Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536733 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3240 : 31.12.2012. 00:32:49 »
Nema dobrih riba, navikao je na CW.  ;D Debra je u početku kao grana, sad se malo popravila.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3241 : 31.12.2012. 00:34:51 »
Bajone, slažem se sa tobom. :) I ja sam počeo gledati seriju, ali nakon 2 epizode, nemam onu želju da gledam i dalje. Prosto nema nešto što me vuče da nastavim gledati. Ne znam kakve su novije sezone, ali takav sam utisak stekao. Ne vidim zašto se toliko hvali serija, ustvari razumem to, ali ne znam, nije me privukla da nastavim gledati. Možda počnem opet preko leta da gledam, zato što mi je onda dosadno. :)
Ima li neki određeni dio/lik/scena da ti se ne sviđa ili ti se jednostavno 'ne gleda'. A slušaš bajadericu, daleko ćeš dogurat  :facepalm bleh

Ja sam odgledao 4 epizode i jednostavno ne ide, ništa ne vuče da se gleda dalje, radnja nezanimljiva, spora...
Al pokušaću da odgledam sezonu do kraja, to će biti 3. pokušaj  :facepalm

Offline oswajac

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
Odg: Dexter
« Odgovor #3242 : 31.12.2012. 03:09:28 »
Meni je ova 7. sezona bas dobra odgledao sam 8 epizoda i nijedna nije dosadna i nezanimljiva kao sto je bilo ranijih sezona prosto me vuce da gledam ovih 8 sam odgledao za jedno vece

Offline bez_nika

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3243 : 31.12.2012. 10:06:05 »
Nema dobrih riba, navikao je na CW.  ;D Debra je u početku kao grana, sad se malo popravila.

Ne znam kakvi su vam standardi ali meni su Julie Benz i Yvonne Strahovski odlicne  clapp Smajlicvece srcesmajli  :naklon:
I'm LEGEN wait for it DARY

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3244 : 31.12.2012. 11:28:07 »
Eto i Lazu isto ništa ne vuče da pogleda dalje. Takva mi je serija.


Što se vremena tiče, nikada mi nije smetalo, gledao sam dosta serija koje traju sat vremena :)

Offline oswajac

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
Odg: Dexter
« Odgovor #3245 : 01.01.2013. 20:16:24 »
Eto i Lazu isto ništa ne vuče da pogleda dalje. Takva mi je serija.


Što se vremena tiče, nikada mi nije smetalo, gledao sam dosta serija koje traju sat vremena :)

Iz tvojih nekih postova vidim da gledas serije tipa The Vampire Diaries,Gossip Girl,Desperate Housewives itd sto i odgovara tvojim godinama ako ovo 95 oznacava godinu rodjenja. Bilo bi cudno da ti se serija tipa Dexter ili neke druge mnogo ozbiljnije serije (ozbiljne u smislu price i kvalitetnije glume) svidjaju, te seije koje ti gledas su za opustanje mozdanih vijuga koje imaju dobre glumice to ne sporim, gluma i nije na nekom zavidnom nivou ali mladi uglvnom i ne gledaju zbog kavilteta glume nego je bitno ko ce sa kim da zavrsi na kraju.

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3246 : 01.01.2013. 21:17:13 »
Eto i Lazu isto ništa ne vuče da pogleda dalje. Takva mi je serija.


Što se vremena tiče, nikada mi nije smetalo, gledao sam dosta serija koje traju sat vremena :)

Iz tvojih nekih postova vidim da gledas serije tipa The Vampire Diaries,Gossip Girl,Desperate Housewives itd sto i odgovara tvojim godinama ako ovo 95 oznacava godinu rodjenja. Bilo bi cudno da ti se serija tipa Dexter ili neke druge mnogo ozbiljnije serije (ozbiljne u smislu price i kvalitetnije glume) svidjaju, te seije koje ti gledas su za opustanje mozdanih vijuga koje imaju dobre glumice to ne sporim, gluma i nije na nekom zavidnom nivou ali mladi uglvnom i ne gledaju zbog kavilteta glume nego je bitno ko ce sa kim da zavrsi na kraju.

Zasto sve morate stavljati u kalupe i stereotipe? Po cemu Dekster spada u ozbiljne serije? Ako je radnja mracna , ne mora znaciti da je serija ozbiljna.

Offline oswajac

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
Odg: Dexter
« Odgovor #3247 : 02.01.2013. 02:35:09 »
Smatram je ozbiljnom uglavnom zbog radnje i glume koja je uglavnom u drugom planu u serijama koje sam pomenuo The Vampire Diaries,Gossip Girl,Desperate Housewives...

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3248 : 02.01.2013. 02:42:49 »
Pogledao sam 2 epizode Tracare i mogu ti reci da tamo gluma nije u 2. planu.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3249 : 02.01.2013. 11:04:32 »
Gledao sam ja i Lost i ostalo serije, počeo sam Fringe, ali ništa interesantno.


Ne kažem ja za seriju da je loša, naveo sam to da me ništa ne privlači da nastavim gledati, meni je to monotono. Čak mi se ni humor u seriji ne dopada. O tome se radi. Gledam ja skvakakve serije, ali eto, ne znam, bukvalno kad se završila prva epizoda, nisam znao da li da počnem drugu, i kad mi je bilo dosadno odgledao sam i drugu, ali isti slučaj, ništa me nije teralo da pustim treću epizodu. Što na primer nije bilo u Lost. Tu seriju nisam mogao dočekati da pustim sledeću epizodu. A to je serija koja se dopala 90% ljudi zbog kvalitete i svega toga, koliko sam skontao. Znači nije da kažem "problem" u meni, već jednostavno ne znam, serija me ne privlači da nastavim gledati, nezanimljiva mi je.

Offline Bulebusko

  • Sve što je dobro ili je nemoralno ili ilegalno ili deblja
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • ...to boldly go where no one has gone before.
Odg: Dexter
« Odgovor #3250 : 02.01.2013. 23:03:01 »
 Drustvo, moze jedna info, molim vas - one extras epizode, Early cuts - ima ih sad vec podosta - da li su one ekskluzivne ili se ponavljaju kasnije u nekoj od redovnih epizoda? Ako se ne ponavljaju, neka mi molim vas neko posalje na pp neki link ili savet gde da nadjem All in the family i Dark Echo, t.j. zadnje 2.
Ove prve 3 sam nasao (bar se nadam, videcu kad se skine da li je to ili neka prikrivena viruscina koja resetuje komp  ;) )
Zahvaljujem unapred.


Btw. Nisam jos stigao da je odgledam, onih par ep. na koje sam naleteo na tv slucajno i delimicno odgledao - pa, recimo da su mi pomesane (pr)ocene, ne mogu da provalim da li je serija genijalna ili totalno s***e, sa tendencijom ka onom prvom - uglavnom, rekao bih da nije nista izmedju. Ali, naglasavam, to su ipak proizvoljne prve ocene.  :)
Acta, non verba!

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3251 : 03.01.2013. 01:38:58 »
Zavrsio sam sa 5. sezonom i sokiran sam kolicinom gluposti u seriji. Pa Dekster je i Rambo i Supermen u jednom. Covjek se vec par puta isprevrtao autom i samo otrese glavom i nastavlja. Jos stigne da se zabavi na porodicnom okupljanju i zalije pivom. A o tome da forenzicari ,kad njima treba , otkriju trag prema polozaju zvijezda u trenutku izvrsenja zlocina ili atmosferskom pritisku , a nekada i uz mastovitost na kojoj bi im pozavidjeli Diznijevi junaci , prosto zadivljujuce djeluje kako ne mogu naci nijednu deksterovu dlaku kad ga vezu ili mlate na mjestu zlocina na koji poslije dodje citava svita policije.
Spoiler for Hiden:
A ovo na kraju sezone da mu sestra ne smakne zastor i da ih puste da pobjegnu , prokomentarisacu opisno  rofl rofl rofl Ovo je sad malo vulgarno , ali i to moram napisati. Za covjeka koji nema seksualne potrebe , izgleda da ima zlatan dik (Dekster). Pa on tako razvali u krevetu dvije zene , koje bi poslije onoga sta su prosle , mozda poslije 20-30 godina terapije se mogle usuditi da u Firenci vide Mikelandjelovog Davida , a kamoli nesto drugo.
A i pored mog iskazanog nesvidjanja prema seriji , istu nastavljam da gledam iz sledecih razloga. Kupio sam sve sezone u kompletu i nemam nista drugo na hardu. I glavno. Cekam zadnju epizodu sa nadanjem da ce Dekstera neko da isjece na stolu kao ja parizer kad se vratim pijan iz grada.

Offline Bulebusko

  • Sve što je dobro ili je nemoralno ili ilegalno ili deblja
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • ...to boldly go where no one has gone before.
Odg: Dexter
« Odgovor #3252 : 03.01.2013. 03:10:56 »
Ah...sad sam tek skontao da je animacija u pitanju - to resava prvi deo pitanja. I dalje ne znam gde da nadjem one zadnje 2?  :(
Acta, non verba!

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3253 : 07.01.2013. 13:41:07 »
Kao sto sam znao kuditi nesto sto mi je bilo lose , sad moram i pohvaliti kada mi je dobro. Sve sam sezone pogledao i zadnje 2 su mi se bas svidjele. Prvih 5 jednostavno nisu bile po mome ukusu. Da li je razlog za to sto je Dekster postao realniji , ranjiviji ili normalniji ni sam ne znam. U prvih 5 sezona mi je bio kao robot na zadatku , sto opet ne znaci da ni te sezone nisu imale nekih svojih svijetlih trenutaka (Doks). I u tim sezonama me je puno nervirala Debra , koja je opet u zadnje 2 sezone fenomenalna. Prije je previse bila muskarasta. Sam njen hod mi je okretao zeludac naopako. Ni Ritu nisam puno vise gotivio i uopste me ni najmanje nije pogodila
Spoiler for Hiden:
njena smrt
. Jos jedna od svijetlih tacaka u tim sezonama su negativci koji su bili odlicni svi od reda izuzev 5. sezone koja je uopsteno bila katastrofalna. Kao sto rekoh Debra je u zadnje 2 sezone , zajedno sa Deksterom , fenomenalna. Tu bih jos izdvojio Kvina koji je moj favorit i po meni najnesretniji lik u citavoj seriji (cak i od Dekstera i Debre ). Uglavnom poslije mog pljuvanja po seriji , zadnje 2 sezone su mi drasticno promijenile misljenje , sto opet ne izuzima cinjenicu da i dalje ima puno nedostataka. Na kraju sam i zagotivio Dekstera  ;D . I u zadnju sezonu ulazim sa nadanjem da ce ga neko na kraju dobro istranzirati.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3254 : 07.01.2013. 17:39:34 »
Premotaj na 2:35, utisaj zvuk





ovde pusti od pocetka i pojacaj zvuk, gledaj prvi klip  >:dj ;D






Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3255 : 07.01.2013. 18:01:39 »
Pejako  ;D

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3256 : 07.01.2013. 18:14:56 »
Debljko je svoje otpisao, nas Dex se jos drzi i radi svoje prljave poslove sam :D.


Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3257 : 07.01.2013. 18:46:33 »
Ne diraj mi debeljka  :bokser :vezba

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3258 : 07.01.2013. 19:16:44 »
hahahaha  angeldemon
Da ne bude zabune, volim i ja Sopranose. Ali sam morao malo da vas  :bokser   ;D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3259 : 12.01.2013. 22:57:21 »
Publika na finalnu sezonu neće dugo morati da čeka. Kako bi Showtime uspešno lansirao svoje dve nove drame, razdvojiće Dextera i Homeland.


Finalna Osma sezona Dextera počinje 30. 6. 2013. a  iza njega nova serija Ray Donovan.
« Zadnja izmjena: 12.01.2013. 23:07:13 Goran88 »

Offline Nahor1997

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Tonight's The Night.
Odg: Dexter
« Odgovor #3260 : 14.01.2013. 00:25:56 »



Finalna Osma sezona Dextera počinje 30. 6. 2013. a  iza njega nova serija Ray Donovan.

Cim sam video ovo , morao sam da se registrujem. Ovo je 100% tacna informacija? Mnogo sam se obradovao kada sam procitao. Ja sam ocekivao kraj 2013. ili pocetak 2014. za novu sezonu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3261 : 14.01.2013. 00:32:32 »



Finalna Osma sezona Dextera počinje 30. 6. 2013. a  iza njega nova serija Ray Donovan.

Cim sam video ovo , morao sam da se registrujem. Ovo je 100% tacna informacija? Mnogo sam se obradovao kada sam procitao. Ja sam ocekivao kraj 2013. ili pocetak 2014. za novu sezonu.


Tačno je. Ali još uvek nisu sigurni da li će to biti finalna sezona. Pred početak osme sezone reći će šta će biti dalje.

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #3262 : 14.01.2013. 00:39:52 »
Super sto ce ranije poceti i nadam se da ce se predomisliti oko finalne sezone
Miss you Dexter!

Offline Nahor1997

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Tonight's The Night.
Odg: Dexter
« Odgovor #3263 : 14.01.2013. 05:14:46 »
Ma sto vise to bolje. Svaka sezona je sve bolja i bolja. Nadam se da osma nije poslednja.  smileyNO1

Offline bojan1990

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 56
  • Spol: Muški
Human history becomes more and more a race between education and catastrophe. - H. G. Wells

Offline Praetorian

  • Novi član
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3265 : 25.01.2013. 23:28:14 »
S nestrpljenjem očekujem 8 sezonu Dextera. Baš me zanima šta će se dešavati.

Offline Nahor1997

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Tonight's The Night.
Odg: Dexter
« Odgovor #3266 : 26.01.2013. 15:11:39 »
http://www.ign.com/articles/2013/01/24/sean-patrick-flanery-young-indiana-jones-boards-dexter-season-8

Jao. Dolazi Sean patrick Flanery iz Boondock Saints (odlican film) u osmu sezonu! Savrseno! clapp

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Dexter
« Odgovor #3267 : 26.01.2013. 19:00:56 »
http://www.ign.com/articles/2013/01/24/sean-patrick-flanery-young-indiana-jones-boards-dexter-season-8

Jao. Dolazi Sean patrick Flanery iz Boondock Saints (odlican film) u osmu sezonu! Savrseno! clapp
ma super  smileyNO1 i dobro je što više nećemo gledati onu, znate već koju  ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Dexter
« Odgovor #3268 : 03.03.2013. 23:12:43 »
završio s drugom sezonom. odlična!

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški

Tags: