Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536736 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mrki

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
Odg: Dexter
« Odgovor #2670 : 19.12.2011. 21:35:33 »
Narode, veliki sam fan Dextera. Obozavam ga.
Kao i svake godine sacekao sam da se nakupi epizoda da pogledam u jednom dahu.
Posle odgledanih 7 epizoda mogu da kazem da sam strasno razocaran  :'(
Spoiler for Hiden:
Ne znam odakle da pocnem. Sve me je razocaralo.

- Znam da je bio klise gde ga u svakoj sezoni, tokom svake epizode, jure i uvek zamalo uhvate, ali je to bilo veoma uzbudljivo. Sada ubija a kao da niko ne haje za to.
- Uvek je negativac nekako bio povezan sa Dexterom i Dex se lomio da li da mu se prikloni ili se prepoznavao u njemu. Sada takvu duhovnu vezu ne vidim.
- Nema vise njegove dobre zenice (nekada me je jako nervirala a sada mi cak i nedostaje), nema neke opasne zenske u njegovoj blizini, ustvari nema nikakve zene, kao da se kastrirao.
- Ubacili verski element koji mi se uopste ne svidja. ako Dexter na kraju pocne da veruje u boga ubicu se.
- Ranije su se epizode zavrsavale tako da ne mogu da docekam pocetak sledece. Sada samo kazem ok i pustim nesto drugo da gledam. Sve prosle sezone sam gledao po dve epizode u cugu, najmanje, i nisam mogao da zaspim neko vreme. Sada sam ravnodusan skroz.
- Masuka vise nije smesan, Deb je dosadna, ostali su melanholicni .....
- Radnja je kao u svakoj prosecnoj krimi prici

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2671 : 19.12.2011. 21:50:05 »
Preveo sam i zadnju epizodu. Uživajte! :)

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Dexter
« Odgovor #2672 : 19.12.2011. 21:52:49 »
Preveo sam i zadnju epizodu. Uživajte! :)

 talasi talasi

Hvala, lega...Imaš pivu drinks

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2673 : 19.12.2011. 22:20:19 »
Hvala na prevodu Eric. A sad na gledanje i uzivanje. :)

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Dexter
« Odgovor #2674 : 19.12.2011. 22:37:45 »
Hvala na odličnim prevodima cijele sezone clapp

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2675 : 19.12.2011. 22:41:39 »
Pošto se završila sezona ubrzo krećem sa gledanjem, pa da se zahvalim na, siguran sam izvrsnim, prevodima. King Eric  clapp clapp clapp

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2676 : 19.12.2011. 22:42:19 »
EriKe hvala mnogo,  pogledaću još jednom.  ;D

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Dexter
« Odgovor #2677 : 19.12.2011. 23:43:05 »
Cek malo, ruku je pakovao
Spoiler for Hiden:
Luis, asistent Vinsa Masuki, valjda su povezani sa Trevisom pa vidimo sad Trevis donosi paket sa rukom kod Dexa?
Ovom epizodom bi bio sasvim odlican kraj serije, ma da ne bunim se da ima sto vise epizoda. Savrseno! clapp

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2678 : 19.12.2011. 23:44:37 »
Eric, hvala puno sto si brze nego inace preveo. Idem da gledam sada

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Dexter
« Odgovor #2679 : 19.12.2011. 23:58:09 »
Cek malo, ruku je pakovao
Spoiler for Hiden:
Luis, asistent Vinsa Masuki, valjda su povezani sa Trevisom pa vidimo sad Trevis donosi paket sa rukom kod Dexa?


Spoiler for Hiden:
Nije Travis donio paket, nego je paket već bio pred vratima...

Solidna sezona, ali ništa posebno....Ovaj zadnji nastavak je ok, ali dosta zbrzan i s dosta traljavosti odrađen...Kraj je super, ali takav kraj se i očekivao...Nadam se da će se serija popraviti, jer očigledno je u padu...

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Dexter
« Odgovor #2680 : 20.12.2011. 00:03:11 »
Cek malo, ruku je pakovao
Spoiler for Hiden:
Luis, asistent Vinsa Masuki, valjda su povezani sa Trevisom pa vidimo sad Trevis donosi paket sa rukom kod Dexa?


Spoiler for Hiden:
Nije Travis donio paket, nego je paket već bio pred vratima...

Solidna sezona, ali ništa posebno....Ovaj zadnji nastavak je ok, ali dosta zbrzan i s dosta traljavosti odrađen...Kraj je super, ali takav kraj se i očekivao...Nadam se da će se serija popraviti, jer očigledno je u padu...
Haha, nisam to zapazio, video sam da je doneo torbu nisam zapazio da je podigao paket... ;D

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Dexter
« Odgovor #2681 : 20.12.2011. 00:42:37 »
Spoiler for Hiden:
bilo je i vrijeme da ga Debra uhvati, oh God  rofl

Ako se ne varam Travis je jedini lik u ovoj sezoni koji je zavrsio na Dexterovom stolu,
nema vise onih tonight's the night leseva. To nije dobro, pogotovo za serijskog ubojicu  :(

nadam se boljoj iducoj sezoni

Kralju hvala na prijevodima

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2682 : 20.12.2011. 00:43:23 »
Hvala, Eriče  clapp

Spoiler for Hiden:
Holy fucking Jesus!
Odlična poslednja scena, koliko dugo sam ovo čekao!
Cela epizoda više-manje neuzbudljiva, al' kraj...
Kao što ste rekli, ima dosta materijala za sledeće sezone.
De gustibus non est disputandum.

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: Dexter
« Odgovor #2683 : 20.12.2011. 00:44:28 »
Trevis

http://images.wikia.com/dexter/images/5/55/TravisMarshall3.jpg


Guverner NBS Soskic

http://www.blic.rs/data/images/2010-06-17/48650_0405-soskic-foto-b-belic_f.jpg?ver=1278432266

 ;D


Spoiler for Hiden:
Meni je malo glupo da na primer policija ne moze na primer na kamerama jedne od najvisih zgrada u Majamiju da nakon ubistva policajca vidi da je Dex bio tu .

Zadnje 2 sezone uzas blagi.Dobro ova zadnja nista specijalno, a 5. uzas.

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Dexter
« Odgovor #2684 : 20.12.2011. 00:53:54 »
5 sezona bolja od 6te i sasvim je dobra, jos da se na kraju 5 desilo ono sto je na kraju 6 bila bi odlicna.
Ne znam sta vi ocekujete da neko snimi 10 sezona neku seriju koja nema trenutke pada, jednostavno nemoguce

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Dexter
« Odgovor #2685 : 20.12.2011. 00:59:23 »

Spoiler for Hiden:
Meni je malo glupo da na primer policija ne moze na primer na kamerama jedne od najvisih zgrada u Majamiju da nakon ubistva policajca vidi da je Dex bio tu .

Zadnje 2 sezone uzas blagi.Dobro ova zadnja nista specijalno, a 5. uzas.
Da je samo to glupo:
Spoiler for Hiden:
gde je istraga ili bar jos pitanja zasto je pao sa glisera, ostavio je brdo otiske i na onog glisera gde su bili imigranti i na koplje sa kojeg je ubio onog sofera i bacio ga u more, ili ce to jednog dana tek da dodje na delo da se istrazi...

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2686 : 20.12.2011. 01:07:21 »
Spoiler for Hiden:
Malo sam se ispromasivao sa mojim predvidjanjem :). Nije niko bitan poginuo sem Travisa za kog se i ocekivalo da ce Dex okoncati sa njim na kraju sezone. Deb bi sa ovim otkrivanjem sve trebala da poveze. Sada romanticna idila sve vise ima smisla. 2 sezone su pred nama. Kako popuniti? Pocetak sledece sezone obecava. Svi ocekujemo dobar rasplet novog poglavnja ali mislim da ce previse epizoda biti ne popunjene dobrom pricom. Jer mi je ipak ova scene vise za pred finalnu sezonu. Ceo zivot je provela sa njim kao sa pravim bratom, pocela da oseca ljubav prema njemu,... Ovakav zaplet ne moze da bude nesto mnogo dobar a da ne bude klise, moze u 5-10ep ali u 2 sezone,...

Offline psych^^

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2687 : 20.12.2011. 02:50:37 »
Aahha kakav kraj , pa ko ce sad da ceka godinu dana  :facepalm :o   ;D

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Dexter
« Odgovor #2688 : 20.12.2011. 03:15:33 »
razocaran sam
Spoiler for Hiden:
kao negativac hanks junior mi nikako nije legao...ulogu negativca trebali su dati Niggeru iz Chicaga a travisu ulogu policajca i sve bi bilo super. Brother Sam-a su takodjer slabo iskoristili..

sezona je dobro krenula i nastavila sa vrlo malo desavanja..i vrlo predvidljivo.. tj. glavne twistove su prelose odradili, a dobro su osmisljeni (zato krivim reziju).. tako da sa krajem uopce nisam zadovoljan..nisu me kupili sa tim sto ga je deb uhvatila jer sad mozemo razbijati glavu godinu dana sta ce se desiti a ispostavi se da mu ona naredi da je "odere" u zamjenu za sutnju.. :\)

navijao sam da malog harissona "uspavaju" uz pomoc staziste, jer nema potrebe da decko glumi prvo su smarali sa cody i astor sad smaraju sa njim, mada bi to stvarno prebrutalno ali sa tim cinom serija bi dostigla besmrtnost. 8)

I am a father, a son and a serial killer ..  rofl smileyNO1

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Dexter
« Odgovor #2689 : 20.12.2011. 08:00:05 »
Spoiler for Hiden:
gde je istraga ili bar jos pitanja zasto je pao sa glisera, ostavio je brdo otiske i na onog glisera gde su bili imigranti i na koplje sa kojeg je ubio onog sofera i bacio ga u more, ili ce to jednog dana tek da dodje na delo da se istrazi...

Spoiler for Hiden:
Mislim da će u sledećoj sezoni Dex tek da najebe od tih grešaka koje je pravio ove sezone, verovatno će neko kao što ste rekli pregledati kamere sa krova zgrade gde je Travis bio pa ga provali..... Zatim tu je Masukin pomoćnik, koji je još uvek misteriozan i ne znamo skoro ništa o njemu, a sigurno će biti važan za nastavak priče.. Biće zanimljivo.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Dexter
« Odgovor #2690 : 20.12.2011. 11:51:03 »
Hvala na prevodu Eriče. clapp smileyNO1

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #2691 : 20.12.2011. 13:44:22 »
Eric, ti si moj idol  Smajlicvece srcesmajli notworthy
Miss you Dexter!

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Dexter
« Odgovor #2692 : 20.12.2011. 16:48:56 »
Hvala na prevodu, King Eric  Smajlicvece

Predstoji nam dugo, dugo čekanje do sledeće jeseni...  :(
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline psych^^

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2693 : 20.12.2011. 16:53:38 »
Ma ko ce da ceka , mozda umremo da sledece jeseni  :P

Offline maxpayne

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Dexter
« Odgovor #2694 : 20.12.2011. 17:05:59 »
hvala eriče  ;D

p.s ikakva preporuka što sad gledati do jeseni....ne mora biti iste tematike serija ali želim nešto što će me natjerati da uvijek isčekivam novi tjedan i novu epizodu kao što je to dexter učinio

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2695 : 20.12.2011. 17:13:05 »
Odlicno finale i odlicna sezona. clapp Jedva cekam sledecu sezonu

Offline psych^^

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2696 : 20.12.2011. 17:13:22 »
hvala eriče  ;D

p.s ikakva preporuka što sad gledati do jeseni....ne mora biti iste tematike serija ali želim nešto što će me natjerati da uvijek isčekivam novi tjedan i novu epizodu kao što je to dexter učinio

Lost , prison break , fringe  , supernatural  ;D

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Dexter
« Odgovor #2697 : 20.12.2011. 17:19:29 »
Spoiler for Hiden:
Kakvo crno koplje, kada se o tom ubistvu nista ne zna i koplje i osoba su baceni u more ribama nasred okeana, i ko ce to naci, a radi se o emigrantima koji nece rijec progovoriti o tome. O otiscima na brodu, pa sad ne znam sta ocekujete da se svako brisanje ruku ili otisaka prikaze. Valjda smo u prvih 5 sezona vidjeli da je Dex dovoljno pametan da takve stvari vise i ne treba snimati, jer bi serija trajala 3h kada bi se svako brisanje otisaka prikazalo.
Ne kazem da nema nebuloza i glupih stvari(meni licno najgora ono spasavanje iz barke kada je bio svezan u roku od 30sekundi, da je svezan skocio u more i isplivao bilo bi ok, ali da se oslobodi zubima u 30s pretjerano ili ono sa liftom), ali pretjerujete sa nekima. Ista stvar i sa kamerom, ako je vec dosao do vrha logika namece da je prosao sve prepreke kroz zgradu tipa kamere i slicno, e sad otkud kamera na vrhu zgrade ne znam po cemu ste to zakljucili. Cak i ako postoji valjda kamera snima sa vrha prema gradu dakle prema dolje, a ne vrh zgrade jer to nema smisla. Mislim naravno da ima nedostataka, ali kao sto rekoh previse bi se potrosilo na to kada bi se prikazao svaki detalj, onda bi sezona imala 24 serije, a ne 12, to je bas moje misljenje.

Offline psych^^

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2698 : 20.12.2011. 17:21:29 »
Spoiler for Hiden:
Kakvo crno koplje, kada se o tom ubistvu nista ne zna i koplje i osoba su baceni u more ribama nasred okeana, i ko ce to naci, a radi se o emigrantima koji nece rijec progovoriti o tome. O otiscima na brodu, pa sad ne znam sta ocekujete da se svako brisanje ruku ili otisaka prikaze. Valjda smo u prvih 5 sezona vidjeli da je Dex dovoljno pametan da takve stvari vise i ne treba snimati, jer bi serija trajala 3h kada bi se svako brisanje otisaka prikazalo.
Ne kazem da nema nebuloza i glupih stvari(meni licno najgora ono spasavanje iz barke kada je bio svezan u roku od 30sekundi, da je svezan skocio u more i isplivao bilo bi ok, ali da se oslobodi zubima u 30s pretjerano ili ono sa liftom), ali pretjerujete sa nekima. Ista stvar i sa kamerom, ako je vec dosao do vrha logika namece da je prosao sve prepreke kroz zgradu tipa kamere i slicno, e sad otkud kamera na vrhu zgrade ne znam po cemu ste to zakljucili. Cak i ako postoji valjda kamera snima sa vrha prema gradu dakle prema dolje, a ne vrh zgrade jer to nema smisla. Mislim naravno da ima nedostataka, ali kao sto rekoh previse bi se potrosilo na to kada bi se prikazao svaki detalj, onda bi sezona imala 24 serije, a ne 12, to je bas moje misljenje.

 clapp  smileyNO1

Offline Dario

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 70
Odg: Dexter
« Odgovor #2699 : 20.12.2011. 17:47:43 »
Spoiler for Hiden:
Kakvo crno koplje, kada se o tom ubistvu nista ne zna i koplje i osoba su baceni u more ribama nasred okeana, i ko ce to naci, a radi se o emigrantima koji nece rijec progovoriti o tome. O otiscima na brodu, pa sad ne znam sta ocekujete da se svako brisanje ruku ili otisaka prikaze. Valjda smo u prvih 5 sezona vidjeli da je Dex dovoljno pametan da takve stvari vise i ne treba snimati, jer bi serija trajala 3h kada bi se svako brisanje otisaka prikazalo.
Ne kazem da nema nebuloza i glupih stvari(meni licno najgora ono spasavanje iz barke kada je bio svezan u roku od 30sekundi, da je svezan skocio u more i isplivao bilo bi ok, ali da se oslobodi zubima u 30s pretjerano ili ono sa liftom), ali pretjerujete sa nekima. Ista stvar i sa kamerom, ako je vec dosao do vrha logika namece da je prosao sve prepreke kroz zgradu tipa kamere i slicno, e sad otkud kamera na vrhu zgrade ne znam po cemu ste to zakljucili. Cak i ako postoji valjda kamera snima sa vrha prema gradu dakle prema dolje, a ne vrh zgrade jer to nema smisla. Mislim naravno da ima nedostataka, ali kao sto rekoh previse bi se potrosilo na to kada bi se prikazao svaki detalj, onda bi sezona imala 24 serije, a ne 12, to je bas moje misljenje.



 clapp  smileyNO1

Spoiler for Hiden:
I još mu ruke sveže naprijed, mjesto na leđa.

Tags: