Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 219317 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1590 : 12.06.2016. 22:05:26 »
Hahahaha, nemoj tako olako napadati wwina, vjerojatno je mislio na regularni dio kad je rekao po rezultatu u sezoni.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1591 : 12.06.2016. 22:09:50 »
A tko napada? Daj ne nameči nešto što nije istina. Ako ne znate raspravljat ili ako se bojite odgovara, što onda radite ovdje  pravilaf čuj ovo, ne smije se nikome odgovoriti da se netko slučajno ne uvrijedi buhuhu.

Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Košarka
« Odgovor #1592 : 12.06.2016. 22:26:04 »
Draymond Green je jedno veliko govno od coveka. On nije zasticen na svoje ime koliko je zasticen zbog toga sto nosi dres Warriorsa, a Warriorsi su beli medvedi u ligi. Da se ovo dogodilo pri rezlutatu 3-3 u seriji, ili da na primer Cavsi vode, Green ne bi bio suspendovan, kao sto nije bilo kazne ni protiv OKC gde je radio sramotnije stvari. Ovako, pri rezlutatu 3-1 za GSW, NBA liga ima taj luksuz da mu oduzme jednu utakmicu.
Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1594 : 12.06.2016. 22:31:47 »
Mislio sam na regularnu sezonu naravno... I ne mislim ja da su najbolji u istoriju nego NBA mora prodavati nesto novim generacijama, a dje bolje od rusenja rekorda sto timskih sto individualnih, NBA fali jedan 3peat noviji. :) Moze se desit mada je dosta pitanje koga ce Durant pojacati. :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1595 : 12.06.2016. 22:43:28 »
Mislio sam na regularnu sezonu naravno... I ne mislim ja da su najbolji u istoriju nego NBA mora prodavati nesto novim generacijama, a dje bolje od rusenja rekorda sto timskih sto individualnih, NBA fali jedan 3peat noviji. :) Moze se desit mada je dosta pitanje koga ce Durant pojacati. :)

Durant ako je pametan ostaje u Oklahomi ;D

Jako dobar članak http://www.nba.com/2016/news/features/steve_aschburner/06/11/game-4-five-things-golden-state-warriors-cleveland-cavaliers-nba-finals/  :)

Vrlo dobar.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1596 : 12.06.2016. 23:00:46 »

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1597 : 13.06.2016. 00:56:14 »
E sad gledam ovo za LeBrona, kralj. :D

Iskreno mene je nervira LeBron kad se pojavio i bio samozvani King i bio mi je bas arrogant prick, ali nikad se nisam toliko interesova sto on prica na intervjue ili ovako uopste u zivot, a sad mi je totalno ok lik. Ali me poludjese ovi komentari, uhhhh, kakvi su to bandwagon fanovi GSa pa brane ovoga smrada od Grina i jos kao LeBron kriv sto Grin dobio suspenziju, a kako me to iznervira, lik sve nesto izigrava majmuna na teren ali dzabe pricat...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1598 : 13.06.2016. 18:02:59 »
Kevin Love prokomentirao Lebronov pokušaj koračanja preko Greena: "Ne viđa se to često,ali mislim da se na to može gledati kao oblik nepoštovanja".

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1599 : 14.06.2016. 00:55:06 »
Aaa fuck it, gleda se i danas, samo moram neke kokice ili nesto napravit, kako ogladnim oko 5 aooo :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1600 : 14.06.2016. 01:00:39 »
Gleda se, gleda.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1601 : 14.06.2016. 01:21:53 »
Hahahah imam i ja kokice baš si sad razmišljam kaj da jedem i podsjetio si me da imam kokice. Ali to ću vjerojatno prije tekme smazat pa onda tekmu bez ikakvih ometanja osim foruma gledam :P

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1602 : 14.06.2016. 01:25:25 »
Na poluvrijeme ih napravi. :D

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1603 : 14.06.2016. 01:26:48 »
Samo jedan downside, ako ne bude palo dranje od 20+ razlike na HT. :(

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1604 : 14.06.2016. 01:35:47 »
Jao, napišem kok-ice i ispadne mi smajlić, isto kad sam i off-topic bez crtice napisao  :-X

Mislim da neće biti razbijačina na poluvremenu. Barem ne za Golden State. Green im je stvarno ključan faktor u igri no i bez njega mislim da su kvalitetniji od Cavsa.

P. S.

Kako je po nekim izvorima išao trash-talk Draymonda Greena i LeBrona James; na Greenovo ''pi*ko'', LeBron je odgovorio ''ja sam otac troje djece i čovjek'', na što je Green odgovorio ''svejedno si pi*ka''...  rofl rofl

Kme kme LeBronko  rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1605 : 14.06.2016. 03:01:34 »
http://www.si.com/nba/2016/06/13/tim-donaghy-draymond-green-suspension-prolong-nba-finals-warriors-cavaliers?xid=si_social

Mislim da svi znate tko je Tim Donaghy i njegove povezanosti sa konferencijskim finalom između Kingsa i Lakersa.

A rekao je ono što sam i ja napisao ovdje, gore je mnogo puta bilo ono što je Green radio protiv Oklahome nego ovo s LeBronom i da je sad kažnjen jer vode, a da onda nije kažnjen jer su gubili. To je NBA. Ništa novo. Ništa čudno.


Počinje utakmica za pet minuta.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1606 : 14.06.2016. 03:16:34 »
E cus Andre Igudali twitter account Andre, pa je li se medju prvim registrova na tviter? Mislim ono ocekujes zauzeto, ne moze samo Andre... kad ono moze.

Eto, unrelated note. lol

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1607 : 14.06.2016. 03:20:23 »
Kaze komentator Drejmond me moze ni u dvoran? Je li to uobicajno ili?

Btw ako GS dobije i Stef uvali 30+, sto mislite, oce li mu dat MVP?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1608 : 14.06.2016. 03:22:41 »
Vjerojatno će mu dat jer je i prošlu ubacio 30+, ali isto tako sve zavisi od Klaya koji je bio bolji od Currya u ovom playoffu, a u finalu su jednaki. Vidjet ćemo.

EDIT: ali tu je Igoudala koji ima kontinuitet u finalu i sad je ušao dobro u meč. Ne bi me čudilo da njemu daju.
« Zadnja izmjena: 14.06.2016. 03:26:03 Mulder »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1609 : 14.06.2016. 03:25:21 »
Kaze komentator Drejmond me moze ni u dvoran? Je li to uobicajno ili?

Btw ako GS dobije i Stef uvali 30+, sto mislite, oce li mu dat MVP?

I ti gledaš na sportklubu? ;D Ne može nijedna utakmica proć da ne spomenu kako je Bogut hrvatskih korijena i onda ga prigodno Andrija nazovu  rofl

Ako sad dobiju i on zabije preko 30, mislim da će dobiti. No ako on zabije 30+, a Igoudala odigra odlično u obrani i zabije recimo 20 poena, onda mislim da će Iggy. Green je vodio dosad no zbog suspenzije otpada.

Curry je imao dobru i treću utakmicu tj. jako dobar postotak šuta tako da mu to čisto statistički pomaže, ali Iggy je bio najkonzistentniji mimo Greena.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1610 : 14.06.2016. 03:31:16 »
Irving želi ovo više od Lebrona, ali bit će teško pošto su Klay, Iggy i Curry ušli dobro u meč.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1611 : 14.06.2016. 03:32:48 »
Evo ako ovo sude flagrant foul onda je Mulderko skroz u pravu da je danas meška košarka, ne nužno da su igrači meki već pravila. Znači ovo od Ezelija sad. Kao iznad ramena, ali smiješno, još i udara po lopti i ništa preopasno bar po meni nije bilo.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1612 : 14.06.2016. 03:34:38 »
Forzajuve da gledam na SK, ali ja mislim da je tebi SK HR, a meni ovaj srpski.

Rekose komentatori da ima nekih informacija da Kari ima problema sa ramenima i da ce morati operisati posle zavrsetka? E stvarno tuga, staklen momak. :/

Ja mislim da ce Igi, ali ne znam je li do mene, ali mi je Igi bolji proslo finale bio nego ovo, a mislim da sam ima bolju statistiku al nekako uticaj vexo prosle... to je neki moj osjecaj.

Isto komentatori rekose meni jedan zanimljiv podatak da ekipe bolje pogadjaji sa kratkim rukavima iako se dosta njih zale.. :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1613 : 14.06.2016. 03:36:55 »
Evo ako ovo sude flagrant foul onda je Mulderko skroz u pravu da je danas meška košarka, ne nužno da su igrači meki već pravila. Znači ovo od Ezelija sad. Kao iznad ramena, ali smiješno, još i udara po lopti i ništa preopasno bar po meni nije bilo.
Da, ali to je činjenica. Ako si prije imao pravila koja su dopuštala fizički jaču košarku, onda je normalno da je danas mekše kad imaš drugačija pravila. To i sam možeš vidjeti ako pogledaš koji stariji meč. Zato su i danas igrači mekši. Danas puno više vidim simuliranja i padanja jebote kako bi se onda ponašali tada haha.

Ovo sad postaje zanimljivo. Lebron se diže, Smith se isto ubacio. Sad imamo Lebron - Irving - Smith VS Curry - Klay - Iggy

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1614 : 14.06.2016. 03:42:31 »
Evo ako ovo sude flagrant foul onda je Mulderko skroz u pravu da je danas meška košarka, ne nužno da su igrači meki već pravila. Znači ovo od Ezelija sad. Kao iznad ramena, ali smiješno, još i udara po lopti i ništa preopasno bar po meni nije bilo.
Da, ali to je činjenica. Ako si prije imao pravila koja su dopuštala fizički jaču košarku, onda je normalno da je danas mekše kad imaš drugačija pravila. To i sam možeš vidjeti ako pogledaš koji stariji meč. Zato su i danas igrači mekši. Danas puno više vidim simuliranja i padanja jebote kako bi se onda ponašali tada haha.

Na svu sreću nisu ovo sudili flagrantom.

A kak je stvar s nogometom da malo odem u off, jel bilo jednako prije simuliranja prije recimo 30 godina ili ih danas ima mnogo više?

Forzajuve da gledam na SK, ali ja mislim da je tebi SK HR, a meni ovaj srpski.

Rekose komentatori da ima nekih informacija da Kari ima problema sa ramenima i da ce morati operisati posle zavrsetka? E stvarno tuga, staklen momak. :/

Ja mislim da ce Igi, ali ne znam je li do mene, ali mi je Igi bolji proslo finale bio nego ovo, a mislim da sam ima bolju statistiku al nekako uticaj vexo prosle... to je neki moj osjecaj.

Isto komentatori rekose meni jedan zanimljiv podatak da ekipe bolje pogadjaji sa kratkim rukavima iako se dosta njih zale.. :D

A oni ti se sto posto dogovaraju. Jednom sam gledao nešto na SK-u pa im se nešto poremetilo i čuješ ovog govori Beograde, čujemo li se? Zagreb pri telefonu.  rofl

I ja sam sad malo uz kokice razmišljao i isto s obzirom na to da znam da npr. Zach Lowe sigurno ima glas i još par takvih osoba i da će vjerojatno Iggyju dati ako Curry ne eksplodira do kraja serije. Mislim da 11 osoba samo ima pravo glasa ili tako neki broj, uglavnom jako malo, i kako će one misliti tako će i biti.

Hahahah za rukave, joj kad sam vidio Cavse u tim rukavima odmah sam se sjetio LeBrona i kako ih je bio pokidao jer je imao loš šut. Ono kao, zbog dugih rukava hahaha. Sad mu izgleda ne smetaju.

  rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1615 : 14.06.2016. 03:53:15 »
+3 za Warriorse na kraju prve. Za sad je Cavse u igri održao LeBronov šut izvana. Njega se inače može puštati da iz daljine šutira jer ne pogađa baš tako često, a sad mislim da još nije promašio nijednu tricu. Dobro je, zanimljivo je i izjednačeno. Nije se nitko odmah udaljio.

Dellavedova već u prvoj skupio tri prekršaja ;D Iako ovaj na Varejaou nije bio. Curry ako odigra sve do kraja ovako preći će, wwin, tih tvojih +30 i onda će biti dosta tijesno tko je MVP. Naravno ako pobjede.

Zaboravio sam ti za Greena reći. Ono da ne smije biti u dvorani iskreno nisam znao, ali znam da je Kerr rekao kako ga moraju prijaviti kao aktivnog igrača na rosteru. Znači gube jedno mjesto jer je on suspendiran. I taj koji je izgubio mjesto je Ian Clark, a on je igrao protiv Oklahome pa onako dosta, možda i malo protiv Cavsa, nisam to siguran.
« Zadnja izmjena: 14.06.2016. 03:56:29 forzajuve »

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1616 : 14.06.2016. 04:09:02 »
Da je Lebron ovako igrao kroz citavu seriju...

LIVINGSTON AU!
Klej on fireee! Kako obozavam toga bolesnika kad je on fire, pogodio bi kos na mjesec.

Ahahahahhaha ali kako poludje publika kad je Lebron smecova ahahaha a tek posle kad dobi onaj faul ahaha auuu rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1617 : 14.06.2016. 04:11:38 »
Ajme majko ovaj Klay se sve više i više udaljava, ne mogu vjerovati šta pogađa


Haha, da, Livingstonovo prejebeno zakucavanje, ali toliko je dobra ova četvrtina da sam to već zaboravio jer je bilo prije pet minuta ;D

Uživancija sada. A LeBronu su sudili to gdje realno nije bilo faula.

A Klay kakva obrana na Kyrieu i onda ovaj pogodi prejebn stepback... Odlična četvrtina, ponavljam!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1618 : 14.06.2016. 04:13:01 »

A kak je stvar s nogometom da malo odem u off, jel bilo jednako prije simuliranja prije recimo 30 godina ili ih danas ima mnogo više?
Danas ima više, ali bilo je i prije. Danas se baš kod nogometa govori kako su simulacije postale sastavni dio modernog nogometa, ali bilo je toga prije. Danas uz youtubea, interneta općenito možeš pratiti deset puta više sve. Sad se i to može reći za košarku, ali je razlika u tome što su u košarci zbilja promijenili drastična pravila dok u nogometu nisu.

Inače, Klay  clapp

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1619 : 14.06.2016. 04:15:18 »

A kak je stvar s nogometom da malo odem u off, jel bilo jednako prije simuliranja prije recimo 30 godina ili ih danas ima mnogo više?
Danas ima više, ali bilo je i prije. Danas se baš kod nogometa govori kako su simulacije postale sastavni dio modernog nogometa, ali bilo je toga prije. Danas uz youtubea, interneta općenito možeš pratiti deset puta više sve. Sad se i to može reći za košarku, ali je razlika u tome što su u košarci zbilja promijenili drastična pravila dok u nogometu nisu.

Inače, Klay  clapp

To me uvijek zanimalo koliko je simulacija bilo i 80-ih pa i prije iz doba crno-bijelih snimaka jer se često govori da su danas nogometaši glumci, a da to prije nisu bili...

Varejao najodvratniji igrač Warriorsa.

Tags: