Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 219576 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #480 : 16.06.2010. 22:23:45 »


Najveće batine je popio, mnogo mi ga je bilo žao.
Mada, moram da kažem da me je Vraneš razočarao kad je počela tuča,
mislio sam da će barem što se toga tiče biti najveća snaga Partizana...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Košarka
« Odgovor #481 : 16.06.2010. 22:52:51 »
Veseli je najvise udaraca dobio, cak je decku i usna razvaljena. Najgore je prosao a hteo je da rastavi... Meni je bilo zao i Rasica, jer cini mi se da je podizao neko dete i pomagao mu da ne dobije udarac, dok su ga njih 5-6 tukli sa ledja... A secam se one tuce Milojevic vs Vrsac, ono je bio fajt

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #482 : 17.06.2010. 15:01:20 »

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #483 : 17.06.2010. 15:39:51 »
Kao da je Vesic pisao saopstenje. Nabijem ih sve na pisu!

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #484 : 18.06.2010. 08:08:16 »




 navijacica  navijacica talasi talasi
 
MVP MVP MVP MVP MVP MVP



Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #485 : 19.06.2010. 12:02:22 »
http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=3824

To se zove STRAH.
Sramota je to sto je Hemofarm uradio juce! Ne pojaviti se na terenu je nesto najmizernije sto su mogli da urade i time su pokazali da su ipak samo jedan mali kukavicko-provincijski klub.

A ko nije bio juce u Pioniru ima danas u 3 repriza svega na SOS kanalu. A bilo je mnogo lepih stvari, Veselijeva NBA zakucavanja, sutiranje sa pola terena, Misa Tumbas koji gadja trojke. A posle toga ce biti repriza emisije gde su gostovali Kecman, Roberets, Mekejleb i Bozic.

Stvarno je bruka to sto je Hemofarm uradio, a od njih su samo veca bruka one sitne duse koji opet juce nisu dosli na tribine iz samo njima znanih razloga. No ni oni a ni oni seljaci iz Vrsca ne mogu da bace ljagu na nasu titulu.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #486 : 19.06.2010. 12:50:26 »
http://www.youtube.com/watch?v=Nf58TWmzICE

Miša Tumbas pogodio trojku. rofl

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #487 : 21.06.2010. 22:16:33 »
Priča se da bi ovaj mogao da zameni Mekejleba.

http://www.youtube.com/watch?v=J9uHFsRx2yA

Offline branka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Re: Košarka
« Odgovor #488 : 22.06.2010. 00:40:59 »
Dzabe mu osmeh! Meni se Mekejleb bas svidja....zna li se kakvih ce jos izmena igraca biti?

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #489 : 22.06.2010. 00:46:04 »
Od 36 akcija koje su prikazali, imao je 3 asistencije. A plej je...

Jos se nista ne zna. Kao najverovatnije je da dolazi Bojan Popovic, a za ostalo se nista ne zna. Ne zna se ni ko ostaje, a ne ko ce doci. A evo i najverovatnije se ispusilo za sponzora, tako da i pored ucene i izdaje, nista nece dobiti...

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #490 : 22.06.2010. 11:10:18 »
Dzabe mu osmeh! Meni se Mekejleb bas svidja....zna li se kakvih ce jos izmena igraca biti?
Zasad su realna opcija samo Milosavljevic iz Radnickog KG i mozda povratak legende Vlade Scepanovica.

Ali pre svih eventualnih dolazaka treba produziti ugovore sa Bozicem, Kecmanom i Vranesom jer su oni blago tima. Uz tu trojicu igraca i vec sigurne ostanke Veselija, Marica, Djekica, Mitrovica i Rasica, a ja bih voleo i Milosevica ostace prostor za pojacanja na pozicijama gde je potrebno.

Sve te price o dolascima Lasmea, Drobnjaka, Omara Cooka, Avdalovica, Dasica i vec pomenutg Popovica su jos uvek u magli. Treba sacekati da bogati klubovi kazu svoje pa tek smo onda na redu mi siromasi.

A sigurno je da bilo ko da dodje nece moci da zameni McCalebba i sledece sezone cemo igrati sporiju, odnosno vise pozicionu kosarku.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #491 : 22.06.2010. 13:33:58 »
Zasto je Vlado legenda?

Offline branka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Re: Košarka
« Odgovor #492 : 22.06.2010. 18:21:43 »
Hvala momci!
Kad bi ostala ovakva ekipa i Vranes naucio jos i da trci po malo(grozna sam ;D), to bi bilo sjajno....
Svake godine nas iznenade, ne sumnjam da ce i ove!!!!  smileyNO1

Scepe se secam, ne znam zasto je legenda, ali mislim da moze da parira Maricu po snazi..ko zna, videcemo...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #493 : 22.06.2010. 19:23:40 »
Vlado moze da parira Maricu? Uh, ala si ga zamenila sa nekim... Vladi se nikada nece zaboraviti kos Hemofarmu u poslednjoj sekundi kojim je doneo titulu prvaka Srbije i Crne Gore. Dao je ciganima dosta puta po mnogo koseva. Ali da je legenda, daleko od toga...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Košarka
« Odgovor #494 : 22.06.2010. 19:37:25 »
Uz svo postovanje prema Scepanovicu, ali mislim da se on ne bi usrecio u Partizanu a ni mi sa njim... Ne moze vise on da pruzi ono sto se od njega ocekuje, nije on ni tako mlad... A i bolje je da mladi igraci dobijaju malo vise vremena i da se razvijaju... I kada je Milojevic trebao da dodje, bio sam skeptican, pa me isti osecaj drzi i za Vladu...

Offline Captain America

  • Novi član
  • *
  • Postova: 33
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #495 : 22.06.2010. 21:33:01 »
Branka je verovatno zamenila Scepanovica sa Djurom Ostojicem.

Japanac je legenda zbog toga sto je pre svega sjajan covek a onda tek i zbog tog legendarnog kosa u poslednjoj sekundi. Vise je legenda zbog toga sto je prethodilo tom kosu. Ne znam da li ste zaboravili da je Vlado pre toga imao tesku povredu ledja i da ga niko nije hteo u Evropi i Vujosevic mu je pruzio priliku u Partizanu a Vlado mu je to vratio time sto je odigrao polusezonu zivota i prosto sam doneo titulu Partizanu koji je tada inace bio osakacen povredama najboljih igraca Krstica i Housea.

A Vlado se pokazao i kao sjajan skaut jer je on taj koji je poslao Marica u Partizan.

A ne bih se slozio sa tobom Maddox da nam Vlado ne bi koristio. Pa ove godine da smo imali njega sigurno bi igrali u finalu Eurolige i dobili lakse neke utakmice koje su bile na jednu ili dve lopte, jer Vlado je tip igraca koji na svakoj utakmici daje sigurnih desetak poena, jedna ili dve trojke, neki ulaz i sigurna realizacija slobodnih bacanja. Nije tip igraca kao Rasic da kad ga krene onda trpa iz svih pozicija, a kad ga ne krene nigde ga nema. Vlado je konstantan igrac i upravo nam je pored Kecmana trebao jos jedn takav ove sezone.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #496 : 22.06.2010. 23:51:52 »
Ako si osakacen igrac i neko ti pruzi ansu jer nema kome drugom, a ti mu vratis tako sto das sve od sebe, ne postajes legenda. On samo vraca ono sto mu je dato. Ako se gleda da li je neko dobar covek i zbog toga je legenda kluba, onda bi mnogi igraci bili legende. Konkretan primer. Kezman. Decko je dileja, kreten, magarcina, debilcina, losa osoba. On je legenda i pored toga. Mnogo se bre to izmenjalo ko je legenda, a ko nije. Sad se svi igraci koji su imali zapazeniju ulogu u Partizanu prozivaju za legende. Poslednja istinska legenda KK Partizan je pokojni Haris Brkic. Mislim da se nikada vise nece desiti da neki igrac moze postati legenda kluba. Realno, KK Partizan mozda ima samo 4 igraca koji se mogu nazvati kao legende. Kicanovic, Grbovic, Djordjevic, Obradovic i mozda Danilovic.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #497 : 23.06.2010. 00:12:48 »
zna li se na kraju zašto su overili Harisa?

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #498 : 23.06.2010. 00:54:39 »
Ma milion prica i ne znam sta sve. Obicna pljacka koja se zavrsila kako ne treba.

Offline branka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Re: Košarka
« Odgovor #499 : 23.06.2010. 12:16:12 »
Secam se da je Scepo dobro igrao. A da li moze da igra tako i toliko i sad, ne znam.
Pa ni ja ne mogu da trcim kao nekad a mladja sam od njega ihaaj koliko  ;D
No, po konstituciji sam mislila da Maricu moze parirati, ali ako nisam u pravu nema problema.
Nadam se da ce u medjuvremenu Maric nauciti da pogadja slobodna  :\)

Zasto je Kezman dileja, debil i ostalo?

A Djordjevic je jedina legedenda, mozda u kompletu sa Danilovicem i Divcom po meni...
Ja se secam da su ostavljali dusu na terenu a i van basketa daju mnogo za humanitarne akcije, ne pave skandale i tako...
Zbog tih i takvih stvari su meni ljudi skroz ok...

Naci ce se sad neko od vas da me demantuje, opet  rofl

Sta se mi patimo, kad ce opet dovesti neke anonimuse. Pa, cemo se cesati jedno mesec dana i pljuvati po njima...
pa kad opet zasijaju, shvaticemo da je Dule majstor, a Partizan najbolji i najdrazi klub

Ala se raspisah, necu vise  ;D

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #500 : 23.06.2010. 16:23:55 »
Divac?! Onaj isti koji je nosio zvezdin dres? Hm. Tesko, al` dobro.
Nije tema fudbal, ali sam Kezmana spomenuo kao primer. Zato sto je decko dileja. Kao prvo, ima istetoviranu ikonu na stomaku. Kao drugo, u kojem god klubu da je bio pobio se sa nekim saigracem i remetio je atmosferu smatrajuci sebe za prvu zvezdu tima. Kao trece, puna mu usta kao humanitarac i ne znam sta sve, a dobro se zna da to radi samo ispred kamera. Svaka cast na donacijama da se obnavljaju crkve na Kosovu, ali to je sve samo ispred kamera.

Kicanovic je veca legenda i od Danilovica i od Divca. Mada Divca necu ni da spominjem u kontekstu legende.
« Zadnja izmjena: 23.06.2010. 19:06:25 radrad »

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #501 : 23.06.2010. 18:56:23 »
Divac?! Onaj isti koji je nosio zvezdin dres? Hm. Tesko, al` dobro.
Nije tema fudbal, ali sam Kezmana spomenuo kao primer. Zato sto je decko dileja. Kao prvo, ima istetoviranu ikonu na stomaku. Kao drugo, u kojem god klubu da je bio pobio se sa nekim saigracem i remetio je atmosferu smatrajuci sebe za prvu zvezdu tima. Kao trece, puna mu usta kao humanitarac i ne znam sta sve, a dobro se zna da to radi samo ispred kamera. Svaka cast na donacijama da se obnavljaju crkve na Kosovu, ali to je sve samo ispred kamera.

Kicanovic je veca legenda i od Danilovica i od Divca. Mada Divca necu ni da spominjem u kontekstu legende.


http://www.youtube.com/watch?v=Fc9Hh5M7kDY&feature=related
« Zadnja izmjena: 23.06.2010. 19:06:31 radrad »

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #502 : 23.06.2010. 19:08:34 »
http://www.youtube.com/watch?v=DxYOuGZpAmc

Boli. To mu se nikada nece oprostiti!

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #503 : 23.06.2010. 19:14:59 »
« Zadnja izmjena: 23.06.2010. 19:22:37 Dexter`s Lab »

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #504 : 23.06.2010. 19:25:48 »
Drugacije je to. Ne mozes da poredis to. Debeli je bio niko i nista tada i otisao je da trenira zvezdu. Da se npr. sad desi da ode da je trenira, verovatno bi goreo negde, ali tada je to bilo drugacije.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #505 : 23.06.2010. 19:26:48 »
I 90% ljudi ce procitati samo naslov. Novine kao novine. Novinari kao svi novinari, smradovi. Izvukao je to iz cele recenice i super.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Košarka
« Odgovor #506 : 23.06.2010. 19:35:06 »
ali radio je za oba tima. zar nije to ultimate sin?  rofl

nebitno kad... nego... to se zovu dvostruki aršini, za neke važi, za neke ne važi? bio niko i ništa? znači da je u zvezdi naučio zanat? šta će niko i ništa 5 godina na klupi partizana?

pazi, ti me bar znaš.... savršeno me zabole za debelog koga će da trenira...
predobar je trener i otići će tamo gde ima najviše para....
to se vidi i iz njegovog intervjua
"zasitio se partizana, evo me u zvezdi, oni me žele i sad za njih navijam"

seti se onog intervjua vođa grobara i delija na nekoj tv, ima na YT snima kad grobar kaže da više mrzi zvezdu nego što voli partizan, sa takvim stavom kako trpi vujoševića?
nego, sad je dobar jer je od ptz napravio tim, kompaktan, kompletan... kvalitetan... i odjednom "to važi za sve, ali za ovog ne važi, on je dobar." čim mu neki drugi tim ponudi kintu ode on ko bela lala, a onda će grobari da ga mrze i onda će ovo da bude bitno...
zar ne misliš tako... ajde razmisli pa probaj da kažeš objektivno... uprkos tvojoj suludo subjektivnoj naravi po ovoj temi  ;)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #507 : 23.06.2010. 19:49:09 »
Ne. Silno gresis. Drugacija su bila vremena krajem `80 i pocetkom 90`. On je valjda trenirao cz 1992 ako se dobro secam. I drugacije je kada npr. Milko Djurovski predje u Partizan nego da je, lupam, Vermezovic otisao na drugu stranu Topcidera.

A to sto se tice Nese iz tog YT snimka je posebna prica. Za mene je debilnost, ali ima dosta njih koji misle tako. Ne samo sa grobarske strane. Za mene je debilno jer mi je nerazumljivo da mozes vise mrzeti nesto nego voleti. Glupo je uopste spominjati taj njegov istup koji je govorio u svoje ime, a ne u ime cele grupe. Jer to je generalizacija.

Da se razumemo, meni je to uvek smetalo kod Debelog. I uvek ce mi smetati. Smeta mi dosta toga kod njega. Cak sam i sad veoma razocaran onim sto je priredio Grobarima uz jos par ljudi. Ali, on je prvi stao u odbranu Grobara kada je krenulo pljuvanje i hajka protiv njih. On jebe cigane kad i kako stigne. Omiljena pesma mu je pune tribine ruznih navijaca... I pre cu da pregrizem jezik nego sto cu da ga pljunem. Ali ima jedna doza gorcine zbog svojih postupaka. Danilovica npr. nisam nikada voleo. Pogotovo posle F4 u Barseloni 1998. godine. Tada je Grobare nazvao dzukele jer su mu zvizdali i pljuvali ga zbog svog izdrkavanja nad Partizanom. A npr. Sale Djordjevic je u dresu Reala, ako se dobro secam, dosao u Pionir na utakmicu protiv Partizana. Docekan je sa ovacijama. Kao Bog je docekan. Kada je krenuo da daje preko 20 poena krenulo je zvizdanje, pljuvanje... Nikada nije nista lose rekao o Grobarima. Nikada nije spomenuo to. Kada je krenulo pljuvanje i sve sto ide, trener ga je izveo i nije vise usao u igru... Mislim da se na taj nacin gleda ko je velicina...

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Košarka
« Odgovor #508 : 24.06.2010. 02:14:16 »
Radovane, izgleda da ide debeli. :( :(

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Košarka
« Odgovor #509 : 24.06.2010. 03:44:17 »
Par razloga zašto je Partizan bolji od Zvezde

http://www.youtube.com/watch?v=9ZpkiqtsiAI

Tags: