kad smo otkrili da je Wells ET, i da je povezan sa Eddiem, a to znači da bi Eddie mogao postati Hunter Zolomon/RF

Dobro su sad izgradili priču oko Eddiea, ali isto tako ona neće biti bitna
Spoiler for Hiden:
ako Barry promijeni neke stvari, a Cisco će biti sigurno živ. Isto tako, ako Barry promijeni nešto bit će posljedica. Sad je prvi jedan The Flash ostao u sadašnjosti dok se jedan vratio u prošlost. Naravno, možda su se i spojili što bi dodatno zakompliciralo cijelu priču. No, nisam vidio da su se spojili na kraju. Jeste vi vidjeli?

Da se najlakše nekom objasni, to vam je kao teorija o paralelnim svemirima gdje ima nas istih na tisuće. Ja skrenem desno, onaj drugi ja skrene lijevo dok treći otiđe ravno  ;D tako je sad i s ovom serijom. Sviđa mi se pravac u kojem ide. Komplicirano je, ali ovo je najlakše objašnjenje. I sad je ovo dosta slično sa pojedinim stripovima kao što su Return i Rebirth. Od svakog pomalo slažu priču.

I da, Harison Wells je za mene uvjerljivo najbolji lik u seriji. Barry odmah iza.
« Zadnja izmjena: 19.03.2015. 01:21:41 Mulder »

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #200 : 19.03.2015. 13:31:13 »
Odlicna epizoda. Jeste malo komplikovana, ali to se i ocekivalo, ipak je time travel u pitanju.
Spoiler for Hiden:
Ciscovo ubitsvo i poljubac Barryja i Iris ce verovatno biti obrisani, posto ce Barry verovatno promeniti neke stvari, kao sto je Mulder rekao. Svaka im cast na epizodi, dobar preokret za Wells-a smileyNO1

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5750
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #201 : 19.03.2015. 21:32:39 »
Postavljen titl. Kao što bi rekao Dražen: uživajte!  ;D

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #202 : 20.03.2015. 00:46:20 »
hvala hajo


odlično, isplatilo se čekati ovu epizodu, ono što je najzanimljivije je
Spoiler for Hiden:
koliko će se vratiti na normalno kada Barry popravi što je mislio, i najavili su nam prolazak kroz tvar vibracijama, kada je Eobard ubio Cisca, vjerojatno znači da će i Flash to moći uskoro


Trailer za 16.
https://www.youtube.com/watch?v=pIDvJxs3E-o

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #203 : 20.03.2015. 21:15:51 »
Ovo je bila najbolja epizoda ove sezone The Flasha. No, nemojte se previše veseliti jer koliko god bila dobra, siguran sam da je dvosjekli mač. S ovime su pokazali koliko je veliki potencijal ove serije
Spoiler for Hiden:
a dvosjekli je mač zato što Cisco nije mrtav. Siguran sam da će Barry vratiti vrijeme i samim time neće biti poljubca. Nisu oni bzvz ubacili poljubac u onakvoj sceni kad joj je otac zarobljen, kad ovaj radi tsunami i ovi se poljube. Još se na kraju Barry vratio u prošlost gdje je vidio Lindu kako poziva taxi.

A sad na najbitniji dio u epizodi.




Spoiler for Hiden:
Prvo što morate znati da Flash u stripovima isto može putovati kroz vrijeme, ali ne smije promijeniti puno toga. Jednom kad je promijenio nešto veliko i zbog toga je stvorio potpuno drugi svijet. Čista distopija. Zato on ne smije promijeniti puno toga. Sa Reverse Flashom je drugačija priča. On može mijenjati koliko god želi i neće biti posljedica. To je ta jedna vrsta paradoxa. To jest kod Flasha se dešava tkz. butterfly effect.

Sad si i ja pokušavam složiti u glavi kako da vam ispričam da pratite sad ovo. Idemo od Wellsa.

Reverse Flash? Moguće, pogotovo radi zadnje scene i još s onim glasom kaže Sretan Božić. To bi bilo prelagano, zar ne? Nekad je jednostavno bolje, i s tim se slažem, ali ovdje sad kad su se dotakli tako kompleksne teme ne vjerujem. Wells može biti Zoom u ovoj sadašnjosti u kojoj se seriji događa jer je sad očito kako postoji više speedstera. Kao i u stripovima, imamo više Reverse Flashova. Pisao sam nedavno o tome.

Dakle, govorim o Hunteru Zolomonu aka Zoom. On izgleda kao Reverse Flash samo što to on nije. Jako sličan, ali jači. Idemo opet redom i opet ću se ponoviti. Hunter Zolomon je bio neprijatelj trećem Flashu, Wally Westu, a prezime Wells je jako slično Wally Westu. Sad što više rzmišljam, ovo je jeben easter egg i sve više i više sam uvjeren da je Wells - Hunter Zolomon. Sad slijedi mali time travel.

Idemo do Eddiea. Eddie je kao što sam rekao već stoput, u stripovima Reverse Flash samo što se tamo zove Eobard Thawne. Dakle, Eddie samo dijeli isto prezime i slično ime. Hunter Zolomon je nasljednik Revesre Flasha. Znači, nasljednik Thawnea. Eddie očito još nije postao RF, ali siguran sam da bude kao što sam prilično siguran da je ovaj RF kojeg smo vidjeli Eddie iz budučnosti. Postaje zanimljivije, da, znam.

Najveći hint je bio kad ga nije ubio. To ne bi bilo ništa čudno da Eddie kasnije Joeu nije rekao "zašto me nije ubio" što je očito nepotrebno prikazano i samim time logički se da zaključiti da su to scenaristi namjerno ubacili.

I sad ide nastavak na Iris i Barrya. Pogledajte opet što sam prvo napisao oko toga što je Barry njoj priznao sve to. To mi samo govori da će u budućnosti Iris ostaviti Eddiea i vjerojatno biti sa Barryem, a takva priča MORA biti da bi Eddie postao RF u ovoj sadašnjosti. Poznato je da je on ovisan o Flashu u stripovima, a Eddie je zadnjih par epizoda sve više želi znati o Flashu. Kap koja će preliti čašu će možda, a možda i ne biti što će ga Iris ostaviti.


Bold  :)

Nešto se pogodi, nešto se pogriješi. To je čar time travela.
Spoiler for Hiden:
Sad kad smo otkrili da je Wells ET, i da je povezan sa Eddiem, a to znači da bi Eddie mogao postati Hunter Zolomon/RF

Dobro su sad izgradili priču oko Eddiea, ali isto tako ona neće biti bitna
Spoiler for Hiden:
ako Barry promijeni neke stvari, a Cisco će biti sigurno živ. Isto tako, ako Barry promijeni nešto bit će posljedica. Sad je prvi jedan The Flash ostao u sadašnjosti dok se jedan vratio u prošlost. Naravno, možda su se i spojili što bi dodatno zakompliciralo cijelu priču. No, nisam vidio da su se spojili na kraju. Jeste vi vidjeli?

Da se najlakše nekom objasni, to vam je kao teorija o paralelnim svemirima gdje ima nas istih na tisuće. Ja skrenem desno, onaj drugi ja skrene lijevo dok treći otiđe ravno  ;D tako je sad i s ovom serijom. Sviđa mi se pravac u kojem ide. Komplicirano je, ali ovo je najlakše objašnjenje. I sad je ovo dosta slično sa pojedinim stripovima kao što su Return i Rebirth. Od svakog pomalo slažu priču.

I da, Harison Wells je za mene uvjerljivo najbolji lik u seriji. Barry odmah iza.
Hvala puno na pojasnjenju- bas je znacilo

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #204 : 26.03.2015. 00:18:13 »
Pogledana 16.  :)

Nije na razini prošle, ali dobra epizoda. Tu se pokazalo ono što sam govorio o timelinu i kad Barry mijenja prošlost/budućnost
Spoiler for Hiden:
da će biti utopija ako on promijeni to jest kataklizma kako je rekao Wells. On je promijenio samo jedan dan i to ne cijeli već samo jedan mali dio i pogledajte štose dogodilo. Sad zamislite da spasi svoju majku prije 15 godina. To bio kaos dok Wells može mijenjati koliko god želi. Kod njega nema efekta.

Bilo je blesavo ono sa zlatnim pištoljem, a i općenito mi je Captain Cold nekako najslabija karika od svih tih dosadašnjih villaina. Cisco je dobro odglumio nekoliko scena.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #205 : 26.03.2015. 07:13:12 »
Slazem se. Dobra epizoda ali definitivno
Spoiler for Hiden:
mi je los bio onaj zlatni pistolj  :no-no I meni je jos uvek Captain Cold najslabiji zlikovac u seriji. Sad je Barry malo okusio sta se dogodi kada poremeti vremensku liniju. Bas mi ga je bilo zao koliko je bio srecan oko Iris a onda ga je opet ispalila. I ovaj sto glumi Cisca me je u pocetku malo iritirao ali u ovim zadnjim epizodama je bio bas dobar. Znam da je on kao comic relief u seriji, ali ozbiljne scene je odlicno odglumio.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #206 : 26.03.2015. 14:39:40 »
meni odlična epizoda, super su se našalili s time travelom i još bolje ga prikazai, Miller i Purcell kao stvoreni za svoje uloge, ova glumica je bila dobra, a taj pištolj jbg
najdraža scena mi je s Wellsom i Ciscom u kojoj mu kaže
Spoiler for Hiden:
skoro isto što i u prošloj kada ga je ubio


sljedeća je Mark Hamill epizoda :D
https://www.youtube.com/watch?v=3iwrgqo7ivM

Offline Chopke

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #207 : 26.03.2015. 22:45:22 »
Spoiler for Hiden:
Biće još jedan crossover između Flash i Arrow, verovatno u zadnje 2/3 epizode.
Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 26.03.2015. 22:51:11 Chopke »

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #208 : 26.03.2015. 23:06:07 »
 :o priča iza ove druge slike će biti zanimljiva :D

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #209 : 26.03.2015. 23:29:08 »
Bice napeto clapp