Autor Tema: Revenge  (Posjeta: 199979 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #1020 : 21.04.2015. 12:13:53 »
A i gdje ići poslije ovoga. Odmakli su se od onoga što serija jest. Bezveze odugovlače.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #1021 : 23.04.2015. 12:41:15 »
Pogledana 20.  :)

Spoiler for Hiden:
Gotovo je!!! Sve je osmislila i sad ćemo vidjeti hoće li kao mrtva i pobijediti.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #1022 : 23.04.2015. 21:36:37 »
A šta misliš hoće li?  ;D

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #1023 : 25.04.2015. 16:42:42 »
Prevedeni promo za 4x21 " Aftermath " : https://www.youtube.com/watch?v=uYucNwLsBe0

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #1024 : 25.04.2015. 20:53:50 »
A šta misliš hoće li?  ;D
Ma naravno da neće  ;D to tako mora biti.
Spoiler for Hiden:
Njezina smrt na kraju za ništa. Ipak je predodređeno da Ems pobijedi. Jedino ako nas ne šokiraju i serija završi tako da Ems bude u ludnici do kraja života.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #1025 : 26.04.2015. 01:38:35 »
Ja bih baš volela da kraj ne bude očekivan, bolje da se zabezeknemo nego da bude ono što svi očekujemo, mada je to malo verovatno  rofl

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #1026 : 28.04.2015. 02:38:15 »
Evo prevoda za 4x21.  drinks drinks

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #1027 : 28.04.2015. 14:12:50 »
Meni su 2-3 epizode pre 20. bile super. Ova poslednja, 21, je užasno dosadna, sad samo razvlače još više.
Spoiler for Hiden:
Viktorijina smrt je odlično odrađena, meni baš žao. Ona mi je bila kraljica u seriji, ali nema šanse da na kraju Emili izgubi, očekujem srećan kraj sa Džekom, tipično.

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Odg: Revenge
« Odgovor #1028 : 29.04.2015. 21:56:59 »
Serija je otkazana.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #1029 : 29.04.2015. 22:04:48 »
Očekivano.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Revenge
« Odgovor #1030 : 29.04.2015. 22:11:45 »
 :majstore

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #1031 : 29.04.2015. 22:33:15 »
Ajd valjda će u ove dve epizode nekako zbrzati bar nekakav kraj  :dash

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #1032 : 29.04.2015. 23:53:22 »
Prevedeni promo za 4x22 "Plea": https://www.youtube.com/watch?v=YqRtM1Btwwg  drinks

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #1033 : 30.04.2015. 00:37:12 »
Pa izgleda da ćemo dobiti kraj, sa maleckim cliffhangerom  ;D

The show will end its run next month, ABC confirmed to Access Hollywood on Wednesday.

"We can officially tell our fans that this will be the end of the story," Sunil Nayar," the show's executive producer, told EW. "We’ve been talking to the network and we all just wanted to make sure that we felt very confident. Now that everybody has seen the finale—which is fabulous—everybody understands that as much as we all adore the show, it has hit exactly the mark it needed to to end. This is the series finale of 'Revenge' that will be airing in a couple weeks."

Emily/Amanda Clarke's (Emily VanCamp) archenemy, Victoria Grayson (Madeleine Stowe), recently killed herself, on the drama – but not before framing Emily for her death.

Sunil said fans will get closure in upcoming finale, but promised a "tiny little cliffhanger."

"We don’t want people to get weary of the stories we’re telling, so we felt like they deserve an ending to this novel that Mike Kelley started four years ago," he told the site. "I really feel like the last couple chapters are worthy of the first many."

As for whether Emily will be alive once the credits have rolled on the final episode, the title, "Two Graves," seems to hint it may be curtains for our favorite protagonist.

"There are epic emotional moments in the finale," said Sunil. "There are really shocking things that happen in the finale. It’s a tricky thing because the fans are such passionate lovers of the show and we really want to give them what they want, but the hard part about a finale in a show like this is you want to give them some of what they want, some of what they don’t know they want yet and some of what they never expected, and it needs to be a perfect mix of all those things."

Adding, "I truly believe our finale is the perfect mix of all those three things. I think they’re going to be extremely satisfied."

The final episode of "Revenge" will air on May 10 at 10 PM on ABC.

-- Erin O'Sullivan

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #1034 : 30.04.2015. 16:03:32 »
Šta reći, nego očekivano.


Možda će sad rejtinzi za mrvu biti viši.  :)

Offline Anyta Ko

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 54
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #1035 : 30.04.2015. 19:40:16 »
prva sezona je bila zaaaakon, dok mi je treća najdosadnija.

hvala, tko god prevodi, na brzo postavljenim prevodima  smileyNO1
I may disagree with what you have to say, but I shall defend, to the death, your  right to say it. - Voltaire

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #1036 : 01.05.2015. 16:21:30 »
Pogledana 21.  :)

Spoiler for Hiden:
Ode nam Emms u zatvor. Sad očekujem za finale da naprave kao nekakva sjećanja iz njezine perspektive. Od prve do ove sezone. Ne vidim drugačiji završetak. I naravno, na kraju bude oslobođena.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #1037 : 02.05.2015. 00:00:30 »
Ova sezona ima 23 epizode, znači još su nam dvije ostale.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Revenge
« Odgovor #1038 : 04.05.2015. 10:57:18 »
Jos to finale i cao.

Louise Ellis.  rofl Ovo ne moze, najgluplji lik u istoriji televizije.  rofl

Offline jovanmilic97

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
Odg: Revenge
« Odgovor #1039 : 04.05.2015. 15:11:45 »
Pogledana pretposlednja epizoda serije.
Spoiler for Hiden:
Viktorija je ziva! Znao sam,a i Ben je konacno mrtav,jedan od gorih likova u seriji! Bice zanimljivo da se vidi finale.Margo me nervira sve vise,nadam se da ce umreti u finalu, izgledada ce Dejvid umreti od raka.

Emili krvari na kraju promoa, steta sto ce serija ici predvidljivim putem.
Dzek je u bolnici pitam se ko ga je upucao.
Sta je ovo sa Nolanom? Kako su krenuli imaju da ubiju svakog.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Revenge
« Odgovor #1040 : 05.05.2015. 22:15:47 »
Ovako, da objavim ovde, pošto ima nestrpljivih članova koji iščekuju prevod. Prevod će biti sutra, a ukoliko im to ne odgovara, neka slobodno uzmu sami da prevode, jer kad već mogu prevesti trejler, mogu i epizodu. Hvala na pažnji i doviđenja.  drinks

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #1041 : 05.05.2015. 23:34:51 »
Louise Ellis.  rofl Ovo ne moze, najgluplji lik u istoriji televizije.  rofl
Slažem se. Neviđeno glup i besmislen lik. Mada mogu nabrojati i gore od nje.

prva sezona je bila zaaaakon, dok mi je treća najdosadnija.
Neeee, treća nikako (meni) nije bila najdosadnija. Meni je definitivno ova najgora dosad jer je razvučena i tako deja vu da je to strašno, trebalo je okončati seriju nakon treće sezone, taman bi super bio kraj tako bez
Spoiler for Hiden:
Dejvidovog vaskrsenja.
Meni je prva najbolja, ali pored ove mi je i druga bila mnogo dosadna jer je skroz skrenula sa puta i uopšte se u njoj nisu bavili Emiliom osvetom nego političkim konspiracijama koje su bile predosadne. Treća mi je bila odlična do venčanja, nakon toga je bila dosadna, pa je opet bila super u poslednje 3-4 epizode.

I ja sam odgledao pretoslednju epizodu danas u toku dana. Šta da kažem, od ove serije svašta mogu da očekujem. Ravnodušan sam ovim neverovatnim otkrićem na kraju epizode. Nisam očekivao, ali nije me šokirao.
Spoiler for Hiden:
Isto su tako kao navodno ubili Viktoriju na kraju prve sezone i čini mi se još nekoliko puta u seriji, šta fali da je još jednom vaskrsnu.

Od finala očekujem da umru i Emili, i Viktorija, taj kraj bi mi bio savršen. Nadam se da neće biti neki veliki cliffhanger i da će dobro zaključiti priču. Najviše se nadam da nam neće dati happily ever after kraj Emili i Džek jer su mi njih dvoje nikakav par, ali nikakav.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #1042 : 06.05.2015. 15:51:51 »
Stoto vaskrsavanje Viktorije me je iznenadilo  :o :o


Baš sam posle one epizode čitao intervju gde kaže da je stvarno otišla.   :andjelak :andjelak :andjelak


Čekamo sad finalnu epizodu  :)



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #1043 : 06.05.2015. 17:01:55 »
Pogledana 22.  :)

Ovo je primjer prave istinske sapunice
Spoiler for Hiden:
živa je. Naravno da je živa  :facepalm najiritantniji lik u cijeloj seriji. Kad sam se baš ponadao.

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Revenge
« Odgovor #1044 : 07.05.2015. 02:21:31 »
Spoiler for Hiden:
Courtney Love  ;D

jos jedna epizoda i da zavrsimo sa ovim cudom

hvala za prevode  clapp

Offline katarina.petrovic 14019

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #1045 : 07.05.2015. 15:57:13 »
Hvala na prevodima!  :) Po meni serija je odavno izgubila smisao ali ipak gledamo je do kraja.

Offline ib94

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #1046 : 08.05.2015. 11:16:02 »
''When everything you love has been stolen from you, someone has to pay.''  srcesmajli
https://www.youtube.com/watch?v=KM0cCbds1k4

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Revenge
« Odgovor #1047 : 11.05.2015. 15:26:15 »
Odgledano finale. Generalno, bilo je solidno, ali moglo je biti mnogo bolje.  :)

Spoiler for Hiden:
Margo i Luiza su mi ubedljivo najdebilniji likovi, a to su dokazale u ovoj poslednjoj epizodi. Ona Luiza na Viktorijinoj sahrani priča kako je ona divna, a pritom je pre toga pronašla onu jaknu i skontala da ju je lagala, a onda kad se sretne sa njom, opet je sve ful da bi posle iz čista mira otišla kod Emili i Nolana jer je jelte ponovo shvatila da ju je lagala.  :facepalm :dash Katastrofa. Margo isto tako, očekivao sam neki confrontation između Nolana i Margo i da će ovaj da je sroza i da će i ona da plati za sve, a ona na kraju izvisi i kao ode u zatvor.  :dash To mi se nije svidelo. Isto preglupa scena na Viktorijinom bdenju. Oni svi žale i Luiza drži govor pred njima, a Viktorija sedi u poslednjoj klupi sa maramom na glavi bez naočara i ičega, a niko je ne vidi.  :dash Yeah, right.  rofl

Poslednji obračun Emili i Viktorije je traljavo odrađen. Scenaristi su mogli da se potrude i napišu neki bolji scenario i da rečenice koje govore jedna drugoj zvuče moćnije i ostave jači utisak. Ovako, nisu rekle ništa posebno jedna drugoj. Dobro su napravili ovo da je Dejvid uskočio, ali meni bi bilo mnogo draže da su obe na kraju umrle, baš bi bio moćan kraj. Ipak, sviđa mi se što su napravili ono sa presađivanjem srca i što Emili u stvari sada ima Viktorijino srce. Svidela mi se scena na groblju i Emiline reči na kraju.

Više bih voleo da su nam dali neki neobičan kraj, a ne ovaj kliše sa venčanjem Emili i Džeka, ali očekivao sam da će tako biti.

Sve u svemu, solidno su završili. Iako mi je ova 4. sezona bila mučna za gledanje, nedostajaće mi nekako ova serija, kao i svaka koju gledam duže vreme iako mi se ne sviđa preterano. Nekako mi je bila super za opuštanje, imala je tu neku čar i ta sofisticiranost likova i svega u njoj je baš delovala sjajno na malim ekranima i prijalo je za gledanje. Definitivno izdvajam prvu i treću (sem onih epizoda na sredini) kao najbolje sezone. Četvrta ubedljivo najgora i skroz suvišna.

Cliffhanger na kraju navodno je za novu spin-off seriju "The Kingmakers". Iskreno se nadam da neće biti nikakvog spin-off-a,
Spoiler for Hiden:
mada sa ovakvim krajem je veoma moguće. Jeste to cliffhanger, ali je nevezan za Emili, više je za Nolana, tako da će taj spin-off biti isto "Revenge", samo što će Nolan voditi glavnu reč. Deluje i zvuči bez veze, nadam se da ga zaista neće biti.

Offline katarina.petrovic 14019

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Ženski
Odg: Revenge
« Odgovor #1048 : 11.05.2015. 15:49:39 »
Odgledano finale. Očekivan kraj, mada mogli su malo bolje da odrade to.
Svakako ova epizoda je bolja od većine iz četvrte sezone.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Revenge
« Odgovor #1049 : 11.05.2015. 19:03:20 »
Savršeno finale grozne sezone. Zna se dogoditi da odlične serije završe grozno, očekivao sam da će i ovo finale biti isprazno, izlizano, sporo... Ali upravo je suprotno. Po meni je jedino ovako trebalo završiti. Jaaako mali cliffhanger za kraj, nebitan za cijelu seriju. Čak to ni ne bih nazvao cliffom, vjerojatno bi se 5. sezona vrtjela oko toga. Priča je svakako zaokružena i zaista nema potrebe za obnavljanjem serije.

Znači, dva groba su za
Spoiler for Hiden:
Victoriju i Davida. Dobro je to ispalo...
Bilo je nekih glupih scena, ali to smo naviknuli od ove serije (kad se samo sjetim Vikinog pobjedonosnog izlaska iz ludnice), tak da je ovo iz finala mila majka.
Koliko sam skužio ono je bio Amandin san, kao da su joj morali transplatirati Victorijino srce nakon onog pucnja. I onda se probudila iz noćne more s Jackom na jahti. Ali bilo bi predobro da je stvarnost. ;D
Znam da #Jamanda nema puno fanova, ali ja sam htio da oni završe zajedno. Stvarno su to zaslužili nakon silnih nedaća.

Eto, valjda nisam još nešto važno zaboravio reći. Preporuka svima koji su nekad odustali od serije da pogledaju ovo finale.