Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334956 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iggy74

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Bez starca nema udarca
Odg: Arrow
« Odgovor #1020 : 07.02.2015. 17:45:19 »

Popularni Kantri pevac Hank Williams jr.je 70-tih godina pao sa litice vise od 50 metara pa je ostao ziv.Kao i nasa stjuardesa kada se avion srusio pa je ostala ziva.Prema tome nemojte bzv da lupetate kada neznate nego uzmite pa procitajte,ima dosta clanaka o tim dogadjajima!!!
Ne možeš objasniti ovakve situacije s ekstremnim primjerima koji se dešavaju jednom u milijun slučajeva. Ono što je činjenica da scenaristi sau retardirani ljudi koji stalno govore kako žele prikazati realnost, a Arrow je sve samo ne realna serija. Lik padne sa jebenih 200 metara, a prije mu je ovaj probio plućnu koš i onda je pao na jebena leđa. Pa ne da to možeš objasniti s ovakvim blesavim primjerom koji si dao već ne možeš objasnit s ničim. Polomio bi se isti čas. Ovo je greška scenaristi koji su ponavljam, retardirane osobe jer nema drugog objašnjenja.

 rofl rofl
Spoiler for Hiden:

Pa nece valjda prikazivati dve nedelje kako se leci! :) Prikazivali su da je lecen u 1-2 epizode sto je sasvim dovoljno :) ,nije odmah ustao i "odsetao" kako neki ovde pisu.Hocu da kazem da ukljucite malo one "sive viuge"pa onda napisite :D.Inace ova serija je po meni mnogo bolje odradjena nego ovaj novi The Flash.Bez natprirodnih moci samo hladna i vatrena oruzija sto je realno i u prirodi!
Ne, nisu ništa prikazali kako je trebalo. Nisam ni sumnjao da nećeš shvatiti razliku između The Flasha i Arrowa.

The Flash je serija koja ne skriva da nije realna. The Flash je serija u kojoj se koriste supermoći i scenaristi ju ne prikazuju realnom jer to ne žele niti o tome ne govore. Isto kao što je sa filmovima kao što su Avengersi, Superman i slično.

A po ovom boldanom se vidi tvoje nepoznavanje same tematike.

Činjenica 1: Arrow NIJE realna serija. Ti misliš da je jer tako scenaristi stalno govore, a znaš zašto tako govore?

Činjenica 2: Govore da bi tebe i takve slične uvjerili u svoje gluposti i da bi kasnije imali nekakav izgovor da su stalno govorili kako je realna. Stalno ponavljaju jedno te istu laž samo da bi što više ljudi čulo i onda se stvori taj efekt zbog kojeg ljudi misle kako je Arrow realna serija.

Činjenica 3: To je problem ove serije. Što se pretvara da je ozbiljna i realna, a ona to nije. Realno nije da jedan čovjek u zelenom odijelu sa strijelama šeće po gradu i uspije sam pobijediti 15 naoružanih kriminalaca. To nije realno niti će se ikada dogoditi u stvarnom svijetu. Ni najbolje obučavani vojnici u stvarnosti kao što su izraelski nisu u stanju tako nešto napraviti.

Činjenica 4: Takve scene gdje je on u mogućnosti pobijediti toliko ljudi samo sa strijelama oni ponavljaju stalno.

Dakle, to je samo jedan primjer koji se ponavlja i ponavlja te zbog kojeg serija nije realna kako scenaristi stalno ponavljaju ko papagaji. Ponavljaju jer znaju da će biti ljudi koji će popušiti te njihove gluposti. Ubace malo dramskih momenata, malo napetosti, uglavnom neka bude po mraku i voila. Rade na marketingu, reklamama i svime sličnome. Toliko puta viđeno. Ne mogu oni govoriti stalno o nekakvoj realnosti, a onda to pobijati sa svakom trećom epizodom gdje stave neviđene gluposti. Pa jebemu, više bi cijenio da su iskreni i da onda ne glumataju s takvim imbecilnim rješenjima.


Auuu al sam te strefio u zivac ;) Bolje pogledaj The Flash iz 1990 godine koji je 100 puta bolji od ovoga,nego sto pises ovde referate :D.Obe serije su naucna fantastika tako da je sve dozvoljeno pa i ako je pad i sa 1000000 metara :) Cinjenica je da su pprikazivali oporavak a ne kako ovde neki pisu "odsetao" ;)Mozda si upravo ti napisao tako nesto :D pa te pogodilo to sto nisi ukljucio "vijuge" :D Ali vidim da pomno gledas seriju.A sto se tice sta je vec "Vidjeno",Pa ova serija The Flash je bleda kopija Smallwila.Tamo komete ljudima dali moc ovde munja :D Samo sto je u Smovilu bolja i gluma i efekti i sve ostalo!!! :D ;)

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1021 : 07.02.2015. 18:41:25 »
Postavljen je prevod za 03x12.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1022 : 08.02.2015. 02:20:01 »
hvala Stefy

meni epizoda vrlo dobra, Oliverovom pričom nisam baš zadovoljan ali neću reći da je loša već nedoređena, stvarno su taj njegov oporavak kratko prikazivali i možda/nadam se ima još nešto u tome, možda mu Maseo i Tatsu taje nešto

Citat:
Spoiler for Hiden:

Da skužio sam to, dosta sam čak iznenađen s ovakvom pogreškom jer su rekli da uvijek paze na Oliverove ožiljke i tetovaže, a jbg desi se i puno boljima, više volim tražiti ovakve stvari u blockbusterima jer oni čak i plaćaju ljudima prije izdavanja da to rade

Merlyn flashbackovi su mi baš bili fora, nemam ništa protiv kada tako pokažu negativce prije nego što su postali zločinci iako oni nikada ne vjeruju da su negativci, Merlyn to dokazao a super mi je i ova glazba koja svira svaki puta kada se on pojavi i Dark Archer mi je općenito odličan u ovoj seriji

Što se tiče realnosti serije, alo jel vi mene zajebavate, ako je serija mračnijeg tona ne znači da je ozbiljnija, to je samo slika Oliverovog karaktera, kao što je Flash ima svoj stil

očite paralele s TDKR
Spoiler for Hiden:



još se i Oliver pojavio tiho kao Batman :D

i Batman Begins
Spoiler for Hiden:


što se bućunosti tiče ja mislim da ćemo uskoro ostati bez
Spoiler for Hiden:
Tee jer nekako moraju vratiti Merlina u njegove villain vode[/Spoiler

inače negdje sam pročitao da su izgradili set za Lazarus Pit, ali nisu spominjali da su snimali, pa...

Meni je drago da su se posvetili ostalim likovima jer sada mogu razbiti tradicionalno najslabije epizode(puno je ipak 23 epizoda) s raznovrsnošću likova

Offline 3ler

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Arrow
« Odgovor #1023 : 08.02.2015. 03:04:21 »
Brate ovo sa ranom i zavojima jos nisam video ni kod boljih ni god gorih, je l' moguce da su se ovako ispalili? Pobogu nije mala stvar polusezona se završila tim probadanjem, aj da su neki bzvz ožiljak zeznuli, ali ovo... Jedan od dokaza koliko brzaju stvari i ofrlje rade, u fazonu "imamo gledanost aj samo da snimamo nesto". Ne secam se da sam skorije u nekoj seriji video da je ovoliko otisla u aut.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1024 : 08.02.2015. 18:52:09 »
Kada sam video ovu sliku sa ožiljkom šokirao sam se. Ne mogu se setiti većeg propusta. Ovo je čak veći propust od svih propusta na filmu titanik... Jujuju

Offline Godfather93

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1025 : 12.02.2015. 15:16:29 »
lol, Naravno da se njegov oporavak moze objasniti. Guglajte "Lazarus Pit". Ra's al Ghul je u stripovima koristio tu tecnost da vraca ljude iz mrtvih, a znamo da je Maseo u League of Assasins i da je mogao da ima pristup istom. Sta mislite kako je Merlin preziveo. U jednoj sceni se vidi kako nosi zelenu bocicu oko vrata, to vam je easter egg za Lazarus Pit. Ameri pretpostavljaju da je i Tomi spasen time od strane League of Assasins i da ce da se vrati u epizodi "The Return" kao oruzje protiv Merlina.
« Zadnja izmjena: 12.02.2015. 15:18:27 Godfather93 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1026 : 12.02.2015. 15:31:47 »
Ma nemoj nam reći  :o Lazarus Pit kažeš. Ajme, čudo! Čudo!!!

Najjači su mi ovi koji se kloniraju i registriraju da bi nam rekli o Lazarus Pitu  ti_si_Bog

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1027 : 12.02.2015. 16:32:59 »
lol, Naravno da se njegov oporavak moze objasniti. Guglajte "Lazarus Pit". Ra's al Ghul je u stripovima koristio tu tecnost da vraca ljude iz mrtvih, a znamo da je Maseo u League of Assasins i da je mogao da ima pristup istom. Sta mislite kako je Merlin preziveo. U jednoj sceni se vidi kako nosi zelenu bocicu oko vrata, to vam je easter egg za Lazarus Pit. Ameri pretpostavljaju da je i Tomi spasen time od strane League of Assasins i da ce da se vrati u epizodi "The Return" kao oruzje protiv Merlina.

OK zanimljivo, moguće da je onaj čaj neki dio Lazarus Pita - maseo ukrao Bocu tekućine, možda je korišten samo da ga ožive bez zalječivanja, samo za oživljavanja, sigurno je da to neće baciti pod tepih, mislim da je potvrđeno da je izgrađen set za Lazarus Pit, a nekako sumnjam da Arrow može graditi setove koje neće koristiti s obzirom na budžet

The Return imaš slike i opis epizode, odnosi se na Flashback(što ne isključuje ovo što si rekao):
Spoiler for Hiden:
Oliver i Maseo će imati misiju u Starlingu


Kume pretpostavljam da na ovo misliš:
Spoiler for Hiden:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1028 : 12.02.2015. 17:03:19 »
Prvo, čitajte stripove, a manje kupit svakakve teorije od debila na internetu. Uzmite si stripove gdje je Ra's al Ghul i saznajte sve o Lazarus Pitu. Ne može se on koristiti uz dodatak nečemu.

Drugo, scenaristi su rekli da će biti Lazarus Pit, ali su isto rekli da ga nisu upotrijebili za oživljavanje http://www.cinemablend.com/television/Arrow-Won-t-Use-Lazarus-Pit-Revive-Oliver-Get-Details-69566.html

“We just saw him fall.  We’ve seen Oliver survive.  So, [we don’t know] whether he went straight off the cliff, whether something broke his fall, whether he hit the ground.  We have mystical herbs on the show that have healing powers.  We’ve seen a Lazarus Pit, although that’s not something that’s going to be used for Oliver.  I hope he survives.  I like playing him.”

I to ponavljaju svako malo kako nisu koristili LP za Olivera. I Amell je to više puta rekao. Dakle, gugl momci čitajte stripove, a manje raznih gluposti s neta od ljudi koji nikad nisu pipnuli strip i sad ovdje prodavaju fore.

Ovi koji se registriraju. Postoje tri vrste.

Prva i najčešća vrsta su klonovi koji se dijele u dvije vrste. Vidite, ovaj godfather je vrsta koja želi uvesti jednoumlje i koja se samo registrira da sere drugima. Nije to ništa novo ovdje.

Druga vrste te prve vrste (pratite me) su tipovi koji dolaze besramno žicat prijevod.

I treća, najbolja vrsta su oni koji dođu, zahvale se i počnu pridonositi ovom forumu.

Ovaj gore spada u prvu vrstu, a siguran sam da je bio i druga vrsta. Toliko su prozirni.  rofl rofl

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1029 : 12.02.2015. 17:55:28 »
pa baš zato što ponavljaju je sumnjivo,, trebali su prvu ili drugu sezou završiti ovakvim nekim govorom(video ispod) i otići u full comicbook seriju a ne ovako malo vamo malo tamo


« Zadnja izmjena: 12.02.2015. 18:21:05 zolee »

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1030 : 12.02.2015. 17:59:38 »
Ne pratim Arrow pa se neću mešati u radnju, nego vezano za komentare. Česti su, viđam i na drugim forumima. "Gledajte dokumentarce ako hoćete realnost, ovo je sf/fastasy/strip serija." Isti argument je i za poneke drame ili bilo koji žanr. Nelogičnost JESTE mana. Postoje zajebancije gde se to ne zamera puno. Da li ljudi imaju potrebu da opravdaju seriju/film koja im se sviđa ili šta već, ne znam. Samo malo objektivnosti.

Još jedna stvar, "ukusi su različiti" se uglavnom upotrebljava tamo gde toj frazi nije mesto. Loše je loše, nema tu govora o ukusima.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1031 : 12.02.2015. 18:32:34 »
pa ako je nešto SF, upitno je koliko je Science(znanost) koliko Fiction(izmišljeno), uglavnom Scince popuši, ali u SF svijetu REALNO znači nešto drugo i teško je prepoznati koliko nešto odstupa od realnosti svijeta u kojem se radnja odvija, Arrow ide okolo i ubija ljude strijelama, to nije realnost u kojoj živimo(nadam se) samim time ovo nije realna serija već je likovima svijet u kojem postoje zasebna realnost

ljudima je teško povjerovati u neke stvari, evo primjer od prošle godine Interstellar(http://www.imdb.com/title/tt0816692/) su mnogi znastvenici označili kao znastveno 70-80% točan film, a opet ljudi ne vjeruju u relativnost vremena i slične stvari
https://www.youtube.com/watch?v=l7tV7v71k-I
https://www.youtube.com/watch?v=0fWuP12dpdc

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1032 : 12.02.2015. 19:05:10 »
Naravno, gleda se svet u kome se odvija radnja. Treba ispoštovati zakone koji postoje u tom okruženju, bilo stvarnom ili izmišljenom. Smatrao sam da se to podrazumeva.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1033 : 12.02.2015. 19:14:59 »
Ovoj seriji se može zamjeriti to što nije realna jer scenaristi koji su retardirani stalno govore da teže realnosti. I to je pogreška. Isto kao kod Nolanovih Batmana, a o Interstellar smeću da ne govorim. Ne možeš vjerovat koliko je ljudi popušilo tu populistički znanost i onda se izvlače na nekakve izjave znanstvenika koji to nisu. Pa di su nestali znanstvenici kao što je bio Carl Sagan i ostali. Danas se svodi na znanstvenike koji su puni propagande kao što su Neil deGrasse Tyson i njemu slični.

Ne trebaš biti sherlock da bi shvatio koliko ima gluposti u Interstellar smeću. Ono sve oko crne rupe ne treba ti crtat niti neko posebno objašnjene da bi shvatio kolika je to žešća retardiranost i nažalost sve dok ljudi puše Nolana i njegove populističke filmove koje prodaje kao nekakvu današnju filozofiju, bit će nam danas tako kako je. O Interstellar smeću je već dovoljno rečeno na nekim drugim mjestima i koliko je tu ustvari pogrešaka i nerealnosti koje su mogle biti svedene na minimun, a nisu. Nisu jer je htio lažni i emotivni film koji će izmamiti s najgorom mogućom patetikom suze na oči gledatelja. E pa ja sam osoba kojoj takve stvari ne može prodavati i borit ću se uvijek protiv takvih običnih lažnjaka.

Da se vratim na početak. Sami scenaristi muljaju i stalno govore kako žele realnu seriju. E pa ne možeš mi prodavat takve stvari i onda očekivati da ćeš meni prodati takva nerealna sranja. Ne možeš mi se izvlačit cijel ovrijeme sa labavim argumentima "to je superhero serije", "to je sf" i slično.
« Zadnja izmjena: 12.02.2015. 19:17:42 Mulder »

Offline vavavoom14

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Arrow
« Odgovor #1034 : 12.02.2015. 19:28:46 »
Meni je serija i pored neki svojih mana i što kažete nerealnosti, sasvim ok i uvek se veselim sledecoj epizodi, ima nesto u njoj sto me posle svake epizode vuce da gledam sledeću, možda bas ta nerealnost jer nikad ne znas sta ocekivati, ko je kome zabio nož u leđa i ko šta napravio.

Offline Iggy74

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
  • Bez starca nema udarca
Odg: Arrow
« Odgovor #1035 : 12.02.2015. 23:02:56 »
I onda ovde neki dodju i pisu,pisu...referate od po 2km, "kao gledaju" seriju a u stvari nista ne vide.Bolje neka se vrate citanju stripa i studiranje istog  :P  rofl

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1036 : 13.02.2015. 15:38:20 »
Postavljen je prevod za 03x13.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1037 : 13.02.2015. 22:46:08 »
   Stefy hvala na prevodu :)

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1038 : 14.02.2015. 12:05:59 »
Stefy hvala na prijevodu jos jedne ep ove kamilice  :)
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1039 : 14.02.2015. 12:12:29 »
Odgledao sinoc poslednju ep i zapazio sam neki mali detalj. Sad ne znam da li gresim ili ne ispravite me ako nisam u pravu...
Spoiler for Hiden:
Kada je bio onaj fleshback i kad mu ona zenska preti da ce da ubije Tiju ona je naziva Spidii, a zar Oliver nju ne zove Spidii od one saobracajne nesrece kada je slupala auto, a to je bilo koliko znam kada se on vec vratio kuci.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1040 : 14.02.2015. 12:36:48 »
Odgledao sinoc poslednju ep i zapazio sam neki mali detalj. Sad ne znam da li gresim ili ne ispravite me ako nisam u pravu...
Spoiler for Hiden:
Kada je bio onaj fleshback i kad mu ona zenska preti da ce da ubije Tiju ona je naziva Spidii, a zar Oliver nju ne zove Spidii od one saobracajne nesrece kada je slupala auto, a to je bilo koliko znam kada se on vec vratio kuci.

Zove je tako od malena.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1041 : 14.02.2015. 12:57:25 »
Odgledao sinoc poslednju ep i zapazio sam neki mali detalj. Sad ne znam da li gresim ili ne ispravite me ako nisam u pravu...
Spoiler for Hiden:
Kada je bio onaj fleshback i kad mu ona zenska preti da ce da ubije Tiju ona je naziva Spidii, a zar Oliver nju ne zove Spidii od one saobracajne nesrece kada je slupala auto, a to je bilo koliko znam kada se on vec vratio kuci.

Zove je tako od malena.
ja mislio da je zove od tada... :D ali u svakom slucaju, nema sanse da bi ova to znala... ali ajde nek im bude :)))

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1042 : 14.02.2015. 13:39:05 »
Spoiler for Hiden:
Obratite pozornost na facu od Olivera na 21.minuti kad Oliver rece suit up i krene uzet oruzje  ;D
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline avatar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 27
Odg: Arrow
« Odgovor #1043 : 14.02.2015. 15:23:04 »
Izvinjavam se ako nekome kvarim događaj ali meni je ovo dečija serija ,potpuno nerealna.
I ja sam pogledao dve sezone a iskreno ne znam zašto,

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1044 : 14.02.2015. 15:32:50 »
Pa reci zašto!  ;D

Zato što je glupasta i pokušava biti realna, a to nije. Scenaristi ko papagaji ponavljaju da žele biti realni, ali nekako im ne uspijeva  rofl rofl sa svakom epizodom sami sebe poklapaju. Unazad 5 godina ovi su među najgorim scenaristima na televiziji. Na dnu ljestvice.

A gleda se dalje jer mogu. I jer želim. I jer uživam u svim tim loše izvedenim scenama, ali svakako su mi najdraže one dramatične scene. Vidi se da su gledali Santa Barbaru  kokicekola


Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #1045 : 14.02.2015. 16:36:42 »
hvala Stefy


zbilja? nigdje na internetu nisam vidio komentara na ovu scenu
Spoiler for Hiden:


Canary fight
Spoiler for Hiden:


ja bi voli više Lige da pokazuju, ali opet mislim da oni neće biti tu samo ovo sezonu, posebice ako uključe Lazarus Pit

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1046 : 17.02.2015. 19:51:36 »
Ova serija mi je sad postala toliko losa da je pedobra rofl

Stefy hvala na prevodu :)

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1047 : 17.02.2015. 20:46:55 »
Jedva čekam 3x14 epizodu. Iz ovog promoa mi deluje zanimljivo :D

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1048 : 17.02.2015. 22:37:13 »
Sad i ja odgleedao promo, mozda i nece biti tako lose videti Olivera ponovo na ostrvu sa Deathstroke-om ;D

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1049 : 17.02.2015. 22:50:19 »
aj bar se Crixus aka Slade vraca!! najbolji lik u arrowu sto je bio  :bokser :nindza
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.