Autor Tema: Sve o igrama za PC  (Posjeta: 285314 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1080 : 16.09.2011. 13:06:01 »
Kakav će to oktobar biti...
F1 2011
FIFA 12
PES 2012
FM 2012
WRC 2012
NBA 2k12


Moj komp je izgubio bitku posle PES 09  ;D ;D

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1081 : 16.09.2011. 17:05:47 »
Kakav će to oktobar biti...
F1 2011
FIFA 12
PES 2012
FM 2012
WRC 2012
NBA 2k12


Moj komp je izgubio bitku posle PES 09  ;D ;D

+1

Moj je imao i problema sa PES 09, morao sam da rezoluciju smanjim na minimum  ;D

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1082 : 17.09.2011. 21:58:14 »
eto moj komp valjda moze izdrzat PES 2012 ali ne igram to, prema mojim mjerenjima, moze izdrzati crysis 2 na high dx11, oko 25-30 fpsa

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1083 : 17.09.2011. 23:01:59 »
Au sta sve izlazi 2012, bice jako zanimljiva godina sto se naslova tice... Mislim da ce Rage biti apsolutna pobeda, mada ce trebati jaka masina. Zatim Dishonored, Prototype 2, i Tomb Raider, dok ce na kraju ove godine izaci Max Payne 3, Nba 2k12, COD MW 3 i PES 12  smileyNO1 Nekima ce biti jako zanimljiv ispitni rok :D

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1084 : 17.09.2011. 23:11:47 »
Meni curi voda na usta za Mass Effect 3, a dok to budem igrao, polako ću pratiti dešavanja u SW TOR-u. I verovatno je kupiti potom
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1085 : 17.09.2011. 23:18:13 »
ima nekog da igra Minecraft, jer je igra zbilja odlicna a pogotovo ovaj novi 1.8
igra je prodana u skoro 3,5 milijuna primjeraka(3,499,435) a registriranih je 13,533,505
ovo bi moglo dostici WoW u broju playera

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1086 : 17.09.2011. 23:22:04 »
Meni curi voda na usta za Mass Effect 3, a dok to budem igrao, polako ću pratiti dešavanja u SW TOR-u. I verovatno je kupiti potom

Definitivno cu i ja morati da se oprobam u ME svetu, jer svi je nahvalise, a ja dvojku unistalirao posle 20 minuta igranja.  :facepalm Po svemu sudeci da sam se ogresio o proizvod

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1087 : 18.09.2011. 00:36:27 »
Definitivno cu i ja morati da se oprobam u ME svetu, jer svi je nahvalise, a ja dvojku unistalirao posle 20 minuta igranja.  :facepalm Po svemu sudeci da sam se ogresio o proizvod

Au, kakvo bogohuljenje!! Ogrešio si se debelo! Odigraj prvo prvi deo, i ja sam počeo prvo s drugim pa sam posmislio Kakva je ovo igra?, ali kad obrneš prvi deo pa počneš drugi, vući će te da igraš. Nijedna igra me nije toliko vukla da igram i intrigirala da saznam šta će se desiti. Poskidaj i DLC-ove, razvaljuju koliko su dobri. Još nadopunjuju priču dok se čeka treći deo koji jedva čekam da izađe i zaokruži ovu fenomenalnu trilogiju. To je jedna od retkih igara koje sam kupio i imam originale. Svaki put kad pređeš igru vidiš da je nešto drugačije, da postoji drugi rasplet, drugačiji ishod, vidiš da si nešto propustio. Pet puta sam dosad prešao drugi deo i opet igram i otkrivam nešto novo. Jedna igra nudi toliko različitih iskustava — izvanredno.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1088 : 18.09.2011. 03:10:26 »
ME mi je definitivno jedna od najboljih igrica i sa neverovatnom pricom. Jedva cekam 3. deo... Bice tesko docekati mart 2012... ;D
De gustibus non est disputandum.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1089 : 18.09.2011. 03:17:31 »
Definitivno cu i ja morati da se oprobam u ME svetu, jer svi je nahvalise, a ja dvojku unistalirao posle 20 minuta igranja.  :facepalm Po svemu sudeci da sam se ogresio o proizvod

Au, kakvo bogohuljenje!! Ogrešio si se debelo! Odigraj prvo prvi deo, i ja sam počeo prvo s drugim pa sam posmislio Kakva je ovo igra?, ali kad obrneš prvi deo pa počneš drugi, vući će te da igraš. Nijedna igra me nije toliko vukla da igram i intrigirala da saznam šta će se desiti. Poskidaj i DLC-ove, razvaljuju koliko su dobri. Još nadopunjuju priču dok se čeka treći deo koji jedva čekam da izađe i zaokruži ovu fenomenalnu trilogiju. To je jedna od retkih igara koje sam kupio i imam originale. Svaki put kad pređeš igru vidiš da je nešto drugačije, da postoji drugi rasplet, drugačiji ishod, vidiš da si nešto propustio. Pet puta sam dosad prešao drugi deo i opet igram i otkrivam nešto novo. Jedna igra nudi toliko različitih iskustava — izvanredno.


Tad kad sam igrao drugi deo, stigao sam do nekog dela gde je kao neki most, sa jedne i sa druge strane vrata, sa mnom neki crnac i pucamo na neke robote koji su preko puta. Ja sam to, ako mi verujes igrao 15 minuta, jer nijedna vrata se nisu otvarala. A kad ubijes robota, odmah zatim dodje drugi koji nastavlja tamo gde je prethodnik stao... I uopste nije bilo izlaza, pritiskao sam sve dugmice, ne vredi... Posto me je smorilo i nije moglo dalje, obrisao sam je i oslobodio prostor na hardu... Moram probati onda od prvog dela, steta je da ne isprobam ako je vec toliko dobra ...

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1090 : 18.09.2011. 09:00:03 »
Definitivno cu i ja morati da se oprobam u ME svetu, jer svi je nahvalise, a ja dvojku unistalirao posle 20 minuta igranja.  :facepalm Po svemu sudeci da sam se ogresio o proizvod

Au, kakvo bogohuljenje!! Ogrešio si se debelo! Odigraj prvo prvi deo, i ja sam počeo prvo s drugim pa sam posmislio Kakva je ovo igra?, ali kad obrneš prvi deo pa počneš drugi, vući će te da igraš. Nijedna igra me nije toliko vukla da igram i intrigirala da saznam šta će se desiti. Poskidaj i DLC-ove, razvaljuju koliko su dobri. Još nadopunjuju priču dok se čeka treći deo koji jedva čekam da izađe i zaokruži ovu fenomenalnu trilogiju. To je jedna od retkih igara koje sam kupio i imam originale. Svaki put kad pređeš igru vidiš da je nešto drugačije, da postoji drugi rasplet, drugačiji ishod, vidiš da si nešto propustio. Pet puta sam dosad prešao drugi deo i opet igram i otkrivam nešto novo. Jedna igra nudi toliko različitih iskustava — izvanredno.


Tad kad sam igrao drugi deo, stigao sam do nekog dela gde je kao neki most, sa jedne i sa druge strane vrata, sa mnom neki crnac i pucamo na neke robote koji su preko puta. Ja sam to, ako mi verujes igrao 15 minuta, jer nijedna vrata se nisu otvarala. A kad ubijes robota, odmah zatim dodje drugi koji nastavlja tamo gde je prethodnik stao... I uopste nije bilo izlaza, pritiskao sam sve dugmice, ne vredi... Posto me je smorilo i nije moglo dalje, obrisao sam je i oslobodio prostor na hardu... Moram probati onda od prvog dela, steta je da ne isprobam ako je vec toliko dobra ...
Ajde da korsitim ovu temu za sto je namijenjena, trebao si koristiti Jacobov (ili kako se vec zove taj lik) spell da ih unistis,a ne da ti pucas po njima
I da, dali je igrao tko Witchera? ja jos prelazim 1, ali koliko vidim, 2 je legendaran
« Zadnja izmjena: 18.09.2011. 09:04:12 Homer_Simpson »

Offline zvucnjak

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
    • ABOUT.ME
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1091 : 18.09.2011. 09:53:45 »
Što se Witchera tiče, blizu je, ali nije na nivou 1. dela, po meni.
evo šta sam napisao na drugom forumu

Citat:
Završih ja ovo danas, iznenada :)

Igra generalno uopšte nije loša, čak šta više skoro odlična, naročito kada se uzme u obzir "u kom pravcu ove današnje igre idu"...   :zzz
Ipak, čini mi se da sam malo više uživao u prvom delu.


Kao prvo, vanilla verzija igre je tehnički katastrofalna, puna bagova, zaglavljivanja, pucanja, tamnih ekrana i sl. Takođe prisutno je i čudno ponašanje lika, haotično kretanje, npr. pri otvaranju vrata, skupljanju biljaka i sl; loš odziv na komande. Borba je diskutabilno rešena, ali ove stvari je dodatno otežavaju.

Srećom, mnoge stvari su ispravljene patchevima, izmedju ostalog je uklonjena i DRM zaštita što samo po sebi poboljšava stabilnost, brzinu učitavanja i sl (a dosta olakšava posao onima koji nemaju baš 50 evra da daju za ovo), tako da je igranje uz malo navikavanja sasvim podnošljivo.

Jedna stvar, međutim, koja je prisutna u patchovanoj verziji, i koja je mene dosta razočarala su loše izbalansirani nivoi težine. Npr, šta mi se dešava - igram na Normal, dođem do nekog Golema recimo, mučim se s njim, učitavam 30 puta i ništa... Onda prebacim na Easy, i on me ne pipne ni jednom!
Ono što je ovde Normal i Easy, kod mene bi bilo Hard i Very Easy... Još dva nivoa težine bih ubacio između.

Takođe, osim patchovanja, da bi igranje bilo prijatnije, isključio sam neke vrlo čudne blur i još neke grafičke efekte za koje mi nije jasno šta uopšte tamo rade...

Što se ostalih aspekata igre tiče, igra je sasvim "na nivou"; priča je ok, odgovara se i na neka pitanja iz prvog dela, jedino što ima malo više politike.

Druga moja veća zamerka je što je igra kratka za jedan RPG (i u odnosu na prvi deo); ima malo (tj. skoro da nema) side questova, i više je linearna (Zato sam na početku napisao "iznenada"). Pre bih je svrstao u neki Action-RPG podžanr.


Sve u svemu - dva minusa, od kojih jedan može da se sredi patchem (levelovanje), tako da je moja ocena 8,5/10
gde bi prvi Witcher imao 10/10, ali Enhanced Edition obavezno.


Što se tiče Mass Effecta, ne bih baš preporučivao da se igra 2. bez 1. dela, s obzirom da se priča direktno nastavlja, a takođe zato što prvi deo uopšte nije lošiji, jedino može da bude bolji, naročito ako volite RPG elemente u igrama...
Carpe noctem

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1092 : 18.09.2011. 11:05:52 »
Ja igram prvi deo, nakon što sam odigrao oba (svaki kad je izašao) jer sam izgubio hdd na kom su bile snimljene pozicije. Istina, postoje save editori, ali igra je vredna upoznavanju sa zaboravljenim delovima priče. Priča mnogo podseća na Sagu o Hičijima i Stargate serijal. Čuvajte snimljene pozicije jer se drugi deo nastavlja na prvi. Inače, zahvaljujući ME serijalu sam zavoleo Star Wars, filmove sam gledao ali me nisu toliko oduševljavali. Posle ME tražilo mi se nešto takvo, pa sam video da imaju knjige (prequel prvoj igri). Posle knjige istog autora (Drew Karpyshin) iz serijala Darth Bane i potom KoTOR koji je u mnogo čemu preteča Mass Effecta. Sad zbog toga obožavam SW, a novi MMORPG SW TOR jedva čekam (prema izveštajima biće bolji od Mass Effecta 2)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1093 : 18.09.2011. 15:36:49 »
Može li mi preporučiti neko neku strategiju, nešto kao Age of Empires, Rise of Nations, samo u modernom ruhu. Treba mi za druga, minimalne specifikacije nisu bitne, važno da igrica valja.

Nego "kupio" sam Anno, prema trejleru to je baš ono što tražim, igra je iz 2009 godine, valja li to? Ima li šta novije a da je slično tome?

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1094 : 18.09.2011. 16:38:24 »
ovako Anno 1404 je jedna od najboljih strategija, preoprucujem a kad naucis igrat "kupi" dodatak Venice
razmisljam dali da dodam temu Assassin's Creed jer je fenomenalna igra, ili mozda Mass Effect?
« Zadnja izmjena: 18.09.2011. 16:41:10 Homer_Simpson »

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1095 : 18.09.2011. 17:40:23 »
Evo kratkih video priloga o ME3 i AC Revelations:

http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/mass-effect-3/video/6317431?hd=1
http://gamescom.gamespot.com/video/6330063/assassins-creed-revelations-gamescom-2011-interview?hd=1

Imamo sreće, Jubisoft neće odložiti AC za PC, izaći će kad i za ostale platforme: 15. 11.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1096 : 18.09.2011. 20:05:32 »
Red orchestra 2, strogo ne preporucujem, debilniju igru nisu mogli da urade rofl Zamislite onu prvu COD kad igrate i kakva je fantasticna bila, ovo je NULA za nju. Izgleda probali su da naprave nesto u stilu Brothers In Arms, COD, a ustvari ispala djubre. Igram je vec sat vremena da vidim dokle je usrana pa ide onda shift-delete i ceka se prava stvar MW3 i BF3 rofl

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1097 : 18.09.2011. 20:21:36 »
Znači, bolje ni da ne instaliram nego odmah da brišem? Strpeću se još mesec-dva, ili kolko je već ostalo do izlaska MW3 i BF3.
De gustibus non est disputandum.

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1098 : 18.09.2011. 22:07:13 »
Evo kratkih video priloga o ME3 i AC Revelations:

http://www.gamespot.com/xbox360/rpg/mass-effect-3/video/6317431?hd=1
http://gamescom.gamespot.com/video/6330063/assassins-creed-revelations-gamescom-2011-interview?hd=1

Imamo sreće, Jubisoft neće odložiti AC za PC, izaći će kad i za ostale platforme: 15. 11.
nisam siguran u to, ali ako je istina, imamo najvece cudo u povijesti gaminga

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1099 : 19.09.2011. 00:03:32 »
Znači, bolje ni da ne instaliram nego odmah da brišem? Strpeću se još mesec-dva, ili kolko je već ostalo do izlaska MW3 i BF3.
Ne znam druze, ovo je za mene bljak ;D Igrao sam malo i prvi deo Red Orchestra koji mi je takodje bio glupa igrica ;D Probaj ako nisi Brothers in arms hells highway, ovo zaobidji.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1100 : 19.09.2011. 00:10:29 »
Ima li možda neko informaciju da li će u neko dogledno vreme da izađe Star Wars: Knights of the Old Republic 3?

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1101 : 19.09.2011. 02:20:34 »
Samo se šuška o tome, tako da niko ne zna tačan datum, niti da li će je, pre svega, uopšte biti.

Citat: IGN
NOTE: This game has not yet been announced or officially confirmed by the publisher. Exact plans for which platforms this title might release on are also unconfimed at this time. Unofficially, the game is expected to be one of three next-gen projects in the works at developer Obsidian Entertainment.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1102 : 19.09.2011. 11:13:04 »
Ima li možda neko informaciju da li će u neko dogledno vreme da izađe Star Wars: Knights of the Old Republic 3?
Kao što sam pre napisao, malo sam u toku sa SW (Ko)TOR franšizom. Situacija je sledeća. Ako TOR dobro zaživi, onda će materijal koji se spema za KoTOR 3 biti deo sledeće ekspanzije. Ako ne, postoji verovatnoća da izađe kao single igra. U svakom slučaju, TOR će se nastaviti na KoTOR-e (1 i 2) i trenutno je MMO od kojeg se najviše očekuje. Interfejs će (za razliku od ostalih MMORPG naslova) biti u potpunosti drugačiji od onoga u WoW-u, a igra će mnogo ličiti na ME serijal po interfejsu, dok će grafika biti nešto slabija (zbog prvog slova u MMORPG ;) )
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1103 : 19.09.2011. 18:39:47 »
Znači, bolje ni da ne instaliram nego odmah da brišem? Strpeću se još mesec-dva, ili kolko je već ostalo do izlaska MW3 i BF3.
Ne znam druze, ovo je za mene bljak ;D Igrao sam malo i prvi deo Red Orchestra koji mi je takodje bio glupa igrica ;D Probaj ako nisi Brothers in arms hells highway, ovo zaobidji.

E, hvala. Hoću nešto da igram, a pošto sam COD svaki deo obrnuo već po 5-6 puta, i Crysis takođe, hteo bih nešto novo da probam. Sad ću ja lepo ovo da skinem pa da probam nešto novo ;D
De gustibus non est disputandum.

Offline zvucnjak

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
    • ABOUT.ME
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1104 : 19.09.2011. 19:44:30 »
Koliko ja znam KOTOR 3 projekat je odaaavno otkazan, a TOR bi trebalo da bude "duhovni nastavak KOTOR serijala"... sta god to znacilo...

Citat:
According to designer John Stafford, "we got quite a bit of traction... we wrote a story, designed most of the environments/worlds, and many of the quests, characters, and items." However, when the game was close to starting development, LucasArts hit a difficult period in the company's history which led to the project being canceled.
Carpe noctem

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1105 : 19.09.2011. 19:46:52 »
Hvala na informacijama, a kad bi trebalo da izađe TOR?

Offline zvucnjak

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
    • ABOUT.ME
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1106 : 19.09.2011. 19:59:25 »
Nisam čuo još da je objavljeno, ali mislim da neće dugo, priča se o preorderu, beti, i sl... možda već sledeće godine
Carpe noctem

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1107 : 20.09.2011. 14:31:20 »
SW TOR izlazi za 101 dan, 10 sati, 37 minuta i 50 sekundi (u ovom momentu)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1108 : 21.09.2011. 12:46:20 »
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Homer_Simpson

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 253
  • Spol: Muški
  • FUS RO DAH
Odg: Sve o igrama za PC
« Odgovor #1109 : 21.09.2011. 14:31:22 »

aaaaaaaaaaaa nemogu vise cekati

Tags: