Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 218714 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1410 : 29.05.2016. 16:21:14 »
Klay potvrdio da je drugi najbolji šuter na svijetu i top 10 svih vremena. Jao, kad u ekipi imaš dva top 10 ikada u nečemu  :o Obori rekord po tricama u playoff utakmici i onda kaže da je kriv što je promašio dvije otvorene trice haha. Durant i Westbrook chokeali žešće u zadnje dvije minute.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1411 : 29.05.2016. 16:24:03 »
Zapravo su chokeali čak još i više, svih ovih šest izgubljenih lopti je između njih dvojice.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1412 : 29.05.2016. 16:34:32 »
 rofl rofl rofl rofl rofl


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1413 : 29.05.2016. 16:47:10 »
Lagani trening.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1414 : 29.05.2016. 17:01:33 »
Odlican doks tko zeli pogledati povijest pravog NBA


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1415 : 29.05.2016. 17:12:54 »
Sinoć sam gledao samo prvo poluvrijeme i kao simpatizeru Warriorsa od ovih ekipa koje su ostale u playoffu moram priznati da mi je bilo malo mučno gledati kako su ih Thunderi zaustavili u napadu i kako su ovi djelovali neprepoznatljivo, opet promašujući zicere i djelomično i srećom i lošim šutem Duranta imali samo -5 na poluvremenu. U sedmoj će imati Warriorsi prednost i momentuma s dvije pobjede za redom i domaćeg terena, ali stvarno nisam vidio dosad da ih je u zadnje dvije sezone otkako su se probili na vrh netko ovako zaustavio obrambeno kao Oklahoma u ovoj seriji i koliko su ih namučili da promašuju polaganja ili da se kao jednom sinoć kad je Livingston 10-ak sekundi bio leđima okrenut košem i onda uzeo težak šut i promašio, protok lopte koji imaju najbolji uz San Antonio uopće ne iskoristi. A to samo govori koliko ih je teško pobijediti i kad su toliko dobro igrali ovi iz Oklahome opet ti mogu Curry ili Thompson pogađati trice s parkirališta ili preko ruke, a i na kraju su u ovoj zadnjoj utakmici toliko chokeali da sam zapravo i šokiran iako svi znaju koliko Westbrook zna biti glup i opasan po svoju ekipu s nekim odlukama. Sve u svemu iako je bilo mislim tri blowouta jako zanimljiva serija, a Cavsi odmorni čekaju u finalu.

EDIT:



Ne mogu tvrditi, ali mislim da ni LeBron u svojim najboljim chokerskim danima nije ovako loše odigrao u zadnjim minutama, još dodajte tu i Westbrooka i njegove četiri izgubljene lopte...

« Zadnja izmjena: 29.05.2016. 17:18:08 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1416 : 29.05.2016. 17:22:21 »
Westbrook je bio bolji ovaj playoff od flopa Currya. Ne pricamo o 4:0 pobjedi vec ce netko dobiti 4:3 Klay je najbolji igrac u playoffu, a Westbrook stalno igra 44 minute i vecinu puta je odigrao odlicno. Sad je dosao umor na naplatu.

Zato Curry nikad nece biti medu najvecima jer nikad nema monstruozne brojke u playoffu i ne moze tako povuci kao neki drugi velikani.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1417 : 29.05.2016. 17:29:22 »
Da, Warriorsi odlično cijele sezone imaju minutažu raspoređenu i čuvaju se, u regularnom dijelu sezone samo Curry nije igrao negdje 20-ak zadnjih četvrtina niti minute jer su toliko puta bili blowoutevi da nije bilo potrebe pa je na kraju postao prvi igrač koji je imao prosjek od preko 30 poena po utakmici s najmanjom minutažom, mislim i MVP sa najmanjom minutažom također ikada.

Thompson je najbolji igrač Warriorsa u ovom playoffu uvjerljivo, pogotovo kad Curryja nije bilo protiv Rocketsa i Blazersa eksplodirao je, imao tri za redom utakmice sa 7+ trica u playoffu, a nitko prije njega nije imao ni dvije za redom haha. Tada je i Green bio na razini, jednom su obojica zabili skoro 40 kad nije bilo Curryja i zato sam rekao da im je to vjerojatno i najveći problem jer je Green nestao. Kad se Curry vratio i oborio apsolutni NBA rekord po broju poena u produžecima i izjednačio rekord s 40 zabijenih s klupe Thompson se malo sakrio, ali sada se opet raspucao i ako takav bude u sedmoj utakmici neće imati šanse Thunderi. Ali naravno, to je samo ako, teško je za išta prognozirati to je samo jedna utakmica i može otići na bilo koju stranu. Oklahoma mora igrati pametno, a ne da im Durant i Westbrook šutiraju koliko i cijela ekipa Warriorsa jer će ih ovi tako sjebati timskom igrom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1418 : 29.05.2016. 17:42:45 »
Westbrook je flopao ovu zadnju utakmicu, ali sveukupno bolji od Currya bio u medusobnom dvoboju i ovdje pricamo ipak o igracu koji igra u slabijoj momcadi i upravo zbog njega je 3:3 dok su svi predvidali ukljucujuci poznate NBA komentatore poput Skipa da nece OKL imati niti jednu pobjedu.

Klay je ovdje tata mata i smeta mi sto je toliko podcijenjen, a treba se njega dizati. Vidim veci potencijal kod njega nego kod balavca Currya.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1419 : 29.05.2016. 17:45:35 »
Čuj ga Skip  rofl rofl

Prognoze su uglavnom bile sedam utakmica ili šest, nikako metla.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1420 : 29.05.2016. 17:57:19 »
I previše se oslanjaš na jedan na jedan matchupove, na kraju krajeva to neće biti bitno i LeBron je prošle godine imao fantastično finale i preko 40 poena u prosjeku, ali gubitnici se na kraju ne pamte. A i obrambeno ti je Thompson na Westbrooku većinu vremena jer je bolji obrambeni igrač od Curryja, makar nakon što su poslije pete utakmice pitali Duranta je li Curry podcijenjeni obrambeni igrač pa kad se Westbrook na to nasmijao u smislu da nije onda su izbacili statistiku da iako Warriorsima nije cilj imati Curryja na Westbrooku i da im taj matchup u obrani ne odgovara, da Westbrook ima najgori postorak šuta baš u onim minutama kad ga Curry brani. Sad nadigrao ili ne, ne bih se složio, pogotovo kad vidiš da Durant i Westbrook nerijetko imaju 10-31 kao Durant sinoć i slično šuteve. Jednostavno Thunder više ovisi o svojim zvijezdama nego Warriorsi o svojima jer imaju kompletniju momčad, zato ni ne moraju Curry i Thompson i ostali glavni igrači igrati 44+ minuta kao što je slučaj kod Oklahome i zato je to timska košarka u kojoj igrač s klupe osvoji MVP-a finala pored tri all stara.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1421 : 29.05.2016. 18:06:13 »
Curry je prosjecan branic i ofenzivno odlican. Nemoj mi prodavat mitove o njemu kao nekom dobrom branicu. Dvije, tri dobre obrane se svakom dogodi, ali na duze staze nema kaj on radit u nekoj eliti. Zato je on debelo precijenjen igrac dok Klay debelo podcijenjen.

Smijesna danasnja kosarka bas ti dode da se zbljujes. Uglavnom, trenutno Westbrook i Klay se izdvajaju i Lebron na istoku. Sad cemo vidjeti finale. Lebron ako ce izgubiti imati ce 2-5 u finalima

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1422 : 29.05.2016. 18:21:49 »
Curry je prosjecan branic i ofenzivno odlican. Nemoj mi prodavat mitove o njemu kao nekom dobrom branicu. Dvije, tri dobre obrane se svakom dogodi, ali na duze staze nema kaj on radit u nekoj eliti. Zato je on debelo precijenjen igrac dok Klay debelo podcijenjen.

Smijesna danasnja kosarka bas ti dode da se zbljujes. Uglavnom, trenutno Westbrook i Klay se izdvajaju i Lebron na istoku. Sad cemo vidjeti finale. Lebron ako ce izgubiti imati ce 2-5 u finalima

Da, ja se apsolutno slažem s time da je prosječan branič, samo sam ti napomenuo kako nije Westbrook u potpunosti njega nadigrao i da Curryja nema u ovoj seriji, dapače. Curry nije precijenjen po meni ni u kojem segmentu, ni u obrani jer mu se ne govori da je elitan obrambeni igrač što i nije, ili je točno procijenjen ili je mrvicu podcijenjen i to kažem po meni jer je vodio ove sezone cijelu ligu po broju ukradenih lopti. Solidan obrambeni, ne odličan, ali kad pogledaš npr. Hardena koji je također zvijezda lige pa ne igra uopće obranu ili Carmela iz mojih Knicksa koji se čak i nekad potrudi igrati, ali opet nije dobar obrambeni, znači kad pogledaš dvojicu ofenzivni odličnih igrača i skorera i onda pogledaš Curryja koji je također odličan ofenzivni i šuter i skorer i njegovu obranu naspram drugih elitnih skorera ne možeš reći da je loš, tim više što je on u timskoj obrani vrlo dobar i mnogo bolji od spomenutih Carmela i Hardena, a to najbolje znam za Carmela koji iako se i trudi u obrani nerijetko zajebe na nekom picku ili rotaciji. Westbrooka jedan na jedan nitko živ ne bi mogao čuvati što ne znači da ovaj u tom vremenu kad je bio na njemu nije radio maksimalno dobar posao koliko može. Ofenzivno je trenutno najbolji na svijetu i jedan od najboljih ikada u tom segmentu tako da tu nije precijenjen nikako. Još kad uzmeš u obzir fizičke predispozicije njega i npr. Westbrooka samo vidiš koliki je skill to što radi.

Nije smiješna današnja košarka, to je neozbiljno za govoriti. Po mnogima se danas igra ljepše nego prije, manje izolacija i jedan na jedan posjeda nego što je to bilo prije iako ih ima i odlična timska košarka u pojedinim ekipama. Igra se preselila više van iz reketa i bitnije ti je imati dobrog point guarda nego imati dobrog centra što je prije bio slučaj. Tebi je možda bljutava jer se više šutira, a manje oslanja na big menove i ulazi pod koš no to je osobno mišljenje, ne možeš zato generalizirati da je današnja košarka smiješna ili loša jer se stil igre promijenio, jednostavno je igra evoluirala na način da se preselila van reketa jer trica više vrijedi od dvojke.

Da, nadam se da će izgubiti LeBron, nikad ga nisam volio iako nismo spomenuli uopće na ovoj temi, ali mora mu se stvarno priznati šesto finale za redom. Time je postao prvi igrač nakon više od pedeset godina da mu je to pošlo za rukom, stvarno fantastičan uspjeh unatoč slabom istoku i konkurenciji tamo, ali opet, ne volim ga no svaka čast za toliku konzistenciju.
Za njega mi je jedino drago gledati te poraze u finalima njega osobno jer su ga počeli prije koju godinu bili uspoređivati sa Jordanom i da bi ga mogao prestići, ali očito da nije baš toliki kralj kako se sam prozvao.  :facepalm

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1423 : 29.05.2016. 19:17:30 »
A vazda li se raspisete...  ;D

Samo moram nadodat da su centri Voriorsa uzasni, ne mogu nista... A da ne pricam tek za small ball, Kerr uporan a ovamo ih KANTER gasi... Ne moze to...

GSW moze da zivi sa 40 poena od Russa i KDa, pa i prosle sezone u finale sa 40 od Lebrona dokle god ove ostale ustopuju...


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1424 : 29.05.2016. 19:25:28 »
Evo dobro su rekli: https://www.facebook.com/nbatv/videos/1206370536062184/

Prvo Smith kaže čak da je podcijenjen obrambeni igrač, ali da uopće ta rasprava nije bitna ni za jedne ni za druge i individualnu matchupovi već krajnji cilj, a to je osvajanje naslova.

A vazda li se raspisete...  ;D

Samo moram nadodat da su centri Voriorsa uzasni, ne mogu nista... A da ne pricam tek za small ball, Kerr uporan a ovamo ih KANTER gasi... Ne moze to...

GSW moze da zivi sa 40 poena od Russa i KDa, pa i prosle sezone u finale sa 40 od Lebrona dokle god ove ostale ustopuju...

Pa da, naravno, pogotovo ako će zajedno uzimati preko 60 šuteva i sve forsirati, što više isforsiranih šuteva i manje uključivanja ostalih suigrača to su veće šanse da GSW dobije. Small ball postava bez centara im je bila odlična dosad uvijek, najubojitija postava cijele prošle sezone i sad je prvi put malo zakazala što je stvarno na čast Oklahomi. Ubijaju ih u skokovima kao što su ih i Cavsi prošle godine, ali kad igraju s tom postavom to je i očekivano inače s time nemaju toliko problema.
Da su im užasni centri to se ne bih složio jer Bogut nije nikako užasan igrač, pa ni ovi ostali, ali pogotovo ne on. Sa small ball postavom su dosta brži od Oklahome, a i svih drugih protivnika i kad imaš petoricu koji mogu trice pogoditi spreman si riskirati manji broj skokova od protivnika. Tako ne smiju i neće igrati cijelu utakmicu, ali vrlo često će u ključnim trenutcima tako odigrati i trebaju jer ta postava ima najbolji +/- u cijeloj ligi ako se ne varam. Pretpostavljam da su i sinoć u clutchu tako igrali kad su ovi nanizali šest izgubljenih lopti u zadnjih par minuta.


Citat:
This lineup, affectionately referred to as the "death" lineup in the NBA world, has dominated competition. According to NBA.com/Stats, it's the single deadliest lineup in the NBA, boasting a 147.8 offensive rating, 95.7 defensive rating, and 52.1 net rating.

Or, in simpler terms, the Warriors are outscoring teams by 52 points per 100 possessions when this group is on the floor. In total, they've outscored opponents by 128 points when this lineup plays.

Oni ti tako igraju cijelo vrijeme i imaju razloga zašto, tako da neće lako odustati od toga.
« Zadnja izmjena: 29.05.2016. 19:30:44 forzajuve »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1425 : 30.05.2016. 23:40:32 »
Hahahahaha ni kriv ni dužan.

Citat:
Jedna zanimljivost... Iako veliko NBA finale još nije ni odigrano, centar Warriorsa Anderson Varejao je jednu pobjedu udaljen od prstena prvaka. Zašto? Kovrčavi Brazilac je ove sezone nastupio i u dresu Cavsa (31 utakmicu), tako da će, ako Warriorsi prođu u finale, on prsten prvaka dobiti bez obzira na pobjednika serije.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1426 : 30.05.2016. 23:46:39 »
ne znam kako je kosarkasima, ali meni nije to to. Ja da sam kosarkas i tako se nesto dogodi, bilo bi mi cudno. Isto je za nogomet kad one losije rezerve odigraju nekoliko utakmica u sezni i osvoje treble ili duplu krunu. I onako kasnije slavite, a tebi kiseli osmijeh na licu. Nije pravi osjecaj, a vjerjem da i njemu nece biti.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1427 : 31.05.2016. 00:40:32 »
Meni je u redu da netko tko je dio ekipe dobije priznanje, pogotovo u nogometu makar odigrao 10 minuta u sezoni, pa čak i u ako u Ligi Prvaka nije zabilježio niti minute, a bio je dijelom ekipe i igrao u domaćem natjecanju. Npr., ove i prošle godine Gigi za nas nije odigrao niti jedne minute u kupu jer tamo uvijek brane rezervni vratari, a oba puta smo osvojili i po meni on treba dobiti za to zasluge.

Za NBA također ako se radi o igraču koji je u ekipi. Neki su znali igrati nekoliko utakmica u regularnom dijelu sezone i niti jednu ne odigrati u cijelome playoffu pa dobiti prsten što mi je u redu jer su bili dio te momčadi do kraja no nije mi u redu ako ih njihova momčad otpusti ili razmjeni negdje drugdje i da onda dobiju na kraju prsten što bi se moglo dogoditi u ovom slučaju ako Cavsi osvoje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1428 : 31.05.2016. 01:10:11 »
Ne govorim o tome da ne trebaju dobit jer trebaju ako su prijavljeni vec o tome kako je njima kad osvoje neki trofej, a realno nisu bili kljucni igraci. Tipa Vermalen iz Barce. Sad je dvije sezone ovdje i u te dvije sezone je osvojio 7 trofeja, a odigrao ni 10 utakmica. Vidi se na njemu da je cudno.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1429 : 31.05.2016. 01:17:28 »
Hahahahaha, dobro da, to istina, kod nas je Rubinho već četvrtu sezonu za redom osvojio Scudetto i još dva kupa, tri superkupa, skoro Ligu Prvaka hahahaha, a mislim da ima samo jedan službeni nastup, eventualno još jedan ako je ušao kao zamjena, a golman je hahhaha. On čak ni u pripremnim prijateljskim utakmicama ne brani.

No imaš takvih mnogo šlepera pogotovo u NBA-u, igrača koji su 14. ili 15. na rosteru i osvoje prsten.

https://en.wikipedia.org/wiki/%C5%BDan_Tabak

https://en.wikipedia.org/wiki/Ognjen_Kuzmi%C4%87

https://en.wikipedia.org/wiki/Adam_Morrison Vidi Morrisona, dva prstena i samo dvije utakmice u playoffsima hahaha

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1430 : 31.05.2016. 03:19:29 »


Pocela utakmica. Zasad dobro.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1431 : 31.05.2016. 04:08:36 »
Sto je sad Green napravio kakva bolest  u_jeeeeeeeeee pa mogao mu je unistiti karijeru sa tom polugom. Vec je trebao biti kaznjen za ono prije par utakmica.

Thundersi bolji, vode sa 6 razlike. Moglo je biti i vise. Warriorsi zasad ne bas tako dobri. Klay tek kasnije proradio.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1432 : 31.05.2016. 04:18:24 »
Warriorsi opet imaju problema u napadu, ali jednostavno imaju toliku kvalitetu da i kad se muče ostaju u utakmici. Westbrook opet pokazao par puta koliko je glup.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1433 : 31.05.2016. 04:40:28 »
Sad se zahuktalo, uh. A Curry ima pet skokova, samo Green koji je sad skupio 4 osobne i neko vrijeme će izbivati s terena ima jednu više hahaha. Ubija ih Oklahoma u skokovima, ali kad ovako krenu pogađati ne pomaže im ni odlična obrana ni skokovi u napadu nakon tolikih promašaja. Duranta za sad nismo puno vidjeli, za očekivati je da se pojavi, a onda će biti pravo ludilo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1434 : 31.05.2016. 04:51:46 »
Gotovo je ovo. Warriorsi ubili Thunderse u trecoj, ubili.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1435 : 31.05.2016. 04:55:51 »
Kakva četvrtina prvaka  ti_si_Bog

Sve je počelo sa rokanjem Curryja i Thompsona iz trica i nakon toga odmah je i ostatak momčadi oživio, obrana postala sjajna, pa se uključio i Varejao sa svoje lude dvije minute haha, a čim ti tako igrači koji su daleko u rotaciji sudjeluju onda si bliže pobjedi. Warriorsi iskoristili sve igrače danas osim Clarka dok su Oklahomi samo sedmorica igrala, koja je to samo razlika, nevjerojatno.

Da je na kraju ušlo ovo sa centra mislim da bi bilo gotovo jer bi se Oklahoma slomila skroz, kako su samo pizdili Westbrook (i činio gluposti naravno) i Durant maloprije ta trica praktički s centra bi ih dotukla. Ovako je +11 i sve je to vrlo vrlo dostižno. Dobro će doći sad malo odmora Thunderima jer kako su ovi krenuli samo ih predah može zaustaviti.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1436 : 31.05.2016. 05:05:06 »
Postaje opet zanimljivo. Samo +4 e da su Thundersi bili nesto bolji u trecoj.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1437 : 31.05.2016. 05:09:27 »
I toliko se približe kad Warriorsi promaše dva lagana polaganja za redom  u_jeeeeeeeeee

Curry dominira za sada.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1438 : 31.05.2016. 05:17:50 »
Splash brothers, izgledaju više kao splash twins



Tri minute do kraja i +11, sad se tek može početi misliti kako je gotovo, ali ne znaš nikad u košarci što se u toliko vremena može dogoditi. Napokon je i Draymond zabio tricu i to daje puno oduška. Durant 20 poena, ali tihih 20.

EDIT:

Evo kako sam ga prozvao, evo ludila hahahaha. Iako je napravio faul u napadu što mu nisu sudili, 7 poena za redom i samo +4 za Warriorse.
« Zadnja izmjena: 31.05.2016. 05:21:27 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1439 : 31.05.2016. 05:20:27 »
Gotovo je ovo. Warriorsi ubili Thunderse u trecoj, ubili.
Kao sto sam rekao, gotovo je ovo bilo vec u trecoj.


Tags: