Autor Tema: Sve o igrama za PC  (Posjeta: 285235 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Homer Simpson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Do'h
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #450 : 21.01.2010. 21:41:52 »
Neko nije odrađivao sporedne questove  ;D
Ja sam tek počeo, uostalom igram WoW cijelo vrijeme.

P.S. Dali ste igrali ili prešli bloodrayne 2?

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #451 : 21.01.2010. 23:21:46 »
Ma kakav Bloodrayne 2, to je prastaro, Mass Effect 2 na downloadu  :P

Offline Homer Simpson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Do'h
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #452 : 22.01.2010. 08:59:44 »
Pa da, star je ali je težak.
Stao sam u parku, nemogu baciti protivnike na helikopter
I da, upravo igram mass effect 1(ispočetka)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #453 : 23.01.2010. 16:31:10 »
Evo baš igram Mass Effect 2. Zasada uistinu kako je i bilo najavljivano fenomenalna igra. A što je najbolje, izvrsno je optimizirana, ja na svojoj kanti igram bez problema na najjacim postavkama. Svaka cast Bioware.

Je l' igra jos netko?

Offline Homer Simpson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Do'h
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #454 : 25.01.2010. 20:11:16 »
Evo baš igram Mass Effect 2. Zasada uistinu kako je i bilo najavljivano fenomenalna igra. A što je najbolje, izvrsno je optimizirana, ja na svojoj kanti igram bez problema na najjacim postavkama. Svaka cast Bioware.

Je l' igra jos netko?
Da li je još uvijek Shepard glavni lik?

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #455 : 25.01.2010. 21:18:12 »
Jeste, da, u dvojci upravljamo i dalje Jackom.
Ja bas prelazim igru, zasada fenomenalna.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #456 : 25.01.2010. 22:00:14 »
Ja je baš skidam. Hvala ti by_Ivica obradovao si me. od KotOR-a nisam igrao tako dobru igru kao što je ME. Da li si znao da postoje i Romani Mass Effect? Odlični su. Isti autor koji je pisao i trilogiju o Darth Bane-u (meni ubedljivo najolje pisano delo na temu SW) koja se dešava odmah nakon KotOR 2 (tačnije ne baš odmah, nego oko 300 godina nakon igre ali se spominju neki likovi iz Igre).
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #457 : 27.01.2010. 19:27:15 »
Nisam znao za roman. Doduse, nisam ja neki veliki fanatik Mass Effecta, to jest, nisam bio. Jedinica mi je bila dobra, ali ne bas onoliko koliko vecini. E sad, prica se mijenja sa ovim drugim dijelom koji je po meni bolji od prvog, fenomenalna igra. Sad sam se bas navukao, rijesvam i side questove.

Ono sto mi je najbolje kod ME2 je to da ja ujedno i igram i kao da gledam seriju. Prica je dobra, bas kao da gledam seriju ali s tim da ja mijenjam tijek price i upravljam glavnog lika. Bas gledam kako bi se mogla napraviti fantasticna serija od ova dva dijela ME-a, a najavljen je i treci dio, pa valja sacuvat save od drugog. :)

Offline Homer Simpson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Do'h
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #458 : 28.01.2010. 13:31:56 »
Znači preporučate da downloadam ME2?

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #459 : 28.01.2010. 16:24:45 »
@Homer Simpson: Hehe, ako nisi igrao ME skini prvo ME pa onda ME2. ME je odličan iako je ME2 bolji, a ME2 se nastavlja na ME (možeš da učitaš pozicije iz ME) pa je samim time moguć i drugačiji početak (ME2 počinje od jednog mogućeg kraja ME ali ja sam svoj ME završio drugačije. Btw, i ja igram WoW i 25.01. mi je istekao acc i na battle netu kažu da je frozen, ali ja i dalje igram, a hteo sam da prestanem. Ne daju mi :)

@by_Ivica: Ako ti se svideo ME i ME2, preporučujem ti i KotOR kao i KotOR 2. Igra je starija ali i danas izgleda dobro. Ako do nje nisi bio SW fan, posle nje ćeš biti.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #460 : 28.01.2010. 17:37:20 »
Ako ti se svideo ME i ME2, preporučujem ti i KotOR kao i KotOR 2. Igra je starija ali i danas izgleda dobro. Ako do nje nisi bio SW fan, posle nje ćeš biti.
Najbolje dve igre koje sam ikad igrao. Jedva čekam treći deo...

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #461 : 28.01.2010. 19:16:48 »
Ako ti se svideo ME i ME2, preporučujem ti i KotOR kao i KotOR 2. Igra je starija ali i danas izgleda dobro. Ako do nje nisi bio SW fan, posle nje ćeš biti.
Najbolje dve igre koje sam ikad igrao. Jedva čekam treći deo...
Potpisujem smileyNO1
KotOR je fantasticna igra! :)

Oba dela sam prelazio do besvesti, sa svim mogucim kobinacijama klasa i skilova...

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #462 : 29.01.2010. 12:54:21 »
Najbolje dve igre koje sam ikad igrao. Jedva čekam treći deo...
Ako govoriš o KotOR-u znaj da trećeg dela neće biti, odnosno, treći deo je Star Wars Online: The old repubblic MMO naslov koji treba da krene ove godine. Zahvaljujući WoW-u ne verujem da će imati veliki uspeh ali ja ću je definitivno kupiti i igrati.
Inače Mass Effect (1 i 2 ) i KotOR (1 i 2) su rađeni na temelju priče  Drew Karpyshyn-a, a KotOR serijal ima i nastavak ali u vidu knjiga. Do sada je napisao 3 fenomenalne knjige: 1. Darth Bane: Put uništenje; 2. Darth Bane: Pravilo dvojke i 3. Darth Bane: Dinastija zla. Sva tri dela govore o nastanku i životu jednog od najvećih Sith Lordova Darth Bane-a koji je poznat po tome što je uveo pravilo dvojke, (Yoda: Uvek dvojica postoje, učitelj i učenik), kako je došlo do toga i tako to. Prva knjiga se direktno nastavlja na KotOR tako da je najtoplije preporučujem. Ako neko želi imam elektronske verzije i rad sam ih poslati svakome ko mi se obrati na PM. Knjige su na Engleskom.

Evo još jedan link na autorske radove Ovog pisca
« Zadnja izmjena: 29.01.2010. 13:58:04 vladimirmarkoviccovenant »
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Fonste

  • Novi član
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #463 : 29.01.2010. 15:49:18 »
Ljudi, recite neku strategiju na foru Knights of Honor.. Nabrajajte, pa ću da vidim ono što nisam igrao. :D Hvala unapred.

Offline Homer Simpson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Do'h
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #464 : 29.01.2010. 16:02:37 »
total war serijal
(rome:total war...)

I, da evo upravo sam prešao Mass effect.
Spoiler for Hiden:
Da li ste vi mogli nastaviti igru kad ste ubili Sarena?
Mogao si spoiler da stavis.
« Zadnja izmjena: 29.01.2010. 17:21:54 radrad »

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #465 : 29.01.2010. 16:36:37 »
mogao si to i pod spoiler da stavis...

Offline Fonste

  • Novi član
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #466 : 29.01.2010. 16:45:47 »
Kakvi su vaši utisci o igrama tipa CSI, Syberia, Nostradamus, Agatha Christie, itd? I preporučite neku sličnu tome.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #467 : 29.01.2010. 18:33:32 »
Kakvi su vaši utisci o igrama tipa CSI, Syberia, Nostradamus, Agatha Christie, itd? I preporučite neku sličnu tome.
CSI sam presao sve igrice, Syberia 1&2 ih je moj brat presao oba 2 dela, takodje i Agatha Christie, Sherlock Holmes sve do sad igrice, sve su to odlicne puzzle point&click igrice. Ovo sam igrao nedavno: THE SECRET FILES TUNGUSKA & SECRET FILES 2: PURITAS CORDIS, kao i najnovu CSI Deadly Intent. Imam skinuto i ART OF MURDER HUNT FOR THE PUPPETEER, i siguran sam da je odlicna igrica. ;D

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #468 : 01.02.2010. 19:31:22 »
Zak McKracken and alien Mindbenders
Loom
Secret of the monkey island (svi delovi)
Indiana Jones and last crusade
Indiana jones and fate of atlantis
Operation Stealth
Day of the Tantacle
The Dig
Full Throttle
i još mnogo drugih point n click avantura
za gornje je neophodan ScummVM ali to im nije mana. Mogu se instalirati na svakom smart telefonu ili navigaciji. vredi truda ako voliš dobru avanturu i priču ali akoti je samo do grafike, sve slobodno preskoči.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Online petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #469 : 01.02.2010. 19:42:58 »
Grim Fandango, mmm :)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #470 : 01.02.2010. 19:57:44 »
Day of the Tantacle
Od ovih nabrojenih dolje većinu sam završija ali DOT mi je ostao u posebnom sjećanju
Na Lucas Arts avanturama smo odgojeni
Kako je divno bilo igrati avanture bez interneta i walkthroughova :)
« Zadnja izmjena: 01.02.2010. 19:59:47 Parazit »

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #471 : 01.02.2010. 21:17:50 »
Na moju GPS navigaciju sam ubacio total commander umesto default navgacijskog exe-a (jednostavnom zamenom imena fajlova) i instalirao ScummVM. sad opet uživam u klasicima PnC-a. Verovali ili ne, našao sam Zak McKracken-a koji je pravljen za neku japansku konzolu i ima odličnu grafiku. Opet uživam kao kad sam imao 16 godina :)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #472 : 04.02.2010. 13:05:35 »
da li mogu odmah početi sa igranjem Mass effect 2, ili bi trebao preći prvi deo??

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #473 : 04.02.2010. 13:52:09 »
da li mogu odmah početi sa igranjem Mass effect 2, ili bi trebao preći prvi deo??

idi redom

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #474 : 09.02.2010. 15:36:38 »
da li mogu odmah početi sa igranjem Mass effect 2, ili bi trebao preći prvi deo??

idi redom
+1

Ja sam počeo drugi deo i nakon 12 sati igranja prekinuo i krenuo opet prvi, jer nisam sačuvao save-ove iz prve a druga se bezobrazno nastavlja na prvu. Ništa mi se ne uklapa sad.
Spoiler for Hiden:
Savet ubijen, Wrex isto, ona ženska koja me nervirala pa sam je žrtvovao je i dalje živa, čak, kao imamo i neku zajedničku istoriju iako je Liara T’Soni bila u stvari ta...
  Istina, sad ga igram sa Trainer-om ali sve sa ciljem da ponovo izgradim Mass Effect Istoriju onako kako je ja pamtim. Inače, najavljeno je da će biti i trećeg dela.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Homer Simpson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Do'h
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #475 : 15.02.2010. 21:41:36 »
upravo igram mass effect 2, super je.
I, da, nemogu nastaviti sa svojim save-ima sa verzijom PC » MASS EFFECT 2 Full Game directplay by globe@Ispričavam se ako se ne smije pisati ime piratske kopije

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #476 : 15.02.2010. 21:51:20 »
Kakvi su vaši utisci o igrama tipa CSI, Syberia, Nostradamus, Agatha Christie, itd? I preporučite neku sličnu tome.
CSI sam presao sve igrice, Syberia 1&2 ih je moj brat presao oba 2 dela, takodje i Agatha Christie, Sherlock Holmes sve do sad igrice, sve su to odlicne puzzle point&click igrice. Ovo sam igrao nedavno: THE SECRET FILES TUNGUSKA & SECRET FILES 2: PURITAS CORDIS, kao i najnovu CSI Deadly Intent. Imam skinuto i ART OF MURDER HUNT FOR THE PUPPETEER, i siguran sam da je odlicna igrica. ;D

CSI, Agatha Christie, Sherlock Holmes, sve mi se to cini dobro. Moze li neko da mi da spisak za ove tri igrice po redu kako idu delovi? :P

Sad skidam Agatha Christie - And Then There Were None, ako je to to. :-[ To sam prvo nasao. :P

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #477 : 15.02.2010. 22:25:04 »
Je l' igra tko S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat?

Igra je nedavno sluzbeno izasla i za ostatak svijeta pa se tako pojavila i na torrentima. Dosta je dobra, atmosfera nenadj*biva. Najveci je uzitak igrati navecer sa slusalicama. Osjecaj je gotovo kao da sam ja tamo. U svakom slucaju preporuka onome tko je igrao i prethodne dijelove, kome se prethodni dijelovi nisu dopali tesko ce i ovaj.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #478 : 15.02.2010. 22:32:33 »
Ja počeo da igram Sabotera, odlična igrica a instalirao sam i End War pa ću reći kakva je.

A što se tiče Sabotera, akcija  smještena u II Svjetskom ratu, vi ste u pokretu otpora i sabotirate njemačke misije i razne stvari, zanimljiva igrica.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #479 : 15.02.2010. 23:22:16 »
Kakvi su vaši utisci o igrama tipa CSI, Syberia, Nostradamus, Agatha Christie, itd? I preporučite neku sličnu tome.
CSI sam presao sve igrice, Syberia 1&2 ih je moj brat presao oba 2 dela, takodje i Agatha Christie, Sherlock Holmes sve do sad igrice, sve su to odlicne puzzle point&click igrice. Ovo sam igrao nedavno: THE SECRET FILES TUNGUSKA & SECRET FILES 2: PURITAS CORDIS, kao i najnovu CSI Deadly Intent. Imam skinuto i ART OF MURDER HUNT FOR THE PUPPETEER, i siguran sam da je odlicna igrica. ;D

CSI, Agatha Christie, Sherlock Holmes, sve mi se to cini dobro. Moze li neko da mi da spisak za ove tri igrice po redu kako idu delovi? :P

Sad skidam Agatha Christie - And Then There Were None, ako je to to. :-[ To sam prvo nasao. :P
CSI, CSI Dark Motives, CSI Miami, CSI 3 Dimensions of murder, CSI Hard Evidence, CSI NY, CSI Deadly Intent. Za sherlock i agatha mogao bih da nadjes na gamespot.com kako idu delovi redom. Inace preporucujem i serijal igrice Broken Sword, razbija koliko je dobra, razmisljas sta da uradis dalje dok ti ne pukne mozak ;D (BROKEN SWORD Secrets of the Ark, Broken Sword: The Sleeping Dragon, Broken Sword II: The Smoking Mirror, Broken Sword: The Shadow of the Templars)

Tags: