Autor Tema: Revenge of the Nerds (1984)  (Posjeta: 1071 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Revenge of the Nerds (1984)
« : 23.08.2015. 01:46:03 »

Opis:
Dobroćudni šmokljani Gilbert (Anthony Edwards) i Louis (Robert Carradine) otpočeli su prvu godinu svoga školovanja na fakultetu Adams ne sluteći kako bitke koje ih očekuju nisu samo one akademskog tipa.
Kada pripadnici bratstva Alpha Beta i članovi nogometne momčadi ostanu bez svoje kuće u požaru, zamjensko mjesto za život pronalaze u domu u kojem spavaju Gilbert, Louis i njihovi prijatelji, koji su onda prisiljeni spavati u sportskoj dvorani, barem dok ne počne košarkaška sezona.
Napetu situaciju pogoršava Louisovo zaljubljivanje u popularnu Betty Childs (Julie Montgomery), djevojku jednog od sportaša. Kako bi se obranili od nasilnika, dvojica prijatelja udružuju se s ostalim šmokljanima te počinju pripremati osvetu.

Izvor: MojTV

Žanr: komedija
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 90 min
Režija: Jeff Kanew
Scenarij: Tim Metcalfe, Miguel Tejada-Flores, Steve Zacharias, Jeff Buhai
Glumci: Robert Carradine, Anthony Edwards, Timothy Busfield, Andrew Cassese, Curtis Armstrong, Larry B. Scott, Brian Tochi, Julia Montgomery, Michelle Meyrink, Ted McGinley...

IMDb

« Zadnja izmjena: 12.08.2016. 13:12:42 MilanRS »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge of the Nerds (1984)
« Odgovor #1 : 25.10.2015. 20:27:22 »
Jedna od lošijih komedija iz 80-ih kao i policijska akademija. To je takav humor. Bezvezno nizanje fora.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Revenge of the Nerds (1984)
« Odgovor #2 : 26.10.2015. 13:58:59 »
meni su šmokljani bili odlični tada, snimao sam ih na videjo i bezbroj puta odgledao.