Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536737 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Dexter
« Odgovor #2130 : 19.06.2011. 16:34:14 »
mozes skinit i ostale sezone dvdrip jer showtime nema reklama pa ce ti prijevodi za hdtv vjerovatno odgovarat

Offline loodilo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2131 : 19.06.2011. 17:01:51 »
mozes skinit i ostale sezone dvdrip jer showtime nema reklama pa ce ti prijevodi za hdtv vjerovatno odgovarat
e dobro je...posto sam nasao linkove za sve sezone DvD Rip!hvala ti.....

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2132 : 19.06.2011. 17:54:43 »
Dexter rocks  smileyNO1
Najbolja serija definitivno
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2133 : 20.06.2011. 22:01:36 »
Ljudi nećete vjerovati, ali maloprije sam prolazio kroz grad, sjeo da se odmorim i na klupi pored mene sjedi čovjek, isti, DAKLE ISTI, Dexter!  :o

Isti govor, isti oblik lica  :o ;D Taman me podsjetilo na moju omiljenu seriju!  :)

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Dexter
« Odgovor #2134 : 20.06.2011. 23:51:12 »
Ljudi nećete vjerovati, ali maloprije sam prolazio kroz grad, sjeo da se odmorim i na klupi pored mene sjedi čovjek, isti, DAKLE ISTI, Dexter!  :o

Isti govor, isti oblik lica  :o ;D Taman me podsjetilo na moju omiljenu seriju!  :)
a to si ti bio, pa što se ne predstavi čovječe mogli smo na pivu ;)
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2135 : 21.06.2011. 00:04:39 »
Ljudi nećete vjerovati, ali maloprije sam prolazio kroz grad, sjeo da se odmorim i na klupi pored mene sjedi čovjek, isti, DAKLE ISTI, Dexter!  :o

Isti govor, isti oblik lica  :o ;D Taman me podsjetilo na moju omiljenu seriju!  :)
a to si ti bio, pa što se ne predstavi čovječe mogli smo na pivu ;)
rofl

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Dexter
« Odgovor #2136 : 21.06.2011. 02:33:40 »
šubiju bude loše od piva....  :P

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2137 : 21.06.2011. 12:12:50 »
šubiju bude loše od piva....  :P

Bio sam 101% trijezan, tako da sve vaše sumnje padaju u vodu!  ;D :P

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Dexter
« Odgovor #2138 : 21.06.2011. 22:02:07 »
Nego Šubi reci ti nama jesi li prcao nešto sinoć?  ;D
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2139 : 21.06.2011. 22:21:28 »
Nego Šubi reci ti nama jesi li prcao nešto sinoć?  ;D

Malo mi je falilo.  :P

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Dexter
« Odgovor #2140 : 21.06.2011. 22:25:07 »
Nego Šubi reci ti nama jesi li prcao nešto sinoć?  ;D

 rofl rofl rofl

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2141 : 24.06.2011. 15:37:25 »
Odgledao sam svih 5 sezona Dextera :). Prilicno sam brzo pogledao. Sada znam kada budem neku narednu novu seriju gledao da li treba u opste da je gledam ili ne. Posto imam obicaj da kilavim sa gledanjem serija jer mi se pricinjava da je dobra serija. A u stvari ono sto ti je dobro i zanimljivo koristices svaku priliku slobodnog vremena da pogledas koju epizodu. Ova serija je koja drzi paznju, sa interesatnom i dobrom pricom tako da nisam ni iznenadjen sto sam je bas za kratko vreme pogledao i postao jos jedan novi fan Dextera ;D.
Jeste da serija ima dosta naivnih scena ali kao sto sam rekao u postu na nekoj strani iza treba se uziveti u seriju/film i zanemariti naivnosti i realnosti.

A sto se tice 6. sezone
Spoiler for Hiden:
Mislim da ce mu sestra ovaj put doci glave i u to sam 99% siguran. Gledajuci kraj 5. sezone bas sam i pomislio na to da ce ga sada razotkriti i ostaviti ostatak za nastavak serije. Ovaj put nije doslo do toga, u kamp kucici, ali u 6. sezoni saznace o tome ko je i sta mu je hobi  >:dj.
Takodje ocekujem i da kraj serije bude mnogo sokatniji nego sto se zavrsila 4. sezona.
Sve mislim da ce reziser ici na to da ostavi najjaci utisak a to je ono sto fanovi nikada ne vole da vide da im se omiljena serija zavrsi na takav nacin tj. na najgori za glavnog lika...



Inace kada se ocekuje pocetak 6. sezone? Jesen? I da li ima govora i o 7. sezoni?
« Zadnja izmjena: 24.06.2011. 15:39:30 Perkone »

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: Dexter
« Odgovor #2142 : 24.06.2011. 17:05:44 »
Odgledao sam 5 sezona Dextera i iskreno razocarao sam se malo sto nije sve zavrseno u 5 sezone.
Naravno ocigledno popularnost serije je rezultiralo produzenjem.

Pojma nemam sta ce se desiti u 6 7 ili nebitno koliko bude sezona, ali nije bitno kako fanovi vole ili ne vole, logicno bi bilo da se Dexter na kraju uhvati, odnosno da mu se dodju glave na ovakav ili onakav nacin, jer koliko god fanovi voljeli Dextera ipak je on masovni ubica(koga god ubijao), a pustiti masovnog ubicu da zavrsi nekaznjeno u ovakvim tipovima serija mislim da bas i ne ide.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2143 : 24.06.2011. 19:56:48 »
E da, zaboravio sam da dodam, ne znam kako se vama cini, da je kvalitet 5 sezone dosta u padu. Pa se nadam mnogo boljom 6. sezonom.

Offline Belba

  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2144 : 24.06.2011. 22:05:41 »
E da, zaboravio sam da dodam, ne znam kako se vama cini, da je kvalitet 5 sezone dosta u padu. Pa se nadam mnogo boljom 6. sezonom.

Mnogi taako misle, ali se nekima ne može d[p]okazati  :D

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2145 : 24.06.2011. 23:13:12 »
Mislim da će 6 sezona razbiti.
Spoiler for Hiden:
Kao što je već iznad mene rekao, ići će se prema tome da ostave što jači utisak, a to će kao posljedicu ostaviti, pretpostavljam, Dexterovo uhapšenje.  :-X

Uff, dabogda pregrizao jezik, valjda neće biti tako.  u_jeeeeeeeeee

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Dexter
« Odgovor #2146 : 25.06.2011. 00:06:53 »
Okay, vreme je da zinem.

Šta je toliko loše u vezi 5. sezone?

Odgledao sam sve, jedino mi je 3. sezona bilo nekako...šta ja znam, vesela?
Ostalo mi je sve bilo extra. Nepravim se lud or anything, samo me zanima ovako po vašem mišljenju u 2,3 stavke ŠTA KONKRETNO nije štimalo u 5.   :D

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2147 : 25.06.2011. 00:09:44 »
Meni nije štimalo to
Spoiler for Hiden:
što nema Rite  cry1 cry1

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Dexter
« Odgovor #2148 : 25.06.2011. 02:01:26 »
Meni nije štimalo to
Spoiler for Hiden:
što nema Rite  cry1 cry1
E vidiš, meni je to bilo extra, već je počela da davi.
"Daj kupi mleko za decu", "E crko mi auto", ________  < dopisati po želji.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2149 : 25.06.2011. 20:08:32 »
Meni licno u ovoj sezoni nije se dopalo sto je opala dinamika i uzbudjenje. Sve mi je nekako rutinski bilo odradjeno. Zamrsili su mu se konci na sve strane ali mi nije pricinilo to zadovoljstvo kao prethodne sezone. Sto ne znaci da mi je bezveze 5. sezona nego samo je primetan pad.
A kraj lako moze da bude nesto tipa - rodjen u krvi, umro u krvi.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2150 : 28.06.2011. 21:47:59 »
Malo sam htio da obnovim sjećanja pa sam počastio sebe sa

Dexter.S01.2006.1080p.Blu-ray.AVC.TrueHD-DON

Pazite kako je dobra slika  ;D

http://lulzimg.com/i23/721225.png

Offline KornjacaNS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2151 : 29.06.2011. 04:16:11 »
Malo sam htio da obnovim sjećanja pa sam počastio sebe sa

Dexter.S01.2006.1080p.Blu-ray.AVC.TrueHD-DON

Pazite kako je dobra slika  ;D

http://lulzimg.com/i23/721225.png

Zali boze 136 gb protoka bacati na to!!! Kada si vec krenuo skidati nemoj se stideti pa skini i ostatak, sta je to za tebe, to je samo jos 380.46 gb...

Dexter.S02.2007.1080p.Blu-ray.AVC.TrueHD-CHDBits   Size   125.04 GB

Dexter.Season.3.Complete.2008.Blu-ray.1080p.AVC.TrueHD.5.1-BluWave   Size   125.04 GB

Dexter Season 4 Complete 2009 BluRay 1080p AVC TrueHD 5.1 - BluWave  Size   130.38 GB

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Dexter
« Odgovor #2152 : 29.06.2011. 08:06:37 »
Ali još veći biser je onaj ko ovo prepravlja u 1.080p sa 1.080i (ili možda skida zaštitu sa originalnog BD diska), pa kači. Stvarno žalibože mesta na disku i gigabajta za skidanje za bilo koji filmski sadržaj te veličine.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2153 : 29.06.2011. 21:10:57 »
Malo sam htio da obnovim sjećanja pa sam počastio sebe sa

Dexter.S01.2006.1080p.Blu-ray.AVC.TrueHD-DON

Pazite kako je dobra slika  ;D

http://lulzimg.com/i23/721225.png

Zali boze 136 gb protoka bacati na to!!! Kada si vec krenuo skidati nemoj se stideti pa skini i ostatak, sta je to za tebe, to je samo jos 380.46 gb...

Dexter.S02.2007.1080p.Blu-ray.AVC.TrueHD-CHDBits   Size   125.04 GB

Dexter.Season.3.Complete.2008.Blu-ray.1080p.AVC.TrueHD.5.1-BluWave   Size   125.04 GB

Dexter Season 4 Complete 2009 BluRay 1080p AVC TrueHD 5.1 - BluWave  Size   130.38 GB

Mjesta na 3 diska ima mnogo više, tako da to nije problem. Pošto ništa u skorije vrijeme ne skidam, odlučio sam se za ovo. A i vrlo lako ću odsidovati, tako da ni to nije problem  :P
Skida mi se 1.20 mb/s (10 GB za 2 i po sata) tako da ni to nije problem  :) Inače ostatak serije ne namjeravam skinuti.


Ne shvatam samo što se ti cimaš oko mene, nema šta da ti bude krivo  :) Ti gledaj u RMVB formatu od 120 MB, a ja ću u 1080p, nema ljutnje, ja uživam, ti takođe, i to je to.

Prosto kao takvo, zar ne?  :)

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Dexter
« Odgovor #2154 : 29.06.2011. 21:22:09 »
Šubi, počeo si mnogo da smaraš. Šta si ti sad kao opasan jer skidaš 1080p verziju? Ako uopšte i skidaš.
Opusti se malo, ne moraš svaki dan napisati milion postova samo da bi nešto napisao...
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Dexter
« Odgovor #2155 : 29.06.2011. 21:45:11 »
Šubi, počeo si mnogo da smaraš. Šta si ti sad kao opasan jer skidaš 1080p verziju? Ako uopšte i skidaš.
Opusti se malo, ne moraš svaki dan napisati milion postova samo da bi nešto napisao...
+1  ;)

Offline KornjacaNS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 231
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2156 : 29.06.2011. 22:08:48 »
Subi kao prvo ne skidam rmvb format niti sam ga ikada skidao, a skidam klasican hdtv rip od 350 mb ili od 550 mb ako je nesto novo upitanju a ako ne onda dvdrip.

Nije mi krivo nego nesvatam tu poentu kurcenja na forumu, sada si ti ispo faca sto si napisao post kako skidas prvu sezonu dextera u 1080p a mi ostali neznamo sta valja pa sada ti treba da nas prosvetlis. A sto se tice neta sutra mogu da uzmem sbb net i da uzmem 30 Mb/s paket pa da onda vidis brzinu tih 30 Mb/s naspram tih tvojih 1.2 Mb/s a sada trenutno koristim telekomov adsl na 6 mb i skida brzinom od 650 kb/s sto je za mene vise nego dovoljno da skinem sve sta mi treba! Pa to mogu i ja da objavim kako skidam Sopranose (The Sopranos S01 Blu-Ray 1080p H.264 DTS-HD MA 5.1 CtrlHD   Size   190.69 GB) (neskidam ali naveo sam primer jer sam nedavno skinuo kompletno dvdripove) ali koja poenta toga, ko da nekoga znaima sta ti skidas osim ako nemas kompleks da si u centru paznje i da moras da se non stop hvalis necim da bi ostao u centru paznje! Veruj mi nikoga ovde ne zanima sta ti i ja ili bilo ko drugi skida!

A koliko vidim i drugima si vec dosao do te granice da ih smaras sa glupostima.

Ali najbolji ti je biser ono od pre nekoliko dana kada si napisao da si seo na klupu i pored covek tebe isti dexter, ma ja! Manje vina i sve ce biti uredu!

Jer eto samo po tom postu i ono sto sam do sada procitao je istina ono sto sam vec gore napisao a to je da imas imas zelju da si samo ti u centru paznje ostalih.

A posto vidim da skidas sa HDME sajta i hvalis se kako ti download i upload nije problem pa adje da vidimo taj ratio koji imas na sajtu! Evo moga: http://i56.tinypic.com/30n82vr.jpg

I da se vratim na Dextera, serija nije nista posebna pa da sada zahteva da se bas skida u 1080p.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #2157 : 29.06.2011. 22:21:12 »
Bože, šta ste se svi tako iznervirali zbog ovoga?  ???

“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Dexter
« Odgovor #2158 : 29.06.2011. 22:43:08 »
Subi kao prvo ne skidam rmvb format niti sam ga ikada skidao, a skidam klasican hdtv rip od 350 mb ili od 550 mb ako je nesto novo upitanju a ako ne onda dvdrip.

Nije mi krivo nego nesvatam tu poentu kurcenja na forumu, sada si ti ispo faca sto si napisao post kako skidas prvu sezonu dextera u 1080p a mi ostali neznamo sta valja pa sada ti treba da nas prosvetlis. A sto se tice neta sutra mogu da uzmem sbb net i da uzmem 30 Mb/s paket pa da onda vidis brzinu tih 30 Mb/s naspram tih tvojih 1.2 Mb/s a sada trenutno koristim telekomov adsl na 6 mb i skida brzinom od 650 kb/s sto je za mene vise nego dovoljno da skinem sve sta mi treba! Pa to mogu i ja da objavim kako skidam Sopranose (The Sopranos S01 Blu-Ray 1080p H.264 DTS-HD MA 5.1 CtrlHD   Size   190.69 GB) (neskidam ali naveo sam primer jer sam nedavno skinuo kompletno dvdripove) ali koja poenta toga, ko da nekoga znaima sta ti skidas osim ako nemas kompleks da si u centru paznje i da moras da se non stop hvalis necim da bi ostao u centru paznje! Veruj mi nikoga ovde ne zanima sta ti i ja ili bilo ko drugi skida!

A koliko vidim i drugima si vec dosao do te granice da ih smaras sa glupostima.

Ali najbolji ti je biser ono od pre nekoliko dana kada si napisao da si seo na klupu i pored covek tebe isti dexter, ma ja! Manje vina i sve ce biti uredu!

Jer eto samo po tom postu i ono sto sam do sada procitao je istina ono sto sam vec gore napisao a to je da imas imas zelju da si samo ti u centru paznje ostalih.

A posto vidim da skidas sa HDME sajta i hvalis se kako ti download i upload nije problem pa adje da vidimo taj ratio koji imas na sajtu! Evo moga: http://i56.tinypic.com/30n82vr.jpg

I da se vratim na Dextera, serija nije nista posebna pa da sada zahteva da se bas skida u 1080p.

Malo toga, sam skidao sa HDME, zato što sve pronalazim na hosterima. Mnogo je brže i pristupačnije. Dalje, izgleda da ne shvataš da si me ti sam ovim izjavama doveo u centar pažnje.  :-*
Htio sam da se pohvalim zaljubljenicima u HD materijal, a ako tebe ta stvar ne privlači, izaziva iracionalni strah, itd, ti lijepo prestani čitati moje postove (mislim da postoji ignore lista, nisam siguran) ili kad vidiš malog Lannistera ti samo skroluj dole, krajnje jednostavno! U PDF sport ima nekoliko postova kojima bih baš mogao odbrusiti, ali čemu sve to?
Ja sam veoma tolerantan tip, koji je uvijek smirenih tenzija, neke stvari mi se ne sviđaju ovdje (a i članovi) ali zašto bih ja narušavao tu atmosferu svađajući se sa nekime? Pokušavam biti u dobrom odnosu sa svima, pomažem koliko mogu i doprinosim zajednici, što je najbitnije.
Brzine, veličine, širine, dužine, uošte nisu bitne, ne patim od tih stvari.  :)


Narušavati ovakav sklad radi svojih zezancija što te ja nerviram? Smiri se i uživaj, za sve ostalo, tu je ignore lista!

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #2159 : 29.06.2011. 22:52:14 »
Dosta više. Svima ste dopizdili s ovim budalaštinama. Tko nastavi s ovim glupostima ide par dana na hlađenje. Vratite se na temu!

Tags: