Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334966 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Arrow
« Odgovor #1140 : 07.05.2015. 17:02:46 »
Dobro, ipak je to serija o suoerherojima a oni na kraju uvek pobede. Ne moze drugacije.
Ali me prilicno nerviraju te promo najave epizoda, i kod Arrowa i kod Flasha. Uvek otkriju vise nego sto bi trebalo. To je veliki minus za CW. Jedino ako se u poslednjoj epizodi ne desi veliki cliffhanger, jedino je tako ok.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1141 : 07.05.2015. 18:39:28 »
da, katastrofa za marketig, od sljedeće sezone ću probati prestati gledati to...

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1142 : 08.05.2015. 00:59:16 »
u finalu gostuje
Spoiler for Hiden:
Flash!
Pretpostavio sam da će
Spoiler for Hiden:
on da ih spasi vibriranjem

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1143 : 08.05.2015. 02:20:41 »
03x22 je takav smor da je to strašno. Jedva sam čekao da se završi epizoda.

Spoiler for Hiden:
Mislio sam da će dobro napraviti priču oko Olivera u ulozi Starešine Demona, ali ne, ovo je katastrofa. Otkako je postao Varit Al Gul, epizode su užasno dosadne i bez veze. Ništa se bitno nije izdešavalo samo se vrte u krug, a ovo venčanje Olivera i Nise mi je presmešno. rofl Kraj epizode isto nikakav, sad ćemo baš da poverujemo da će svi oni pomreti. Kladim se da je Oliver zamenio bočice i da ono nije virus nego nešto što će ih onesvestiti. Ona scena sa Atomom i avionom je isto baš smešna. rofl

Jedva čekam da se završi 3. sezona, baš me zanima na čemu će biti akcenat u 4. Bila mi je zanimljiva ova sezona sve do pre jedne ili dve epizode i sad me mnogo smara.

Prevod očekujte sutra, najkasnije prekosutra. :)

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1144 : 08.05.2015. 15:42:19 »
Ne znam ja vise sta oni rade sa ovom serijom a mislim da ni oni sami ne znaju. Kako dobrog villain-a su izabrali za ovu sezonu a pricu su uspeli  upropastiti. I ovaj Atom mi je nekako bzvz, njegove scene su bas lose napravljene. Cak i muzika koja ga prati kad se pojavi mi je nekako.. ne znam.. ;D Sta je, tu je. Jos samo jedna epizoda i da se resimo ove serije za ovu sezonu. Nadam se da ce 4. biti bolja od ove.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1145 : 08.05.2015. 16:22:06 »
Ne znam ja vise sta oni rade sa ovom serijom a mislim da ni oni sami ne znaju. Kako dobrog villain-a su izabrali za ovu sezonu a pricu su uspeli  upropastiti. I ovaj Atom mi je nekako bzvz, njegove scene su bas lose napravljene. Cak i muzika koja ga prati kad se pojavi mi je nekako.. ne znam.. ;D Sta je, tu je. Jos samo jedna epizoda i da se resimo ove serije za ovu sezonu. Nadam se da ce 4. biti bolja od ove.
Ako uvedu npr Huga Strange-a (lupim) možda i bude
Obećali su dosta likova iz DC univerzuma sem Betmena i Supermena

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1146 : 08.05.2015. 17:10:15 »
Problem 3 sezone je što nije bila konstantna u kvalitetu kao naprimer druga sezona.Imala je mozda i najbolje epizode do sad(1 epizoda,8,9) a i dosta najgorih(3,10,11).
Nadam se da u 4 sezoni neće imati takvih oscilacija!!!
Što se tiče zadnje epizode

Odlična epizoda.Krenuo sporije malo,ala su onda od sredine ubacili u petu.

Katana perfektna ko u stripu.
Spoiler for Hiden:
Pomislih u trenutku neće je valjda Maseo dobiti u borbi mačevima,pošto je ona najbolji mačevalac od DC superheroja,na kraju se sve završilo kako treba jer i u stripu joj muž umire!

Negledajte promo pokvarice vam ugodjaj za sledecu finalnu epizodu!!!!

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1147 : 08.05.2015. 17:12:55 »
Problem 3 sezone je što nije bila konstantna u kvalitetu kao naprimer druga sezona.Imala je mozda i najbolje epizode do sad(1 epizoda,8,9) a i dosta najgorih(3,10,11).
Nadam se da u 4 sezoni neće imati takvih oscilacija!!!
Što se tiče zadnje epizode

Odlična epizoda.Krenuo sporije malo,ala su onda od sredine ubacili u petu.

Katana perfektna ko u stripu.
Spoiler for Hiden:
Pomislih u trenutku neće je valjda Maseo dobiti u borbi mačevima,pošto je ona najbolji mačevalac od DC superheroja,na kraju se sve završilo kako treba jer i u stripu joj muž umire!

Negledajte promo pokvarice vam ugodjaj za sledecu finalnu epizodu!!!!
A misliš na sukob
Spoiler for Hiden:
Olivera i Al Gula
Preteraše ga više s' tim

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1148 : 08.05.2015. 17:14:21 »
Problem 3 sezone je što nije bila konstantna u kvalitetu kao naprimer druga sezona.Imala je mozda i najbolje epizode do sad(1 epizoda,8,9) a i dosta najgorih(3,10,11).
Nadam se da u 4 sezoni neće imati takvih oscilacija!!!
Što se tiče zadnje epizode

Odlična epizoda.Krenuo sporije malo,ala su onda od sredine ubacili u petu.

Katana perfektna ko u stripu.
Spoiler for Hiden:
Pomislih u trenutku neće je valjda Maseo dobiti u borbi mačevima,pošto je ona najbolji mačevalac od DC superheroja,na kraju se sve završilo kako treba jer i u stripu joj muž umire!

Negledajte promo pokvarice vam ugodjaj za sledecu finalnu epizodu!!!!
A misliš na sukob
Spoiler for Hiden:
Olivera i Al Gula
Preteraše ga više s' tim
To i jos par stvari.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1149 : 08.05.2015. 17:15:26 »
Problem 3 sezone je što nije bila konstantna u kvalitetu kao naprimer druga sezona.Imala je mozda i najbolje epizode do sad(1 epizoda,8,9) a i dosta najgorih(3,10,11).
Nadam se da u 4 sezoni neće imati takvih oscilacija!!!
Što se tiče zadnje epizode

Odlična epizoda.Krenuo sporije malo,ala su onda od sredine ubacili u petu.

Katana perfektna ko u stripu.
Spoiler for Hiden:
Pomislih u trenutku neće je valjda Maseo dobiti u borbi mačevima,pošto je ona najbolji mačevalac od DC superheroja,na kraju se sve završilo kako treba jer i u stripu joj muž umire!

Negledajte promo pokvarice vam ugodjaj za sledecu finalnu epizodu!!!!
A misliš na sukob
Spoiler for Hiden:
Olivera i Al Gula
Preteraše ga više s' tim
To i jos par stvari.
Nema veze ionako će sledeća sezona najverovatnije biti poslednja

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1150 : 08.05.2015. 17:20:06 »
Neće biti poslednja.Oduvek je bilo planirano da se snimi 5 Sezona.
A i 3 sezona ma koliko imala oscilacija bila je najgledanija,neke epizode su dosle do 4 miliona gledalaca i ratio 1.5 sto je za CW fantastično i na nivou 4 najace americke televizijske kuće!!!!

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1151 : 08.05.2015. 17:22:12 »
Neće biti poslednja.Oduvek je bilo planirano da se snimi 5 Sezona.
A i 3 sezona ma koliko imala oscilacija bila je najgledanija,neke epizode su dosle do 4 miliona gledalaca i ratio 1.5 sto je za CW fantastično i na nivou 4 najace americke televizijske kuće!!!!
E onda svaka im čast

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1152 : 08.05.2015. 22:23:47 »
I ja mislim da će biti 5 sezona zato što je Oliver bio van Starlinga 5 godina, a svaka sezona u flešbekovima prati događaje po godinu dana, tako da bi po nekoj logici i trebalo da bude 5 sezona ako se vodimo flešbekovima.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1153 : 11.05.2015. 00:41:24 »
hvala Stefy na titlu


kratko da se ubacim u raspravu o trajanju serije: Amell je rekao da ima ugovor s WB od 7 godina i da ga neće produžiti(puno se može promijeniti)


što se epizode tiče, vrlo zanimljivo, tri vrlo tužne scene, čini mi se da su potukli Thora po
Spoiler for Hiden:
vraćanju likova u život(tamo se Loki vratio u endcredits sceni, a ovdje ovi u traileru odmah poslije serije)


ja bi ipak pohvalio čovjek o kojemu malo pričamo a stvarno mislim da mu je glazba za Arrowa i Flasha odlična(za Flasha možda i bolja) - Blake Neely

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1154 : 11.05.2015. 12:25:12 »
Hvala Stefy za odličan prevod!  :naklon:


Meni se svidela epizoda, za razliku od prethodne... :)

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Arrow
« Odgovor #1155 : 13.05.2015. 19:26:00 »
Uveliko se prica o smrti jednog od "glavnih" tj redovnih likova u vecerasnjem finalu. Cak je i Guggenheim to potvrdio.
Spoiler for Hiden:
Mislim da ce umreti Malcom ili Nyssa u krajnjem slucaju.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1156 : 13.05.2015. 20:25:02 »
Uveliko se prica o smrti jednog od "glavnih" tj redovnih likova u vecerasnjem finalu. Cak je i Guggenheim to potvrdio.
Spoiler for Hiden:
Mislim da ce umreti Malcom ili Nyssa u krajnjem slucaju.
Spoiler for Hiden:
Njih ne dozivljavam kao glavne.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1157 : 14.05.2015. 00:36:21 »
Uveliko se prica o smrti jednog od "glavnih" tj redovnih likova u vecerasnjem finalu. Cak je i Guggenheim to potvrdio.
Spoiler for Hiden:
Mislim da ce umreti Malcom ili Nyssa u krajnjem slucaju.
Spoiler for Hiden:
Njih ne dozivljavam kao glavne.

Spoiler for Hiden:
Tehnički je Merlyn glavni lik s obzirom da je dio stalne glumačke ekipe(nezz kako drugačije prevesti series regular)

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Arrow
« Odgovor #1158 : 14.05.2015. 16:24:01 »
Ok finale, nista vise od toga. Sa puno gluposti i propusta.  :facepalm
Epizoda je pocela sjajno.
Spoiler for Hiden:
Dolazak Flash-a u NP, i Oliverov pokusaj da zaustavi Ra's-a u avionu.
Nakon dolaska u Starling City sve se raspalo. Da ne prepricavam, ali Felicity u Atom odelu? Uzasno je. Onda, kostim koji koriste clanovi lige neprobojan za metke? Pa sto to neko nije rekao Digglu koji je pobio onolike ljude pistoljem?
I na kraju, borba Olivera i Ra'sa. Porazio ga je zato sto se bori za Felicity? Glupost. Sama borba je bila dobro rezirana do poslednjeg trenutka kada mu Oliver zabija mac u stomak. Ne moze Ra's tako lako da bude porazen.
Ako je u necemu uspela ova sezona, to je u razvoju likova i dobrom set up-u za narednu.
Spoiler for Hiden:
Nadam se da ce Oliver konacno postati Greem Arrow, sarmantan, harizmatican, duhohovit.
Palmer postaje pravi Atom, sto nam je vec naglaseno.
Laurel vise nije dosadna i njen lik se sasvim lepo razvio. Kapetan Lance bi mogao vec jednom da zavrsi sa kukanjem i alkoholom. A Malcom postaje Ra's i ponovo Oliverov glavni neprijatelj. U narednoj ili nekoj drugoj sezoni, nadam se sto kasnije jer njemu uloga negativca jedino odgovara. I sjajan je u njoj.
Sarolika sezona, bilo je svega, a uglavnom je bila zabavna. Izuzev finala koje je imalo prilicno nedostataka, ja sam uzivao u sezoni. Sa svim svojim nedostacima, Arrow je i dalje broj 1 u svom zanru na televiziji. On je napravio revoluciju i on je predvodi.
« Zadnja izmjena: 14.05.2015. 16:26:32 iTransformerZ »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1159 : 14.05.2015. 18:06:31 »
Finale mi je izgledalo kao da ne znaju da li ce da dobiju novu sezonu ili ne, pa hajde da naprave  pricu sa kojom moze da se zavrisi i cela serija. Ali eto ostavili su otvorena vrata i za narednu sezonu ali i sa proklete spinofove
Spoiler for Hiden:
http://www.ew.com/article/2015/05/14/legends-tomorrow-caity-lotz-white-canary?asdf Neke likove jednostavno ne mozes da ubijes. Ko macke imaju  9 zivota. Jos i da treci put zamene osobu koja ce da glumi, pa da udare slag na tortu.
Zolee  slazem se, ali jednostavno to je moj dozivljaj
Spoiler for Hiden:
Sa tim da mi tek u tom mom  dozivljaju  al Ghul nije glavni, regulrni ili kako god hoces lik, nego eto najvazniji negativac sezone. Ali dobro, moraju malo i tako da zavaraju tragove. Ali kao sto rekoh to su neki moji licni dozivljaji i pravila koja nemaju veze sa zvanicnim.
« Zadnja izmjena: 14.05.2015. 18:13:35 maya- »

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1160 : 16.05.2015. 00:15:22 »
Finale mi je izgledalo kao da ne znaju da li ce da dobiju novu sezonu ili ne, pa hajde da naprave  pricu sa kojom moze da se zavrisi i cela serija. Ali eto ostavili su otvorena vrata i za narednu sezonu ali i sa proklete spinofove
Spoiler for Hiden:
http://www.ew.com/article/2015/05/14/legends-tomorrow-caity-lotz-white-canary?asdf Neke likove jednostavno ne mozes da ubijes. Ko macke imaju  9 zivota. Jos i da treci put zamene osobu koja ce da glumi, pa da udare slag na tortu.
Zolee  slazem se, ali jednostavno to je moj dozivljaj
Spoiler for Hiden:
Sa tim da mi tek u tom mom  dozivljaju  al Ghul nije glavni, regulrni ili kako god hoces lik, nego eto najvazniji negativac sezone. Ali dobro, moraju malo i tako da zavaraju tragove. Ali kao sto rekoh to su neki moji licni dozivljaji i pravila koja nemaju veze sa zvanicnim.
Spinof deluje k'o rađen za crtanu seriju

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1161 : 16.05.2015. 22:23:40 »
Jos i dosta solidno finale. Mogli su komotno ovde da zavrse seriju ;D Ali dobro, videcemo sta ce napraviti u 4. sezoni.
Spoiler for Hiden:
Ocigledno ce Damien Darhk sluziti kao negativac u seozni. Sad i iritantna Thea ima kostim i pridruzuje se timu u_jeeeeeeeeee I naravno uvod za sledeci spin-off koji po traileru i ne izgleda tako lose.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1162 : 18.05.2015. 21:02:20 »
Mislim da će biti prosek sledeća sezona

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1163 : 18.05.2015. 21:04:14 »
Menjaju format serije od sledece sezone.Tako su najavili.A mislim da ce Oliver postati Green Arrow.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1164 : 18.05.2015. 21:13:43 »
Menjaju format serije od sledece sezone.Tako su najavili.A mislim da ce Oliver postati Green Arrow.
Spoiler for Hiden:
Kako kad je odlučio da odustane i provodi se sa dragom?   Ipak me je zbunila zadnja ep na neki način a video sam ga u Legends of tomorrow
« Zadnja izmjena: 18.05.2015. 21:29:01 maksi »

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1165 : 18.05.2015. 21:31:57 »
Postavljen je prevod za 03x23 i time je kompletirana treća sezona. smileyNO1

Meni se finale nije nešto posebno svidelo. Nekako sam imao utisak kao da je epizoda kao i svaka druga, ništa posebno.

Offline 3ler

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Arrow
« Odgovor #1166 : 19.05.2015. 03:46:38 »
Ova sezona je osuđena na propast onog trenutka kad
Spoiler for Hiden:
se oliver povampirio posle onog pada sa litice

Jednostavno tad je sve krenulo nizbrdo, ljudi umiru, vraćaju se, donose glupe i nepromisljene odluke, sve je nekako skarabudzeno na silu.
Nema onog uzbuđenja posle toga i kad umre neko budem u fazonu "sta vraca se u sledećoj epizodi". Mocni Rendzeri su na višem nivou od ove sezone, pratio sam je samo iz dosade.
Fleshbekovi su poptuno bili nebitni za ovu sezonu i ubačeni samo da se produži epizoda, apsolutno nista bitno se nije desilo u njima.
Ako ima nekoga ko jos nije pogledao S03, fleshbekove moze slobodno da preskače.
Znam da je ovo zabavna serija, bla, bla, stripovi i to, ali to ne moze da pravda gomilu gluposti koje su provukli kroz ovu sezonu.
Najlosija sezona do sada, daleko najlosija.

Edit:
Spoiler for Hiden:
Ubacivanje Flesha mi je ovaj put bili totalno na silu, kao da su pisali scenario na licu mesta. "Kako ove da povadimo iz tamnice kad nema ko da ih spasi, aj dovescemo Flesha" - ovaj ziju ziju potamani sve cuvare za 15 sekundi ih izvuče napolje. Sto onda nije njega zvao jos na pocetku da Flesh odmah sredi stvar da se ne drndaju 23 epizode bzvz.
Ali vrhunac gluposti, naj wtf momenat - Felicity koja nije potrcala 3 sezone dolece u super Atom odelu, koje ovaj jos uvek nije savladao kako treba,  i spasava Olivera!
« Zadnja izmjena: 19.05.2015. 04:04:42 3ler »

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #1167 : 19.05.2015. 08:19:08 »
Menjaju format serije od sledece sezone.Tako su najavili.A mislim da ce Oliver postati Green Arrow.
Spoiler for Hiden:
Kako kad je odlučio da odustane i provodi se sa dragom?   Ipak me je zbunila zadnja ep na neki način a video sam ga u Legends of tomorrow
Rekli su da su sa tri sezone završili trilogiju.Sad vode Olivera ka Green Arrow on je u stripu zajebant i nije toliko mračan ko Batman

Evo šta kaže Gugehajm glavni producent serije za 4 Sezonu.

“[Season 4] will take a lighter tone. That’s pretty much the only thing I say without spoiling it. We’ve been working for about a month now in the writer’s room, talking about season 4, and I think that one thing we all collectively understood was season 3 beginning with Sara’s death, because it’s the death of a major character in the show, it set the tone for the remainder of the season. And I’m not the least bit apologetic for that tone. I happen to like dark and I like the fact that Arrow is a pretty dark show particularly for a network show. That said, every year you want to mix things up and there was sort of a collective desire on all our parts to try to inject a little bit more lightness into the show, a little but more humor. It’s not going to radically change. The show’s still going to be the show but in terms of tone, we’re coming off a very, very hard season for all of our character. We wanted to try to mix it up a little bit.”

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1168 : 19.05.2015. 12:46:58 »
Menjaju format serije od sledece sezone.Tako su najavili.A mislim da ce Oliver postati Green Arrow.
Spoiler for Hiden:
Kako kad je odlučio da odustane i provodi se sa dragom?   Ipak me je zbunila zadnja ep na neki način a video sam ga u Legends of tomorrow
Rekli su da su sa tri sezone završili trilogiju.Sad vode Olivera ka Green Arrow on je u stripu zajebant i nije toliko mračan ko Batman

Evo šta kaže Gugehajm glavni producent serije za 4 Sezonu.

“[Season 4] will take a lighter tone. That’s pretty much the only thing I say without spoiling it. We’ve been working for about a month now in the writer’s room, talking about season 4, and I think that one thing we all collectively understood was season 3 beginning with Sara’s death, because it’s the death of a major character in the show, it set the tone for the remainder of the season. And I’m not the least bit apologetic for that tone. I happen to like dark and I like the fact that Arrow is a pretty dark show particularly for a network show. That said, every year you want to mix things up and there was sort of a collective desire on all our parts to try to inject a little bit more lightness into the show, a little but more humor. It’s not going to radically change. The show’s still going to be the show but in terms of tone, we’re coming off a very, very hard season for all of our character. We wanted to try to mix it up a little bit.”

Menjaju format serije od sledece sezone.Tako su najavili.A mislim da ce Oliver postati Green Arrow.
Spoiler for Hiden:
Kako kad je odlučio da odustane i provodi se sa dragom?   Ipak me je zbunila zadnja ep na neki način a video sam ga u Legends of tomorrow
Rekli su da su sa tri sezone završili trilogiju.Sad vode Olivera ka Green Arrow on je u stripu zajebant i nije toliko mračan ko Batman

Evo šta kaže Gugehajm glavni producent serije za 4 Sezonu.

“[Season 4] will take a lighter tone. That’s pretty much the only thing I say without spoiling it. We’ve been working for about a month now in the writer’s room, talking about season 4, and I think that one thing we all collectively understood was season 3 beginning with Sara’s death, because it’s the death of a major character in the show, it set the tone for the remainder of the season. And I’m not the least bit apologetic for that tone. I happen to like dark and I like the fact that Arrow is a pretty dark show particularly for a network show. That said, every year you want to mix things up and there was sort of a collective desire on all our parts to try to inject a little bit more lightness into the show, a little but more humor. It’s not going to radically change. The show’s still going to be the show but in terms of tone, we’re coming off a very, very hard season for all of our character. We wanted to try to mix it up a little bit.”
Gledao sam već tako nešto, zove se Young justice
Menjaju format serije od sledece sezone.Tako su najavili.A mislim da ce Oliver postati Green Arrow.
Spoiler for Hiden:
Kako kad je odlučio da odustane i provodi se sa dragom?   Ipak me je zbunila zadnja ep na neki način a video sam ga u Legends of tomorrow
Rekli su da su sa tri sezone završili trilogiju.Sad vode Olivera ka Green Arrow on je u stripu zajebant i nije toliko mračan ko Batman

Evo šta kaže Gugehajm glavni producent serije za 4 Sezonu.

“[Season 4] will take a lighter tone. That’s pretty much the only thing I say without spoiling it. We’ve been working for about a month now in the writer’s room, talking about season 4, and I think that one thing we all collectively understood was season 3 beginning with Sara’s death, because it’s the death of a major character in the show, it set the tone for the remainder of the season. And I’m not the least bit apologetic for that tone. I happen to like dark and I like the fact that Arrow is a pretty dark show particularly for a network show. That said, every year you want to mix things up and there was sort of a collective desire on all our parts to try to inject a little bit more lightness into the show, a little but more humor. It’s not going to radically change. The show’s still going to be the show but in terms of tone, we’re coming off a very, very hard season for all of our character. We wanted to try to mix it up a little bit.”

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1169 : 19.05.2015. 14:40:06 »
ja sam baš uživao u ovoj sezoni, jer su razvili neke sporedne likove(Speedy, Black Canary...) i
Spoiler for Hiden:
pošteno izmučili Olivera, zavirili smo u mitologiju Lige što mi se jako sviđa, Merlyn je očekivano radio za svoju korist, Flashbackovi su mi išli na živce u početku, ali opet na kraju je vrijedna lekcija Oliveru(kada Tatsu kaže da je postao čudovište btw čini mi se da će sljedeće sezone biti smješteni u Coast City)