Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 227475 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #600 : 28.03.2013. 22:38:05 »
Spoiler for Hiden:
u sledecoj epizodi food eating challenge  navijacica
to prizeljkujem svake sezone, drago mi je sto su vratili  ;D
+1  navijacica navijacica

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #601 : 28.03.2013. 22:47:24 »
Spoiler for Hiden:
Prerano ujedinjenje , zasto ne bude lepo kad ih 9,10 ostane , meni licno glupo ovako a ovako je vec zadnjih 10-ak sezona. Inace da su igrali jos , ljubicastih uskoro ne bi bilo :D Ukleta ljubicasta boja u zadnje vreme :D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #602 : 28.03.2013. 23:22:13 »
Ocekivala sam vise od ove sezone ali za sada nisam nesto odusevljena. Ali dobro ima vremena da se poprave. 
Spoiler for Hiden:
Meni je drago sto se spajaju jer ce  i oni koji su se primirili morati da krenu sa nekim strategijama. A sto se tice sledece epizode i klope...eeee to se ceka :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #603 : 29.03.2013. 02:59:08 »
Ahahahaha, ovaj Philip nije normalan. Uživam gledati njegove lude poteze.
Spoiler for Hiden:
Najjače kad je Cohranu rekao da je namjerno odbacio izazov  rofl rofl i onda Cohranovi komentari.

Malcolm je napokon počeo igrati kako je igrao u prošloj sezoni
Spoiler for Hiden:
on je sad u najboljoj poziciji. Jedini problem vidim u Corinne jer ju rijetko ko voli, a ona i on imaju zajednički idol. I zna da Reynold ima idol koji igra odlično, ali baš kako kaže Malcolm, nekad je over the top. Nije trebao reći za idol.

RC je bio odličan. Takvi izazovi su mi jedni od dražih. Pogotovo u sezonama poput Palaua i Cook Islanda

I da, svi smo vidjeli što se vraća iduće epizode. Svi se veselimo tome jer je to posveta starijim sezonama Survivora. Izazov koji smo svi voljeli i jedan od trademarkova Survivora. Ne znam zašto su to uopće izbacili sve ove sezone.

Kad smo kod tog izazova. Preporučam da pogledate 6. sezonu, Amazon i taj izazov. Šteta što nema video. Prije ga je bilo  :( uglavnom, Matt je izdominirao sve igrače i pobijedio s nevjerojatnom lakoćom. Nikad prije i kasnije nisam vidio da je netko tako pojeo brzo i efikasno. Čak mu je i Doktor Cesternino  ;D zapljeskao

Kakav duo  ti_si_Bog


I evo After Show za 6. epizodu. Dakle, prošlu. Za sedmu dolazi za par dana. Stavljam u spoiler jer u videu piše ko je izbačen. I ne trebam ponavljati, ali budem. Parvati  srcesmajli

A gost je Ethan (Africa i All Stars).

Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 29.03.2013. 03:12:46 Mulder »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #604 : 29.03.2013. 13:29:23 »
Odgledao osmu epizodu Bornea.

Spoiler for Hiden:
Opet se pokazalo presudnim to sto su Joela izbacili. Jenna ladno presla na stranu Sue i Kelly , Sean nastavlja da terorise , sledeci je Gervase  ;D Do sada sam zivio u zabludi da je Greg stvarno plakao  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #605 : 29.03.2013. 14:52:47 »
 rofl rofl

Greg je legenda. Rudy je to stvarno pomislio.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #606 : 30.03.2013. 01:10:46 »
Kako je Sean rutinski izbacio Jennu. Alfabetno bolje receno

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #607 : 30.03.2013. 01:20:36 »
Jesi skužio kako je Jenna u All Starsu sazrila ko igračica. Mnogi su je tada pamtili kao derište iz prve sezone, ali u All Starsu se pokazala kao čvrsta igračica.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #608 : 30.03.2013. 02:21:48 »
Stekla neophodno iskustvo  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #609 : 30.03.2013. 02:26:54 »
Od Robfathera  ;D

Ajmo pogađat
Spoiler for Hiden:
kaj će biti za jelo u idućoj epizodi. Ja kažem širok izbor kukaca  ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #610 : 30.03.2013. 13:38:38 »
Od Robfathera  ;D

Ajmo pogađat
Spoiler for Hiden:
kaj će biti za jelo u idućoj epizodi. Ja kažem širok izbor kukaca  ;D
Spoiler for Hiden:
Klasican meni- insekti i larve naravno zive i vrlo zivahne. Moguce neko oko,  sto god iz mora.... mozda i neki fetus i tako.... :D Kako god, znam da to necu gledati uz kokice ili bilo sto slicno.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #611 : 31.03.2013. 17:27:08 »
Zavrsio Borneo.

Sve u svemu Kelly bi verovatno ispala ranije da nije osvajala imunitete , jbt kako je Sue osula paljbu na nju na zadnjem plemencu , mislio sam uhvatice je za vrat kako je krenula s recima. Rudy uz Richa dogurao do kraja inace bi verovatno dosta ranije ispao. Sean bi verovatno jos ostao da Kelly nije osvojila tad imunitet. Colleen isto mozda ne bi ispala tada , u svakom slucaju Kelly je odigrala maestralno. Inace Mulderu ti to znas bolje pa mi objasni sta je bilo oko Staceya i ona prica da su se namestili glasovi kad je ispala , ima li istine u tome ili ? I sta je bilo sa Richom i zatvorom , je li odsluzio sve ili ?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #612 : 31.03.2013. 19:36:56 »
Stacey je tužila Marka Burnetta za nekoliko desetina tisuća dolara i rekla kako su je podržali Dirk i Sean, a kasnije je Sean rekao kako to nije istina već mu je Burnett rekao da glasa po savjesti. I naravno, nije dobila ništa. Običnu figu  angeldemon

A Rich je bio u zatvoru preko 4 godine zbog utaje poreza.

Slažem se za Kelly. Odigrala je odlično i sasvim je točno što je Sue rekla za nju. Da je štakor  ;D tako je igrala. Podmuklo, a pravila se fina. Rich s druge strane je odigrao jednu od najboljih individualnih igri u Survivor povijesti. Postavio temelje za buduću strategiju.

Taj govor od Sue mi je najbolji na završnom vijeću što sam vidio. Od Lexa na All Starsu mi je isto super.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #613 : 31.03.2013. 21:29:53 »
Pa jel' izasao Rich , gde sad ?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #614 : 31.03.2013. 23:43:20 »
Odslužio je  :)

Burnett je rekao da bi ga zvao za HvV da nije odsluživao kaznu. Još je kasnije išao odslužiti neku dodatnu kaznu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #615 : 01.04.2013. 00:49:02 »
Evo citam po njegovom tviteru da bi zelio da igra ponovo , sta mislis koliko istine ima u tome i kolike su sanse ako uopste postoje

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #616 : 02.04.2013. 03:57:28 »
Šanse su velike jer bi igrao u HvV da nije morao u zatvor. Prošle godine je bio u pregovorima sa Probstom i Brunettom, ali za one kasnije sezone. Vjerujem da će se pojaviti.

Ovo je rekao...

Spoiler for Hiden:

Ovo mi je jedan od dražih poteza. Kad Robfather izmanipulirao Toma i Ruperta da se posvađaju. ti_si_Bog



I Rich te njegova najpoznatija rečenica: "I've been Bamboozled!"  angeldemon


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #617 : 04.04.2013. 12:39:04 »
Aaaaaaaaaa, kako sam sretan zbog ove nove epizode  talasi

Napokon jedna vrhunska epizoda i to čim je
Spoiler for Hiden:
došao merge.

Čisti Survivor classic. Old school, baby. Sama epizoda se dijelila na dvije manje epizodice. Prva je onu koju smo svi željno iščekivali.

Spoiler for Hiden:
Jedenje buba + crvi/jaje/mozak. Odlična borba do samoga kraja iako je Cochran prve dvije sredio jako brzi da bi zadnje dvije bile na knap. Točno u dijelić sekunde.
odlične posvete Borneu, Palau i još nekim sezonama.

A drugi dio old school blindside. Napokon je došao. Al najbolje mi je prije samoga tribal councila onih 10-ak minuta kada većina priča o strategiji. Odličan i brz tempo.

Imam dva power house alliancea.

Prvi alliance
Spoiler for Hiden:
su Malcolm, Raynold, Eddie, Corinne i Michael. Jer je bilo 5 glasova za Sherri. Eddie je blesav. Raynold zna da trenutno ne može ništa i ne zamjeram mu što je izabrao Malcolma i njegov alliance pošto je bio s njim tjedan dana u plemenu. Mislim da mu sad jedino preostaje čekati njegov red. Corinne je žestoka igračica, ali jednostavno je prebrbljava. Previše priča, previše se uživi i odjednom su svi znali za koga će glasati. Bio mi je dobar plan, ma izvrstan. Infiltrirali su se i onda je uzela Michaela dok je Malcolm uzeo Raya i Eddiea. Dakle, plan je funkcionirao. Malcolm je sve dobro napravio i sad se nalaze u gabuli. Sad je njih četiri. U jebote. Sad tek vidim kakav je ovo zajeb za Malcolma. On je jedini od favorita dok su ovih troje fanovi. Strašno kakav zajeb. Ima idol i još zna za Rayov idol. Imaju ogromnu pomoć oko toga,

Drugi alliance
Spoiler for Hiden:
Philip, Andrea, Cohran, Dawn i Brenda. Ovdje Cohran vodi kolo iako djeluje u pozadini. Dawn dolazi do njega, on smišlja plan. Andrea dolazi do Philipa, Philip po svome. Samo ne znam gdje je Brenda. Nema je ove sezone.

I onda dolazimo do dva igrača koja su swing vote
Spoiler for Hiden:
Sherri i Erik. Sherri je manji swing vote jer je praktički morala glasati za Corinne. Ali Erik, Erik je čisti swing vote koji je odlučio i to je Malcolm sad vidio, ali bolje jedan favorit nego da mu zamjere 5 favorita. Kažem zamjeriti jer bi mu zamjerili jer on mora birati strane. Jako nezgodno za njega, ali ovo mu je odličan potez i sasvim logičan.

I nakon te desetominute strategije blindside  ti_si_Bog

Ono što je sad dobro je šti prvi alliance ipak nije u tolikim problemima. Jesu, ali ne toliko puno zbog
Spoiler for Hiden:
dva idola i to Malcolm zna. Vjerojatno će on pokušati razgovarati s Dawn, Erikom i Cohranom. Njih troje vidim da izbace Philipa. Vidjet ćemo, ali on zna da mora ostati sa Rayom zbog idola kako njegovog - tako i svojeg.

Dakle, svake epizode neki drugi igrač vodi kolo. Uvijek ih je tu 3, 4 igrača. Ali Cohran  ti_si_Bog zasad igra bez greške. Djeluje u pozadini dok svi ostali imaju po par grešaka.

Da se vratim na prvi dio epizode. Survivor classic. Prije sam rekao da je Matt iz Amazona najbolji kojeg sam vidio da jede. Nema bržeg i to ostaje. Drugog koga ću spomenuti je jednog od najvećih heroja, Toma iz Palaua. Sjetite se onih jaja i face od Bobbya Jeana  ;D



I Survivor after show ne za ovu već za onu prošlu epizodu. Parvati  srcesmajli
« Zadnja izmjena: 04.04.2013. 12:41:07 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #618 : 04.04.2013. 19:18:20 »
Spoiler for Hiden:
Mnogo su mi lako pojednici pojeli ovo sto su imali. I sta je zaboga ono drugo sto su jeli. Odvratno mi je.

Odlicne su im face na kraju kad Korin krne da dobija glasove.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #619 : 11.04.2013. 16:23:12 »
Pogledana nova.

Zaredale se dvije odlične epizode.

Bio je legendarni IC koji je najpoznatiji iz prvih FvF, a još je poznatiji što je tada Delfin Ozzy izgubio izazov  ;D izgubio od Jasona.

Drago mi je zbog Brende, ali ne mogu vjerovati kako ima loš editing. Možda i najlošiji koji sam vidio. Pa jel rekla što. Par riječi, par slatkih osmijeha.

Da odmah pređem na strategiju. Svašta je bilo. Prvo za Eddiea i najgluplji potez sezone  u_jeeeeeeeeee i jedan za Malcolma  u_jeeeeeeeeee koliko god on bio dobar, u ova zadnja dva nastvka je sjebao. Pogotovo na ovom zadnjem tribal councilu gdje sam gledo u čudu i nisam mogao vjerovati što on izvodi. I još jedan za Reynolda  u_jeeeeeeeeee

Andrea
Spoiler for Hiden:
kako mi je bilo drago kad je čula kako misle za nju glasati. Koja faca, suze na oči  rofl rofl i odmah misli na sebe i nagovara za koga treba glasati. Eddie je idiot. Tip nije baš previše pametan. Koja budala kad je rekao da Rey ima idol. Vjerojatno je mislio da je Rey rekao i Andrei za idol pošto je rekao Dawn, ali koliko mraš biti glup da kažeš za idol. I još kaže kao "al ja ne bih želio da Reynold ispadne"

Malcolm
Spoiler for Hiden:
ok, zasrao je cijelu stvar. Prvo je išao reći Dawn koja ne želi igrati kao u prvoj sezoni kad je bila uz Cochrana i sve prevarila. Sad je isto uz njega, ali žele ostati s prvim allianceom. Ne znam kako će se sad izvući jer su ovi prilično čvrsti i on ih je izdao. Sad je izdao i Reya, a Rey da je pametan - to će skužiti kako je glasao za njega. I taj potez kad je tražio idol, jebeno nevjerojatno. I onda ispadne Michael, hahaha. Al bilo bi jebeno da su glasali za Malcolma i on iskoristio Reyov idol. To bio all time potez. Sad misle kako nema idol. A ima i stvarno se nadam kako će ga dobro iskoristiti. Ja bih sad na njegovom mjestu igraoš još riskantnije jer sad više nema što izgubiti. Razgovarao bih sa svima i pokušao nagovoriti nekoga. Davao bih sve u izazovima da pokušam osvojiti imunitet jer tu sad kod izazova više ne treba strategija. Barem u njegovoj situaciji. Bit će zabavno s njim.

I na kraju u ove zadnje dvije odlične epizode izdvajam Sherri kao najveću pobjednicu. Vratila se i uz Cochrana trenutno najbolje igra. Na početku je bila najbolja, u te prve tri, četiri epizode dok je u petoj i šestoj bila na dnu da bi se u ove zadnje dvije digla iz pepela. Sad je u odličnoj poziciji.

Evo i After Show za onu prošlu epizodu. Najbolja dosad. Parvati  srcesmajli je ugostila Corinne  ;D


I Survivor AFTERBUZZ TV. Gostovala je Jerri, originalna black widow. Meni jedna od najboljih igračica. Njezini dvoboji sa Colbijem spadaju među najveće Survivor dvoboje, a bilo ih je u čak tri sezone. Australija, All Stars i HvV.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #620 : 11.04.2013. 16:49:43 »
Spoiler for Hiden:
Ja sam onu igru za imunbitet gledala na preskoke. Ovo da je bilo u nekoj kasnijoj fazi, bilo bi svega i to ne lepog.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #621 : 11.04.2013. 16:55:20 »
Kaj sad misliš o Malcolmu i njegovim šansama. Ja ga nekako predviđam u F5. Sad će biti još opasniji, ali mora paziti svoje ispade (tribal council)
Spoiler for Hiden:
ali računajući da ima idol + da još može osvojiti u izazovima.

Zaboravih staviti i Cesternina http://robhasawebsite.com/survivor-caramoan-know-it-alls-recap-episode-8-blindside-time/

Uz epizodu odmah pogledam i njihove epizode. After Show, AfterBuzz i Cesternina. ;D
« Zadnja izmjena: 11.04.2013. 16:56:58 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #622 : 11.04.2013. 17:21:50 »
Spoiler for Hiden:
Jeste on igrac. E sad car je u tome sto se ne zna igre donose. Fizicki jeste spreman, ali ako se dobro secam i prosli put je gubio te igre za imunitet na koje su bile pri kraju.  Tada su uvek vise mozgalice i igre izdrljivosti i spretnosti a ne snage i brzine. Videcemo. Plus sada ima daleko vise igraca, dobrih iskusnih igraca.
Kako god drago mi je da je sezona pocela da lici na nesto.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #623 : 11.04.2013. 17:45:00 »
Pa i ne baš kad gledaš. U prošloj sezoni su čak bili bolji igrači. Ovdje imaš njih par koji uopće ne razumiju igru. Eddie, Erik koji je jedan od najglupljih igrača. U prvom FvF kad je igrao je napravio najgluplji potez ikad  rofl rofl

Brende nema, Philip nije nikakav igrač, ali je tu jer ga svi žele u finalu  ;D

I ostali su dobri igrači. Jedino su Cochran i Sherri odlični što se tiče strategije. S time da je Cochran odličan u socijalnoj igri, kao i Dawn. Raynold je sve gori i gori. Andrea nešto okušava, ali pod pritiskom je loša. Sveukupno solidni natjecatelji izuzev njih par odličnih. Još sam rekao na početku da ovi favoriti su živi smijeh u usporedbi s originalnim favoritima. Samo pazi ta imena. Parvati, Amanda, Ozzy, Cirie, Yau-Man. A i prošla sezona je imale jače igrače. Sveukupno gledajući.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #624 : 11.04.2013. 18:46:27 »
U potpunosti se slažem sa Mulderom, u ovoj sezoni ima previše igrača koji "spavaju" , recimo Brenda bi mogla napraviti dar-mar, ali je jednostavno nigde nema, svi su prepustili spotlight Philipu i čekaju da vide šta će se desiti. Po mojoj prognozi neko od autsajdera bi i mogao proći ako nakupi dovoljno individualnih imuniteta, ali još je to daleko...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #625 : 11.04.2013. 19:49:09 »
Spoiler for Hiden:
Ok mozda mi je greska u tome da su dobri igraci. Ali mi ove sezone ima vise igraca. Jednostavno u tim igrama bilo one dobre ili lose moze sve i svasta da iskoci. E sad i to iskustvo od ranije... Ono koliko je dobro toliko je i lose. Mogu se preigrati. Malkomova prednost je sto on ima iskustva ali je pri tome njegov stil igre za sve nepoznat. Ali ja imam neki utisak za njega jos negde od 3-4 epizode pred kraj prosle sezone da je postao previse samopouzdan. I da negde opako gresi. ALi nikako da dokucim u cemu gresi. Uglavnom mislim da je za njega daleko bitnije da dobro odradi socijalni deo igre. Daleko vise od samih izazova.  Imunteti ga mogu dovesti do top 5 ali ne i do top 3.  Bar ne u ovom momentu razvoja dogadjaja. A on mi je delovao i prosli put i sada kao da puca na 1m usd
« Zadnja izmjena: 11.04.2013. 19:50:51 maya- »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #626 : 11.04.2013. 20:30:11 »
Spoiler for Hiden:
ne znam sad koliko si pogledala sezona, ali 95% igrača igra radi milijuna  ;D da, on igra dosta na scoijalnu igru. A kad gledaš, on je bio odličan sa svima i onda se pormijenio kad je otišao kod fanova. Sklopio dogovor s njima, a sad na zadnjem tribal councilu htio izbaciti Reya jer je mislio kako će njegovi glasati za njega i za Reya. Podjela glasova. Zna i on sam da je pogriješio. A možda i želi igrati villain rolu.

Spomenula si samopouzdanje i da je previše uvjeren u sebe. Većina pobjednika je takva bila. Sjeti se samo Richarda Hatcha kad je rekao u tijeku igre "I've got the million-dollar check written already, I mean I'm the winner. It's that kind of cocky attitude that makes people really hate your guts. So, that's the kind of thing I have to keep under wraps."  ;D

Cijelo vrijeme je takav bio. A svi ostali veći igrači.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #627 : 12.04.2013. 14:38:04 »
Ova sezona postaje da bude brutalna  clap odgledao sam sve sezone jos odavno i ne pamtim da su bila dva ovakva izbacivanja za redom ... kako su samo izmontirali ovaj zadnji plemenski savjet (mislim na produkciju) odnosi se na video material a tice se kad 
Spoiler for Hiden:
Malkom trazi imunitet i da ga Dzefu te ovi ostali krenu pravit face tipa "jel moguce, sta cemo sad" a glasali za Majkla ... te scene gde se oni hvataju za glave mislim da su uhvacene tokom samog saveta u toku price i da su onda namontirane na deo posle kad ovaj daje tajni imunitet Dzefu. Ja sam bio 100 % ubjedjen po njihovim reakcijama da su za Malkoma glasali  ;D

Sve u svemu kako je krenulo bice odlican zavrsetak, Kokran mi je dobar skroz  rofl
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #628 : 12.04.2013. 16:46:56 »
Da, sad postaje odlično. Što se tiće izbacivanja, All Stars izbacivanja su mi od početka bila jako teška. Imaš na prošloj stranici video gdje je gostovala Jerri i govorili jako kratko o All Starsu. Kaže da je to tada bila mala obitelj jer je to 8. sezona i svi su se znali u stvarnosti. Većina njih bila jako dobri prijatelji. I onda došla ta sezona i zabadanje u leđa, gubljenje prijatelja. I dan danas svi govore da je to bila najbrutalnija sezona po igri i po vremenu. I tako sam se ja osjećao kad sam gledao svako ispadanje. Baš ono, sa knedlom u grlu. Zato mi je to najsnažnija sezona, najkompletnija. Al isto tako, koliko je to njima sjajna sezona, toliko je ne vole.

A sad imaš 25, 26 sezona, a ono tad je bila mala obitelj i brutalnost je bila očekivana od početka  ;D

Dobro si to uhvatio  smileyNO1 to često rade i to je jedino gdje nešto namještaju. Ista stvar je sa glasovima. Mislim na redoslijed. Da bude što napetije.

Cochran je car. Njegov editing mi je najbolji u ovoj sezoni. One lineri su mu zakon.

@DJOXXXA

Čitao sam malo twiter komentare i survivor sucks forum i kažu svi koji su igrali da je Brenda većinom šutila. Da je to bila njezina strategija. Onda sam saznao da ima i zaručnika  ;D a u svojoj prvoj sezoni nije imala. A tad je igrala odlično i bila je jaka u strategiji. Flertovala sa svima. Nešto kao Parvati. U ovoj sezoni to ne radi. Razlog. Zaručnik.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #629 : 12.04.2013. 22:28:56 »
Bogami Muldere, moram ti priznati, dobro si informisan, svaka ti čast :)

Tags: