Autor Tema: The Prisoner (2009)  (Posjeta: 36126 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Re: The Prisoner
« Odgovor #120 : 14.12.2009. 11:21:53 »
E, pa, samo da obavestim da sam sredio engleski titl, spojio redove i da sam vec krenuo sa prevodjenjem poslednje 6-e epizode...

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Re: The Prisoner
« Odgovor #121 : 15.12.2009. 00:19:32 »
01x06 - Checkmate preveden i postavljen! Ako se ne varam, serija je kompletirana... Pozdrav svima!

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: The Prisoner
« Odgovor #122 : 15.12.2009. 00:28:36 »
Hvala puno... smileyNO1
Ostalo mi da pogledam još 5 i 6

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Re: The Prisoner
« Odgovor #123 : 15.12.2009. 01:22:07 »
Blago tebi... ja jos nijednu ne odgledah...  :( Ne racunajuci ovu poslednju koju sam prevodio...  :P

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: The Prisoner
« Odgovor #124 : 15.12.2009. 01:32:21 »
E jbg, gledaš od kraja, zainteresuje te serija, i posle se pitaš kako li će da počne... ;D

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Re: The Prisoner
« Odgovor #125 : 15.12.2009. 01:37:04 »
Podseca me malo na Star Wars sagu...  ;D samo sto su oni tako snimali... prvo IV, V i VI... pa posle I, II i III  ;D

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: The Prisoner
« Odgovor #126 : 15.12.2009. 01:48:00 »
Hvala ti na prevodu i to puno,,ja odavno pregledo ovih 5 pa sad malo ko i zaboravio :P :P

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: The Prisoner
« Odgovor #127 : 15.12.2009. 09:54:07 »
Hvala, Vojo. clapp clapp Sad me čeka maraton  ;D

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Re: The Prisoner
« Odgovor #128 : 15.12.2009. 10:05:54 »
Hvala Vojo. Nagledao sam se tvojih prevoda, al te jos nisam cuo kako sviras. Cim dodjem u tazbinu, dolazim na svirku Energetskog kruga.

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Re: The Prisoner
« Odgovor #129 : 15.12.2009. 10:55:36 »
Hvala na prijevodu  Smajlicvece

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Re: The Prisoner
« Odgovor #130 : 15.12.2009. 13:29:09 »
You're all willkomen!   smileyNO1

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: The Prisoner
« Odgovor #131 : 15.12.2009. 23:20:46 »
Hvala na prijevodu i eto upravo sam pogledao ovu mini-seriju do kraja. Definitivno jedna od boljih serija, samo sto cete se vjerojatno izgubiti u radnji, i evo nakon pogledanih 6 epizoda ja i dalje ne shvacam bas totalno jasno stvari. Netko je napisao da se sve fino otkrije, ja bas ne bih tako rekao. Meni je i dalje skoro sve ostalo nejasno i nedoreceno. A vise epizoda nema... Pa sad, da me netko prosvijetli...  ;D Ili ne znam, mozda treba par dana predaha pa da povezem i shvatim stvara mada sumnjam.

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: The Prisoner
« Odgovor #132 : 15.12.2009. 23:25:21 »
sta nije jasno??
jest malo zapetljano,ali ova zadnja sve odrijesi

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: The Prisoner
« Odgovor #133 : 15.12.2009. 23:29:03 »
Evo stavljat cu u spoiler za svaki slucaj:
Spoiler for Hiden:
Ovo selo u kojem su bili cijelo vrijeme, kako je ono nastalo, tko ga je napravio? Kako je 6 bio i u selu i u stvarnom zivotu, tj. kako su oni svi dosli u selo, kako je on dosao? Dosta mi je toga nejasno.

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: The Prisoner
« Odgovor #134 : 16.12.2009. 00:42:48 »
hah pa ovako kako ti napisa zbuni i mene :)
Spoiler for Hiden:
po mom misljenu ono sve je bio san one zene od gsp 2 i sve sto se desavalo ustvari to je ona sanjala i vidio si da nije bila zdrava u normali,e sad  onaj cica 2 je to sve skonto da bi mu zena dosla sebi,u ovoj sestoj govori kako postoje neke podsvjesti,e sad kazem najvjerovatnije da su to oni sve sanjali,(mada nigdje nije prikazano sto su bas to sanjali)
to je ono sto ja skonta,pa ko mu ga zna
« Zadnja izmjena: 16.12.2009. 18:04:00 Ziledin »

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: The Prisoner
« Odgovor #135 : 16.12.2009. 13:07:00 »
hah pa ovako kako ti napisa zbuni i mene :)
Spoiler for Hiden:
po mom misljenu ono sve je bio san one zene od gsp 2 i sve sto se desavalo ustvari to je ona sanjala i vidio si da nije bila zdrava u normali,e sad  onaj cica 2 je to sve skonto da bi mu zena dosla sebi,u ovoj sestoj govori kako postoje neke podsvjesti,e sad kazem najvjerovatnije da su to oni sve sanjali,(mada nigdje nije prikazano sto su bas to sanjali)
to je ono sto ja skonta,pa ko mu ga zna
spoiler care, spoiler
« Zadnja izmjena: 16.12.2009. 18:03:24 Ziledin »

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: The Prisoner
« Odgovor #136 : 16.12.2009. 17:41:23 »
care,trebo ga jesam stavit,ali mi je taj spoiler glupava stvar,,ja ne znam sto ljudi dolaze ovdje ako nisu odgledali seriju??odgledas dodjes procitas par stranica koje su napisli oni koji su odgledali das svoj utisak i komentar i zbogom!!

Offline andy7777

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 83
Re: The Prisoner
« Odgovor #137 : 16.12.2009. 18:02:19 »
care,trebo ga jesam stavit,ali mi je taj spoiler glupava stvar,,ja ne znam sto ljudi dolaze ovdje ako nisu odgledali seriju??odgledas dodjes procitas par stranica koje su napisli oni koji su odgledali das svoj utisak i komentar i zbogom!!

Da, i ako slucajno nisam pogledao epizodu bas kad je izasla, nego 2 tjedna kasnije ja u meduvremenu nesmijem dolaziti na forum..
Dobra ti ta ideja..
Lowenbrau make girls really really beautiful...

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Re: The Prisoner
« Odgovor #138 : 16.12.2009. 18:08:50 »
care,trebo ga jesam stavit,ali mi je taj spoiler glupava stvar,,ja ne znam sto ljudi dolaze ovdje ako nisu odgledali seriju??odgledas dodjes procitas par stranica koje su napisli oni koji su odgledali das svoj utisak i komentar i zbogom!!
da li je glupava stvar ili ne je tvoje mišljenje, ali ako si ovde, onda trebaš poštovati pravila. Ako ne, onda popiješ ban, utisak i komentar ostaju za tebe i zbogom!!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: The Prisoner
« Odgovor #139 : 16.12.2009. 18:15:30 »
Aj ne zajebavajte, čovek nije prekršio nikakvo pravilo.
Serija je emitovana pre nekoliko nedelja, a pravilo je (ako se dobro sećam) da se rasprave o epizodi stavljaju u spoiler tagove samo naredna 3 dana od datuma emitovanja,

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: The Prisoner
« Odgovor #140 : 16.12.2009. 18:32:21 »
Mali off-topic:
Spoiler govori o tome što će se događati u nekom filmu/seriji koja još nigdje nije prikazana. Ako je film ili serija prikazana onda to više nije spoiler. S obzorim da se nikad ne zna tko je šta gledao, ovo "pravilo od 3 dana" dobro dođe jer ipak netko je možda malo prije pogledao neku epizodu, pa da ne upraopasti drugome.
Ali opet, zar se za svašta što govori o radnji serije treba staviti spoiler? Recimo, "Nikita" je već puno puta bila kod nas na HRT-u, zatim na NovojTV; pa mi je malo čudno pisati tamo spoiler...
Sry, za off, javljam se iz ovog razloga:
Počinjem sa gledanjem ove serije. Htio sam počet sa FRINGE-om, al nije nešto; pa se selim na ovo... nadam se da je dobra (i napeta!).

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: The Prisoner
« Odgovor #141 : 16.12.2009. 18:50:41 »
care,trebo ga jesam stavit,ali mi je taj spoiler glupava stvar,,ja ne znam sto ljudi dolaze ovdje ako nisu odgledali seriju??odgledas dodjes procitas par stranica koje su napisli oni koji su odgledali das svoj utisak i komentar i zbogom!!
da li je glupava stvar ili ne je tvoje mišljenje, ali ako si ovde, onda trebaš poštovati pravila. Ako ne, onda popiješ ban, utisak i komentar ostaju za tebe i zbogom!!
eto ljudi su ti vec odgovorili da se ne ponavljam..a ovdje ima i vise od 3 dana tako da se ocigledno ne razumijes u pravila i ZBOGOM!

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: The Prisoner
« Odgovor #142 : 16.12.2009. 21:37:32 »
care,trebo ga jesam stavit,ali mi je taj spoiler glupava stvar,,ja ne znam sto ljudi dolaze ovdje ako nisu odgledali seriju??odgledas dodjes procitas par stranica koje su napisli oni koji su odgledali das svoj utisak i komentar i zbogom!!
da li je glupava stvar ili ne je tvoje mišljenje, ali ako si ovde, onda trebaš poštovati pravila. Ako ne, onda popiješ ban, utisak i komentar ostaju za tebe i zbogom!!
eto ljudi su ti vec odgovorili da se ne ponavljam..a ovdje ima i vise od 3 dana tako da se ocigledno ne razumijes u pravila i ZBOGOM!

Nisi u pravu, jer ne trčimo svi da odmah gledamo sve nove epizode svih serija, a mi koji nismo gledali dolazimo na temu da vidimo utiske, a ne spoilere. I kad na nekoj temi pišem o seriji bitne stvari stavim u spoiler iako je neka serija završila pre nekoliko godina jer uvek postoji neko ko nije gledao. Ako ti je teško da staviš spoiler, budi malo lenji i nemoj ništa pisati.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: The Prisoner
« Odgovor #143 : 16.12.2009. 21:52:12 »
care,trebo ga jesam stavit,ali mi je taj spoiler glupava stvar,,ja ne znam sto ljudi dolaze ovdje ako nisu odgledali seriju??odgledas dodjes procitas par stranica koje su napisli oni koji su odgledali das svoj utisak i komentar i zbogom!!
da li je glupava stvar ili ne je tvoje mišljenje, ali ako si ovde, onda trebaš poštovati pravila. Ako ne, onda popiješ ban, utisak i komentar ostaju za tebe i zbogom!!
eto ljudi su ti vec odgovorili da se ne ponavljam..a ovdje ima i vise od 3 dana tako da se ocigledno ne razumijes u pravila i ZBOGOM!

Nisi u pravu, jer ne trčimo svi da odmah gledamo sve nove epizode svih serija, a mi koji nismo gledali dolazimo na temu da vidimo utiske, a ne spoilere. I kad na nekoj temi pišem o seriji bitne stvari stavim u spoiler iako je neka serija završila pre nekoliko godina jer uvek postoji neko ko nije gledao. Ako ti je teško da staviš spoiler, budi malo lenji i nemoj ništa pisati.
clapp

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Re: The Prisoner
« Odgovor #144 : 17.12.2009. 21:37:07 »
Jedna kratka obavijest. Kolega Dreambett je preveo i uploadao preostale 3 epizode, sad možete uživati u njegovim prijevodima.

EDIT: I još da dodam da su ispravljene neke greškice u prve 3 epizode, pa ako seriju spremate u kolekciju, skinite opet te epizode.
« Zadnja izmjena: 17.12.2009. 21:46:39 Diesel986 »
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline slaven7

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 279
  • Spol: Muški
Re: The Prisoner
« Odgovor #145 : 17.12.2009. 21:41:57 »
veliko hvala dreambettu, svaka čast, smileyNO1 clapp... ovaj vikend gledam sve u komadu, napokon :)

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Re: The Prisoner
« Odgovor #146 : 17.12.2009. 22:14:00 »
Dreambett - Last Active: 29.11.2009. - možda ima problem sa kompom, netom....

Pa zar moram bit na forumu da bih prevodio?  ;D

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: The Prisoner
« Odgovor #147 : 17.12.2009. 23:26:31 »
Evo odgledao i ja. Najprije, hvala za titlove. ;)
Spoiler for Hiden:
A sad... nisam uoće očekivao ovakav nekakav kraj. Mislio sam da će Šest pobjeći sa nekim jebenim planom u maniri Michaela Scofielda, al ono nekakav čudan kraj. Ni meni baš nije jasno što je to zapravo selo? Zašto je onda žena od Br. 2 ozdravila? Zašto će Šest ostati i izgradidi, kako on sam kaže, još bolje selo? Fkt, baš mi neke stvari nisu sjele...

Sve u svemu, ok početak, ali kraj mi je bezveze malo zbog gore napisanih razloga. 6/10.

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Re: The Prisoner
« Odgovor #148 : 17.12.2009. 23:36:05 »
Spoiler for Hiden:
Ona nije ozdravila jer nije ni bila bolesna, koliko znam. Nego je bila u nekom, nama nepoznatom, stanju svijesti. (svijesno, nesvjesno...) Slično ko s brojem dimenzija. Mislimo da ima 3 prostorne i 1 vremenska, al teorija govori da ima 9 prostornih, samo ih nismo svjesni... Uglavnom, smisao ove serije je izazvati zbunjenost... Da te poslje muče takva pitanja. Takav je bio i original, samo je original po mnogima puno bolji.
« Zadnja izmjena: 17.12.2009. 23:41:45 dreambett »

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: The Prisoner
« Odgovor #149 : 17.12.2009. 23:45:03 »
Uglavnom, smisao ove serije je izazvati zbunjenost...
Pa, kod mene su uspjeli, jer mi baš i nije sve jasno...

Sad sam baš napisao Ivici da će prije Dinamo doživjet Europsko proljeće nego kaj ću ja shvatit ovo.

Tags: