Autor Tema: Pitao bih nesto...  (Posjeta: 862753 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4080 : 09.10.2012. 23:39:02 »
meni trenutno nije jasno (unutar problema koji ima mister no), kako je to system restore ugašen ?
Nema Sys.Restore na XP SP2+
Sve sto mozes pokusati je preko pri botiranju da otvoris menu za vracanje na posljednu dobru konfiguraciju (last good known configuration). Moguce je biti taster F1 ili F8 ili F12 za meni, trebas ga kliknuti dok se sistem podize.
 
Ako si skinuo antivirus sa pogresnog mjesta moguce da je on sami virus do virusa.
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4081 : 10.10.2012. 00:59:24 »
Imam problem sa povezivanjem Nokia telefona sa kompom putem programa Nokia PC Suite i USB kabla.

Kada telefon povežem u Mass Storage modu radi manje-više okej (ali ako pomeram sâm telefon veza se vrlo lako izgubi, i moram da ga držim u određenom položaju nakon što ga povežem preko USB kabla da bi se uopšte povezao), ali kad prebacim u PC Suite mod, onda nikako ne ide. Ako uključim program Nokia PC Suite, on neće da prepozna telefon ako on nije povezan u Mass Storage modu. Ako prebacim u taj mod program prepozna telefon, ali čim pokušam nešto da uradim u okviru programa, telefon se sâm prebaci u PC Suite mod a program kaže da je telefon diskonektovan. Neki savet? :ne-zna

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4082 : 10.10.2012. 10:58:27 »
Menjaj Kabl (probaj preko BT)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4083 : 10.10.2012. 13:01:03 »
Imam problem sa povezivanjem Nokia telefona sa kompom putem programa Nokia PC Suite i USB kabla.

Kada telefon povežem u Mass Storage modu radi manje-više okej (ali ako pomeram sâm telefon veza se vrlo lako izgubi, i moram da ga držim u određenom položaju nakon što ga povežem preko USB kabla da bi se uopšte povezao), ali kad prebacim u PC Suite mod, onda nikako ne ide. Ako uključim program Nokia PC Suite, on neće da prepozna telefon ako on nije povezan u Mass Storage modu. Ako prebacim u taj mod program prepozna telefon, ali čim pokušam nešto da uradim u okviru programa, telefon se sâm prebaci u PC Suite mod a program kaže da je telefon diskonektovan. Neki savet? :ne-zna

mobitel je?

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4084 : 10.10.2012. 17:26:10 »
Ako si skinuo antivirus sa pogresnog mjesta moguce da je on sami virus do virusa.

Ma dobar je bio antivirus nego je meni komp bio pun svega i svacega. Instalirao sam opet windows xp i sada imam problem kada gledam klipove na youtube ili slusam neku pesmu hoce da secka, a ranije je sve islo normalno.

Da nije mozda zbog ovog novog firefoxa 12? Instalirao sam i najnoviji adobe flash player i javu.

Offline DanZealand

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 136
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4085 : 10.10.2012. 18:02:40 »
Ako si skinuo antivirus sa pogresnog mjesta moguce da je on sami virus do virusa.

Ma dobar je bio antivirus nego je meni komp bio pun svega i svacega. Instalirao sam opet windows xp i sada imam problem kada gledam klipove na youtube ili slusam neku pesmu hoce da secka, a ranije je sve islo normalno.

Da nije mozda zbog ovog novog firefoxa 12? Instalirao sam i najnoviji adobe flash player i javu.
Vec smo pisali ovdje da zna biti problema sa novom verzijom adobea kod gledanja youtubea itd. Probaj instalirati prijasnju verziju.
         
I require a window seat and an in-flight Happy Meal…and no pickles. GOD HELP YOU IF I FIND PICKLES!

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4086 : 10.10.2012. 19:04:04 »
Probacu i to. Nego evo sada posle nove instalacije windowsa opet mi se ovo pojavljuje kada pustim neki video.

Spoiler for Hiden:

Siguran sam da mi pre nije bilo ovako, sigurno nesto treba da se podesi ali ne znam sta. Ako neko zna u cemu je fora bio bih mu veoma zahvalan. :)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4087 : 10.10.2012. 19:25:40 »
dok sam koristio BS player (koristim vec duze MPCHC) odlazio sam na njihov forum http://forum.bsplayer.com/ gde su uglavnom resavali moje i tudje probleme. Verovatno je i postajao taj problem pa potrazi. A mozes i probati na gugl nesto tipa: bs player multiple black screens error.
To ti se desava svaki put kada pokrenes neki video fajl ili samo odredjene? Jel koristis codec pack ili pojedinacne kodeke?

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4088 : 10.10.2012. 19:33:01 »
Kodeci su dobri, normalno mi pusta filmove i serije samo sto je na toj slici ispalo tako crno.
Problem je kad drzim levi klik misa i pomerim video levo ili desno desi se ono kao na slici, pojave se crne linije.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4089 : 10.10.2012. 20:14:17 »
Probacu i to. Nego evo sada posle nove instalacije windowsa opet mi se ovo pojavljuje kada pustim neki video.

Spoiler for Hiden:

Siguran sam da mi pre nije bilo ovako, sigurno nesto treba da se podesi ali ne znam sta. Ako neko zna u cemu je fora bio bih mu veoma zahvalan. :)
Epa brate obrisi prasinu unutra u centralnu jedinisu sa kulera na procesor i graficku karticu.
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4090 : 10.10.2012. 20:17:20 »
Ma ocisceno je sve, ovde je nesto do softvera u pitanju, tj treba u windowsu da se namesti verovatno neka opcija da to iskljuci.
I drajveri za graficku su najnoviji

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4091 : 10.10.2012. 20:50:29 »
Menjaj Kabl (probaj preko BT)

Za BT mi treba ona spravica za komp za koju ne bih da dajem pare.

mobitel je?

Pa Nokia, napisao sam. Model 5230.

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4092 : 10.10.2012. 20:51:04 »
Ako si skinuo antivirus sa pogresnog mjesta moguce da je on sami virus do virusa.

Ma dobar je bio antivirus nego je meni komp bio pun svega i svacega. Instalirao sam opet windows xp i sada imam problem kada gledam klipove na youtube ili slusam neku pesmu hoce da secka, a ranije je sve islo normalno.

Da nije mozda zbog ovog novog firefoxa 12? Instalirao sam i najnoviji adobe flash player i javu.

Obriši Adobe Flash Player 11 i instaliraj verziju 10. Zatim idi na youtube, otvori neki video snimak pa desni klik na njega i isključi opciju HTML5 trial for youtube. Onda opet desni klik na video i isključi opciju enable hardware acceleration , i više neće seckati.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4093 : 10.10.2012. 21:14:58 »
Ma ocisceno je sve, ovde je nesto do softvera u pitanju, tj treba u windowsu da se namesti verovatno neka opcija da to iskljuci.
I drajveri za graficku su najnoviji

Uđi u bs player idi u options/preferences/video/video rendering i tamo gde piše rendering mode promeni u npr. Internal renderer RGB mode.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4094 : 10.10.2012. 21:50:20 »
To je to sad radi. clapp Hvala puno.

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4095 : 11.10.2012. 09:02:58 »
Ajde ako netko negdje može iskopati knjigu Razgovor sa zrcalom autora D. Miljković i M. Rijavec. Tnx.  :)

Nisam lud, majka me testirala!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4096 : 11.10.2012. 14:58:04 »
U Hrvatskoj košta 13 eura.
http://www.superknjizara.hr/index.php?page=knjiga&id_knjiga=100011099
Mrzim lopatare i limune

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4097 : 11.10.2012. 19:19:57 »
No shit, Sherlock!  :pevusi:

Nisam lud, majka me testirala!

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4098 : 13.10.2012. 13:19:43 »
Imam problem kada gledam WEB-DL izdanja serija, ponekad mi slika "poblesavi" i počne da mi izbacuje neke mutne kvadratiće samo, doduše to potraje samo par sekundi, a posle je sve normalno. Imam instaliran K-Lite codec pack i koristim GOM player, jel' potrebno da instaliram još nešto da bih mogao da gledam?

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4099 : 13.10.2012. 13:28:49 »
MPC home cinema i nece biti problema

Offline Mister No

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 232
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4100 : 13.10.2012. 14:21:44 »
Koji mi program preporucujete za narezivanje dvd diskova? I da radi na win xp.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4101 : 13.10.2012. 14:58:44 »
Nero Burning Rom 7


Koristim tu verziju jer je najbrža i nez ikakvih grešaka. I radi na XP, i na Win 7 :) Tako da ja ti taj preporučujem..

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4102 : 13.10.2012. 15:18:09 »
Za mene je ashampoo burning studio najbolji, mali, brz, jednostavan.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4103 : 13.10.2012. 15:21:07 »
CDBurnerXP za mene najbolji program za rezanje.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4104 : 13.10.2012. 16:39:42 »
Nero 7 ili Ashampo, nista drugo ti ne preporucujem za rezanje na XP.
 
Prethodno pitanje.
Update codecs. Ako ima opciju preko playera da skine sam svoje kodece onda upotrebi tu opciju.
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4105 : 13.10.2012. 17:38:53 »
Koji mi program preporucujete za narezivanje dvd diskova? I da radi na win xp.

UltraISO

Jednostavan, pregledan, nema bagova, malo zauzima, koristim ga vec nekoliko godina koji je penzionisam Nera. A ima i jednu redju mogucnost to je da po otvaras image fajlove i da ubacis jos neke foldere. Npr imas igru u image fajlu, otvoris pregled image fajla u prozoru za rezanje, ubacis patchove, crakove i jos sto sta.

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4106 : 14.10.2012. 00:57:35 »

Imam problem sa Ghost Recon Future Soldier  :(

Dodjem do zadnje misije (mislim da je zadnja), Shuttered Mountain i ne mogu loadati, samo mi izbacuje Runtime error   Igrao normala do sada, i poceo ovu misiju, al' sad load ne moze, nema para. Reinstalirao igru, updateovao drivere za grafiku, al' ne moze. Gledao po internetu, i drugima se javljala ista greska (na istom mjestu), al' nisam nasao rjesenje.

Ima li neko ideju  ???

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4107 : 16.10.2012. 12:44:48 »
Moze li neko da mi posalje provereni torrent za Windows 7, 32-bitni?

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4108 : 25.10.2012. 22:03:11 »
Je l' do mene nesto, ili su poceli da sklanjaju filmove sa torrenta? U torrentz ukucao Headhunters, nema. Potom ukucao Surveillance, ni njega nema  :-X :o

Srecom pa su tu braca Slovenci, kod njih nema da nema, samo moze da nestane (sto bi rekao onaj kovac sa YT)  ;D
« Zadnja izmjena: 25.10.2012. 22:10:18 Maddox »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #4109 : 25.10.2012. 22:08:58 »
Nije ni meni ništa izbacilo, imaš oba na PB. Ako te zanima drugi pretraživač, imaš torrentfinder, pretražuje jedno 100 trackera, ali je malo kompliciran.
Mrzim lopatare i limune

Tags: