Autor Tema: Sve o igrama za PC  (Posjeta: 285237 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5750
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #510 : 09.03.2010. 13:30:22 »
Ja sam skinuo Twisted Metal: Small Brawl za PSone, pa ga igram preko emulatora. Ne gubi se mnogo na grafici, a i do jaja je.

Ovo ne mogu naći za skinuti preko torenta.
Ali sam našao Death Track Resurrection! Skidam pa ću vidjeti kakva je.
Hvala, ljudovi!

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #511 : 14.03.2010. 11:55:41 »
Odigrao Battlefield: Bad Company 2, igra je fantastična, i meni lično bolja od CoD MW2.
Tako da je preporučujem svima koji je nisu odigrali.  ;)

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #512 : 14.03.2010. 16:12:43 »
Odigrao Battlefield: Bad Company 2, igra je fantastična, i meni lično bolja od CoD MW2.
Tako da je preporučujem svima koji je nisu odigrali.  ;)
+1 I meni je puno bolja od Modern Warfare 2, nekako mi više misija ima od MW2, i nije zahtevna uopšte, odlične misije ima. Jel postoji Bad Company 1 za PC sa singleplayer misija kao ovaj Bad Company2?? Vidim na gamespot pise kao samo BC2 je izaso za pc, BC1 nije? >:(
Evo novih screenshotova za igricu Prison Break: The Conspiracy: www.gamespot.com/pc/adventure/prisonbreak/images/0/10/?tag=screenshot Jedva cekam igricu ;D

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #513 : 14.03.2010. 17:29:08 »
BC1 nema single player  ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #514 : 14.03.2010. 18:09:32 »
ja poceo da igram WoW. Dovidjenja, laku noc, prijatno...

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #515 : 17.03.2010. 13:30:15 »
Ako neko želi WoW, daću mu ja moj acc... nema vremena na njemu, svi addonovi su tu i ima par likova, a i nešto para.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #516 : 17.03.2010. 15:25:42 »
Daj meni. Aj na pm dogovoricemo se sta i kako. Igrao sam sa ortakovog accounta...

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #517 : 17.03.2010. 19:18:57 »
izaso Prison Break, jel igrao tko? evo ja bas stavio skidat

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #518 : 17.03.2010. 19:19:39 »
Evo, devet dana prije službenog izlaska igre Prison Break: The Conspiracy pojavio se CloneDVD. Stavljeno na download, za nekoliko sati će se skinuti, jedva čekam da zaigram.

Samo da ne bude bilo problema pošto je opće poznato da CloneDVD verzije igara vjecno imaju nekakve probleme.

EDIT: Nisam vidio post iznad, evo za oko 3 h bi se igra trebala skinuti, onda se nadam zaigrati je. Dok se ne skine malo cu Metro 2033.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #519 : 17.03.2010. 19:21:20 »
Odigrao Battlefield: Bad Company 2, igra je fantastična, i meni lično bolja od CoD MW2.
Tako da je preporučujem svima koji je nisu odigrali.  ;)
+1 I meni je puno bolja od Modern Warfare 2, nekako mi više misija ima od MW2, i nije zahtevna uopšte, odlične misije ima. Jel postoji Bad Company 1 za PC sa singleplayer misija kao ovaj Bad Company2?? Vidim na gamespot pise kao samo BC2 je izaso za pc, BC1 nije? >:(
Evo novih screenshotova za igricu Prison Break: The Conspiracy: www.gamespot.com/pc/adventure/prisonbreak/images/0/10/?tag=screenshot Jedva cekam igricu ;D
ako bas inzistirate...  ;D imam ju skinutu,sutra bi mogo peglat,sad ne stignem imam dosta toga za gledat (chuck,lost,shield)  ;)

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #520 : 17.03.2010. 19:40:48 »
izaso Prison Break, jel igrao tko? evo ja bas stavio skidat
+1 konacno je izasla. Za igranje trebas mount-ovati image u Alcohol/daemon i cepas ;D

Edit: Igrica je ludilooooooo, grafika je solidna za 4,3GB, desava se skoro sve isto kao u prvoj sezoni. Prva glupost u igri je sto je Westmoreland celav, a u seriji nije bio rofl
« Zadnja izmjena: 18.03.2010. 00:24:56 icemaher »

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #521 : 18.03.2010. 00:47:01 »
Evo ja sam svoja pocetna misljenja o igri napisao na jednom drugom forumu, pa copy/paste ovdje da ne pisem opet isti tekst:

Isprobao sam igru, fantasticna je. Naravno, kako sam ja jedan od najvecih Prison Break fanova na ovim prostorima ja sam posebno iscekivao ovu igru i meni se svida. Tim vise sto sam Prison Break gledao puno puta, pa sad kad sam u igri bio u dvorištu Fox Rivera, kakav je to nevjerojatni osjećaj bio. Šetati se po Fox Riveru, paziti da me cuvari ne uhvate, izvrsno, izvrsno.

Dakako, ova se igra nikako ne moze usporedivati sa hitovima, nego je ova igra napravljena za Prison Break fanove i ja je kao takvu tretiram i kao takva mi je izvrsna, cak jos bolja nego sto sam mislio. Ima pojedinih scena iz serije, kako ih je izvrsno gledati iz perspektive Toma Paxtona, izmišljenog lika koji dolazi u Fox River istraziti zasto je Michael u zatvoru kojega upravljam.

Cak se mogu slobodno setati po dvoristu Fox Rivera, vjezbati u teretani, udarati vrecu, dizati utege, nabrijavat se. Super. Neke su scene i neke su stvari ipak izmijenjene za potrebe igre. Npr. u seriji se Michael i Lincoln po prvi puta u Fox Riveru sretnu u kapeli, dok se ovdje sretnu vani u dvoristu tako da ja to skuzim i onda saznam da Michael planira bijeg.

No opet ima i scena iz serije, kao sto sam napisao vec, tako da, malo su kombinirali stvari. Vise-manje svi lice na sebe osim Charles Westmoreland koji uopce ne slici na Charlesa iz Prison Breaka, ne znam zasto. No to ionako nije velika stvar jer sam se dosad tek jedan puta susretao s njime. Zasada uglavnom stealth misije, suljanja, sakrivanja, moram pazit da me cuvari ne skuze, a tu i tamo pokoja borba, uglavnom lijevi i desni klik misa, a za finishiranje space.

Takoder, postoje i situacije gdje u odredenim trenucima treba pritiskati tipke koje se prikazu na ekranu. To je to zasada, svakako cu jos napisati kada prijedem igru. Btw, igra ima i "versus" mod gdje mogu dvije osobe za jednim kompom, svatko odabere svojeg karaktera i onda se udarate pa tko ce pobijedit, sve to na jednoj tipkovnici, a moze i joystick. Kao tekken, ali s glavnim glumcima iz Prison Breaka i s puno manje poteza.

U svakom slucaju, ono sto sam ocekivao to sam i dobio, cak mozda i jos vise. Ali napominjem, ja sam veliki Prison Break fan i za nas je igra pravljena, nas odusevljava, a ako niste pratili seriju (sto obavezno morate napraviti) onda vam vjerojatno igra nece biti nista posebno. Jer ne znate dosta toga i nije to to. Ovako je to pravi osjecaj, zasada pohvale. Posebno pratim i pricu, naravno, jeste onakva ista kao u seriji, ali su neke stvari izmijenjene, zbog Toma Paxtona, kao sto sam napisao, a i on sam je izmisljen kao i njegov sef. Ovi ostali karakteri su kao u seriji. Vidjet cemo kako ce biti do kraja.

Ako uhvatim vremena prevest cu igru na HR. Nasao sam u program files gdje se nalaze jezici, jeste da ima tu puno posla sve to prevesti, ali Prison Break mi je kao nista drugo, tako da, ako budem imao vremena, prevodim. Kad sam i seriju prevodio, mogu i igru. :)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #522 : 18.03.2010. 18:30:02 »
Po tvom mišljenu rekao bih da je igrica odlična i očekujem da je takva, pa sad stavljam da se skida. :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #523 : 20.03.2010. 00:39:56 »
Treba mi pomoć, staviću u spoiler, vezano za Mass Effect 1.

Spoiler for Hiden:
Ubio sam onu .    Matriarch Benezia, i sad ako neko može da mi kaže đe dalje da idem. Imam ja još ona Feros, i čuda, ali da mi neko kaže đe je cilj da ne lutam tamo-vamo, ako može.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #524 : 20.03.2010. 00:52:29 »
Treba mi pomoć, staviću u spoiler, vezano za Mass Effect 1.

Spoiler for Hiden:
Ubio sam onu .    Matriarch Benezia, i sad ako neko može da mi kaže đe dalje da idem. Imam ja još ona Feros, i čuda, ali da mi neko kaže đe je cilj da ne lutam tamo-vamo, ako može.

Uđi u journal pa pročitaj , evo ti primer

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #525 : 20.03.2010. 01:00:29 »
Znam za to, nego da li trebam da idem na sva mjesta, Feros, Virmire? Noveriu sam završio. Predpostavljam da trebam, pa đe onda prvo da idem?
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #526 : 20.03.2010. 01:58:46 »
Znam za to, nego da li trebam da idem na sva mjesta, Feros, Virmire? Noveriu sam završio. Predpostavljam da trebam, pa đe onda prvo da idem?

Ne postoji striktan redosled, to ti je obeležje RPG igara. Imaš glavne i sporedne misije i sve ti piše u žurnalu. Ali možeš i da istražuješ svetove izvan misija i na otkrivenim planetama da sakupljaš rude i pronalaziš manje misije koje se na skeneru prvobitno prikažu kao anomalije. Nađeš skenerom izvor anomalije, lansiraš sondu i onda možeš da sletiš da vidiš šta je izvor signala...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #527 : 20.03.2010. 03:58:08 »
Inace, suguran sam da ce ti se to svideti, mozes i da karas ribe...

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #528 : 20.03.2010. 22:07:24 »
pitanje u vezi igrice PB the conspiracy ;D mogući spojleri, radi se o chapter 7!!!
Spoiler for Hiden:
ja sam zaglavio na jedan checkpoint(chapter 7), dešava se preko noći gde treba preko krovovima da siđem dole i da izbegnem Bellicka(na njega mi liči) da bih stigao u Admin room(storage) ili slično. To je scena kad Sucre krene iz ćelije i ti ideš iza njega, pa penješ se na krov, pa posle silaziš i prolaziš pored Bellicka i treba da otkljucaš vrata a iznad tebe kamera, i u isti trenutak kad kliknem na unlock polazi Bellick ka mene i moram brzo da otključam vrata ali ne stižem, on dođe i vidi me. Ne znam kako da pređem ovo ubio sam se igrajuđi  :'( Treba mi samo objašnjenje kako da pređem to, nemojte i dalje da prepričavate, neću dalje da znam, da li postoji neka taktika kako da izbegnem bellicka da ne dolazi kad otključavam vrata, ili pa moram brže da otključam vrata dok nije stigao rofl

edit: presao sam misiju i celu igru, fantasticna je!!! clapp
« Zadnja izmjena: 22.03.2010. 13:11:48 icemaher »

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #529 : 20.03.2010. 23:48:13 »
Znam za to, nego da li trebam da idem na sva mjesta, Feros, Virmire? Noveriu sam završio. Predpostavljam da trebam, pa đe onda prvo da idem?

Ne postoji striktan redosled, to ti je obeležje RPG igara. Imaš glavne i sporedne misije i sve ti piše u žurnalu. Ali možeš i da istražuješ svetove izvan misija i na otkrivenim planetama da sakupljaš rude i pronalaziš manje misije koje se na skeneru prvobitno prikažu kao anomalije. Nađeš skenerom izvor anomalije, lansiraš sondu i onda možeš da sletiš da vidiš šta je izvor signala...
Hvala , svratiću do neke. :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Homer Simpson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Do'h
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #530 : 24.03.2010. 17:39:17 »
Kad već pričate o ME2, imam pitanje (ako niste prešli igru, ne čitajte spoiler)
Spoiler for Hiden:
Dali itko zna kako rasporediti team da nitko ne umre na zadnjoj misiji?

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #531 : 24.03.2010. 20:33:40 »
Mislim da to nije moguće Homere.

Offline Homer Simpson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Do'h
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #532 : 27.03.2010. 19:46:36 »
Neeeeeeeee.
Spoiler for Hiden:
samo jack je mrtva.Znaci, prelazim igricu 3. put   >:(

Offline Homer Simpson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Do'h
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #533 : 28.03.2010. 22:07:44 »
I, da da li je igrao tko ove DLC-e za Mass Effect 2:

1.Normandy Crash Site

2.Zaeed - The Price of Revenge

3.Cerberus Weapon and Armor

4.Cerberus Arc Projector

5.Firewalker Pack

6.Alternate Appearance Pack (samo odjeća, nema novih misija.  Napokon Garrus ima oklop bez tragova metaka!)

I neki dodatni oklopi, oružja...
Blood Dragon Armor (dragon age origins), Collectors' Weapon and Armor (collectori), Inferno Armor, Terminus Weapon and Armor, Recon Hood, Sentry Interface, Umbra Visor, M-29 Incisor

Ja sam ih sve downloadao ;)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #534 : 28.03.2010. 22:56:51 »
Evo me na Windows 7, bas sam probao Just Cause 2, zabavna igra, otprlike u stilu GTA IV, samo naravno, nesto drugacije. Grafika izvrsna, dosta akcije, nije lose zasada.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #535 : 29.03.2010. 00:41:42 »
Just Cause je još sa prvim delom nadmašio GTA, samo nije medijski dovoljno eksponiran. Uvek je imao lakše upravljanje letelicama, mnogo veću površinu u igri, mnogo više prevoznih sredstava i gomilu odličnih sporednih misija. A da ne spominjem stunt funkciju, grapling hook i još mnogo toga što GTA nema. Ne kažem da je GTA loš, kažem da je ovo bolje. Ali ima jedna mana vezana za drugi deo, ne radi na win XP, nije podržan, tako da ga mnogi neće skoro probati. Evo jedan trailer koji pokazuje onaj deo gameplaya koji ne postoji u GTA.

Just Cause 2 - Gameplay Trailer (Long) [HQ]


http://www.youtube.com/watch?v=8BOtdFUDdFI&feature=fvst

Ivice, pogledaj i ti, videćeš dobre poteze.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #536 : 29.03.2010. 01:01:41 »
odlican je i ja sam igrao presao sam nekih 3 4 %

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #537 : 29.03.2010. 02:36:10 »
Fora je kod igre sloboda kretanja, ali ovdje je jos veca sloboda, bas zbog toga sto s tim svojim uzem lik se moze penjati gdje god pozeli, super je igra.

A to sto ne radi na Windows XP po meni nije nedostak. XP je pregazilo vrijeme, imamo sad Windows 7, OS koji je dostojan zamijeniti XP, bolji od njega, tako da je vrijeme da se polako prelazi na 7. Tako da ovo po meni nikako nije nedostatak, jedino to sto si ti rekao, tesko ce sada netko instalirati Win 7 samo zbog ove igre, premda, mozda ne bih pretjerao kad bih rekao da se isplati samo zbog ove igre instalirati Win 7.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #538 : 29.03.2010. 03:17:42 »
Poslednje sto sam igrao je Sonic & Sega all star racing. Igrica je mozda na prvi pogled decija, ali je jako zanimljiva kada se igra u vise igraca (maksimum 4). Dakle radi se o trkama sa nabudzenim kolima, a ucesnici su Sonic the hedgehog, i kompletna njegova ekipa, zatim onaj iz igrice Crazy Taxi (njega i vozi  ;D), likovi iz Virtua fightera itd... Igrica je na foru Mario Kart sa Nintenda 64, samo sto je dosta sarenija i lepse uradjena. Najjace od svega je sto postoji opcija split screen u multiju, koja ti podeli ekran na 4 dela (ili 2,3), i svako upravlja svojim likom bez ikakvih problema... Jako je zarazna...

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Re: Sve o igrama za PC
« Odgovor #539 : 29.03.2010. 11:52:26 »
Poslednje sto sam igrao je Sonic & Sega all star racing. Igrica je mozda na prvi pogled decija, ali je jako zanimljiva kada se igra u vise igraca (maksimum 4). Dakle radi se o trkama sa nabudzenim kolima, a ucesnici su Sonic the hedgehog, i kompletna njegova ekipa, zatim onaj iz igrice Crazy Taxi (njega i vozi  ;D), likovi iz Virtua fightera itd... Igrica je na foru Mario Kart sa Nintenda 64, samo sto je dosta sarenija i lepse uradjena. Najjace od svega je sto postoji opcija split screen u multiju, koja ti podeli ekran na 4 dela (ili 2,3), i svako upravlja svojim likom bez ikakvih problema... Jako je zarazna...

I ja sam to igrao i dopalo mi se. Širok izbor likova i staza i stalno otključavaš neke nove.

Ali Mario Kart je ipak Mario Kart, jedan i jedini. smileyNO1

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Tags: