Autor Tema: Sve o igrama za PC  (Posjeta: 285232 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1380 : 09.12.2011. 21:37:40 »
Je l' raspolozen ko da igra Borderlands u multiju? Drugar i ja igramo, a dva mesta su slobodna skoro uvek. Javite se ovde ili na pp ...

P.S. 4e, cekam te da deremo skugove  ;D
Kako igrate, da li je original preko steama ili piratski?

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1381 : 10.12.2011. 00:57:42 »
Eto presao sam AC revelations za 10 sati, najkraci u serijalu...

Pa kakv si ti fan  thumb-down to se gustira, a ne leti se kroz glavnu pricu. Ja po dva dana igram izmedju igranja dvije memorije glavne price. Sad sam 6 sekvenca, a igram vec skoro 20 sati  8)

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1382 : 10.12.2011. 01:33:34 »
Ja sad završio... Igrao sam 14 sati a prešao 70%. Videću, možda pređem i 100%.
De gustibus non est disputandum.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1383 : 10.12.2011. 05:01:42 »
Moram ponovno instalirati, ali bih mogao baciti malo.
Što triba uz njega? Xfire?

Vodi racuna samo da instaliras sve one DLC-ove, 4 ih imas. Ako hoces poslacu ti linkove pa da imas istu verziju kao i mi. Ne treba ti Xfire, preko Garene odlicno radi. Ako imas Msn ili Skype, tako ce nam najlakse biti da se dogovaramo.


@ Subi

Naravno da je piratska ;) Imas linkove na RS, ali ako hoces poslacu i tebi odgovarajuce

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1384 : 10.12.2011. 11:14:54 »
Moram ponovno instalirati, ali bih mogao baciti malo.
Što triba uz njega? Xfire?

Vodi racuna samo da instaliras sve one DLC-ove, 4 ih imas. Ako hoces poslacu ti linkove pa da imas istu verziju kao i mi. Ne treba ti Xfire, preko Garene odlicno radi. Ako imas Msn ili Skype, tako ce nam najlakse biti da se dogovaramo.


@ Subi

Naravno da je piratska ;) Imas linkove na RS, ali ako hoces poslacu i tebi odgovarajuce

Ajd pošalji ako nije problem, gledao sam i ranije Borderlands, čak mislio da uzmem original na steamu, eto zbog vas sam ostao bogatiji za 19 eura  ;D

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1385 : 11.12.2011. 10:43:34 »
Eto presao sam AC revelations za 10 sati, najkraci u serijalu...

Pa kakv si ti fan  thumb-down to se gustira, a ne leti se kroz glavnu pricu. Ja po dva dana igram izmedju igranja dvije memorije glavne price. Sad sam 6 sekvenca, a igram vec skoro 20 sati  8)
Ajde, gustao sam u storyu i u gomili side questova, svi assassini su 15, sve gradove kontroliram, na 75% sam, NISAM PROLETIO

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1386 : 11.12.2011. 23:46:46 »
Stalno pisemo o raznim igricama na raznim konzolama pa ne bi bilo lose da tema bude Sve o igrama.
Pre neki dan sam poceo i evo veceras sam zavrsio Heavy Rain, bolju detektivsku igricu u zivotu nisam igrao. Tako zamrseno, tako odlicni detalji, zapazeno sve, kao u film, jednostavno savrsena igra. Igrao sam odaavno i fahrenheit ali tamo mi nije bilo tako zanimljivo, verovatno ono brzo klikanje komandi, i ovde ih je bilo ali zanimljivija je igra. Sve pohvale ekipi koja je odradila ovu fantasticnu igru. Moguce je da postoji i drugaciji kraj, ja sam je ovako zavrsio:
Spoiler for Hiden:
Jedan osumnjiceni ubijen, onaj koji je u sobi imao puno krstova, Scottijeva cura spasena kad je auto bio potoljen u vodi, Medison spasila Shawna, Scottie ubijen(ubica), a onog sam postedio nisam ga ubio, mislim na onog kojeg je Ethan trebao da ubije u stanu, FBI narkos crko od predoziranja rofl.
« Zadnja izmjena: 11.12.2011. 23:49:09 icemaher »

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1387 : 12.12.2011. 18:30:20 »
u poslednjih par dana uzivao uz Portal i Portal 2, topla preporuka svima koji nisu odigrali ovo...

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1388 : 12.12.2011. 18:35:09 »
u poslednjih par dana uzivao uz Portal i Portal 2, topla preporuka svima koji nisu odigrali ovo...

Ja sam prešao Portal 1 i bilo mi je malo muka dok sam je igrao  ;D Ipak je igrica malo hebena što se tiče zakona fizike  ;D


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1389 : 14.12.2011. 18:30:27 »
Jel igrao ko  FlatOut.3.Chaos.And.Destruction-RELOADED?

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1390 : 15.12.2011. 14:27:49 »
Au ljudi koja je ludnica Saints Row III  rofl Samo sam se nadao da ce raditi na mojoj krbulji, i radi, doduse sve na low, ali meni ne smeta... Po meni je ovo zanimljivije od GTA, igrac ima vecu slobodu, mozes da upravljas maltene svim sto se krece po mapi, od motora, cisterne, cistaca ulica, do cirkuskog topa, aviona ... Takodje postoji mnogo nacina da premlatis ljude, a i oruzje je originalno, poput recimo dzinovskog dildoa  rofl



« Zadnja izmjena: 15.12.2011. 19:32:36 Maddox »

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1391 : 15.12.2011. 15:23:20 »

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1392 : 15.12.2011. 16:42:40 »
Ah free to play do 20...
Btw. dali ste culi da Alan wake dolazi na PC pocetkom sljedece godine?
I da, Aion dolazi free to play u veljaci

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1393 : 15.12.2011. 19:09:59 »
Subi sta bi za Bordelands?

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1394 : 15.12.2011. 19:31:07 »
Btw. dali ste culi da Alan wake dolazi na PC pocetkom sljedece godine?

TO!!!

Još kad bi i tim stopama krenuo i Heavy Rain... :)

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1395 : 15.12.2011. 19:40:34 »
malopre instalirao Batman Arkham City i mogu reci da fenomenalno izgleda, javim jos utisaka po zavrsetku igre, za sad samo mogu reci da obecava... :)

Btw. dali ste culi da Alan wake dolazi na PC pocetkom sljedece godine?

TO!!!

Još kad bi i tim stopama krenuo i Heavy Rain... :)
mnogo vise bi me obradovao Heavy Rain ili pak Red Dead Redemption :)

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1396 : 15.12.2011. 20:15:50 »
Subi sta bi za Bordelands?
Ulovih tek sad malo vremena, skinuo sam, instalirao, ubacio one DLC-ove, isprobao i sve radi, e sad kako igrati u MP sa nekim?  :)

EDIT: Objasnio mi je Mad, nego šta mislite da li vrijedi uzimati SW Tor? Jedan poznanik mi nudi da uzmem preorder za fin popust, ne znam da li bih uzeo, hoće valjati to šta?
« Zadnja izmjena: 15.12.2011. 20:48:17 Subashiana »

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1397 : 18.12.2011. 12:54:08 »
Istalirao sam igricu F1 2011 i sve je prošlo bez problema. Krekovao sam, ali kada hoću da je pokrenem javlja mi se greška Application load error 5:0000065434. Tražio sam kako da rešim problem ali bez uspeha. Nalazio sam da se greška javlja i kod drugih igrica. Probao sam da skinim drugi krek ali nije ni to. Šta da radim?
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1398 : 18.12.2011. 13:19:04 »
Btw. dali ste culi da Alan wake dolazi na PC pocetkom sljedece godine?

TO!!!

Još kad bi i tim stopama krenuo i Heavy Rain... :)
Da me ne shvati neko pogresno reci cu, pa investirajte ljudi u PS3, sigurno cete pronaci neki na staro za jeftinu cenu, hakiranje ce vam oduzeti preko sile sat vremena i igracete sve sto pozelite i sto zeljno ocekujete da izadje nekad za pc. Bar nece biti zajebancije kao za pc, uh nova igra ajmo novi procesor, nova graficka, jos 2gb ram i tako u nedogled. Ja nemam ps3 ali koristim jedan dok brat nije tu i odigrao sam Heavy Rain i Bad Company 1, i Uncharted sva tri dela i Bourne Conspiracy kojih ne postoje za pc, a evo sad igram LA Noire bez da se zamaram da li ce seckati kao sto rastura seckajuci na pc. Skinuo sam i COD 3, Socom 4 Navy Seals, GoldenEye 007, kojih takodje nemamo na PC ;D U pranu sam da uzmem neki ps3 na staro i da uzivam, jbm ti pc vise ne isplati se u njega investirati, bolje da dam jednom za ps3 primer 200$ nego za pc delove da kupujem svake godine. Neko ce reci nije isto ps3 i pc, pc ima bolju grafiku, boli me q za detalje bitna mi je igrica da je duza kampanja i da ima smisao i da radi da ne secka ;D.
« Zadnja izmjena: 18.12.2011. 13:21:12 icemaher »

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1399 : 18.12.2011. 13:32:50 »
Istalirao sam igricu F1 2011 i sve je prošlo bez problema. Krekovao sam, ali kada hoću da je pokrenem javlja mi se greška Application load error 5:0000065434. Tražio sam kako da rešim problem ali bez uspeha. Nalazio sam da se greška javlja i kod drugih igrica. Probao sam da skinim drugi krek ali nije ni to. Šta da radim?
pokusaj da udjes preko game launcher-a

Offline Nextt

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1400 : 18.12.2011. 17:13:23 »
Proradilo je. Hvala
Njegove oči boje meda, modre i zelene, nosile su sav moj bol s vetrom uz lice. U samo par godina za nas dao nam je ljubav, zemlju, krug, novac u rukama. Rekao je budi sam na ulici, pored mene dok sanjam sarajevo kristalna sećanja.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1401 : 19.12.2011. 12:35:30 »
Btw. dali ste culi da Alan wake dolazi na PC pocetkom sljedece godine?

TO!!!

Još kad bi i tim stopama krenuo i Heavy Rain... :)
Da me ne shvati neko pogresno reci cu, pa investirajte ljudi u PS3...

PS3 je prevaziđen, grafika na kompu je u novim igrama mnogo jača i nisam primetio nikakva trzanja na 1920x1080 i maksimalnim detaljima bilo koje igre, a komp je star skoro 3 godine. A tebi sretno ako ti patchuju još koju igru sem Uncharteda i još šake naslova  ;)

Kad bih uzimao konzolu, uzeo bih xbox samo zbog kinecta, a i sve Microsoftove zaštite će uvek neko prejebati  ;)

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1402 : 19.12.2011. 18:36:26 »
Ok, druze, moj pc je star 4,5 godine(april 2007) i platio sam ga grdnih 1400eura, tad je en8800gts 640 bila 400eura, procesor, ram, hdd, skystar, tv tuner, bluetooth, usb card reader i 20" lcd monitor, sve to stoji sad kao ukras za internet i download i po neku ne tako zahtevnu igru na low detalje, i sta ja trebam sad, da dajem 100eura za phenom, nekoliko eura za ram, jos nekoliko za novu graficku i to mi je kao da sam kupio novi ps3. Sa ps3-om mirna glava, skini igraj, pa nadajmo se da ce biti jos patcheva za novih igrica, bar ono sto igram trenutno ima patch. Ne patim toliko od full detalja, bitno mi je da ide igrica.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1403 : 19.12.2011. 22:44:21 »
A sta ja da kazem za komp od pre 6 godina kad je 8500 GT bila vrh kartica za igre  ;D

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1404 : 21.12.2011. 10:14:14 »
Ma ja sad igram na Amd Radeonki 6870 Black(2 hladnjaka), odlična je, 1500 kn sam ju platio(to je oko 200 eura)

Offline zvucnjak

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
    • ABOUT.ME
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1405 : 29.12.2011. 18:14:32 »
Ljudi ima li neko nalog na Steamu? Ja od nedavno koristim kako su krenula ova sniženja...
dodajte me, nick mi je isti kao i ovde 
Carpe noctem

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1406 : 29.12.2011. 20:44:47 »
Ljudi ima li neko nalog na Steamu? Ja od nedavno koristim kako su krenula ova sniženja...
dodajte me, nick mi je isti kao i ovde

Dodao te Šubi.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1407 : 30.12.2011. 16:28:06 »
nasao sam kup igrica za ps1 kojih mozes instalirati na ps3 i da ih igras, psn collection pise. E sad, treba mi Mission Impossible 1 i 2 Operation Surma(ova je za ps2) da je isto ovako kao pkg fajl da je mogu instalirati na ps3 i da je igram, ima li takvo nesto. Ako neko zna neka mi posalje pm. ;D

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1408 : 01.01.2012. 01:14:07 »
malo offtopic, ali, sretna nova godina, i da, znam da ovo najvjerojatnije igra svaki gamer, naravno govorim o Skyrimu!
Ako netko nije počeo, čudo od igre, igram već 230 sati i nije mi još dosadilo, a to je čudo za mene

VELIKA PREPORUKA

Ako ste to igrali, onda odigrajte Vještaca(Witchera) 1 i 2, importajte sejve i uživajte
A i ova Triss nije loša... Volit ćete misiju Roses of Rememberance  smileyNO1

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1409 : 14.01.2012. 13:00:57 »

Tags: