Autor Tema: Poslednja knjiga koju ste pročitali  (Posjeta: 426483 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #330 : 05.09.2011. 09:14:01 »
Hvala obojici na mišljenjima, naravno ja ću stvoriti svoje, no pomogli ste mi.

Prijedlozi za čitanje su uvaženi.

 smileyNO1


May the Plasma be with you!

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #331 : 07.09.2011. 22:55:49 »



Četiri godine nakon objave i barem dvije kako mi leže na polici konačno pročitah.


Jako dugo sam ovo čekao, najave idu još davno prije objave knjiga kada je lansirana priča kako su pronađeni
zapisi Franka Herberta u nekakvom sefu o kosturu i radnji finalnog dijela njegovog remek djela Dune


Zadnje rečenice zadnjeg tatinog dijela ("Kapitol Dina") završavaju izrazito intrigantno, pravi cliffhanger no onda
je Frank jednostavno umro i ničega ne bijaše više.

No godinama kasnije pojavio se njegov sin Brian u suradnji s još jednim piscem te počeo objavljivati još dvije serije, prethodnice prve knjige uopće (ukupno 2x3 knjige).

Prethodnica je prethodnica no svakog Duneljupca je najviše zanimalo kako priča završava i objava vijesti kako će se
konačno pojaviti finalni, sedmi, dio Dine je silno obradovala svakog pravog fana.

Rezultat je više nego jadan. Apsolutno sam siguran da je cijela priča oko "sefa" notorna laž. Ovo je živi cušpajz svega i svačega gdje su sinek i komšo potopili sve ono što je tata pažljivo razvijao desetljećima.

Uz to su besramno reklamirali svojih 6 ranije objavljenih knjiga.


Ima ovdje zanimljivih dijelova no pročitavši sami kraj u kojem ima jedno 4 deus ex machina nepotrebnih rješenja pravi fan ostane zapanjen veličinom pohlepe sineka.

Dok su još 2x3 knjige prethodnice lijepo funkcionirale ovo je živo blato, mulj u koji smije ući samo zagiženi fan tek toliko da zadovolji znatiželju i brzo se ispere čitanjem stotinjak stranica prve tri knjige.

Samo za okorjele ljubitelje Herberta poput mene, ostali niti ne pomišljajte.

May the Plasma be with you!

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #332 : 08.09.2011. 09:41:34 »
Stephen King:Salemovo (Salem's Lot)






Salemovo je mali grad u Novoj Engleskoj okovan silama mraka, grad koji postoji samo u piščevoj mašti. Kao i u mnogim drugim takvim gradovima - koji imaju svoju mračnu prošlost - i u njemu među mještanima kolaju tajni tračevi, dešavaju se neobične stvari i živi uobičajeni broj pijanica i čudaka, ali i pokoji normalan stanovnik.

Ben Mirs, pisac skromnih uspjeha, vraća se u Salemovo, grad u kojem je kao dječak proveo nekoliko godina, kako bi napisao roman i oslobodio se strahova koji ga progone od djetinjstva. U kući za koju Bena vežu jezive uspomene sada živi novi stanar, čovjek koji izaziva sumnju kada klupko misterioznih događaja počinje da se odmotava: dječak je nestao, pas je brutalno ubijen...

Uskoro će se iznenađenje pretvoriti u zbunjenost, zbunjenost u konfuziju, a naposljetku u užas...

U svijetu kojem ne važe uobičajena pravila i u kojem je sve moguće.


Davno sam ju pročitao na engleskom ali sam naišao na ovu prevednu pa sam ju ponovno kupio i pokajao se
Iako je sama knjiga dobro urađena, kvalitetan papir, tvrde korice, prijevod je odličan ali...ima više tipfelera no moj prijevod neke serije  :dash

Ocjena samog djela od mene je (opet) velikih 9,5/10
ali ovo izdanje jedva 5/10
« Zadnja izmjena: 08.09.2011. 09:43:32 drazen »

Offline Peter_Petrelli

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 246
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #333 : 08.09.2011. 09:56:19 »


Primjerak Biblije koji je pripadao Carlsu Darvinu, zapaljena knjizara u Kopenhagenu, Budisti na Himalajima koji su postali ljudozderi i stvorenje koje se pojavilo u Africi odvest ce pripadnike Sigme u kovitlac naucnih eksperimenata ciji su koreni u nacistickoj Njemackoj…

Uzbudljiva misticna avantura povest ce 'naucnike sa oruzjem' preko samopreispitivanja do samog porijekla zivota i pitanja o buducnosti nase vrste.

'Crnim redom', romanom koji povezuje nacisticku opcinjenost runama i kvantnu fiziku, Dzejms Rolins dokazuje da je jedan od najboljih pisaca naucno-religioznih trilera.

Još jedna fantastična Rolinsova knjiga. 10/10

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #334 : 08.09.2011. 11:02:46 »


Još jedna fantastična Rolinsova knjiga. 10/10

Rollins me super odmara, šteta što su mu samo 4 knjige objavljenje u HR:


Pješčana oluja
Plavi bezdan
Amazona
Podzemlje
May the Plasma be with you!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #335 : 08.09.2011. 11:15:01 »
Stephen King:Salemovo (Salem's Lot)






Salemovo je mali grad u Novoj Engleskoj okovan silama mraka, grad koji postoji samo u piščevoj mašti. Kao i u mnogim drugim takvim gradovima - koji imaju svoju mračnu prošlost - i u njemu među mještanima kolaju tajni tračevi, dešavaju se neobične stvari i živi uobičajeni broj pijanica i čudaka, ali i pokoji normalan stanovnik.

Ben Mirs, pisac skromnih uspjeha, vraća se u Salemovo, grad u kojem je kao dječak proveo nekoliko godina, kako bi napisao roman i oslobodio se strahova koji ga progone od djetinjstva. U kući za koju Bena vežu jezive uspomene sada živi novi stanar, čovjek koji izaziva sumnju kada klupko misterioznih događaja počinje da se odmotava: dječak je nestao, pas je brutalno ubijen...

Uskoro će se iznenađenje pretvoriti u zbunjenost, zbunjenost u konfuziju, a naposljetku u užas...

U svijetu kojem ne važe uobičajena pravila i u kojem je sve moguće.


Davno sam ju pročitao na engleskom ali sam naišao na ovu prevednu pa sam ju ponovno kupio i pokajao se
Iako je sama knjiga dobro urađena, kvalitetan papir, tvrde korice, prijevod je odličan ali...ima više tipfelera no moj prijevod neke serije  :dash

Ocjena samog djela od mene je (opet) velikih 9,5/10
ali ovo izdanje jedva 5/10

 drinks

Kako je ovo genijalna knjiga, uz Stokerovog Draculu, najbolja vampirska knjiga. Pogledaj i TV film, original

Offline Peter_Petrelli

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 246
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #336 : 08.09.2011. 12:06:24 »


Još jedna fantastična Rolinsova knjiga. 10/10

Rollins me super odmara, šteta što su mu samo 4 knjige objavljenje u HR:


Pješčana oluja
Plavi bezdan
Amazona
Podzemlje

Na srpskom su još objavljene Crni red, Mapa kostiju i Judin soj.
Zar ih ne možeš naći u Hrvatskoj u knižari. U BL imaju sve knjige izdavača iz Hrvatske
samo su im cijene paprene.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #337 : 08.09.2011. 22:02:58 »


Još jedna fantastična Rolinsova knjiga. 10/10

Rollins me super odmara, šteta što su mu samo 4 knjige objavljenje u HR:


Pješčana oluja
Plavi bezdan
Amazona
Podzemlje

Na srpskom su još objavljene Crni red, Mapa kostiju i Judin soj.
Zar ih ne možeš naći u Hrvatskoj u knižari. U BL imaju sve knjige izdavača iz Hrvatske
samo su im cijene paprene.

Jel knjige uzimaš u knjižari "Kultura" ?

Offline Peter_Petrelli

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 246
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #338 : 09.09.2011. 09:51:03 »


Još jedna fantastična Rolinsova knjiga. 10/10

Rollins me super odmara, šteta što su mu samo 4 knjige objavljenje u HR:


Pješčana oluja
Plavi bezdan
Amazona
Podzemlje

Na srpskom su još objavljene Crni red, Mapa kostiju i Judin soj.
Zar ih ne možeš naći u Hrvatskoj u knižari. U BL imaju sve knjige izdavača iz Hrvatske
samo su im cijene paprene.

Jel knjige uzimaš u knjižari "Kultura" ?

Uzimam, imaju najveći izbor. Najviše uzimam Alnarijeva izdanja jer su najjeftinija.
Laguna je u zadnje vrijeme nabila samo tako cijene.

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #339 : 09.09.2011. 18:00:07 »
To je istina, Laguna je bas preterala sa cenama.. Ne znam, ja imam par Alnarijevih i sve su to neke limunade, mozes preporuciti koji dobar triler..  ;)

Offline Peter_Petrelli

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 246
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #340 : 09.09.2011. 18:39:15 »
To je istina, Laguna je bas preterala sa cenama.. Ne znam, ja imam par Alnarijevih i sve su to neke limunade, mozes preporuciti koji dobar triler..  ;)

Evo nekih što sam skoro kupio:

Mark Alpert - Konačna teorija   http://www.alnari.rs/6c936557-c87c-4b3b-b8b3-dadf2e4a5551/KONACNA-TEORIJA.aspx

Stiv Beri - Carska potera   http://www.alnari.rs/fd1b3fe0-5bc4-403a-8757-a0188edfd371/CARSKA-POTERA.aspx

Džejms Tvajning - Crno sunce   http://www.alnari.rs/3ef9a8a9-fafe-4384-b59b-92084a0cdefe/CRNO-SUNCE.aspx

Robert Ladlam - Faktor smrti   http://www.alnari.rs/c988419e-c99e-42e1-8ddb-018b4dc73521/FAKTOR-SMRTI.aspx

Tom Harper - Izgubljeni hram   http://www.alnari.rs/56ac2d2a-f53d-4f71-8e0d-a670b9995666/IZGUBLJENI-HRAM.aspx

Stiv Beri - Proročanstvo Romanov   http://www.alnari.rs/9a2ef849-7f5b-4b71-b380-777b2ef9df88/PROROCANSTVO-ROMANOV.aspx

Džejms Tvajning - Dvoglavi orao   http://www.alnari.rs/6c7b2198-7c1c-4fe4-a526-a5dfb62725c6/DVOGLAVI-ORAO.aspx

Stiv Beri - Aleksandrijska veza   http://www.alnari.rs/c3bd3b3b-6f04-495b-9f79-ff7a9486bd4d/ALEKSANDRIJSKA-VEZA.aspx

Mario Eskobar Golderos - Zavjera Mejn   http://www.alnari.rs/4599b6bb-e9ab-4ec7-b4cf-bb283c6ef361/ZAVERA-MEJN.aspx


Mislio sam ići ovih dana uzeti još koju ali čekam sajam koji počinje 13.09 u BL pa  možda
bude kakvih popusta  ;D






Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #341 : 09.09.2011. 22:49:56 »
Ja sam član kluba čitalaca i lepo imam popuste od 25% u Alnari i 30% u Laguni, tako da mi ništa ne izađe previše skupo ;D
De gustibus non est disputandum.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #342 : 09.09.2011. 23:08:06 »
Ja sam srećni vlasnik amazonKindle-a (US verzija), pored toga google is my friend... Tako da me knjige ne koštaju, u glavnom ništa (ako se već hvalimo)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #343 : 09.09.2011. 23:09:57 »
I kakav je taj Kindle. Ja inače volim držat knjigu u rukama, daje mi poseban osjećaj kada čitam no nekad i moram čitat na kompu.  :)

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #344 : 09.09.2011. 23:11:37 »
Takođe, taj osećaj kad držim knjigu, a ovako kad čitam na kompu, nekako mi se ne da. Ko da mi nije dosta što provedem pola dana na kompu nego ću i knjige još da čitam na njemu...
De gustibus non est disputandum.

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #345 : 09.09.2011. 23:14:12 »
Ima svojih prednosti, ali nije to to kao kad listaš knjigu. Ni blizu.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #346 : 09.09.2011. 23:22:58 »
Ovo sam napisao kada sam ga dobio. Da se ne ponavljam.

Reći ću samo ovo. Imam htc HD2 (sa Androidom), netbook, laptop i desktop. Ni na jednom ne mogu čitati knjige (Ne mislim da imam tehničkih problema). Na Kindle sam se toliko lako i brzo navikao (kao neko ko je živeo na 5 spratu u zgradi bez lifta i stalno hvalio kako su stepenice zdrave, a onda se navikao na lift i nikad više nnije išao stepenicama). Sada mi je teško držati knjigu. Kindle razmazi čoveka. I Ninđa romani Dereka Finegana i Rat i Mir Lava Nikolajeviča Tolstoja su iste fizičke zapremine (i na internetu besplatno dostupni). Što se očiju i osećaja tiče, isti je kao kad čitam (lični utisak, da se ogradim) papirnu knjigu, samo nema nerviranja oko obeležavanja stranica savijanja u ruci dok ležim, fizičkog zamora usled držanja teškog predmeta)

Pošto ovde nije ni vreme ni mesto za ovakav tekst, više informacija na PM

PS: (a ujedno i EDIT:) U glavnom prednosti knjige ističu oni koji nisu imali Kindle
« Zadnja izmjena: 09.09.2011. 23:46:38 Vladimir Marković Covenant »
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #347 : 09.09.2011. 23:32:23 »

Dok ne vidite tesko je zamisliti (i ja sam bio skeptican). Al' mnogo vise lici na papir nego na ekran, tacnije izgleda isto kao papir  ;) Jedina razlika je na dodir  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #348 : 10.09.2011. 01:40:12 »
Ok, moram priznati da ovo stvarno izgleda zanimljivo. Baš ću pitat frenda da mi posudi pa procjenim. Hvala na opširnom odgovoru  smileyNO1

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #349 : 10.09.2011. 12:52:33 »

Najtoplije preporučujem Kindle 3 s "Pearl" e-ink ekranom, nešto najbolje u tom svijetu.
Ostanete "paf" kada vidite kvalitetu prikaza teksta, nema refresha, nema svjetla, nema zamora, nema borbe
sa knjigom koja se stalno zatvara, nema kilograma papira...

Jedino bih volio malkice veći ekran (barem inč, ja sam ipak pet banki  ;D ) i touch screen (za web browsing i lakšu uporabu rječnika)


May the Plasma be with you!

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #350 : 13.09.2011. 14:15:34 »
Dan Wells

Ja nisam serijski ubojica





...kad me vidite već je prekasno...
John je usamljeni tinejdžer koji radi u obiteljskoj mrtvačnici i opsjednut je serijskim ubojicama. Naizgled dobar dečko iz susjedstva, John je zapravo psihopat opasan za okolinu. Svoju mračnu stranu obuzdava pomoću strogih pravila za imitaciju „normalnog“ ponašanja.U njegovu malom gradiću zaredaju se jeziva ubojstva zbog čega je istodobno zgrožen i opčinjen zlodjelima, . Hoće li uspjeti pobijediti moćnog protivnika i svladati čudovište u sebi, neizvjesno je do samoga kraja.


Od mene čista 10/10, u malo više od 200 stranica napisati ovako sjajan roman, skoro ravan Stephenu Kingu, nije svakodnevno.
Preporuka svakom ljubitelju "tamnijih" priča....


« Zadnja izmjena: 13.09.2011. 15:21:44 drazen »

Offline BlackMaja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 432
  • Spol: Ženski
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #351 : 13.09.2011. 15:06:20 »
svidja mi se ova knjizica.. bas cu videti da je pronadjem...  smileyNO1

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #352 : 14.09.2011. 00:03:17 »
Vuče na Dextera, moglo bi se ako ga dobri ljudi pretvore u "e" oblik

posebno cijenim konciznost - 200 stranica, rijetkost danas
May the Plasma be with you!

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #353 : 14.09.2011. 00:06:21 »
Da, sve knjige, bar koje ja čitam, imaju po 400+ stranica, i to je pomalo zamorno i sve mi je teže da nateram sebe da krenem s čitanjem pošto znam da nemam vremena baš da čitam sad 500 stranica, a knjigu od 200 str. lepo pročitam za dva dana ;D
De gustibus non est disputandum.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #354 : 14.09.2011. 10:08:20 »
Ja sam naručio Kindle sa Amazona prije 20-ak dana, došao mi je prije nekih 5 dana, već sam počeo ponešto da čitam, inače prava stvar za nas koji čitamo više različitih knjiga, magazina, stripova pa ne moramo nositi sve, ovako je mnogo praktičnije. Ekran je odličan, dobra investicija u svakom slučaju. :)

Offline Peter_Petrelli

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 246
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #355 : 14.09.2011. 13:24:20 »
Ja sam naručio Kindle sa Amazona prije 20-ak dana, došao mi je prije nekih 5 dana, već sam počeo ponešto da čitam, inače prava stvar za nas koji čitamo više različitih knjiga, magazina, stripova pa ne moramo nositi sve, ovako je mnogo praktičnije. Ekran je odličan, dobra investicija u svakom slučaju. :)

Aj ti sad fino objasni koji si model uzeo i koliko te to para izašlo, pošto i ja planiram kupiti.
Ne mogu više čitati na Iphone-u, zaboli me palac listajući svaki čas.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #356 : 14.09.2011. 20:41:33 »
Ja sam naručio Kindle sa Amazona prije 20-ak dana, došao mi je prije nekih 5 dana, već sam počeo ponešto da čitam, inače prava stvar za nas koji čitamo više različitih knjiga, magazina, stripova pa ne moramo nositi sve, ovako je mnogo praktičnije. Ekran je odličan, dobra investicija u svakom slučaju. :)

Aj ti sad fino objasni koji si model uzeo i koliko te to para izašlo, pošto i ja planiram kupiti.
Ne mogu više čitati na Iphone-u, zaboli me palac listajući svaki čas.

Pitaj šta te zanima, Kindle 2 (+WiFi) sam platio 139 dolara, ukupno sa svim dadžbinama to bi bilo 150 dolara. Ekran odličan, baterija još bolja, čitao sam na suncu i slika je opet bila odlična, kao da čitaš novine.

Mogu ti dati sajt gdje da nabavljaš naše, ali i strane ebook knjige, besplatno, of kors. :) Nego jesi bio na sajmu knjige?

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #357 : 14.09.2011. 20:48:01 »

Pitaj šta te zanima, Kindle 2 (+WiFi) sam platio 139 dolara,

ma 3, Kupio si Kindle 3, ne 2
May the Plasma be with you!

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #358 : 14.09.2011. 21:22:55 »

Pitaj šta te zanima, Kindle 2 (+WiFi) sam platio 139 dolara,

ma 3, Kupio si Kindle 3, ne 2

Jeste jeste, moja greška, dvica više nije u ponudi, iskren da ti budem, papire koje sam dobio uz njega uopšte nisam čitao. To je ona verzija iz avgusta 2010. :)

Offline Peter_Petrelli

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 246
  • Spol: Muški
Odg: Poslednja knjiga koju ste pročitali
« Odgovor #359 : 15.09.2011. 09:04:19 »
Ja sam naručio Kindle sa Amazona prije 20-ak dana, došao mi je prije nekih 5 dana, već sam počeo ponešto da čitam, inače prava stvar za nas koji čitamo više različitih knjiga, magazina, stripova pa ne moramo nositi sve, ovako je mnogo praktičnije. Ekran je odličan, dobra investicija u svakom slučaju. :)

Aj ti sad fino objasni koji si model uzeo i koliko te to para izašlo, pošto i ja planiram kupiti.
Ne mogu više čitati na Iphone-u, zaboli me palac listajući svaki čas.

Pitaj šta te zanima, Kindle 2 (+WiFi) sam platio 139 dolara, ukupno sa svim dadžbinama to bi bilo 150 dolara. Ekran odličan, baterija još bolja, čitao sam na suncu i slika je opet bila odlična, kao da čitaš novine.

Mogu ti dati sajt gdje da nabavljaš naše, ali i strane ebook knjige, besplatno, of kors. :) Nego jesi bio na sajmu knjige?

Hvala na informacijama. Na sajam odoh danas  da vidim šta ima jeftino  ;D
Dosta ti knjiga što ti skidaš (na našem jeziku) sam ja pustio u promet  :mjuza
Samo pod drugim nickom. Ako ti treba koja knjiga u PDF obliku samo javi.

Tags: