Autor Tema: Poslednja knjiga koju ste pročitali  (Posjeta: 426245 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #480 : 11.01.2012. 18:00:26 »


Spoiler for Hiden:
Jahta je nestala. Posada je preživela. NIKO ne zna gde su.

Savršen porodični odmor pretvorio se u košmar.

PLOVIDBA POČINJE
Daleko na pučini, rajski odmor porodice Dan već na samom početku naslućuje im pakleno putovanje. Kari, najstarije dete Danovih, bacila se sa palube u želji za pažnjom. Šesnaestogodišnji Mark se naduvao u potpalublju. A desetogodišnjak Erni pokazuje prve znake katatonije. Ovo putovanje bi im moglo biti najgori odmor dosad.

VETROVI SU POVOLJNI
Ketrin Dan se nadala da će ovo putovanje zbližiti njenu porodicu uzdrmanu iznenadnom smrću muža četiri godine ranije. Možda bi joj želja i bila ispunjena da je njen novi suprug, uspešni advokat, mogao poći sa na odmor sa njima...

POMIRITE SE SA SMRĆU
Iznenada, desila se savršena nezgoda. Suočeni sa opasnošću, Danovi ponovo shvataju koliko im porodica znači. Ali nevolja je samo delić opasnosti koja im preti – neko želi da bude siguran da se Danovi nikada ne vrate kući.

Ovim romanom neverovatnih obrta u kojem je zlo ogrnuto zavodljivom lepotom Džejms Paterson uspeva da nam predstavi morsku avanturu koja je uzbudljivija i strašnija od filma Ajkula.                   

Sve u svemu, knjiga je super za opuštanje, čita se brzo, jer kad je jednom uzmete u ruke nećete je ispustiti dok ne dođete do samog kraja. Jeste da mi je bila dosta predvidiva, ali sam imao utisak kao da gledam neki filmčić, jer se radnja odvija vrlo brzo i paralelno na više mesta.

citajuci prije 2-3 dana ovaj tvoj post danas sam se bacio u potragu i nasao sam je zabacenu u jednom uglu biblioteke,tako da sam dobar dio knjige procitao u citaonici te biblioteke,knjiga me odusevila jer je brza bas kao sto rece kao da gledas neki film,i prije sam citao ovog pisca i mogu reci da mi je ovo jedna od najboljih njegovih knjiga,ono po cemu mi se bas izdvaja ova knjiga su poglavlja koja su veoma mala tako da svaku stranicu ili dvije ide novo poglavlje sto mi je super,hvala na preporuci isplatilo se traganje  clapp

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Peter_Petrelli

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 246
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #481 : 12.01.2012. 09:34:13 »
Moze li SIGMA serijal od Rolinsa da se cita bez prve knjige. Mislim, jesu li knjige povezane? Posto Pescanu Oluju nigde ne mogu da nadjem.
Samo, Judin Soj, Crni red i Mapu Kostiju.

Imaš PM  ;D  Nemoj reći da nisi našao a da nisi pitao mene.  Jedino ako hoćeš papirne to ide malo teže  :andjelak
Možeš čitati kako hoćeš, svaka je za sebe.

Jean Christophe Grange - Grimizne rijeke



Niémans je iskusni policajac. Abdouf je na početku karijere. Ono što ih je povezalo bio je zločin - djelo manijaka, serijskog ubojice ili neke sotonističke sekte? Ovaj će se policijski par naći na putu jezivog otkrića... U atmosferi francuskih Alpa, pod stalnim snijegom i ledom skrivala se dugogodišnja tajna malog sveučilišnog grada. Iako bestseller u mnogim zemljama Europe, Grimizne rijeke su i iznimno literarno djelo za koje je Jean-Christophe Grange 1998. godine dobio RTL-LIRE PRIX. Tako je već svojim drugim romanom ovaj mladi
francuski pisac postao otkriće na svjetskoj literarnoj sceni. Ubrzo su prodana filmska prava, a film Mathieua Kassovitza potvrdio je Grangéov
kultni status.

Fantastična knjiga 10/10  clapp



Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #482 : 12.01.2012. 17:47:57 »
C. J. Sansom

Raskol





Izuzetna atmosfera ovog romana vratit će vas u Englesku u doba vladavine Henrika VIII. i turbulentne podjele između stare Katoličke i nove, Anglikanske crkve. Brutalno ubojstvo kraljeva povjerenika u benediktinskom samostanu u Scarnseaju, ukazat će na čitav niz sumnjivih događanja, od bludnih radnji do pronevjere i izdaje, koje će glavni lik, grbavi odvjetnik Matthew Shardlake, morati razriješiti kako bi sačuvao goli život i zdravu pamet...
meni se roman svidio, od mene 8/10
morat ću potražiti i ovu drugu CJS-ovu knjigu Crna vatra
« Zadnja izmjena: 12.01.2012. 17:49:50 drazen »

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #483 : 12.01.2012. 17:55:54 »
C. J. Sansom

Raskol





Izuzetna atmosfera ovog romana vratit će vas u Englesku u doba vladavine Henrika VIII. i turbulentne podjele između stare Katoličke i nove, Anglikanske crkve. Brutalno ubojstvo kraljeva povjerenika u benediktinskom samostanu u Scarnseaju, ukazat će na čitav niz sumnjivih događanja, od bludnih radnji do pronevjere i izdaje, koje će glavni lik, grbavi odvjetnik Matthew Shardlake, morati razriješiti kako bi sačuvao goli život i zdravu pamet...
meni se roman svidio, od mene 8/10
morat ću potražiti i ovu drugu CJS-ovu knjigu Crna vatra

meni je knjiga Crna vatra odlična... isplati se pročitati ;) , ja pak tražim Raskol a da ima za 19,99 kn ;D

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #484 : 12.01.2012. 18:04:06 »
Ja sam ga kupio prije 4-5 dana ali edicija KDSPlus za 9,95 KM, to je oko 5Eura. Malo je veći format no ove obične iz KDS.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #485 : 12.01.2012. 18:19:00 »
Čitao ko ovaj trenutni svjetski hit http://www.najboljeknjige.com/content/knjiga.aspx?BookID=1258

Vidio u algoritmu, idući put kupujem. Same pozitivne kritike za knjigu, a i sviđa mi se radnja  :)
« Zadnja izmjena: 12.01.2012. 18:22:11 Mulder »

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #486 : 12.01.2012. 23:26:08 »
Čitao ko ovaj trenutni svjetski hit http://www.najboljeknjige.com/content/knjiga.aspx?BookID=1258

Vidio u algoritmu, idući put kupujem. Same pozitivne kritike za knjigu, a i sviđa mi se radnja  :)

onda skoči na Amazon pa pogledaj koliko ima jedinica, dvojki i trojki - malo previše za nešto od 200kn i to samo za prvi dio planirane trilogije - tek toliko da budeš na oprezu.
May the Plasma be with you!

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #487 : 13.01.2012. 23:25:19 »
Moze li SIGMA serijal od Rolinsa da se cita bez prve knjige. Mislim, jesu li knjige povezane? Posto Pescanu Oluju nigde ne mogu da nadjem.
Samo, Judin Soj, Crni red i Mapu Kostiju.

Imaš PM  ;D  Nemoj reći da nisi našao a da nisi pitao mene.  Jedino ako hoćeš papirne to ide malo teže  :andjelak
Možeš čitati kako hoćeš, svaka je za sebe.

Jean Christophe Grange - Grimizne rijeke



Niémans je iskusni policajac. Abdouf je na početku karijere. Ono što ih je povezalo bio je zločin - djelo manijaka, serijskog ubojice ili neke sotonističke sekte? Ovaj će se policijski par naći na putu jezivog otkrića... U atmosferi francuskih Alpa, pod stalnim snijegom i ledom skrivala se dugogodišnja tajna malog sveučilišnog grada. Iako bestseller u mnogim zemljama Europe, Grimizne rijeke su i iznimno literarno djelo za koje je Jean-Christophe Grange 1998. godine dobio RTL-LIRE PRIX. Tako je već svojim drugim romanom ovaj mladi
francuski pisac postao otkriće na svjetskoj literarnoj sceni. Ubrzo su prodana filmska prava, a film Mathieua Kassovitza potvrdio je Grangéov
kultni status.

Fantastična knjiga 10/10  clapp



Samo papirne, ne mogu da buljim u monitor
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #488 : 14.01.2012. 14:10:46 »
Moze li SIGMA serijal od Rolinsa da se cita bez prve knjige. Mislim, jesu li knjige povezane? Posto Pescanu Oluju nigde ne mogu da nadjem.
Samo, Judin Soj, Crni red i Mapu Kostiju.

Imaš PM  ;D  Nemoj reći da nisi našao a da nisi pitao mene.  Jedino ako hoćeš papirne to ide malo teže  :andjelak
Možeš čitati kako hoćeš, svaka je za sebe.

Jean Christophe Grange - Grimizne rijeke



Niémans je iskusni policajac. Abdouf je na početku karijere. Ono što ih je povezalo bio je zločin - djelo manijaka, serijskog ubojice ili neke sotonističke sekte? Ovaj će se policijski par naći na putu jezivog otkrića... U atmosferi francuskih Alpa, pod stalnim snijegom i ledom skrivala se dugogodišnja tajna malog sveučilišnog grada. Iako bestseller u mnogim zemljama Europe, Grimizne rijeke su i iznimno literarno djelo za koje je Jean-Christophe Grange 1998. godine dobio RTL-LIRE PRIX. Tako je već svojim drugim romanom ovaj mladi
francuski pisac postao otkriće na svjetskoj literarnoj sceni. Ubrzo su prodana filmska prava, a film Mathieua Kassovitza potvrdio je Grangéov
kultni status.

Fantastična knjiga 10/10  clapp




Ja sam gledala film. I bio mi je više nego fantastičan. Odlična filmska ekipa. Morat ću pročitati i knjigu.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #489 : 14.01.2012. 18:15:56 »
Čitao ko ovaj trenutni svjetski hit http://www.najboljeknjige.com/content/knjiga.aspx?BookID=1258

Vidio u algoritmu, idući put kupujem. Same pozitivne kritike za knjigu, a i sviđa mi se radnja  :)

onda skoči na Amazon pa pogledaj koliko ima jedinica, dvojki i trojki - malo previše za nešto od 200kn i to samo za prvi dio planirane trilogije - tek toliko da budeš na oprezu.
Uh, moj savjet svima da na komentare sa amazona se ne obazirete. Većina ovih koji stavljaju jedinice i dvojke to rade namjerno. Koliko sam samo puta naručio film ili seriju i vidim dole kometare i ocjene kako ne valja zvuk, slika. Idem pogldat kad ono, slika i zvuk savršeni. Svaki put, tako da te komentare stavljaju posebno glupi ljudi  ;D

Ma kupujem knjigu pa ću vidjet kakva je  :)

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #490 : 20.01.2012. 15:32:29 »
Spoiler for Hiden:
Jo Nesbo
Crvendać




On je sudac, porotnik i krvnik...

Detektiv Harry Hole prolazi kroz teško razdoblje. Nakon neugodnog diplomatskog incidenta premješten je na novu obavještajnu dužnost, ali samostalan mu rad niti najmanje ne smeta. Uskoro otkriva da je u zemlju prokrijumčarena rijetka velikokalibarska puška kakvom se često služe atentatori... Kada bivši nacist bude pronađen mrtav, Harry će posumnjati na povezanost ova dva događaja. Tijekom istrage broj ubijenih naglo raste i ubrzo postaje jasno kako ubojica slijedi svoj vlastiti smisao za pravdu. Ali tko je on? I kakva je veza s događajima od prije pedeset godina? Harry zna samo jedno - mora ga zaustaviti...


vrlo dobro, od mene ocjena 8,5/10

Jo Nesbo
Nemeza





Snimka sigurnosne kamere prikazuje muškarca kako ulazi u banku i šalterskoj službenici prislanja pištolj uz glavu. Govori joj da broji do dvadeset pet, a kada mu ona preda novac sa zakašnjenjem, ubije je. Slučaj je dodijeljen Harryju Holeu...
Dok mu je djevojka u Rusiji, Harry susreće staru ljubav. Odlazi k njoj na večeru i kasnije se probudi bez sjećanja na proteklih dvanaest sati. Istoga jutra ona je pronađena ustrijeljena u svome krevetu. Harryju počinju stizati prijeteće poruke. Pokušava li mu netko smjestiti zločin?
U međuvremenu pljačkanje banaka nastavlja se s neviđenom okrutnošću...

Od mene samo 7,5/10
Prethodni dio (Crvendać) mi je bio bolji od ovoga
Iako izdavačka kuća Znanje velikim slovima piše: Novi Stieg Larsson, Nesbo mu nije niti "do koljena".
« Zadnja izmjena: 20.01.2012. 15:35:21 drazen »

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #491 : 20.01.2012. 16:58:13 »
Meni je Jo Nesbo odličan, istina pročitao sam samo Đavolju zvijezdu koja mi je bila super, sada sam u potrazi za Crvendaćom i Nemezon, naravno za 19,99 kn ;D, našao sam samo izdanje za 39,90 kn pa ako ko slučajno zna di ima ovih jeftinijih verzija neka javi... smileyNO1

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #492 : 20.01.2012. 17:20:44 »
nestalo je i u BiH tih jeftinijih...


Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #493 : 21.01.2012. 10:42:58 »
nestalo je i u BiH tih jeftinijih...

odustao sam od traženja tih jeftinijih knjiga i kupio si ipak za 39,90 kn Crvendaća i Nemezu, bacam se na čitanje o detektivu H. Hole-u čim pročitam Imperatora do kraja  smileyNO1

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #494 : 21.01.2012. 11:36:52 »
Pa zar nemate neku biblioteku?
De gustibus non est disputandum.

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #495 : 21.01.2012. 18:09:22 »
Pa zar nemate neku biblioteku?

naravno da imamo, privatnu ;D

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #496 : 21.01.2012. 20:42:19 »
Dobro, osim privatne ;D
De gustibus non est disputandum.

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #497 : 22.01.2012. 08:12:05 »
Dobro, osim privatne ;D

imamo gradsku knjižnicu, s time da nisam član, a i na neke knjige se čeka jako dugo s pretpostavkom ako ih uopće imaju....

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #498 : 22.01.2012. 08:57:12 »
Pa zar nemate neku biblioteku?

naravno da imamo, privatnu ;D

oko 400 (pročitanih) naslova

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #499 : 22.01.2012. 12:34:46 »
Da, isti slučaj je i kod nas, al' dobro, kod nas su bar jeftinije knjige... bar koliko sam video ovo što se spominjali.
De gustibus non est disputandum.

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #500 : 22.01.2012. 18:38:29 »
uhhhh blago vama, žena i ja imamo oko 200 knjiga skupljenih u 5 god. ;)

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #501 : 22.01.2012. 19:11:46 »
Ja imam stotinak od novijih. A ove stare, ko će znati. Svake dve nedelje kupim po pet knjiga za otprilike nekih 20 eura ;D
De gustibus non est disputandum.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #502 : 24.01.2012. 21:16:06 »


Bora objašnjava kako su nastale neke od najpoznatijih Čorbinih pesama. Ima tu, naravno, i primesa autobiografije. U svakom slučaju mi se svidela knjiga i nijednog trenutka mi nije bilo dosadno dok sam je čitao. Preporuke. smileyNO1

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #503 : 28.01.2012. 15:45:19 »
nakon dugo vremena, Algoritam je napokon preveo i neki noviji roman Stephena Kinga, naravno, knjiga je odmah naručena iz ZG i u roku od dan-dva pročitana. Od mene preporuka svim ljubiteljima ovog pisca ili onima koji vole "zdrav triler".

Mrkli mrak, bez zvijezda
Stephen King




Zbirka priča koje bi se podjednako lako mogle pričati uz logorsku vatru duboko u šumi ili ispod pokrivača u toplom krevetu. Četirima pričama zajednička je jedna tema: odmazda. I onda kad govore o brakovima poljuljanim težinom tajni crnih kao ugljen, o pohlepi i krivnji koje truju i gnoje sve pred sobom ili pak o tome kako je jedina stvar u koju možemo biti sigurni spoznaja da nam ono najgore tek slijedi.

"Mrkli mrak, bez zvijezda" odmah po izlasku proglašen je najboljom knjigom mjeseca te je ovjenčan uglednom nagradom Bram Stoker, a King se ponovno pokazao u vrlo dobroj formi.


moja ocjena je skoro savršenih 9,5/10.
« Zadnja izmjena: 28.01.2012. 18:25:24 drazen »

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #504 : 29.01.2012. 12:28:30 »


Roman godine po izboru listova: Time, Los Angeles Times, Christian Science Monitor, Denver Post Knjiga godine po izboru Amazon.com Nagrada Book Sense za roman godine Šta se zbiva kada se obični životi rasprsnu usled neobičnih okolnosti? Porodica Lend vodi idiličan život sve dok najstariji sin Dejv ne bude uhapšen zbog dvostrukog ubistva. Ali kada Dejv pobegne iz zatvora izgubivši se u divljini Dakote, njegov otac mora da okupi svoju preostalu decu i da se upusti u poteru za beguncem. Njihovo putešestvije dovešće ih do mesta sa kojeg više neće biti povratka: mesta koje će ih staviti na iskušenje gotovo jače od njihove izdržljivost i napeti niti koje ih vezuju do tačke pucanja…"privuklo me ovo da je knjiga godine u sad-u na kraju knjige sam shvatio i zasto je,topla preporuka  clapp

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #505 : 29.01.2012. 14:36:20 »
nakon dugo vremena, Algoritam je napokon preveo i neki noviji roman Stephena Kinga, naravno, knjiga je odmah naručena iz ZG i u roku od dan-dva pročitana. Od mene preporuka svim ljubiteljima ovog pisca ili onima koji vole "zdrav triler".

Mrkli mrak, bez zvijezda
Stephen King




Zbirka priča koje bi se podjednako lako mogle pričati uz logorsku vatru duboko u šumi ili ispod pokrivača u toplom krevetu. Četirima pričama zajednička je jedna tema: odmazda. I onda kad govore o brakovima poljuljanim težinom tajni crnih kao ugljen, o pohlepi i krivnji koje truju i gnoje sve pred sobom ili pak o tome kako je jedina stvar u koju možemo biti sigurni spoznaja da nam ono najgore tek slijedi.

"Mrkli mrak, bez zvijezda" odmah po izlasku proglašen je najboljom knjigom mjeseca te je ovjenčan uglednom nagradom Bram Stoker, a King se ponovno pokazao u vrlo dobroj formi.


moja ocjena je skoro savršenih 9,5/10.
Odlična horor knjiga. Najbolje su mi 1. i 4. priča. Nakon četiri iza ponoći nije napisao odličnu knjigu sa kratkim novelama.  clapp
« Zadnja izmjena: 29.01.2012. 14:39:14 Mulder »

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #506 : 30.01.2012. 21:06:22 »
Netko je ranije spominjao to ovdje a sada ne moguu pronaci nikako, naime, neka izdavacka kuca je u Srbiji izbacila knjigu Richarda Castla, lika iz serijala Castle koji vec dulje vrijeme prevodim. Na netu sam nasao simpaticne kritike citatelja iz Amerike te ju sada i ja zelim procitati.
 Molim za pomoc, treba mi tocno ime knjige i naziv izdavacke kuce kako bih ju mogao naruciti preko lokalne knjizare. Unaprijed hvala...
 
 

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
De gustibus non est disputandum.

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #508 : 31.01.2012. 09:53:32 »
Hvala na informaciji.......

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #509 : 31.01.2012. 10:21:26 »
Samo malo, sada mi nije ništa jasno... :o knjige koje je kao napisao Richard Castle stvarno postoje :o

Tags: