Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 219348 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1350 : 28.02.2016. 14:55:31 »
Ne volim nikad gledati što će biti u budućnosti kako u životu, tako i ovdje. Samo da ga ozljede zaobiđu i bit će sve u redu. To je jedino važno.

Da, slažem se, ali zato sam ja i rekao ranije i da prestane sutra igrati ima se poprilično argumenata za to da je najbolji šuter. Ma recimo neka dođe do 2000 u karijeri i mislim da onda nema više nikakvih dvojbi jer eto npr. Jordan je najbolji svih vremena bez ikakve dvojbe, ali zato je Kareem zabio najviše poena, pa je s tog pogleda ista ili slična situacija, dužina igranja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1351 : 28.02.2016. 15:06:17 »
Ma Kareem je drugi najbolji u povijesti iz drugih razloga, a ne zato što je najbolji strijelac. Najveći centar u povijesti. Oni reboundsi i blokovi. Bolesno. A i bio je velik prijatelj sa Bruce Leeom  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1352 : 28.02.2016. 15:10:08 »
E vidiš, ovo prvi put čujem tj. možda ne prvi, ali češće čujem da je ne znam Magic ili tako netko drugi najbolji svih vremena ili da je Shaq, Hakeem ili Wilt najbolji centar, a ne Kareem, no dobro sviđa mi se čuti ovako nešto ;D

Ali onda se još bolje može dati usporedba Kareem-Jordan, Allen-Curry, Allen drugi naj šuter :P

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1353 : 28.02.2016. 16:01:00 »
Wilta, Billa Russella sam premalo gledao da bih mogao suditi. Pokušao sam nabaviti neke njihove utakmice, ali dosta bezuspješno. Ono što sam vidio da jesu vrhunski, ali ne mogu tako suditi osim da gledam što kažu oni koji su ih gledali.

Magica obožavam, vjerojatno najdraži košarkaš poslije Petrovića i Jordana. Magic je bio i sušta suprotnost Jordanu. Nije imao velik ego, nije imao taj mentalitet da želi poniziti protivnika, ali imao je doslovno magiju u rukama što se stvarno poklopilo sa njegovim imenom. Kralj asistencija i najbolji PG u povijesti košarke.

O Hakeemu ne treba puno, osvojio je dva Prstena kad se Jordan povukao i otišao igrati bejzbol. Kad se Jordan vratio, nema više prstena haha. Ali da, Hakeem je bio isto zvijer za povijest. Kralj blokova da je bilo smiješno uopće to gledati. Kao u letu iznad kukavičjeg gnijezda kad igraju košarku, a onaj Indijana sve blokira hahahahha. Tako je Hakeem bio prema ostalima. Tako da Hakeem ili Kareem, nebitno. Oboje su na prvom mjestu s time da ja više preferiram Kareema. Ne zaboravi da je Kareem igrao sa Magicom. Magic je bio mozal tih Lakersa, a Kareem glavna ofenzivna radilica. Sad. koliko bi Magic osvojio bez Kareema. Zadnji play je osvojio bez takvog centra je Isiah, a to puno govori.

Za Shaqa sam rekao kako je bio dominantan onih nekoliko sezone. Dominacija koja može al pari sa svima najboljima. Samo šteta što je bio lijen, nije baš volio puno trenirati.

Inače ne smijem zaboraviti Birda. Bez Birda ništa. Top 5 igrač, najhladnokrviniji igrač koji je igrao. Još kad pogledaš konkurenciju i da je kad je došao u Boston Celtics, njegova ekipa bila u potpunom rasulu. Praktički ih je odmah digao sa svojim mentalitetom, ali najvažnije od svega što se rodilo najveće rivalstvo u povijest ako zaboravimo na Russella i Wilta. Bird vs Magic, Celticsi vs Lakersi. Pogledaj si ovaj dokumentarac ali inače su veliki prijatelji bez obzira na rivalstvo.

Ali i Lebrona sad stavljam visoko bez obzira što ima 4 izgubljena finala, a samo 2 prstena. Bird je isto imao 4 izgubljena, Kareem isto iako su osvajali više i konkurencija bila jača. Ali na kraju karijere Lebron zaslužuje biti spomenut u tom elitnom krugu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1354 : 28.02.2016. 16:22:38 »
Wilta, Billa Russella sam premalo gledao da bih mogao suditi. Pokušao sam nabaviti neke njihove utakmice, ali dosta bezuspješno. Ono što sam vidio da jesu vrhunski, ali ne mogu tako suditi osim da gledam što kažu oni koji su ih gledali.

Što je najveća tragedija, ona Wiltova utakmica protiv Knicksa gdje je zabio 100 poena uopće nije snimljena i nema puno snimaka iz doba kada je on bio najdominantniji i u prosjeku zabijao po 40 poena po utakmici što je danas nezanimslivo.

Evo sad sam guglao i jebote hahhahahah nisam bio za siguran za 50 poena, ali da, jedne je sezone imao prosjek od preko 50 poena...

Za Russella kažu ovako po kvalitetama da jest bio jedan od top centara, pogotovo kao da je obrambeno bio odličan, ali po samoj igri ne čujem da ga netko stavi kao broja 1 već ako ga netko stavi na prvo mjesto centara onda uz obavezno napominjanje 11 prstena i kao da je ultimativni šampion, no tada je liga imala više nego upola manje klubova kao što ima danas i Celticsi su tada harali. Danas je nemoguće da jedna ekipa toliko puta za redom osvoji naslov, nitko nije uspio više od tri puta za redom, Bullsi i Lakersi su to uspijevali zadnji i još je Miami bio blizu toga, a to sve govori jer danas ima 30 ekipa i razmišlja se o još većoj ekspanziji gdje će biti sve teže ponavljati naslove, a kamoli ih osvojiti mislim 11 od 13 godina igračke karijere.

Magica obožavam, vjerojatno najdraži košarkaš poslije Petrovića i Jordana. Magic je bio i sušta suprotnost Jordanu. Nije imao velik ego, nije imao taj mentalitet da želi poniziti protivnika, ali imao je doslovno magiju u rukama što se stvarno poklopilo sa njegovim imenom. Kralj asistencija i najbolji PG u povijesti košarke.

O Hakeemu ne treba puno, osvojio je dva Prstena kad se Jordan povukao i otišao igrati bejzbol. Kad se Jordan vratio, nema više prstena haha. Ali da, Hakeem je bio isto zvijer za povijest. Kralj blokova da je bilo smiješno uopće to gledati. Kao u letu iznad kukavičjeg gnijezda kad igraju košarku, a onaj Indijana sve blokira hahahahha. Tako je Hakeem bio prema ostalima. Tako da Hakeem ili Kareem, nebitno. Oboje su na prvom mjestu s time da ja više preferiram Kareema. Ne zaboravi da je Kareem igrao sa Magicom. Magic je bio mozal tih Lakersa, a Kareem glavna ofenzivna radilica. Sad. koliko bi Magic osvojio bez Kareema. Zadnji play je osvojio bez takvog centra je Isiah, a to puno govori.

80-e nisam baš pratio, od tih sezone i utakmica koje nisam bio niti rođen i prije nego sam počeo pratiti NBA najviše sam ispratio iz 90-ih, Magica ovako osobno nešto i ne volim zbog nekih drugih razloga, ali o igri nemam šta reći. Znam da je kao jedinica znači pointguard u velikom finalu startao na petici, pa jbt, isto nešto nepojmljivo ;D

Meni od centara je koliko sam gledao iz snimaka najbolji Hakeem, njegov dreamshake i to što je imao kretnje kao da je bek, a ne toliko visoki centar i šta je radio Ewingu ili Robinsonu (koji su pak dva fantastična hall of famera). Tu pak stvarno ostaje šteta što se Jordan umirovio na te dvije godine kad su Rocketsi došli do finala pa da se nisu susreli nikada u playoffu Jordan i Hakeem.

Jednu stvar te moram ispraviti, nije Isiah zadnji play koji je osvojio da je bio vođa ekipa i bez takvog dominantnog centra, zadnji je Curry :P A to se sjećam isto priča prošle godine kako osim što šuterske ekipe teško osvajaju i da ekipa koja je imala playa za glavnog igrača i vođu nije odavno osvojila, mislim da je čak i Magic bio zadnji play MVP prije Curryja da je osvojio naslov u istoj sezoni, možda se varam al 90% sam siguran jer mi sad na pamet padaju samo Nash i Iverson kao playevi koji su osvajali MVP nagrade nakon Magica, no oni nisu osvojili naslov na kraju.

Za Shaqa sam rekao kako je bio dominantan onih nekoliko sezone. Dominacija koja može al pari sa svima najboljima. Samo šteta što je bio lijen, nije baš volio puno trenirati.

Inače ne smijem zaboraviti Birda. Bez Birda ništa. Top 5 igrač, najhladnokrviniji igrač koji je igrao. Još kad pogledaš konkurenciju i da je kad je došao u Boston Celtics, njegova ekipa bila u potpunom rasulu. Praktički ih je odmah digao sa svojim mentalitetom, ali najvažnije od svega što se rodilo najveće rivalstvo u povijest ako zaboravimo na Russella i Wilta. Bird vs Magic, Celticsi vs Lakersi. Pogledaj si ovaj dokumentarac ali inače su veliki prijatelji bez obzira na rivalstvo.

Ali i Lebrona sad stavljam visoko bez obzira što ima 4 izgubljena finala, a samo 2 prstena. Bird je isto imao 4 izgubljena, Kareem isto iako su osvajali više i konkurencija bila jača. Ali na kraju karijere Lebron zaslužuje biti spomenut u tom elitnom krugu.

Birda sam i ja malo smetnuo s uma no njega često stavljaju u razini Lebrona s time da je Lebronovu prednost ističu kao samu pojavu i igru dok Birdu prevagu daju naslovi i to drugo doba i rivalstvo sa showtime Lakersima.

Inače, samo mi se Curry mota ;D Sad kad si spomenuo Birda sjetio sam se da sam nedavno čuo da je već zabio više trica nego Bird u svojoj cijeloj karijeri, a Bird je znaš i sam koliko dobar šuter bio.

Što se tiče dokumentarca mislim da sam ga gledao prije koju godinu, ostalo mi jedno od najupečatljivijih kad McHale ruši Rambisa i onda tučnjava poslije ;D

Super su mi ti dokumentarci kao i onaj 30 for 30 od ESPN-a iako nekad malo pretjeruju, od njih sam npr. zadnje prije godinu dana gledao Bad Boyse pa vidio koliko je Isiah ozljeđen bio u svom prvom finalu i skoro pobijedio Lakerse (1987. ili 88.)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1355 : 28.02.2016. 16:59:09 »
Što je najveća tragedija, ona Wiltova utakmica protiv Knicksa gdje je zabio 100 poena uopće nije snimljena i nema puno snimaka iz doba kada je on bio najdominantniji i u prosjeku zabijao po 40 poena po utakmici što je danas nezanimslivo.

Evo sad sam guglao i jebote hahhahahah nisam bio za siguran za 50 poena, ali da, jedne je sezone imao prosjek od preko 50 poena...
Wilt je dominirao, ali i bio chocker. Zato i je luzer naspram Russella koji ga je stalno uništavo u playoffu.

Za Russella kažu ovako po kvalitetama da jest bio jedan od top centara, pogotovo kao da je obrambeno bio odličan, ali po samoj igri ne čujem da ga netko stavi kao broja 1 već ako ga netko stavi na prvo mjesto centara onda uz obavezno napominjanje 11 prstena i kao da je ultimativni šampion, no tada je liga imala više nego upola manje klubova kao što ima danas i Celticsi su tada harali. Danas je nemoguće da jedna ekipa toliko puta za redom osvoji naslov, nitko nije uspio više od tri puta za redom, Bullsi i Lakersi su to uspijevali zadnji i još je Miami bio blizu toga, a to sve govori jer danas ima 30 ekipa i razmišlja se o još većoj ekspanziji gdje će biti sve teže ponavljati naslove, a kamoli ih osvojiti mislim 11 od 13 godina igračke karijere.
Da, to je bilo tranzicisjko razdoblje i što će se dogoditi u 80-ima i 90-ima u tom zlatnom dobu.

80-e nisam baš pratio, od tih sezone i utakmica koje nisam bio niti rođen i prije nego sam počeo pratiti NBA najviše sam ispratio iz 90-ih, Magica ovako osobno nešto i ne volim zbog nekih drugih razloga, ali o igri nemam šta reći. Znam da je kao jedinica znači pointguard u velikom finalu startao na petici, pa jbt, isto nešto nepojmljivo ;D
Zašto ne voliš Magica? Pa tip je bio najveća dobrica od tih velikana. Nije bio bahat, miran ko bubica.


Meni od centara je koliko sam gledao iz snimaka najbolji Hakeem, njegov dreamshake i to što je imao kretnje kao da je bek, a ne toliko visoki centar i šta je radio Ewingu ili Robinsonu (koji su pak dva fantastična hall of famera). Tu pak stvarno ostaje šteta što se Jordan umirovio na te dvije godine kad su Rocketsi došli do finala pa da se nisu susreli nikada u playoffu Jordan i Hakeem.
Hakeem je imao eleganciju. Robinsona je uništio u finalu Zapada 1995. da je to bilo smiješno za gledanje. I Hakeem je bio igrač od kojeg amateri najviše mogu naučiti.

Birda sam i ja malo smetnuo s uma no njega često stavljaju u razini Lebrona s time da je Lebronovu prednost ističu kao samu pojavu i igru dok Birdu prevagu daju naslovi i to drugo doba i rivalstvo sa showtime Lakersima.
Birdova prednost nad Lebronom je što je bolji šuter sa polu distance i trice. Skakački je Bird bolji. I Bird ima bolji killer instinkt. Lebron je bolji u tome što je kompletniji igrač. Bolji je i pred završnicom kod koša. Pregled igre, asistencije tu negdje. A sad si pogledaj ovo https://www.youtube.com/watch?v=KpEAZMT5t_U

Iako je Lebron vrhunski u obrani gdje i bolji od Birda gledajući jedan na jedan, ali što se tiče timske obrane, tu je Bird jedan od najboljih u povijesti. Znao se postaviti točno gdje treba te izvrsno čitati igru. Nešto kao Cruyff u nogometu. Kad su pitali Cruyffa kako možete biti tako brzi, a Cruyff uopće nije bio eksplozivan igrač već je kao i Bird znao najbolje čitati igru i uvijek biti korak, dva ispred suparničkih igrača. Tako da na kraju krajeva Bird je izgubio dva finala, ali je osvojio tri prstena u onoj najjačoj konkurenciji. Stvorio jednu od najboljih momčadi ikada. Tako da kada sve to uzmem u obzir, još uvijek Birda stavljam ispred Lebrona, ali na kraju karijere Lebron ima velika šanse pogotovo ako osvoji još jedan prsten da ga stavim u top 5 ili možda i bliže top 3 igrača. Samo će biti problem ako Lebron opet izgubi finale. Mislim, to će mu biti 5. izgubljeno finale onda. A lako moguće da će se to dogoditi jer GS je favorit.


Inače, samo mi se Curry mota ;D Sad kad si spomenuo Birda sjetio sam se da sam nedavno čuo da je već zabio više trica nego Bird u svojoj cijeloj karijeri, a Bird je znaš i sam koliko dobar šuter bio.
Birdu to nije bio primarni cilj. Curryu je u 95% slučajeva trica primarni cilj. Kao da dođe na parket i samo traži tricu i to je ok jer je uspješan u najbolji u tome dok je Bird bio nevjerojatn timski igrač i mentalno skoro na razini Jordana. Skoro.

Što se tiče dokumentarca mislim da sam ga gledao prije koju godinu, ostalo mi jedno od najupečatljivijih kad McHale ruši Rambisa i onda tučnjava poslije ;D

Super su mi ti dokumentarci kao i onaj 30 for 30 od ESPN-a iako nekad malo pretjeruju, od njih sam npr. zadnje prije godinu dana gledao Bad Boyse pa vidio koliko je Isiah ozljeđen bio u svom prvom finalu i skoro pobijedio Lakerse (1987. ili 88.)
Ma joooj, Isiah mi je smiješan. Kad nije išao u Barcelonu 1992. godine iako je zaslužio jer je tad bio najbolji PG lige, ali Jordan rekao da ga ne želi i zato nije išao. To je isti bilo rivalstvo Pistonsi - Bullsi.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1356 : 28.02.2016. 18:53:46 »
80-e nisam baš pratio, od tih sezone i utakmica koje nisam bio niti rođen i prije nego sam počeo pratiti NBA najviše sam ispratio iz 90-ih, Magica ovako osobno nešto i ne volim zbog nekih drugih razloga, ali o igri nemam šta reći. Znam da je kao jedinica znači pointguard u velikom finalu startao na petici, pa jbt, isto nešto nepojmljivo ;D
Zašto ne voliš Magica? Pa tip je bio najveća dobrica od tih velikana. Nije bio bahat, miran ko bubica.

Zbog više razloga koji nemaju veze sa samom košarkom, ne sviđa mi se prvenstveno njegova potpora nekim političarima i stvari slične tome, bilo je nešto i sa onim Sterlingom i tako pa mi nije ostao u najboljem sjećanju ovako po ponašanju, ali to je samo moje mišljenje. Bio sam krenuo gledati onaj video koji si stavio sa njegovim asistencijama, ali morao sam ići negdje pa nisam do kraja pogledao pa ću sada dovršiti.

Meni od centara je koliko sam gledao iz snimaka najbolji Hakeem, njegov dreamshake i to što je imao kretnje kao da je bek, a ne toliko visoki centar i šta je radio Ewingu ili Robinsonu (koji su pak dva fantastična hall of famera). Tu pak stvarno ostaje šteta što se Jordan umirovio na te dvije godine kad su Rocketsi došli do finala pa da se nisu susreli nikada u playoffu Jordan i Hakeem.
Hakeem je imao eleganciju. Robinsona je uništio u finalu Zapada 1995. da je to bilo smiješno za gledanje. I Hakeem je bio igrač od kojeg amateri najviše mogu naučiti.

Joj, obožavam gledati Hakeemove poteze i kako je radio protivnike budalama ;D Robinson bio MVP, a ovaj se doslovno izrugao s njime hahaha

Birda sam i ja malo smetnuo s uma no njega često stavljaju u razini Lebrona s time da je Lebronovu prednost ističu kao samu pojavu i igru dok Birdu prevagu daju naslovi i to drugo doba i rivalstvo sa showtime Lakersima.
Birdova prednost nad Lebronom je što je bolji šuter sa polu distance i trice. Skakački je Bird bolji. I Bird ima bolji killer instinkt. Lebron je bolji u tome što je kompletniji igrač. Bolji je i pred završnicom kod koša. Pregled igre, asistencije tu negdje. A sad si pogledaj ovo https://www.youtube.com/watch?v=KpEAZMT5t_U

Iako je Lebron vrhunski u obrani gdje i bolji od Birda gledajući jedan na jedan, ali što se tiče timske obrane, tu je Bird jedan od najboljih u povijesti. Znao se postaviti točno gdje treba te izvrsno čitati igru. Nešto kao Cruyff u nogometu. Kad su pitali Cruyffa kako možete biti tako brzi, a Cruyff uopće nije bio eksplozivan igrač već je kao i Bird znao najbolje čitati igru i uvijek biti korak, dva ispred suparničkih igrača. Tako da na kraju krajeva Bird je izgubio dva finala, ali je osvojio tri prstena u onoj najjačoj konkurenciji. Stvorio jednu od najboljih momčadi ikada. Tako da kada sve to uzmem u obzir, još uvijek Birda stavljam ispred Lebrona, ali na kraju karijere Lebron ima velika šanse pogotovo ako osvoji još jedan prsten da ga stavim u top 5 ili možda i bliže top 3 igrača. Samo će biti problem ako Lebron opet izgubi finale. Mislim, to će mu biti 5. izgubljeno finale onda. A lako moguće da će se to dogoditi jer GS je favorit.

Da, LeBron ima previše poraza i to će ga mučiti i stvarno je bio chokao u finalima, i od ova dva koja ima osvjena u onom drugom ga je spasio Ray Allen da ode serija u sedmu utakmicu inače bi i ti popušio.

Inače, samo mi se Curry mota ;D Sad kad si spomenuo Birda sjetio sam se da sam nedavno čuo da je već zabio više trica nego Bird u svojoj cijeloj karijeri, a Bird je znaš i sam koliko dobar šuter bio.
Birdu to nije bio primarni cilj. Curryu je u 95% slučajeva trica primarni cilj. Kao da dođe na parket i samo traži tricu i to je ok jer je uspješan u najbolji u tome dok je Bird bio nevjerojatn timski igrač i mentalno skoro na razini Jordana. Skoro.

Mogu se složiti da je Curryju više na pameti gađati tricu nego što je Birdu bilo, ali da mu je u 95% slučajeva to primarni cilj ne slažem se. Curry je stvarno odličan u prodorima pod koš i polaganjima i floaterima, gledaj jednu utakmicu i malo pazi kako se kreće i koliko često ide pod koš, a isto tako zna i uzimati šuteve za dva poena korak-dva unutar linije za tricu. A i sasvim je dobar asistent, prvi je u ligi po broju onih hokejaških asistencija. Dosta se misli zbog odlične trice da je jednodimenzionalan igrač, ali daleko je od toga.

Što se tiče dokumentarca mislim da sam ga gledao prije koju godinu, ostalo mi jedno od najupečatljivijih kad McHale ruši Rambisa i onda tučnjava poslije ;D

Super su mi ti dokumentarci kao i onaj 30 for 30 od ESPN-a iako nekad malo pretjeruju, od njih sam npr. zadnje prije godinu dana gledao Bad Boyse pa vidio koliko je Isiah ozljeđen bio u svom prvom finalu i skoro pobijedio Lakerse (1987. ili 88.)
Ma joooj, Isiah mi je smiješan. Kad nije išao u Barcelonu 1992. godine iako je zaslužio jer je tad bio najbolji PG lige, ali Jordan rekao da ga ne želi i zato nije išao. To je isti bilo rivalstvo Pistonsi - Bullsi.

Jordan ga nije volio

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1357 : 29.02.2016. 00:20:28 »
No koment.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1358 : 29.02.2016. 00:34:28 »
Hahahahahaha


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Košarka
« Odgovor #1359 : 29.02.2016. 12:54:09 »


Kakav sef.  ;D
Pogledao sam čitav meč jutros. Bilo je dosta promašaja, ali kakva završnica. I ona regularna i ona u produžecima. Najbolje mi je odigrao Kevin Durant, ali džaba. Svaka čast Warriorsima jer se ne predaju do kraja. Imaju prejaku psihu.
Mrzim lopatare i limune

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Košarka
« Odgovor #1360 : 02.03.2016. 01:53:04 »
Ovo nema niko na svetu.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1362 : 02.03.2016. 03:44:39 »
Ahahahahah komedija  rofl rofl rofl rofl rofl


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1363 : 02.03.2016. 12:04:24 »
Ovo nema niko na svetu.



Da ne zaboravimo i pozdrav premijeru. ;D

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Košarka
« Odgovor #1364 : 02.03.2016. 20:23:44 »
Pridruzujem se cestitkama.  ;D
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1365 : 02.03.2016. 20:28:31 »

Bio sam na ovoj tekmi bilo je ludo :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1366 : 04.03.2016. 01:28:54 »
Turner ima prejake izjave  rofl rofl

Citat:
"I had confidence [Crowder] was going to make it. Before I had told Crowder, even though hed missed a couple of shots, I said, Youve got some big shots in you. He was like, I know. When I was dribbling, I was like, 'Oh snap, Im at 15 feet, Im about to end this.' And then I thought about [Michael Jordan] passing to Steve Kerr. And I thought, 'Well, let me add that to my legacy. Ill pass one time.' And that was it. It was unbelievable actually. Ingenious by me."



Uživajte  rofl rofl
https://www.reddit.com/r/nba/comments/48miap/the_evan_turner_quote_master_list/

Citat:
On returning to Philly- Dec. 12, 2014.
"Before the game I signed like 100,000 autographs, I'm kissing babies and what not and all that stuff. I'm getting my hand kissed by people; I got little girls come up to me, fainting. Once the game started, it was like, 'What the hell is going on?' I was like, 'This is weird. Did they take all the good people out? ... I don't worry about it anymore. I don't want to sound super weird, but Jesus was hated, too. At the end of the day, I just worry about the stuff that's important. If it makes you happy to boo me, go ahead. I'm still happy. I put all that stuff behind me."

Citat:
On missing the 2015 All-Star Game- Feb. 11th, 2015
"50 Shades of Grey is coming out, so I might catch that."

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1367 : 04.03.2016. 01:54:04 »
HAhahahahhaha dobro on je smijalica sam po sebi. Iako ima dobru sezonu sad u Celticsima.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1368 : 06.03.2016. 04:20:29 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1369 : 08.03.2016. 02:32:00 »
Najbolje provednih 38 minuta ove godine  :( fantastično sastavljeno. Svaka čast na ovoj umjetnosti.




Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1370 : 08.03.2016. 09:30:02 »
Jedan od najlepskih trenutaka u zivotu je sto sam imao prilike da gledam MJ uzivo, kakva legenda.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1371 : 12.03.2016. 00:13:35 »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1372 : 14.04.2016. 10:52:40 »
Malo onoga što se dogodilo sinoć:

-Kobe zabio 60 poena iz 50 šuteva u zadnjoj utakmici u karijeri

-Curry zabio 400 trica u sezoni, dosad je rekord bio (također njegov) sa 286 zabijenih trica i to prošle sezone

-Warriorsi postavili najbolji omjer pobjeda i poraza sa 73-9 prestigavši Bullse otprije 20 g.

-Završila regularna sezona, playoff nas čeka

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1373 : 14.04.2016. 13:05:04 »
MambaOut.  :naklon:




Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1374 : 14.04.2016. 14:36:44 »
Ma kakav Kobi Kakav Sek  :) Ana Dabovic dominacija...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Košarka
« Odgovor #1375 : 15.04.2016. 16:44:47 »
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1376 : 18.04.2016. 11:29:20 »
Oni će igrati  FIBA
EVROBASKET

- Francuska
- Nemačka
- Mađarska
- Ukrajina
- Finska
- Island
- Norveška

Oni će igrati na novom
EVROBASKETU

- Srbija
- Španija
- Turska
- Italija
- Rusija
- Hrvatska
- Slovenija
- Izrael
- Litvanija
- Grčka
- Crna Gora
- Makedonija


FIBA Mafija konacno da se Evropa otarasi tih matorih kriminalaca i napravimo novi sampionat...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1378 : 24.04.2016. 14:49:59 »
Dobro, bio je skroz u meču  rofl rofl rofl rofl rofl

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1379 : 30.04.2016. 22:25:00 »
Sjajno zakucavanje Kinsia

Tags: