Autor Tema: Sve o igrama za PC  (Posjeta: 285235 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1350 : 26.11.2011. 14:15:32 »
Jel igrao neko od vas Skyrim ? Kakav je i jel dosta zahtevan sto se tice konfiguracije ?

Odavno nisam igrao bolju igru, preporuka!

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1351 : 26.11.2011. 14:50:43 »
Slažem se, odlična igra. Što se tiče zahtevnosti, nije preterano zahtevna.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1352 : 26.11.2011. 16:06:37 »
Najviše u toj igri volim opuštenost. Nisi samo uključen u misiju i radiš po pravilima. Može se lutati, plivati, pljačkati, raditi svašta nešto, i tako daj da vidim ovo, daj da vidim ono sat za satom prolazi.  ;D

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1353 : 26.11.2011. 21:46:05 »
Pa dobro, ono je citava igra nerealna,ali ovo me najvise nerviralo. A ona scena sa avionom? Nejt onde zajebo Čak Norisa
E da, ja sam tek sinoc dosao do tih specijalcima sa pancirima i oklopima na brodu, stvarno bezveze ;D
Kod onih srušenih brodova? Jbte, počeše da skaču sa broda na brod i pravo na tebe sa sačmarom ;D
E ovo je stvarno preterivanje, sad sam mozda pri kraju, kad prodjes ono sa konvojem, pocetak chaptera 21 sa onih neprijatelja koji eksplodiraju i teleportuju se na svaku stranu. Zasto pobogu ne mogu da odrade kvalitetnu akcionu avanturu i da tako zavrsi, koji q sad, mozda cu se do kraja igre boriti i sa vanzemaljcima :'( :'( :'( Sva tri dela imaju u sebi neku vrstu nerealnosti, zasto :'(

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1354 : 27.11.2011. 05:12:04 »
Ja čekam 20.12.2011 i


Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1355 : 29.11.2011. 20:46:13 »
i ja, samo ako ne grešim, Evropska verzija startuje 22.12
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1356 : 29.11.2011. 20:53:25 »
svugdje izlazi 20.12. da se ljudi ne bune :D

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1357 : 29.11.2011. 21:40:51 »
Hmm... da li ja to dobro tumačim ili nas ima već trojica sa P.O. zainteresovani h za "The Old Repubblic"? Hajde još toliko, pa da pravimo guild pod nazivom prijevodi-online.org i tako reklamiramo sajt :)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1358 : 29.11.2011. 22:58:04 »
Završih pre neki dan AC 2 i juče sam instalirao Brotherhood. Dvojkom sam se oduševio, priča i sve je odlično.
Nekako mi je ovaj početak Brotherhooda dosadan. Nadam se da neće sjebati priču ovim nastavkom...
De gustibus non est disputandum.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1359 : 29.11.2011. 23:24:49 »
Ne bih da ti kvarim ugođaj, ali Bratstvo je pomalo dosadan nastavak, bar meni. AC 2 sam prešao dvaput, jednom ga završio 100%, zaista odlična igra. Bratstvo sam samo prešao da bih ispratio priču. Ali dobar je ovaj novi nastavak.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1360 : 29.11.2011. 23:39:17 »
Nekako ću dogurati do Revelationsa, već sam prešao 15% Brotherhooda. Izdržaću samo, što ti kažeš, da bih ispratio priču.
De gustibus non est disputandum.

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1361 : 30.11.2011. 18:03:55 »
Eto poceo igrat revelations, necu spoilat tko je Subject 16, ali saznat cete

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1362 : 01.12.2011. 12:05:19 »
Nakon intenzivnog beta testiranja Tor-a prošlog vikenda, evo mojih utisaka (ukoliko nekoga interesuje). Na žalost, prvi utisak me je prevario. Igra mnogo liči na WoW. U stvari, najbolji je opis dao jedan od igrača koji je igru nazvao "Star Wars modom za WoW". Međutim, atmosfera je odlična. Priča je dobra. Sve su komande na tastaturi na istom mestu kao i kod WoW-a (čak i Num Lock radi). Igra me držala, iako mi je WoW dosadio. Sadržaj, je dobar, igra je dobro nivelisana, dijalozi su fantastični, i kod svakog odgovora (pri radu sa questovima) ima uvek 3-4 opcije, koje utiču na razvoj lika sa kojim igrate. Sve u svemu, ono što je plus u odnosu na WoW, je sistem "kompanjona" koji su nešto poput pet-ova u WoW-u ali su humanoidi, imaju svoj set opreme, ne morate ih hraniti ali zato morate voditi računa o njihovoj lojalnosti, koja se menja u zavisnosti od vaših odgovora, pri komunikaciji u questovima. Mnogo su jaki i pametni su, tako da je ponekad dovoljno svog pratioca poslati umesto vas, i on će sve verno i vredno da odradi. Naravno, imate kontrolu i nad njegovim "magijama" tako da praktično, ako ste dovoljno vešti, u isto vreme igrate više likova. Ni jedan Quest koji sam uzeo nije mi zvučao loše. Vredno je znati da se (za razliku od wow-a quest tekstovi ubrzavaju na Space).
Eto. Toliko od mene.
Nakon testiranja, verujem da ću igrati. od 22.12.2011
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1363 : 03.12.2011. 19:03:24 »
Eto presao sam AC revelations za 10 sati, najkraci u serijalu...

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1364 : 03.12.2011. 23:36:52 »
A ja sam upravo prešao AC Brotherhood za 10 sati...
De gustibus non est disputandum.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1365 : 03.12.2011. 23:44:41 »
Nakon intenzivnog beta testiranja Tor-a prošlog vikenda, evo mojih utisaka (ukoliko nekoga interesuje). Na žalost, prvi utisak me je prevario. Igra mnogo liči na WoW. U stvari, najbolji je opis dao jedan od igrača koji je igru nazvao "Star Wars modom za WoW". Međutim, atmosfera je odlična. Priča je dobra. Sve su komande na tastaturi na istom mestu kao i kod WoW-a (čak i Num Lock radi). Igra me držala, iako mi je WoW dosadio. Sadržaj, je dobar, igra je dobro nivelisana, dijalozi su fantastični, i kod svakog odgovora (pri radu sa questovima) ima uvek 3-4 opcije, koje utiču na razvoj lika sa kojim igrate. Sve u svemu, ono što je plus u odnosu na WoW, je sistem "kompanjona" koji su nešto poput pet-ova u WoW-u ali su humanoidi, imaju svoj set opreme, ne morate ih hraniti ali zato morate voditi računa o njihovoj lojalnosti, koja se menja u zavisnosti od vaših odgovora, pri komunikaciji u questovima. Mnogo su jaki i pametni su, tako da je ponekad dovoljno svog pratioca poslati umesto vas, i on će sve verno i vredno da odradi. Naravno, imate kontrolu i nad njegovim "magijama" tako da praktično, ako ste dovoljno vešti, u isto vreme igrate više likova. Ni jedan Quest koji sam uzeo nije mi zvučao loše. Vredno je znati da se (za razliku od wow-a quest tekstovi ubrzavaju na Space).
Eto. Toliko od mene.
Nakon testiranja, verujem da ću igrati. od 22.12.2011

Naravno da ce da lici na Wow. Pa WoW je sto se tice te vrste igrice skoro pa savrsena. Druga je stvar sto je u LK i sad u Cati propala. Sto su unistili igrivost. Ali kako je to sve napravljeno i odradjeno, skoro pa savrseno.

A sto se tice TOR-a, kako ce to tu da izgleda? Mislim, kapiram da levelujes lika. I kad dodjes do max lvl-a, sta se onda desava? Je l` ima kao neki battlegroundi? Ako nije problem, malo objasnjenje :)

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1366 : 04.12.2011. 17:00:28 »
bio bih jako zahvalan kada bi mi neko pomogao.
nikad nisam skidao igrice i pojma nemam o njihovom instaliranju.
ovo je jedini forum koji koristim pa sam zato i odlucio ovdje potraziti pomoc.
skinuo sam igricu, crack za igricu i update. i sta sad i kako ako mi neko moze objasniti u par jednostavnih koraka

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1367 : 04.12.2011. 17:25:11 »
bio bih jako zahvalan kada bi mi neko pomogao.
nikad nisam skidao igrice i pojma nemam o njihovom instaliranju.
ovo je jedini forum koji koristim pa sam zato i odlucio ovdje potraziti pomoc.
skinuo sam igricu, crack za igricu i update. i sta sad i kako ako mi neko moze objasniti u par jednostavnih koraka
Verovatno ti je igrica u Iso formatu, ako je tako, onda instaliraj daemon tools ili alcohol120%. Posle instalacije alcohola nastavis ovako: http://forum.titlovi.com/alcohol-120-upute-za-rad_t38476.html
Kad dobijes ceo sadrzaj tog iso fajla, unutra ces naci fajl setup a moguce je samim ubacivanjem image-a u Daemon/Alcohol virtuelni drajv da se instalacija sama startuje. Ako nece, onda ides na setup i instaliras igru. NE pokreces je posle instalacije, nego instaliras taj update, pa posle udjes u taj folder crack, selektujes sve sto ima u njega, pronadjes ikonu na desktop od igrice, desni klik - properties - Find Target(ili Open File Location ako si na windows7), kad ti otvori taj folder ides paste da ubaci te fajlove. Pitacete da li zelis replace, idi yes. I to je to, igraj ;D

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1368 : 04.12.2011. 17:51:37 »
Ima li neka igrica gde vodis ekipu likova i da svako izvrsava odredjene zadatke? Recimo kao u COD-u, da sa jednom ekipom radis jedan deo misije, a kasnije sa drugom ekipom drugi, ili kao u Jericho-u, da svako lik svoju specijalnosti i da ih menjas u zavisnosti od situacije.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1369 : 04.12.2011. 18:02:25 »
Pa zar nisu to RPG igre? Recimo, Dragon Age ili moja omiljena Mass Effect: imaš gomilu likova, svakog sa svojim moćima, pa možeš izabrati dva da te prate kad kreneš na zadatak, u zavisnosti od toga šta treba da izvršiš. Ne možeš menjati glavnog lika, uvek igraš s njim, ali igre su vrhunske: priča, misije, likovi.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1370 : 04.12.2011. 18:26:27 »
Pa zar nisu to RPG igre? Recimo, Dragon Age ili moja omiljena Mass Effect: imaš gomilu likova, svakog sa svojim moćima, pa možeš izabrati dva da te prate kad kreneš na zadatak, u zavisnosti od toga šta treba da izvršiš. Ne možeš menjati glavnog lika, uvek igraš s njim, ali igre su vrhunske: priča, misije, likovi.

U pravu si, ME je najbolji RPG kojeg znam, a prešao sam ga na svakoj težini i nikad mi nije dosadio, a sad išćekujem 3. nastavak

A ja sam upravo prešao AC Brotherhood za 10 sati...

I on je kratak, al ovo sam i radio sporedne misije

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1371 : 04.12.2011. 20:44:14 »
Pa zar nisu to RPG igre? Recimo, Dragon Age ili moja omiljena Mass Effect: imaš gomilu likova, svakog sa svojim moćima, pa možeš izabrati dva da te prate kad kreneš na zadatak, u zavisnosti od toga šta treba da izvršiš. Ne možeš menjati glavnog lika, uvek igraš s njim, ali igre su vrhunske: priča, misije, likovi.

Pa dobro, COD i Jericho nisu RPG igre, mislio sam nesto vise u tom fazonu. Svako od likova ima svoju svrhu, a ne moras da provedes sate razmisljajuci kako da ga nabudzis i sta da mu razvijas. Mass Effect 2 sam probao i na pocetku mi se nesto nije dopao, i obrisem ga. I Vladi sam rekao da sam se ogresio o njega, ali nikako ponovo da ga instaliram.

Inace pre tri dana sam instalirao Borderlands, i dopada mi se. Jos kad pocnem u multiju da ga igram, bice totalni dozivljaj  smileyNO1

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1372 : 04.12.2011. 21:50:25 »
@Maddox pokusaj sa Commandos-om, tu se upravlja sa vise likova, malo starije igrice ali dosta zabavne.
Ako planiras da igras ME serijal obavezno da krenes od prvog dela...

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1373 : 05.12.2011. 19:34:30 »
Napokon sam nasao vremena za skyrim, sad ga instaliram, a koliko mi se cini za sad, necu bit na forumu sljedecih nekoliko tjedana, mozda i mjeseca

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1374 : 09.12.2011. 01:12:55 »
Je l' raspolozen ko da igra Borderlands u multiju? Drugar i ja igramo, a dva mesta su slobodna skoro uvek. Javite se ovde ili na pp ...

P.S. 4e, cekam te da deremo skugove  ;D

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1375 : 09.12.2011. 06:24:14 »
Je l' raspolozen ko da igra Borderlands u multiju? Drugar i ja igramo, a dva mesta su slobodna skoro uvek. Javite se ovde ili na pp ...

P.S. 4e, cekam te da deremo skugove  ;D
E sad već pričaš ;)

Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1376 : 09.12.2011. 10:49:22 »
napokon instalirao Skyrim i mogu rec da mi se svidja, prica je (bar u prvih pol sata) ok. grafika je ultra dobra, cak mi i radi ok na full hd rezoluciji, high postavke, na radeonu 4870.

btw. moze me se nac na bf3 pod HR_Snyder :) bf3 cu igrat dok ne dođem do k/d 3+, onda pusku o klin i naci cu nest drugo (vjerovatno sw tor) :)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1377 : 09.12.2011. 11:11:24 »
jebo vas sw tor, bice sranje igrica. krenite sa wow

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1378 : 09.12.2011. 19:19:36 »
Je l' raspolozen ko da igra Borderlands u multiju? Drugar i ja igramo, a dva mesta su slobodna skoro uvek. Javite se ovde ili na pp ...

P.S. 4e, cekam te da deremo skugove  ;D
E sad već pričaš ;)


Igras li V.?

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1379 : 09.12.2011. 20:20:22 »
Moram ponovno instalirati, ali bih mogao baciti malo.
Što triba uz njega? Xfire?

Tags: