Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536733 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Dexter
« Odgovor #2640 : 15.12.2011. 03:57:01 »
Djelimicno bi se slozio sto se tice napetosti i iscekivanja. Sa jedne strane mi je i drago, jer lakse docekam sljedecu epizodu, ali sa druge opet nekako u tome mozda i jeste bit, ta zudnja za daljim nastavkom. I ne mislim na samo ovu epizodu nego na cijelu 6sezonu. Prosle su mi bile nekako napetije.

Spoiler for Hiden:
Vjerujem da je svima vise interesantno sta ce biti sa...stazistom i rukom, nego sa Travisom, makar je meni.

11 epizoda dosta dobra, ali i ocekivano jer se blizi kraj jel. Inace kompletna sezona je dobro zamisljena, odnosno prica od pocetka, ali mislim da se to moglo puno bolje snimiti uz neke dorade i da izgleda bas odlicno, ovako imam utisak da fali ono ''nesto'' da se moze reci 'wow'.

Spoiler for Hiden:
Najgore u ovom dijelu je ono oslobadjanje iz barke, a zavezan, msm za 30sekundi se osloboditi, pa ono bas bezveze je ispalo, pa dijete od 10 godina bi ga bolje svezalo, a ne neki masovni ubica. Bolje da su napravili da je skocio zavezanih ruku u vodu i izronio, mislim vise je moguce nego ovako

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: Dexter
« Odgovor #2641 : 15.12.2011. 11:12:19 »
Sto rece jednom prilikom kolega Posthuman, previse su zabrzali,pocetak sezone,onako usporen, da bi onda na kraju bas bas pre zbrzali, ali eto opet je to Dex.. pionir

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Dexter
« Odgovor #2642 : 15.12.2011. 12:43:59 »
kako god da skontam meni ova serija ode u incest samo nam jos to fali  ;D finale ce biti mozda i najbolja epizoda ove sezone samo me zanima koja budala plovi po moru kasno u noc i bas da na naseg dextera naleti jedino ako ne prepliva dex sam do obale,to bi bilo stvarno previse  u_jeeeeeeeeee

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Dario

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 70
Odg: Dexter
« Odgovor #2643 : 15.12.2011. 13:23:46 »
Ne može biti incest, kad biološki nisu u rodu.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Dexter
« Odgovor #2644 : 15.12.2011. 16:00:23 »
Ne može biti incest, kad biološki nisu u rodu.

kako god da okrenes uvrnuto je rofl

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2645 : 15.12.2011. 16:55:45 »
Meni tokom cele ove sezone polako ali sigurno prestaje magija zvana - Dexter. Iskreno sam se razocarao kada sam procitao da ce biti jos 2 sezone. Ako kazemo da je petu sezonu bilo lako nadmasiti sa sestom i nisu nesto previse nadmasili. Ne moze jedna zavrsna epizoda da okonca kao odlicnu ovu sezonu. Iznad proseka je ali ne nesto previse cela sezona. Izgubila je napetost, iscekivanje i neizvesnost. To ako ne vrate a cisto sumljam da hoce jer gube ideju da popune seriju pre zavrsne sezone (za koju cemo cekati jos 2 godine) za koju ocekujem da ce biti vam svakih ocekivanja do tada cemo se po malo i smarati, neko vise a neko manje.


Spoiler for Hiden:
Za kraj sezone svi ocekujemo neki sokantan zavrsetak. Mislio sam da ce mozda Batista poginuti. Pa sada nesto razmisljam ko bi to mogao da okonca kraj. I kakav bi u opste kraj mogao i da bude... Pa sam dosao do zakljucka da bi Quinn nekako mogao da nastrada od strane Trejvisa. Debra polako pocinje Dextera da dozivljava vise intimno. Ako Quinn nastrada postace jos bliza sa Dexom sa cime bi mogla i da se zapocne sledeca sezona da su u nekoj tajanstvenoj vezi. Serija je sama po sebi uvrnuta tako da je ovo neminovno po meni. I time ce sigurno ostaviti prostor da ona i sazna ko je  i sta je Dex iz razloga sto ce vise vremena provoditi zajedno itd. Neko sigurno gine od stalnih ili sporednih likova koji se pojavljuju.

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Dexter
« Odgovor #2646 : 15.12.2011. 17:52:46 »
Spoiler for Hiden:
Ne vjerujem da ce izmedju njih ista biti, mozda i dodju na tu pricu o simpatisanju, malo zajebancije cisto da zagolicaju mastu ljudima, ali ne vjerujem, jer bi bilo providno tako upadati da su sad odjednom oni zajedno. Neko kaze nisu bioloski u rodu, ok, ali kad si sa nekim 30 godina i mislis da ti je sestra i onda u 31 god saznas da ti nije, vjeruj da ces i dalje istu smatrati sestrom bez obzira bili rodjeni ili ne.

Ne znam zasto svi pljuju po 5 sezoni, po meni je vise nego dobra i zamrsena i napeta i sve, mozda cak bolja i od ove.
Spoiler for Hiden:
Mislim da je vecina razocarana sokantnim krajem prethodne, pa pljuje po nastavku, ali
daleko od toga da je losa.

I zadnja stvar podhitno moraju napraviti takvu jaku scenu da neko ili sazna za Dexa ili nesto slicno, dakle treba im nesto sto ih moze malo dici, jer upadaju u prosjek.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Dexter
« Odgovor #2647 : 15.12.2011. 17:52:49 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da će cela ta stvar oko "incesta" ostati na tom Debrinom snu i razgovoru sa psihijatrom, ne verujem da će nešto previše pridavati značaj tome u narednim sezonama.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2648 : 15.12.2011. 18:10:26 »
U sledecoj epizodi ne ocekujem sigurno nista od toga. Ali ocekujem garant da ce se vodi jos teme od toga pocetkom naredne sezone
Nije meni sezona 5 losija zbog kraja sezone 4. Svih 4 sezone su mi bile odlicne i veoma dinamicne. Od pete su krenuli da prave Dextera kao nekog stripskoj super heroja. Nije se tolko vise posvecivalo njegovim planovima oko novog ubistva. Sve je previse bilo rutinski sa vecim manjkom paznje posveceno ubijanju. Nekako mi je to bilo onako usput, kao da je izasao iz kancelarije/kuce na kafu, dok je u prvih 4 sezone znalo da podigne i te kako napetost kada je planirao koga i kako ce ubiti.
« Zadnja izmjena: 15.12.2011. 18:33:52 Perkone »

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Dexter
« Odgovor #2649 : 15.12.2011. 19:39:40 »
U sledecoj epizodi ne ocekujem sigurno nista od toga. Ali ocekujem garant da ce se vodi jos teme od toga pocetkom naredne sezone
Nije meni sezona 5 losija zbog kraja sezone 4. Svih 4 sezone su mi bile odlicne i veoma dinamicne. Od pete su krenuli da prave Dextera kao nekog stripskoj super heroja. Nije se tolko vise posvecivalo njegovim planovima oko novog ubistva. Sve je previse bilo rutinski sa vecim manjkom paznje posveceno ubijanju. Nekako mi je to bilo onako usput, kao da je izasao iz kancelarije/kuce na kafu, dok je u prvih 4 sezone znalo da podigne i te kako napetost kada je planirao koga i kako ce ubiti.

 clapp svaka cast na komentaru,slazem se sa tobom smileyNO1

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline maxpayne

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Dexter
« Odgovor #2650 : 16.12.2011. 01:31:41 »
istina šestoj sezoni fali napestosti ,fali ono nešto što je prve 4 činilio izvanrednima,ali pogledajte sad ovako : sumnjam da bi netko tko nije prije gledai dextera ili je možda gledao samo prethoden dvije sezone rekao da je loša ova 6 sezona,naravno nama koji smo pratili dextera od samog početka ,svaku epizodu od prve sezone pa do sada mora upasti u oči da je dosta mlaka ova sezona,a netko tko je gledao samo ovu šestu vjerujem da bi rekao da mu je super uzbudljiva ......

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Dexter
« Odgovor #2651 : 16.12.2011. 01:48:34 »
Taj koji je gledao samo sestu sezonu, verovatno mu nista nije jasno...

Offline psych^^

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2652 : 17.12.2011. 13:09:37 »
Taj koji je gledao samo sestu sezonu, verovatno mu nista nije jasno...

 
 rofl rofl
clapp  smileyNO1

Offline maxpayne

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Dexter
« Odgovor #2653 : 17.12.2011. 21:33:48 »
Taj koji je gledao samo sestu sezonu, verovatno mu nista nije jasno...

samo pokušavam reći da je svaka sezona dobra na svoj način .......

Offline Thebigone

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2654 : 19.12.2011. 02:35:15 »
King Eric hvala na titlovima  drinks

Evo i trailer za finale:
« Zadnja izmjena: 19.12.2011. 02:38:04 Thebigone »

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Dexter
« Odgovor #2655 : 19.12.2011. 03:31:02 »
pozz svima,

Spoiler for Hiden:
pogledao sam trailer iznad i najbolje bi bilo da Travis ubije maleckog i da dextera dovede do potpunog ludila gdje u slijedece 2 sezone se nece samo bazirati na ubijanju serijskih ubojica nego na sve redom :D

jer ova serija je postala previse komercijalna, a to mi se ne svidja nikako.. sad u dextera gledam kao u nekog antiheroja a ne u potpunog bolesnika..

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Dexter
« Odgovor #2656 : 19.12.2011. 03:41:04 »
 rofl

Spoiler for Hiden:
zanimljivi su komentatir ispod videa, da li je ovo harisonovo prvo ubistvo  rofl

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2657 : 19.12.2011. 13:17:24 »
Jel gledao neko zadnju epizodu?  :) Ja trenutno skidam ovaj paketić Dexter.S06.720p.HDTV.x264.MerryXmas-SCC  :)

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Dexter
« Odgovor #2658 : 19.12.2011. 13:45:51 »
Odgledao sam finale. Kakav kraj. :o

Spoiler for Hiden:
Biće zanimljivo videti u kom smeru će se serija odvijati posle ovoga. Ima tu materijala koji bi scenaristi mogli dobro da iskoriste.

Inače što se tiče kompletnog finala nisam nešto zadovoljan, lik Trevisa nije dobro iskorišćen i nekako su lako i predvidljivo završili sa njim.
Nije mi se svidela ni ona scena kada Batista i ekipa stoje ispred kuće u kojoj je Trevis ubio ono dvoje i čekaju  Dextera da prvi uđe i odradi posao, a on naravno stigne sve da sredi u kući.

Ali izvukli su se poslednjom scenom.   :)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2659 : 19.12.2011. 14:02:24 »
Spoiler for Hiden:
Da, epizoda je dosta slaba, ali zadnja scena je odlična. Jako su zakomplicirali stvari i bit će zanimljivo gledati kako će ovo otpetljati. Za one koji vole čitati spojlere:
Spoiler for Hiden:
Debra je saznala da je Dexter serijski ubojica.
Sve u svemu ovo je bila jedna dobra sezona. Jedino su 7. i 11. epizoda bile nešto slabije.

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2660 : 19.12.2011. 14:22:35 »
ja kasnim dve epizode tako da cekam prevod zadje epizode pa da napravim mali maraton... kokicekola

jos jednom hvala na prevodima King Eric

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2661 : 19.12.2011. 17:32:03 »
Spoiler for Hiden:
Ne kontam šta je Debra radila u crkvi..  :andjelak

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: Dexter
« Odgovor #2662 : 19.12.2011. 17:37:40 »
Spoiler for Hiden:
Osla je da zatvori crkvu,kao sto je vec maloprije trazila od dexa da uradi tu neku analizu da bi je zatvorila,ali hahahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahha sta kaze:
Spoiler for Hiden:
"Oh God"

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Dexter
« Odgovor #2663 : 19.12.2011. 17:54:37 »
fantastican kraj ...
fantastican

Offline dragandza

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 107
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #2664 : 19.12.2011. 17:59:19 »
Odličan kraj. Čekali smo šest sezona na to.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #2665 : 19.12.2011. 18:58:24 »
Eh, ja sam razočarana ovom poslednjoj epizodom. Mislila sam da će biti uzbudljivija, a bila je kao i cela ova sezona, a i prethodna - prazna. Jedina bitna stvar koja se dogodila je sam kraj epizode koji je bio fantastičan.
Spoiler for Hiden:
Na kraju pete sezone ga je umalo uhvatila, ali sada se to zaista dogodilo. Stvari su se definitivno zakomplikovale, i jedva čekam rasplet u sledećoj sezoni.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline bigboom

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Dexter
« Odgovor #2666 : 19.12.2011. 19:21:23 »
Spoiler for Hiden:
Dobro je finale, ne nesto preterano uzbudljivo ali dobro... Deb ga otkrila, Ice Truck Killer ruka je jos u igri... Ima materijala za sledecu sezonu...
Mada Masuka je ukrao show u poslednjoj epizodi
  drinks

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2667 : 19.12.2011. 19:29:37 »
masuka legenda.... :)

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #2668 : 19.12.2011. 19:34:15 »
Hvala na prevodima, King... Long live the King!
Spoiler for Hiden:
Prosek sezona, Travis kao glavni negativac mi jednostavno nije funkcionisao. Louis-Ice Truck Killer-ovo chedo?

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Dexter
« Odgovor #2669 : 19.12.2011. 19:43:29 »
Spoiler for Hiden:
Dobro je finale, ne nesto preterano uzbudljivo ali dobro... Deb ga otkrila, Ice Truck Killer ruka je jos u igri... Ima materijala za sledecu sezonu...
Mada Masuka je ukrao show u poslednjoj epizodi
  drinks

Spoiler for Hiden:
Da, ovo je do jaja scena.  ;D I mene zanima šta će biti sa ITK rukom sledeće sezone, scenaristi imaju dosta mogućnosti kako da nastave seriju, sledeća sezona bi mogla da bude brutalno dobra, samo ako budu pametni.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Tags: