Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536738 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rockstarr

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
Odg: Dexter
« Odgovor #3150 : 07.12.2012. 15:10:51 »
Spoiler for Hiden:
Da su scenaristi mislili da je Isaac nepotreban, ne bi ga ni ubacivali. Scenariji su uglavnom gotovi pre snimanja serije, stoga nema razloga da ubacuju nešto u šta sumnjaju da im ne odgovara.

Spoiler for Hiden:
Nikad nisi cuo da je u zadnji cas promijenjen scenarij? Nikad nisi cuo da se scenariji pisu skoro pa po epizodama. Nikad nisi cuo da glumci nekad improvizuju na sceni, pa se cak i to ubaci u seriju ako dobro ispadne? Sjecas li se onog strajka scenarista u Holivudu koji je prouzrokovao zastoj mnogih serija? Nikad nisi cuo za altenativne krajeve? Serijal moze imati uopstenu generalnu napisanu pricu koje se drze, a promjene se itekako desavaju tokom sezone.

Ono što važi za većinu drugih serija sigurno ne važi za serije kao što su Dexter ili Game of Thrones. To su već neko vreme glavni produkti Showtimea i HBO-a, najveće pare se ulažu u njih i sigurno neće da pišu priču usput.
Spoiler for Hiden:
Neke sitne promene su mogli da urade u vreme snimanja ali nema šanse da su naknadno rešili da ubiju Isaka nekoliko epizoda ranije. Očigledno je za kraj ostavljeno da Deks reši dilemu Deb-Hana. Pošto je najavljeno da će osma sezona da bude poslednja moguće je da se problem oko LaGuerte završi spojlerom i da to bude osnova za kraj serije.

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Dexter
« Odgovor #3151 : 07.12.2012. 22:00:28 »
We`ll drink a drink a drink
To Eric the King the King the King

 clapp clapp clapp clapp clapp

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Dexter
« Odgovor #3152 : 10.12.2012. 02:27:03 »
Spoiler for Hiden:
Da su scenaristi mislili da je Isaac nepotreban, ne bi ga ni ubacivali. Scenariji su uglavnom gotovi pre snimanja serije, stoga nema razloga da ubacuju nešto u šta sumnjaju da im ne odgovara.

Spoiler for Hiden:
Nikad nisi cuo da je u zadnji cas promijenjen scenarij? Nikad nisi cuo da se scenariji pisu skoro pa po epizodama. Nikad nisi cuo da glumci nekad improvizuju na sceni, pa se cak i to ubaci u seriju ako dobro ispadne? Sjecas li se onog strajka scenarista u Holivudu koji je prouzrokovao zastoj mnogih serija? Nikad nisi cuo za altenativne krajeve? Serijal moze imati uopstenu generalnu napisanu pricu koje se drze, a promjene se itekako desavaju tokom sezone.

Ono što važi za većinu drugih serija sigurno ne važi za serije kao što su Dexter ili Game of Thrones. To su već neko vreme glavni produkti Showtimea i HBO-a, najveće pare se ulažu u njih i sigurno neće da pišu priču usput.
Spoiler for Hiden:
Neke sitne promene su mogli da urade u vreme snimanja ali nema šanse da su naknadno rešili da ubiju Isaka nekoliko epizoda ranije. Očigledno je za kraj ostavljeno da Deks reši dilemu Deb-Hana. Pošto je najavljeno da će osma sezona da bude poslednja moguće je da se problem oko LaGuerte završi spojlerom i da to bude osnova za kraj serije.

Serija se planira koliko ima gledanosti. Ni Dexter nije planiran 7-8 sezona, ni 2 and half men nije planiran 10 sezona i Carli je izbacen nasred serije pa se scenario mijenjao. Dakle da, promjene se desavaju iz epizode u epizodu. Ja ne kazem da je to tako sigurno bilo i u sucaju Isaka, ali isto tako ne mozes ti tvrditi da nije, ali postoji mogucnost. Ja sam samo rekao da su promjene moguce i usred same serije i to je cinjenica. Game of thrones i Dextera ne mozes porediti, jer got ide po knjigama i normalno da nece odudarati previse od price iz knjige, a dex se drzao knjige samo 1 sezonu ako se ne varam.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #3153 : 10.12.2012. 13:07:01 »
Auuu, kakva epizoda!
Spoiler for Hiden:
Vidim po najavi za sledeću da ovo nije kraj Hane Mekej. Nisam uopšte trebala pogledati, izgleda kao da su sve otkrili u najavi. Jeste da je očekivano da se to desi na kraju sezone, ali opet ću se iznenaditi ako izguraju to do kraja.
« Zadnja izmjena: 10.12.2012. 13:18:04 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline koljach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • Nije pametno ostavljati puno informacija na netu
Odg: Dexter
« Odgovor #3154 : 10.12.2012. 19:11:52 »
(spoiler je za danasnju, tj jucerasnju epizodu)

Jesam ja jedini koji
Spoiler for Hiden:
misli da Hannah nije otrovala Deb, nego si je ova sama nasula tableta u pice? Vidli smo kako ide na trcanje sa vodom u ruci. Znaci da je MINIMALNO 20 minuta bila vani, a hannah je usla u kucu cim je ova otisla. A buduci da je Deb imala cijelo vrijeme vodu sa sobom, Hannah jednostavno nije mogla staviti tablete u tu bocu, a nije ni u jednu drugu zato jer su boce u frizideru bile zatvorene, a sumnjam da bi bila toliko glupa da je isla otvarati neotvorene boce, i sipati ista u njih, i onda bi JOS deb trebala uzeti "neotovorenu" bocu, vidjeti da je otvorena, i ne pitati se zasto je ganz nova boca, koju ona nije otvorila, otvorena
Jel itko kuzi kaj hocu reci? xd  ;D
« Zadnja izmjena: 10.12.2012. 19:13:25 koljach »
Rules of the internets:

1. There is no RL, only AFK

2. Internet is place where men are men, women are men, and children are undercovered FBI agents

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #3155 : 10.12.2012. 19:19:58 »
Nisi jedini koji tako misli.
Spoiler for Hiden:
Ja sam ubeđena da je Deb samu sebe otrovala. U poslednje vreme je bila vrlo pometena i labilna, tako da ne bi bilo nikakvo iznenađenje. A sem toga vidi se i po njenoj reakciji kad joj Dekster daje dokaz da je Hana ubila Prajsa. Nije mi izgledala uopšte iznenađeno. Iskreno ne bih volela da tako ispadne, ali dobro. Nekako bi to skroz srozalo Debrin lik u mojim očima. Mislim, i ovako je došlo do odgromne promene njenog lika u ovoj sezoni...

A da, pomalo mi je glupo što je Dekster naseo na Laguertinu nameštaljku. Toliko je bilo očigledno! A i gde mu pamet bila kad je uopšte krenuo na tog tipa kad zna da su mu Laguerta i onaj Tom za vratom. Glupo je da je mislio da je jednostavnim razgovorom i providnim podmetanjem dokaza rešio sve buduće probleme oko te stvari. Bezveze mi je što je vrlo malo pažnje posvetio tom problemu, a bogami je imao dovoljno razloga da se zabrine. Čim ga je Debra upozorila da Laguerta istražuje, i da mu je na tragu... Baš se pitam kako će se izvući, ako će se uopšte izvući iz svega ovoga. Sudeći po najavi - neće.  ;D
« Zadnja izmjena: 10.12.2012. 19:25:06 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Dexter
« Odgovor #3156 : 10.12.2012. 19:41:48 »
Spoiler for Hiden:
Da, i ja mislim da je Deb sve to isplanirala unapred. Gledaćemo Hanu i u sledećoj sezoni, verovatno.
Inače promo za sledeću epizodu baš puno otkriva, možda bi bolje bilo da ga nisam pogledao. Međutim mislim da nas preko trejlera opet navode na pogrešan trag i da će se desiti neki neočekivani twist kao i uvek.  :)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #3157 : 10.12.2012. 20:48:10 »
 :o :o :o  pa zasto nam to rade?!?!
Miss you Dexter!

Offline komarac12

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3158 : 11.12.2012. 21:38:51 »
Uf ala ste me zainteresovali sad sa tim spojlerima  ??? ali izdrzacu da ih ne procitam dok ne pogledam epizodu  ;)

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dexter
« Odgovor #3159 : 11.12.2012. 22:19:22 »
ja ne mogu da spavam , budim se nocima , pa se razmiljam da li da procitam ili ne  ;D
Cycling 4 life

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Dexter
« Odgovor #3160 : 11.12.2012. 22:26:52 »
Ja jos nisam ni naceo ovu sezonu! :D
Cekam petak/subotu pa cu maratonski poceti...

Offline vucina1234

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Dexter
« Odgovor #3161 : 11.12.2012. 22:44:35 »
ja ne mogu da spavam , budim se nocima , pa se razmiljam da li da procitam ili ne  ;D


nemoj uništit ćeš si doživljaj ,sjećam se kad sam totalno slučajno pročitao što će se dogoditi na kraju 4 sezone(vjerovatno i najbolje finale sezone)  :dash ,mislio sam odustat od gledanja dextera .....ali nekako sam to pregurao  :smor:
od tada kad vidim riječ spojler ,bježim glavom bez obzira :ccc:

Offline uNbog

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3162 : 12.12.2012. 00:58:41 »
Ne mogu da dočekam više..  :(
People think it's fun to pretend you're a monster. Me, I spend my life pretending I'm not.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3163 : 12.12.2012. 01:06:02 »
E da bar nisi napisao ovaj post. ;D

Spoiler for Hiden:


Masuka vam želi sretan Božić! :D

« Zadnja izmjena: 12.12.2012. 01:47:45 King Eric »

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Dexter
« Odgovor #3164 : 12.12.2012. 01:59:17 »
Spoiler for Hiden:
Sad cu opet ja biti dezurni kriticar, ali meni dosta nelogicnosti:

-prekrsio kod ubivsi oca od Hane(jos proslu epizodu), za mene jedna od vaznijih stvari prekrsena.
-zasto upaljena motorka?
-zasto Hanu prijavljuje policiji i time razotkrije sebe(i opet prekrsi kod), zasto je jednostavno nije pokusao ubiti, iako po svom kodu to ide.

Ok razumijem da je za seriju interesantnije ovako, ali krsenje koda malo malo, necega cega si se pridrzavao 7 sezona nije bas najsjajnije.


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dexter
« Odgovor #3165 : 12.12.2012. 03:51:14 »
Spoiler for Hiden:
Sad cu opet ja biti dezurni kriticar, ali meni dosta nelogicnosti:

-prekrsio kod ubivsi oca od Hane(jos proslu epizodu), za mene jedna od vaznijih stvari prekrsena.
-zasto upaljena motorka?
-zasto Hanu prijavljuje policiji i time razotkrije sebe(i opet prekrsi kod), zasto je jednostavno nije pokusao ubiti, iako po svom kodu to ide.

Ok razumijem da je za seriju interesantnije ovako, ali krsenje koda malo malo, necega cega si se pridrzavao 7 sezona nije bas najsjajnije.

Spoiler for Hiden:
1. pa nije prvi put prekrsio  ;D
2. i ja se pitam..mozda da im odvuce paznju dok oni tamo beze  rofl
3. ja mislim da jedan deo Dextera ne veruje da je to Hana uradela(mozda se u skorijoj buducnosti dokaze) pa za svaki slucaj u aps  ;D
Cycling 4 life

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Dexter
« Odgovor #3166 : 12.12.2012. 18:14:24 »
Hvala puno na prevodu   :rose:  veceras sve pada u drugi plan

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline MrBlc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: Dexter
« Odgovor #3167 : 12.12.2012. 19:40:51 »
Nisi jedini koji tako misli.
Spoiler for Hiden:
Ja sam ubeđena da je Deb samu sebe otrovala. U poslednje vreme je bila vrlo pometena i labilna, tako da ne bi bilo nikakvo iznenađenje. A sem toga vidi se i po njenoj reakciji kad joj Dekster daje dokaz da je Hana ubila Prajsa. Nije mi izgledala uopšte iznenađeno. Iskreno ne bih volela da tako ispadne, ali dobro. Nekako bi to skroz srozalo Debrin lik u mojim očima. Mislim, i ovako je došlo do odgromne promene njenog lika u ovoj sezoni...

A da, pomalo mi je glupo što je Dekster naseo na Laguertinu nameštaljku. Toliko je bilo očigledno! A i gde mu pamet bila kad je uopšte krenuo na tog tipa kad zna da su mu Laguerta i onaj Tom za vratom. Glupo je da je mislio da je jednostavnim razgovorom i providnim podmetanjem dokaza rešio sve buduće probleme oko te stvari. Bezveze mi je što je vrlo malo pažnje posvetio tom problemu, a bogami je imao dovoljno razloga da se zabrine. Čim ga je Debra upozorila da Laguerta istražuje, i da mu je na tragu... Baš se pitam kako će se izvući, ako će se uopšte izvući iz svega ovoga. Sudeći po najavi - neće.  ;D

Upravo sam ovo krenuo napisati!
Spoiler for Hiden:
Ovo s olovkom mi nije jasno, nekako imam osjećaj da na olovci neće ništa naći, ali opet ne vjerujem da bi Debra krenula s uhićenjem prije nalaza jer je bi mogla ugroziti slučaj ako Hanna nađe dobrog odvjetnika koji optuži Debru za matletiranje (na rubu živaca, privodi je svako malo, moguće nuspojave Alprazolama i sl. -> nepozudano rasuđivanje i upitnost dokaza)

Da, potpuno glupo da je uopće išao riskirati, ako ništa drugo timing je dovoljno čudan da se zabrine. Kako će se izvući? O tom nastavljam niže...


Spoiler for Hiden:
Sad cu opet ja biti dezurni kriticar, ali meni dosta nelogicnosti:

1.) prekrsio kod ubivsi oca od Hane(jos proslu epizodu), za mene jedna od vaznijih stvari prekrsena.
2.) zasto upaljena motorka?
3.) zasto Hanu prijavljuje policiji i time razotkrije sebe(i opet prekrsi kod), zasto je jednostavno nije pokusao ubiti, iako po svom kodu to ide.

Ok razumijem da je za seriju interesantnije ovako, ali krsenje koda malo malo, necega cega si se pridrzavao 7 sezona nije bas najsjajnije.

Redom:
Spoiler for Hiden:
1.) kao što je već rečeno, nije prvi put. Pogotovo ako uzmemo u obzir da se radi o propalici i niškoristi koja nikomu neće koristiti. Uostalom, nije prekršio nego je proširio onaj dio "ne budi uhvaćen" i na Hannu.
3.) pa baš i nije razotkrio sebe. Hanna može tvrditi samo da joj je priznao, ali to baš ne prolazi na niti jednom sudu (eventualno bi Guerta mogla jače zagristi), a uz to baš ne bi djelovalo vjerodostojno. Istina je da je prikrivao dokaz, ali mogao je tvrditi da je naknadno našao ispod kauča.
Dexter ne bi mogao ovoliko dugo opstati bez jake intuicije. Iako mu je trenutno razum malo u banani, mislim da mu intuicija pokušava reći da je Debra namjestila Hanni. Da je popila 3-4 dcl 40 % otopine Alprazolama vjerojatno bi bila mrtva davno prije. Dexteru to možda nije došlo do glave, ali ga je podsvijest spriječila da ubije Hannu.
2.) I sad ono najzanimljivije - kako će se izvući:
Upaljena motorna pila, mjesto zločina inscenirano elementima "mesarovih" zločina i elementima ubojstva Dexterove majke, ali bez zločinca i bez žrtve - malo pretjerana drama. Laguerta koja jednostavno unatoč svim dokazima protiv osobe s kojom je bila u vezi ne odustaje od tvrdnje da je Dexter kriv vadi ubojicu njegove majke iz zatvora i on na kraju nestaje. To već počinje djelovati kao da je Laguerta pomogla Estradi da pobjegne kako bi namjestila Dexteru.
Tom je do sad sigurno uvjeren da je Laguerta sposobna za tako nešto, a ako ne nađu dokaz da je Dexter bio o onom kontenjeru mislim da će to biti i službeni zaključak istrage (barem do sljedeće sezone).

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3168 : 12.12.2012. 21:02:52 »
Odlicna epizoda! Hvala na prevodu. clapp

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3169 : 12.12.2012. 21:50:26 »
Kakva epizoda  :neverovatno: Fala, KE  :majstore
Spoiler for Hiden:
Definitivno je Debra sama sebe otrovala, Hana koristi jače supstance  >:dj

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Dexter
« Odgovor #3170 : 12.12.2012. 22:15:01 »
@MrBlc

Spoiler for Hiden:
1. Opravdanje ''nije prvi put'' uopste nije opravdanje. Ubio je jednom ranije ali slucajno, dakle nije namjerno, a to je bitna razlika. Kod je nesto sto je objasnjeno od pocetka i sto ga drzi da tako kazemo potpuno ne predje na 'tamnu stranu'. Ovakvo krsenje koda ima smisla samo ako bi postao da se tako izrazim ''negativni serijski ubica'', dakle ubijao i nevine, a to nije slucaj. Kod nije pravilo kucnog reda pa mo's ga malo prekrsiti, malo ne, kod je za njega svetinja!

2. Sta se ima izvlaciti sa upaljenom motornom pilom i time samo privuce laguertu, ako je imao vremena odvezati onog lika, samo zakljuca kontejner i cao, bjezi. Ali ok slazem se malo pretjerana drama, moguce cak i da ih privuce tu, da on moze pobjeci na drugu stranu, ali time i otkriti potencijalno mjesto zlocina, ali ajde recimo i nije greska.

3. Slazem se da ne bi njena rijec znacila nista na Sudu, ali kad bi tako rizikovao i dolazio do Suda, pa dokle bi dosao. Po meni preveliki rizik, a drugo pravilo koda je ''ne budi uhvacen''. Da budem iskren od pocetka mi je smetala ta stvar da se on zaljubi u ubicu i zna da je ubica i prikriva dokaze ubistva, dakle zar to nije na neki nacin sudjelovanje u ubistvu? Da recimo on ne zna da je ona ubica ili tek sumnja pa kasnije otkrije, pa i ok, ali ovako, on to zna cak i prije njihove veze i opet prikriva ubistvo nevinih ljudi?! Opet kazem imalo bi cak i ovo smisla ako bi to znacilo do kraja serijala da ga ''tamna strana'' potpuno preuzima i da vise nece imati granicu izmedju ''dobroga i losega'', odnosno pravila koda.
« Zadnja izmjena: 12.12.2012. 22:16:41 brko »

Offline MrBlc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: Dexter
« Odgovor #3171 : 13.12.2012. 19:49:56 »
@MrBlc

Spoiler for Hiden:
1. Opravdanje ''nije prvi put'' uopste nije opravdanje. Ubio je jednom ranije ali slucajno, dakle nije namjerno, a to je bitna razlika. Kod je nesto sto je objasnjeno od pocetka i sto ga drzi da tako kazemo potpuno ne predje na 'tamnu stranu'. Ovakvo krsenje koda ima smisla samo ako bi postao da se tako izrazim ''negativni serijski ubica'', dakle ubijao i nevine, a to nije slucaj. Kod nije pravilo kucnog reda pa mo's ga malo prekrsiti, malo ne, kod je za njega svetinja!

2. Sta se ima izvlaciti sa upaljenom motornom pilom i time samo privuce laguertu, ako je imao vremena odvezati onog lika, samo zakljuca kontejner i cao, bjezi. Ali ok slazem se malo pretjerana drama, moguce cak i da ih privuce tu, da on moze pobjeci na drugu stranu, ali time i otkriti potencijalno mjesto zlocina, ali ajde recimo i nije greska.

3. Slazem se da ne bi njena rijec znacila nista na Sudu, ali kad bi tako rizikovao i dolazio do Suda, pa dokle bi dosao. Po meni preveliki rizik, a drugo pravilo koda je ''ne budi uhvacen''. Da budem iskren od pocetka mi je smetala ta stvar da se on zaljubi u ubicu i zna da je ubica i prikriva dokaze ubistva, dakle zar to nije na neki nacin sudjelovanje u ubistvu? Da recimo on ne zna da je ona ubica ili tek sumnja pa kasnije otkrije, pa i ok, ali ovako, on to zna cak i prije njihove veze i opet prikriva ubistvo nevinih ljudi?! Opet kazem imalo bi cak i ovo smisla ako bi to znacilo do kraja serijala da ga ''tamna strana'' potpuno preuzima i da vise nece imati granicu izmedju ''dobroga i losega'', odnosno pravila koda.

Spoiler for Hiden:
1.) Prvi put je i meni promaklo, ali sada sam se sjetio i za svaki slučaj provjerio: - Ne moraš ovo napraviti - Ali želim. Čitava epizoda je zapravo o spoznaju da mračni suputnik ne postoji, nego da Dexter ubija jer Dexter želi ubijati i napokon se pomirio s time.
2.) U svakom slučaju ga "dekoracija" + kontenjer u kakvom je ubijena njegova majka upućuju na to da je on mesar, a nije imao vremena za sve ukloniti. Ovako je s jedne strane kupio vremena za bijeg zbog šokantne situacije, a s druge strane kompletnu scenu napravio previše umjetno izdramatiziranom.
3.) Zapravo, sva ubojstva mu je Hannah priznala i otkrila i motive - praktički jedina ubojstva u kojima nije imala olakotne okolnosti su bilo ono koje je Dexter otkrio (prvo) i ubojstvo Sala Price-a. Tu se već debelo spetljao s njom.

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3172 : 13.12.2012. 20:10:11 »
Titlovan trejler za finale u spojleru, skrećem pažnju da sadrži iste. Puštate na svoju odgovornost  ;D

Spoiler for Hiden:

Offline komarac12

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3173 : 14.12.2012. 00:03:13 »
Ionako sam pogledao taj trejler tako da sad mogu i detaljnije sa titlom  :pametnjakovic
Spoiler for Hiden:
Mislim da samo zamislja kako ga hapsi  :murija: . Ipak je ovo samo teaser hehe. No videcemo i u svakom slucaju ocekujem odlicnu epizodu.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Dexter
« Odgovor #3174 : 17.12.2012. 10:55:01 »
 :o :o :o
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline ailtonrs

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: Dexter
« Odgovor #3175 : 17.12.2012. 11:00:44 »
:o :o :o

upravo tako...
odlicno finale

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Dexter
« Odgovor #3176 : 17.12.2012. 11:46:27 »
Ja sam odgledao samo prve dve epizode, tako da cu ovih dana krenuti maratonski sa gledanjem.

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3177 : 17.12.2012. 11:55:11 »
Kakav kraj  :o :facepalm
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Dexter
« Odgovor #3178 : 17.12.2012. 12:12:35 »
ohoho...ovo sam cekao...sad ide maraton najbolje serije koja se prikazuje  ;D

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3179 : 17.12.2012. 12:50:39 »
Kakav kraj sezone  :o :o

Spoiler for Hiden:
Iako sam znao da će Debra to učiniti čim sam vidio kako drži pištolj uperen prema Dexu, svejedno sam ostao iznenađen. A i bijeg Hanne je zakomplicirao stvari do kraja... Tko će dočekat 10. mjesec 2013????  :'(
« Zadnja izmjena: 17.12.2012. 12:55:56 maximus »
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Tags: