Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 219422 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1560 : 09.06.2016. 13:48:27 »
E ovo je vec bio bolji Lebron nego ono silovanje lopte u prve dvije utakmice... a u drugo je bio LeBron iz prosle godine kad je pogadjao mid-range suteve i trice, ponijela ga atmosfera i odigra u transu... Ali kakvo zakucavanje kad mu je nabaci Irving, FENOMENALNO. Tada se dvorana zapalila.
Irving fantastican igrac, a kad ovako ubaca J.R. onda imaju sansu. Oce li igrat Kevin G4?  ;D ;D ;D
Ali Cavsi bez poena sa klupe do 4/4 i razvaljuju dvades razlike, jebote...

Kari slabo, po drugi put ulazi u problem sa faulima... Nesto se pitam, sto ne puca ponekad sa mid-range no zapeo za trojke u prvo a ne moze bazen pogodit.

Mozda sam i potcijenio znacaj domaceg terena, dako bude bolja G4... pa smorilo me ovo razvaljivanje po dvades razlika, oce li bit koja neizvjesna?



Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1561 : 09.06.2016. 13:58:02 »
Ove godine je stvarno bilo dosta blow outova, pa čak i u najboljoj seriji dosad u onoj finala zapada mislim da su bila 3.

Haha da, sad bi se Cavsi trebali nadati da im Love neće igrati u idućoj. A zamisli ti to, član velike trojke i s njim na parketu ih Warriorsi uništavaju, a kad njega nema u jednoj utakmici i prošle godine u cijeloj seriji Cavsi budu bliže i pobjede u tri utakmice hahaha.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1562 : 09.06.2016. 18:45:17 »



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1563 : 10.06.2016. 02:01:54 »
Unistavanje Cavsa, a sto bi tek cinili Jordan, Pippen i Rodman ajme meni. Al to je to od Cavsa, eventualno jos jedna pobjeda.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1564 : 11.06.2016. 02:40:50 »
Dobar jedan komentar

Citat:
Npr. Bullsi su 1996. u playoffu poraženi svega 3 puta: 99:102 u New Yorku (produžetak game 3), 86:107 u Seattleu (jedini pravi blowout loss u situaciji kad su vodili 3:0 u seriji) i tijesnih 78:89 također u Seattleu (utakmica je bila egal 99% vremena)

Dakle, realno samo jedan "bolni" poraz, u situaciji kad se ekipa stvarno i mogla opustiti, da ne spominjem snagu protivnika (Payton, Kemp, Schrempf,Hawkins), koji je pomeo lakoćom back-to-back prvake Rocketse 4:0 sa Olajuwonom i Drexlerom.

U usporedbi s tim, Warriorsi imaju ta spomenuta 3 ružna poraza, te mnoge druge utakmice gdje su gubili na glup način - najviše onaj game 1 protiv OKC.
Jednostavno, uz sve to teško je ovu ekipu svrstati u top5 all-time, a kamoli uz bok Bullsima 1996-98, Lakersima 2001. i recimo Sixersima 1983.
A ovdje uopće nisam ni spomenuo neke povijesno dobre ekipe Celticsa, koje su bile nedodirljive i u sezoni i playoffu.

Tih 73-9 nema apsolutno niti blizu jednaku težinu kao 72-10 Bullsa u dalekoj jačoj eri NBA košarka, plus šetanje Bullsa kroz tadašnji playoff, gdje nitko nije došao niti blizu njihove eliminacije (krenuli su u playoff sa 14-1).

Thunder je imao Warriorse na konopcima i dogodio se Klay game 6, ali sama činjenica da su bili tako blizu dovoljno govori o "nedodirljivosti" GSW.
Netko će možda reći da je ovako "slađe" pobjediti, ali u kontekstu smještanja ove ekipe u povijesne okvire bitan je i stil pobjeđivanja.

Citat:
Bullsi su zadnje tri utakmice koje su izgubili, izgubili s ukupno 3 koša razlike (svaku 1 razlike !). Lako su mogli završiti sezonu i sa 75-7. i kad se gleda zbirno sezona, redovna+play-off, imaju najbolji skor svih vremena i dalje

Sad si i ja razmišljam da ih ne stavim u top 5 ili na 5. mjesto. Tu će negdje biti i tako će se pamtiti.

Sad u 3 počinje. Gledat će se malo Copa i NBA.

« Zadnja izmjena: 11.06.2016. 02:43:35 Mulder »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1565 : 11.06.2016. 03:19:54 »
Dosa Gvardiola na utakmicu i nema promasaja u prva tri minuta... Coincidence? I think not!  ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1566 : 11.06.2016. 04:26:48 »
Pakao sto ne dadose bacanja Igudali na kraj ahahaha...

Kakve sute pogodise Cavsi, dva tri preko ruke preteska, a highlight je Tristan kako pogadja iz cornera ahahahaha

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1567 : 11.06.2016. 05:52:23 »
Hvala ovome finalu sto su isporucili barem jednu neizvjesnu utakmicu.

SB se pojavili.

G5 necu ni gledat, to bi bilo to.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1568 : 11.06.2016. 11:14:11 »
Sad je gotovo.



Dosa Gvardiola na utakmicu i nema promasaja u prva tri minuta... Coincidence? I think not!  ;D

Da su njega slušali samo bi se dodavali i ne bi uopće šutirali ka košu.  :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1569 : 11.06.2016. 11:19:57 »
Dobar jedan komentar

Citat:
Npr. Bullsi su 1996. u playoffu poraženi svega 3 puta: 99:102 u New Yorku (produžetak game 3), 86:107 u Seattleu (jedini pravi blowout loss u situaciji kad su vodili 3:0 u seriji) i tijesnih 78:89 također u Seattleu (utakmica je bila egal 99% vremena)

Dakle, realno samo jedan "bolni" poraz, u situaciji kad se ekipa stvarno i mogla opustiti, da ne spominjem snagu protivnika (Payton, Kemp, Schrempf,Hawkins), koji je pomeo lakoćom back-to-back prvake Rocketse 4:0 sa Olajuwonom i Drexlerom.

U usporedbi s tim, Warriorsi imaju ta spomenuta 3 ružna poraza, te mnoge druge utakmice gdje su gubili na glup način - najviše onaj game 1 protiv OKC.
Jednostavno, uz sve to teško je ovu ekipu svrstati u top5 all-time, a kamoli uz bok Bullsima 1996-98, Lakersima 2001. i recimo Sixersima 1983.
A ovdje uopće nisam ni spomenuo neke povijesno dobre ekipe Celticsa, koje su bile nedodirljive i u sezoni i playoffu.

Tih 73-9 nema apsolutno niti blizu jednaku težinu kao 72-10 Bullsa u dalekoj jačoj eri NBA košarka, plus šetanje Bullsa kroz tadašnji playoff, gdje nitko nije došao niti blizu njihove eliminacije (krenuli su u playoff sa 14-1).

Thunder je imao Warriorse na konopcima i dogodio se Klay game 6, ali sama činjenica da su bili tako blizu dovoljno govori o "nedodirljivosti" GSW.
Netko će možda reći da je ovako "slađe" pobjediti, ali u kontekstu smještanja ove ekipe u povijesne okvire bitan je i stil pobjeđivanja.

Citat:
Bullsi su zadnje tri utakmice koje su izgubili, izgubili s ukupno 3 koša razlike (svaku 1 razlike !). Lako su mogli završiti sezonu i sa 75-7. i kad se gleda zbirno sezona, redovna+play-off, imaju najbolji skor svih vremena i dalje

Sad si i ja razmišljam da ih ne stavim u top 5 ili na 5. mjesto. Tu će negdje biti i tako će se pamtiti.

Sad u 3 počinje. Gledat će se malo Copa i NBA.

Nisam znao za par ovih podataka. Za većinu jesam. Maloprije sam vidio da su Warriorsi oborili rekord sa sveukupnim brojem pobjeda u sezoni kad se zbroje regularna i playoff, to je tih 73-72 i to što se prije u playoffu igrala utakmica manje.

Inače, neki dan sam vidio da su Lakersi sa Shaqom i Kobejem u onoj svojoj drugoj sezoni bili najbolji u playoffu i u cijelom tom playoffu izgubili samo jednu jedinu utakmicu  :o. 15-1 im bio cijeli playoff i izgubili samo od 76ersa u finalu jednu utakmicu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1570 : 11.06.2016. 11:35:50 »
HAHHAHAHAHAHAHA gledam highlightse sada i Bynuma prikažu hahhahahaha za kojeg nije nitko čuo valjda i vidio ga zadnje dvije godine i onda sa plavom kosom i plavom kozjom bradicom hahahahahaha



Nevjerojatno koliko je taj lik propao nakon ozljede i tradea u Philly.

Hvala ovome finalu sto su isporucili barem jednu neizvjesnu utakmicu.

SB se pojavili.

G5 necu ni gledat, to bi bilo to.

Ako bude u možda normalnije doba ili ako ne budem pospan kao sinoć, onda se gleda sigurno. Sad je i Euro pa se treba stići probuditi za utakmice u 15.00.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1571 : 11.06.2016. 23:00:32 »
Green bi mogao retroaktivno dobiti tehničku grešku zbog one nagurancije s LeBronom, a njom bi prešao onaj limit od mislim 6 ili 7 tehničkih u playoffu te bi bio suspendiran u sljedećoj utakmici.

http://www.nba.com/2016/news/features/shaun_powell/06/11/game-4-nba-finals-draymond-green-future/index.html?cid=nbatvsocial_fb_sf28486613

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1572 : 12.06.2016. 17:57:18 »
I zaslužio je prije dobiti. Sramota je kako je udarao, ali očito su mislili zbog playoffa da mu neće dati.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1573 : 12.06.2016. 18:16:23 »
Hahahaha. A lako moguće da ni sada ne dobije. LeBronko se nešto krenuo i s Greenom i s Curryjem pred sami kraj utakmice svađati.

Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Košarka
« Odgovor #1574 : 12.06.2016. 19:40:41 »
LeCry baby.
Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Offline Arda Vanja

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: Košarka
« Odgovor #1575 : 12.06.2016. 19:41:50 »
Na dansnji dan '91 MJ je sa Bullsima osvojio prvi sampionski prsten.
Dolazim sa sedmog saturnovog prstena, medju zemljanima sam a zemljanin nisam.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1576 : 12.06.2016. 20:32:30 »
Draymond suspendiran za petu utakmicu. Samo izgleda da LeBronko nije dobio flagrant iako je bilo jednako s obje strane. No dobro nije to ništa novo, uvijek je LeBrona štitila liga više nego ostale i bila mu naklonjena, ipak je on king.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1577 : 12.06.2016. 20:45:25 »
Lebrona je štitila isto kao što se danas štiti Currya. Kad je Curry dosta puta odigrao ove sezone preko kurca, nitko ništa, ali kada Lebron onda svi i treba tako kada se odigra loše. Ja prvi uvijek kažem.

Samo što u ovom slučaju Green je već trebao odavno dobiti suspenziju još protiv OKL za ono udaranje u jaja pa u drugoj utakmici isto nešto bilo. Odvratan igrač.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1578 : 12.06.2016. 21:04:55 »
Lol pa kako Curryja štite, ne znam o čemu ti pričaš, ali očito ne o suđenju nego o nečem drugom. LeBronka i dan danas iako više nije najbolji na svijetu štite i niti mu se sude koraci uglavnom i znaju mu davati slobodnjake iako nije zaslužio i slično...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1579 : 12.06.2016. 21:06:36 »
Ja koliko pratim, toga Grina stite ni da je Majkl Dzordan... Prvo je isprosipa pola postave OKCa, i sad je i on prvi inicirao kontakt sa Lebronom kad ga je sa poda opet bio, pa ga je LeBron namjerno preskocio. Smorio je lik.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1580 : 12.06.2016. 21:08:34 »
Pa da, to je jedino što se može reći za njega. To da nije suspendiran bio, a trebao je biti. Makar je ovo između njega i LeBrona po meni bilo obostrano i jednako su trebali biti kažnjeni obojica, ali zapravo za to ne bi nijednoga kažnjavao jer nije bilo ništa strašno i samo je bilo naguravanje. Gore je bilo ono udaranje Adamsa i u seriji protiv Oklahome što je radio. A LeBron se kasnije zakačio i sa Curryjem tako da je to bio samo pokazatelj da je frustriran time što gube.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1581 : 12.06.2016. 21:15:11 »
Lol pa kako Curryja štite, ne znam o čemu ti pričaš, ali očito ne o suđenju nego o nečem drugom. LeBronka i dan danas iako više nije najbolji na svijetu štite i niti mu se sude koraci uglavnom i znaju mu davati slobodnjake iako nije zaslužio i slično...
O tome da je u njihovim medijima Curry zlatni wannabe dečko. Nikad za ništa nije kriv dok Lebronu traže svaku zamjerku. Pa i ja tu kritiziram Lebrona kada odigra loše jer treba, ali ne treba imati dvostruka mjerila. Al to su ameri, oni žive od toga.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1582 : 12.06.2016. 21:18:20 »
Lol pa kako Curryja štite, ne znam o čemu ti pričaš, ali očito ne o suđenju nego o nečem drugom. LeBronka i dan danas iako više nije najbolji na svijetu štite i niti mu se sude koraci uglavnom i znaju mu davati slobodnjake iako nije zaslužio i slično...
O tome da je u njihovim medijima Curry zlatni wannabe dečko. Nikad za ništa nije kriv dok Lebronu traže svaku zamjerku. Pa i ja tu kritiziram Lebrona kada odigra loše jer treba, ali ne treba imati dvostruka mjerila. Al to su ameri, oni žive od toga.

Omg, pa kakve to veze ima s onime što sam ja napisao hahahaha. I ako je ovako, mene ne zanima što mediji govore. Ja sam rekao da je LeBronko najzaštićeniji u NBA-u od strane sudaca i tako je već dugo vremena i to je bilo još izraženije kad im je on bio jedina zlatna koka.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1583 : 12.06.2016. 21:19:32 »
Pa očito je Green trenutno najzaštičeniji. Pogotovo ove sezone. Dakle, i to nije točno da je Lebron najzaštičeniji što ne znači da nije, ali Green uvjerljivo vodi po tome.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1584 : 12.06.2016. 21:19:55 »
Hvala ovome finalu sto su isporucili barem jednu neizvjesnu utakmicu.

SB se pojavili.

G5 necu ni gledat, to bi bilo to.

Mislim da bi sad trebao još jednom razmisliti hoćeš li gledati petu ;D

Bit će sad svakako puno zanimljivije, puno veće šanse imaju Cavsi sada, a i očekujem neizvjesnu utakmicu tako da bi ova peta mogla biti i najbolja u seriji.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1585 : 12.06.2016. 21:21:55 »
Pa očito je Green trenutno najzaštičeniji. Pogotovo ove sezone. Dakle, i to nije točno da je Lebron najzaštičeniji što ne znači da nije, ali Green uvjerljivo vodi po tome.

Ne slažem se. NBA se posrala sebi u usta jer su ga sad suspendirali za nešto što uopće nije trebao biti suspendiran, a nisu ga suspendirali protiv Oklahome kad je trebao biti.

Ali nije da me to čudi, onda su vjerojatno htjeli rematch Cavsa i Warriorsa i dvije zlatne koke u finalu, LeBrona i Curryja, a sad im naravno više odgovara da se ova serija što više produži, da bude neizvjesnije, a i nije novost da u NBA-u sudci često imaju uputke da produljuju seriju i uvijek pokušaju koju utakmicu više srediti jer jebiga svaka utakmica više to i love više.

EDIT:

Dobio je i LeBron tehničku no njemu nije ta šesta ili sedma u playoffu tako da mu to neće ništa značiti http://cavsnation.com/breaking-nba-announces-lebron-james-punishment-incident-draymond-green/
« Zadnja izmjena: 12.06.2016. 21:30:54 forzajuve »

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1586 : 12.06.2016. 21:55:42 »
Hah u pravu si za prvi post, mozda bih i trebao pogledati...

A ovaj drugi, pa sigurno je trebao i protiv OKC bit suspendovan, ali sad kad GSW vodi 3:1 onda su sad dopustili to da bi se serija eventualno produzila i ode u sest eventualno sedam utakmica. A protiv OKC nisu smjeli jer na sta bi licilo da najbolji tim u istoriji NBA (po rezultatu u sezoni) ispane od jedne OKC koja ja okarakterisana kao jedan obicni chokerski tim (kasnije se i pokaza) koja zavisi od dva superstara...  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1587 : 12.06.2016. 22:00:22 »
Pa očito je Green trenutno najzaštičeniji. Pogotovo ove sezone. Dakle, i to nije točno da je Lebron najzaštičeniji što ne znači da nije, ali Green uvjerljivo vodi po tome.

Ne slažem se. NBA se posrala sebi u usta jer su ga sad suspendirali za nešto što uopće nije trebao biti suspendiran, a nisu ga suspendirali protiv Oklahome kad je trebao biti.

Ali nije da me to čudi, onda su vjerojatno htjeli rematch Cavsa i Warriorsa i dvije zlatne koke u finalu, LeBrona i Curryja, a sad im naravno više odgovara da se ova serija što više produži, da bude neizvjesnije, a i nije novost da u NBA-u sudci često imaju uputke da produljuju seriju i uvijek pokušaju koju utakmicu više srediti jer jebiga svaka utakmica više to i love više.

EDIT:

Dobio je i LeBron tehničku no njemu nije ta šesta ili sedma u playoffu tako da mu to neće ništa značiti http://cavsnation.com/breaking-nba-announces-lebron-james-punishment-incident-draymond-green/
Nemaš se kaj ti slagat, činjenica jest da je Green morao dobiti suspenziju davno prije. Zato ovo ne drži vodu. Ovo što ti govoriš je teorija, a ovo što ja govorim za Greena je činjenica.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1588 : 12.06.2016. 22:01:16 »
Činjenica je da je trebao biti suspendiran u prošloj seriji, a da ovo što se dogodilo s LeBronom nije zaslužilo nikakvu suspenziju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1589 : 12.06.2016. 22:03:47 »
A protiv OKC nisu smjeli jer na sta bi licilo da najbolji tim u istoriji NBA (po rezultatu u sezoni) ispane od jedne OKC koja ja okarakterisana kao jedan obicni chokerski tim (kasnije se i pokaza) koja zavisi od dva superstara...  ;D
I ovo je laž!!!
Bullsi u tom playoffu su imali 14-1, a Warriorsi sad imaju 15-6 i sad se još čeka 5. utakmica. Dakle, imaju 5 puta više poraza u znatno slabijoj eri košarke.

Tags: