Autor Tema: The Flash (2014)  (Posjeta: 114489 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #90 : 13.11.2014. 13:37:51 »
Moje mišljenje je drugčije,kao i kod Arrow-a na polusezonskom finalu predstavljaju uvek glavnog negativca u punom sjaju....
Tako ce i biti sa the Flash,9 epizoda tj polusezonsko finale se zove "The man in the Yellow suit"

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #91 : 13.11.2014. 13:49:00 »
A to bi trebao biti Reverse-Flash/Profesor Zoom, uz Kapetana Colda, glavni Flashov neprijatelj.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #92 : 13.11.2014. 15:41:07 »
Ako ce biti tako, onda je to za mene skroz ok  smileyNO1

Inace koga zanima sta ce se destiti u 8. epizodama Arrow/The Flash crossover-u

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #93 : 13.11.2014. 15:46:31 »
A to bi trebao biti Reverse-Flash/Profesor Zoom, uz Kapetana Colda, glavni Flashov neprijatelj.
Da tako je samo ostaje da vidimo dali će to biti Profesor Zoom ili Reverse Flash....

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #94 : 17.11.2014. 01:37:37 »
Pogledana sedma  :)

Dobra epizoda, ali najviše mi je drago zbog Clancya Browna koji je izvrsno odglumio glavnog villaina u seriji Carnivale, a sad je došao u ovu seriju glumiti generala koji igra važnu rolu u stripovima.

I Grodd naravno.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #95 : 17.11.2014. 17:32:24 »
Pogledana sedma  :)

Dobra epizoda, ali najviše mi je drago zbog Clancya Browna koji je izvrsno odglumio glavnog villaina u seriji Carnivale, a sad je došao u ovu seriju glumiti generala koji igra važnu rolu u stripovima.

I Grodd naravno.

Za nas zemljane je tek na petoj  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #96 : 17.11.2014. 17:57:41 »
Hahahahah. Tako mi se nedavno i dogodilo sa Grimmom  rofl rofl rofl rofl rofl

Valjda nekakav poremećaj kod nas Saturnovaca. Ili je jednostavno to što uglavnom prvo pogledam serije pa onda komentiram sve odjednom pa mi se pomješalo  ;D

Al zašto sedma. Person of Interest sam pogledao jučer sedmu kad i The Flash, ali PoI nisam komentirao. Jebemu miša  rofl rofl

Sve je dobro dok ne komentiram radnju neke druge serije ovdje. Onda ću znati da nisam dobro, hihihih.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #97 : 17.11.2014. 21:57:15 »
Mulder kralj  rofl

Verovatno je postao Flash i putovao kroz vreme u buducnot i vec odgledao 7. epizodu  rofl  rofl

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #98 : 19.11.2014. 19:02:07 »
Odlična 6 epizoda The Flash...Svideo mi se odnos Bejira(tj Flash-a) i Ajris...
Konačno smo videli i
Spoiler for Hiden:
Reverse Flash ili profesor Zoom-a videćemo koji je od njih dvojice

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #99 : 19.11.2014. 19:09:28 »
Reverse Flash ti i je Profesor Zoom u stripovima. Samo što imaš više Reverse Flashova u stripovima. Znači, svatko tko ima neku superbrzinu i neprijatelj je Flashu, naziva se Reverse Flash. The Rival, Inertia, ali najpoznatiji je Profesor Zoom i on je Flashov najveći neprijatelj, a Profesor Zoom se zove Eobard Thawne, a u seriji je on detektiv  ;D

Tako da je Reverse Flash/Profesor Zoom  smileyNO1

Gleda se malo kasnije.

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #100 : 19.11.2014. 20:35:09 »
Zar Rival nije protivnik Jaya Garricka? Nisam znao da se i on pojavljivao u novijim stripovima.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #101 : 19.11.2014. 21:02:51 »
Reverse Flash ti i je Profesor Zoom u stripovima. Samo što imaš više Reverse Flashova u stripovima. Znači, svatko tko ima neku superbrzinu i neprijatelj je Flashu, naziva se Reverse Flash. The Rival, Inertia, ali najpoznatiji je Profesor Zoom i on je Flashov najveći neprijatelj, a Profesor Zoom se zove Eobard Thawne, a u seriji je on detektiv  ;D

Tako da je Reverse Flash/Profesor Zoom  smileyNO1

Gleda se malo kasnije.
Znam ja da je Zoom neka vrsta Revrse Flash-a,ali pošto je postao toliko popularan više ga niko ne zove tako,jedan od reversa Flash-a je i black Flash tj Smrt ....
Ostaje da vidimo koji revrse Flash je u seriji....

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #102 : 19.11.2014. 22:29:30 »
Zar Rival nije protivnik Jaya Garricka? Nisam znao da se i on pojavljivao u novijim stripovima.
Da, on je njegov protivnik i zato on neće biti.

Znam ja da je Zoom neka vrsta Revrse Flash-a,ali pošto je postao toliko popularan više ga niko ne zove tako,jedan od reversa Flash-a je i black Flash tj Smrt ....
Ostaje da vidimo koji revrse Flash je u seriji....
Zoom je sto posto. Dajem vatru u ruku da će biti on  ;D

Zoom je glavni neprijatelj Barry Allenu, ne ostalim Flashovima već baš njemu. Zove se Eobard Thawne, a Thawne u seriji je Eddie Thawne, detektiv i dečko od Iris. Samo mu je ime promijenjeno, ali ostalo je prezime. Previše je sličnosti i žuto odijelo, a žuto odijelo je od Zooma.

Ne mogu sad naći onaj link gdje se vidjela slika sa seta Zooma u žutom odijelu. Ako nađeš, stavi  :)

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #103 : 19.11.2014. 23:12:24 »
Evo slike sa seta
Profesor Zoom u punom sjaju....

Spoiler for Hiden:

.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #104 : 20.11.2014. 10:52:33 »
Odlicna 6epizoda  clapp

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #105 : 20.11.2014. 16:03:21 »
Evo slike sa seta
Profesor Zoom u punom sjaju....

Spoiler for Hiden:

.

Ovo onaj što mu je majku ubio? :D

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #106 : 20.11.2014. 16:14:09 »
Da ,profesor Zoom glavom i bradom...9 epizoda će biti o njemu!!!

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #107 : 20.11.2014. 17:00:35 »
Uuuu, vrh. Jedva čekaaaaam. :)

Kako su krš kostimi sa slika. To "doterano" u epizodi deluje premoćno a ovako klasično. :D Isto kao i za Arrow, na snimku vrh a na slici baš i ne. :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #108 : 20.11.2014. 17:02:27 »
Pogledana šesta  :)

Ajmo sad otkriti identitet Wellsa jer ovo što daju je sve na kapaljku. Samo teorija
Spoiler for Hiden:
počet ću od toga da će biti dva Zooma.

Prvi Zoom je Profesor Zoom, glavni neprijatelj drugom Flashu, znači Barry Allenu. Taj Profesor Zoom bi 95% trebao biti Eddie radi njegovog prezimena koje dijeli sa Profesorom. Možda je njegov sin, ko će ga znati.

Što se tiče Wellsa, on bi trebao biti Hunter Zolomon aka Zoom. Taj Zoom nema Profesor ispred već samo Zoom i on je glavni neprijatelj trećem Flashu i meni najboljem, Wally Westu. Ono što je zanimljivo što je Hunter Zolomon povezan sa Groddom. Naime, zbog Grodda je postao paraliziran, a gle vraga, Wells je ovdje paraliziran, ali samo glumi da je. Možda je zamka, a možda ne, ali sličnosti ima i bilo bi stvarno dobro da tako nešto naprave.

Naravno, mi gledamo drugog Flasha, ali u stripovima je često bilo da dobijemo njih zajedno pa je tako Huntr Zolomon najjači Zoom i najbrži, brži i od Wally Westa koji je najbrži Flash. Dao je dobre batine Flashovima i njega uopće ne vidiš, obris. Ništa. Samo te nešto udari. Toliko je brz.

Ali to je samo teorija koja ima smisla ako se glda što smo dosad dobili. Znamo da je Wells iz budućnosti pošto vidimo u prvoj epizodi da im vijest iz 20-ih 21. stoljeća.

Samim time druga teorija je da je on T. O. Morrow i za njega ima dosta hintova. T. O. Morrow je vrhunski znanstvenik, povezan s budućnosti, a u New 52 radi u  S.T.A.R. labu. Zanimljivo, zar ne?

Uglavnom, Wells je siguran sam netko od njih dvoje.

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #109 : 20.11.2014. 17:13:50 »
Da zanimljiva teorija,ja sam na netu pročito drugu tj čuo....

Spoiler for Hiden:
Da kao što ti kažeš ima dva Reverse Flash-a Wels je jedan od njih....Da je on postao Zoom tako što je Beri nešto učinio i tako prouzrokovao da on dobije moći,i zato on mora da pazi na Berija,jer ako nema Berija nema neće se desiti ni taj događaj a onda samim tim ni on neće dobiti moći....
Drugi Reverse Flash se vratio iz budućnosti i pokušava da ubije Berija i promeni budućnost,on je ubio Berijevu majku,Wels mora da zaustavi tog drugos Reverse Flash-a zbog gore navedenih razloga

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #110 : 20.11.2014. 17:48:37 »
Mulder, ja sam oduševljen tvojim znanjem o ovoj seriji. Upravo sam zamislio tebe kao petog glumca u TBBT, jer su oni u Flash fazonu(barem u prve 2 sezone dokle sam stigao sa gledanjem). :D Svaka čast. :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #111 : 20.11.2014. 18:01:06 »
Da zanimljiva teorija,ja sam na netu pročito drugu tj čuo....

Spoiler for Hiden:
Da kao što ti kažeš ima dva Reverse Flash-a Wels je jedan od njih....Da je on postao Zoom tako što je Beri nešto učinio i tako prouzrokovao da on dobije moći,i zato on mora da pazi na Berija,jer ako nema Berija nema neće se desiti ni taj događaj a onda samim tim ni on neće dobiti moći....
Drugi Reverse Flash se vratio iz budućnosti i pokušava da ubije Berija i promeni budućnost,on je ubio Berijevu majku,Wels mora da zaustavi tog drugos Reverse Flash-a zbog gore navedenih razloga
I taj način odvijanja priče mi se sviđa
Spoiler for Hiden:
to bi značilo da iako je Wells očiti villain, svejedno mora pomoći Barryu u borbi protiv Reverse Flasha-a samo zato da on dobije svoje moći. I onda na kraju Wells bude glavni villain. Tako nešto bi isto bilo dobro, napravili bi stvarno kompleksnu priču.

Mulder, ja sam oduševljen tvojim znanjem o ovoj seriji. Upravo sam zamislio tebe kao petog glumca u TBBT, jer su oni u Flash fazonu(barem u prve 2 sezone dokle sam stigao sa gledanjem). :D Svaka čast. :)
;D

Samo jedan od onih koji čitaju stripove oktad znaju za sebe  smileyNO1

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #112 : 20.11.2014. 21:41:04 »
Pogledana 6. epizoda. Skroz dobra epizoda.

Spoiler for Hiden:
Jadan Barry koliko puta ga je Terry a.k.a. Girder polomio ;D Nesto malo rizikuje pokazivanjem svojih moci pred ostalima. Za Wells-a ne moram vise nista da govorim. Sve vise i vise me zanima lik. I naravno opet teaser na kraju. Reverse Flash se "pojavio". Da li je to bas Wells, videcemo.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #113 : 21.11.2014. 01:23:20 »
hvala na prijevodu, dobar villain, ali najvažniji je debi
Spoiler for Hiden:
čovjeka u žutom super što su Eddie i Barry proveli malo vremena zajedno, mislio sam na kraju epizode da je Joe gotov, ali drago mi je da nije baš je u duhu serije, uvijek vedar

Man of Steel...

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #114 : 21.11.2014. 08:32:54 »
Dolazi nam i Amanda Pays u 9 epizodi...



Sviđa mi se što DC baš poštuje svoje stare glumce,inače ona je igrala glavnu žensku ulogu u The Flash iz 90-tih!!!

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #115 : 26.11.2014. 12:54:01 »
Odlicna epizoda, mozda i najbolja do sada.
Kako epizode prolaze, sve vise i vise mislim da je ovo jedna fenomenalna serija. Jako mi se svidja, sa uzivanjem gledam svaku epizodu.

Najava za crossover:



Jedva cekam!

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #116 : 26.11.2014. 15:08:06 »
^ Da odlična epizoda,ova i ona sa captain Cold dve najbolje epizode....
Najbolji je Dr Harrison Wells

Sledeće nedelje spektakl iz dva dela!!!

Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 26.11.2014. 20:43:26 lazavr »

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #117 : 27.11.2014. 16:00:34 »
Odlicna 7. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Clock King koji ucvrscuje Arrowverse. I opet Wells kao sve veca enigma :dash I blackout kao odlican villain koji je na trenutak cak "ukrao" Barry-ju moci.

A sad sledece nedelje veliki dogadjaj za The Flash/Arrow kokicekola

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #118 : 27.11.2014. 23:17:24 »
Blackout je bio odlican. Uopste nije bio kao oni klasicni "potrosni" negativci koji defiluju kroz Arrow i The Flash.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Flash (2014)
« Odgovor #119 : 28.11.2014. 01:16:42 »
Pogledana sedma  :)

Nevjerojatan je broj easter eggova u ovoj epizodi. Epizoda je bila dobra, Flash sad ide do kraja, ali nadam se da neće ubaciti speedforce već čuvati za kasnije. Referenca na Doom Patrol. Njih bi mogli ubaciti isto kasnije, i to mislim za drugu sezonu. Imaju dovoljno priče za ovu sezonu.
Spoiler for Hiden:
Na kraju kad je Wells spomenuo listu ljudi. Spomenuo je Emersona koji je Damage u stripovima. Rothsteina isto. Njega bih volio vidjeti. Ne vjerujem da su mrtvi.

Eddie Thawne je upucan i normalno je krvavio. Znači da još nije Reverse Flash jer bi se jako brzo oporavio. Ako nije ništa, ona je to je čisti red herring i greška scenarista. Čisto navlačenje bez potrebe, ali nadam se da nisu toliko glupi.