Autor Tema: Pitao bih nesto...  (Posjeta: 862761 )

0 članova i 6 gostiju pregledava ovu temu.

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2880 : 08.06.2011. 18:59:17 »
@heller:

Narezao sam jednu PSX igru uz pomoć programa ImgBurn. Najpre ju je emulator pokrenuo kad sam aktivirao opciju "Run CDROM", a onda ju je prepoznala i konzola u koju sam ubacio disk. smileyNO1

Disk sam narezao brzinom 10x, kako si mi rekao. Možeš li mi samo ukratko reći zašto nije preporučljivo rezati većom brzinom? Da li se onda laser konzole muči ili je nešto drugo u pitanju?

I još nešto, nisam mogao a da ne primetim jednu stvar: dok je program, nakon rezanja, vršio verifikaciju diska, nekoliko (tačnije, šest) puta je izašla poruka "Miscompare", uz napomenu da je u nekim sektorima bilo grešaka prilikom poređenja (mada su procesi rezanja i verifikovanja svejedno uspešno završeni). Šta to znači? I da li je potrebno da verifikujem diskove nakon rezanja (mislim, naravno, na rezanje PSX igara)?

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2881 : 08.06.2011. 23:10:07 »
Zna li 'ko zašto još nema nigdje "kupiti" ovogodišnje epizode WSOP?

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2882 : 09.06.2011. 00:50:53 »
Zna li 'ko zašto još nema nigdje "kupiti" ovogodišnje epizode WSOP?
nema zato sto jos uvek nije poceo :) ali kontam da ce biti tamo negde od 15 pa do kraja jula.
Jul 7 Event #58: Main Event No-Limit Hold'em Championship $10,000


Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2883 : 11.06.2011. 13:02:11 »
LG gt540 optimus
Ima li neko? Valjali šta?
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2884 : 11.06.2011. 15:17:35 »
Bolje nadji LG optimus one p500.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2885 : 11.06.2011. 19:54:15 »
LG gt540 optimus
Ima li neko? Valjali šta?

kupio ja ženi


dobar je, ima isti software kao sony erikson xperia, samo što je manji, i najlepši je sivi

od p500 se razlikuje samo po obliku

nemam ništa loše da kažem za taj mob

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2886 : 11.06.2011. 19:58:20 »
Bolji je P500 u malo vise stvari nego sto je samo razlika u obliku. Da kazemo da je P500 najbolji android telefon u kategoriji do 250 evra.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2887 : 11.06.2011. 21:06:50 »
GT540 optimus mi ispao povoljno, pa rekoh da pitam. Malo sam i proguglo i kako vidim niko se ne žali
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2888 : 12.06.2011. 10:39:25 »
Bolji je P500 u malo vise stvari nego sto je samo razlika u obliku. Da kazemo da je P500 najbolji android telefon u kategoriji do 250 evra.

Da si rekao do 170 evra bio bi u pravu, ali za 250 bih uzeo Wildfire S, a LG ne bih ni pogledao  ;)

http://www.mobilnisvet.com/compare.php?a=2884&b=2728&c=

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2889 : 12.06.2011. 11:21:38 »
gt540 sam ja platio 140€ nov

ali obrni okreni svi ti telefoni su manje više isti...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2890 : 12.06.2011. 11:23:52 »
za 250 € nadjes (polovni) htc hd2 i onda malo se malo bahces i instaliras android koji oces.

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2891 : 12.06.2011. 11:26:52 »
GT540 je Android, zato ako nemaš neki paket sa bar 500 MB interneta, bolje da i ne pomišljaš o njemu. Ako već nemaš, onda je jedino rešenje onemogućiti mobilnu mrežu, ali onda nemaš nikakav internet, pa jedino možeš da koristiš WiFi kad ga negde nađeš.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2892 : 12.06.2011. 11:27:19 »
Trebam preporuku za router, bitno mi je da ima mogućnost spajanja minimalno 2 računara mrežnim kablom te wireless. naravno, i cijena do 50 eurića...

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2893 : 12.06.2011. 11:44:09 »
GT540 je Android, zato ako nemaš neki paket sa bar 500 MB interneta, bolje da i ne pomišljaš o njemu. Ako već nemaš, onda je jedino rešenje onemogućiti mobilnu mrežu, ali onda nemaš nikakav internet, pa jedino možeš da koristiš WiFi kad ga negde nađeš.

300mb je više nego dovoljno. Naravno, da se kući uvek koristi Wi-fi ;D

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2894 : 12.06.2011. 11:58:34 »
Dobro, Mac, ako tako kažeš. :) Nego, dizajn je takav da mi je primereniji ženama, pogotovo što se uglavnom nalazi sa belom maskom. Ako uzimaš preko mts-a možda je bolje da porazmisliš o ovom modelu:

http://www.mts.telekom.rs/index.php/htc-wildfire.998.html

Šteta što sam pod ugovorom još godinu dana, danas bih otišao da ga uzmem.

Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2895 : 12.06.2011. 12:10:55 »
Odustao sam. Ipak sad vidim da izgleda kao ženski. Sačekaću malo i uzeti nešto bolje.
Rekoše mi u MTS da će za koji dan biti mnogo bolja ponuda telefona.
Elem, ja bih nešto od 250-300 E, samo da ne prelazi 300 E.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline vladapetr

  • Ja sam svoje popušio!Sada se inhaliram e-cigaretama.
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 216
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2896 : 12.06.2011. 12:28:15 »
HTC Wildfire je loš telefon.
Nije jeftin a ima QVGA displej i neku čudnu rezoluciju različitu od većine ostalih Android telefona, pa na njemu gomila aplikacija izgleda čudno ili baguje.
Za Android telefon se, ako se hoće iskoristiti ono što ta platforma nudi, mora dati malo više para. Jeftine varijante razliku u ceni postižu na uštrb performansi, proizvođači prave kompromise između svog harvera i OS-a koji se uglavnom obiju o glavu kupcu  ;D
Npr imao sam iPhone 3G, čiji je hardver barem duplo slabiji od i5700 Samsunga. Opet, dere ga po svim pitanjima: stabilniji je, brži, manjeg odziva, bagovi su minimalni.

Za 300e ja bih od Androida uzeo polovni HTC Desire, ili HD2 na koji bih stavio Android. A za te pare bih ipak bez razmišljanja pazario iPhone 3GS
     Kids, you tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2897 : 12.06.2011. 12:33:46 »
wildfire je meni odličan telefon.

Ja ga ne koristim za igrice, i jeste da mu rezolucija nije najbolja, ali ne očekujem za te pare da imam vrhunski telefon. Koristim ga već pola godine, i moram da priznam, prvih par meseci sam se strašno nervirao. Te ne može sinhronizacija sa outlookom bez kabla, te ne mogu da podesim neke stvari koje su mi normalne. Ali, u stvari, to su samo početnička nerviranja kada pređeš na android. Sada ga ne bih menjao ni za šta. I sve radi, i ta bežična sinhronizacija, i ime onog od kog imaš propušten poziv (u SMS-u koji dobiješ od operatera) i mali milion aplikacija. Ma super je. Ko hoće jeftino da prođe sa dobrim telefonom, toplo preporučujem.

Inače, i ja sam bio godinama na mts-u ali sam prešao na VIP jer definitivno daje najbolje uslove. Još sam uzeo oko nove godine tako da  imam 650 minuta, 325mb i 325 poruka (sms ili mms!) i sve to za 1121 din mesečno (sa pdv-om).
 

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2898 : 12.06.2011. 12:40:10 »
wildfire je meni odličan telefon.

Ja ga ne koristim za igrice, i jeste da mu rezolucija nije najbolja, ali ne očekujem za te pare da imam vrhunski telefon. Koristim ga već pola godine, i moram da priznam, prvih par meseci sam se strašno nervirao. Te ne može sinhronizacija sa outlookom bez kabla, te ne mogu da podesim neke stvari koje su mi normalne. Ali, u stvari, to su samo početnička nerviranja kada pređeš na android. Sada ga ne bih menjao ni za šta. I sve radi, i ta bežična sinhronizacija, i ime onog od kog imaš propušten poziv (u SMS-u koji dobiješ od operatera) i mali milion aplikacija. Ma super je. Ko hoće jeftino da prođe sa dobrim telefonom, toplo preporučujem.

Inače, i ja sam bio godinama na mts-u ali sam prešao na VIP jer definitivno daje najbolje uslove. Još sam uzeo oko nove godine tako da  imam 650 minuta, 325mb i 325 poruka (sms ili mms!) i sve to za 1121 din mesečno (sa pdv-om).
 
A koji si uzeo telefon? Ja bih uzeo i skuplje od 300 E samo da me ne deru mnogo mesečno, jbg student sam.
Problem bi bio sa VIP-om da bi morao da menjam broj, jer imam mts broj.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2899 : 12.06.2011. 12:58:10 »
Mislim da će od 1. jula biti moguće promeniti operatera bez promene broja.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2900 : 12.06.2011. 15:02:42 »
GT540 je Android, zato ako nemaš neki paket sa bar 500 MB interneta, bolje da i ne pomišljaš o njemu. Ako već nemaš, onda je jedino rešenje onemogućiti mobilnu mrežu, ali onda nemaš nikakav internet, pa jedino možeš da koristiš WiFi kad ga negde nađeš.

Ја imam non stop iskljucen internet i konektujem se samo preko wifi. Sad ga svuda ima, skoro uvek sam na netu.

Inace, moguce da je LG optimus one p500 pala cena. Ja kad sam kupovao pocetkom godine nov je kostao 220e i nije ga bilo nigde u bg. I tad jeste bio najbolji android do 250e. Daleko bolji telefon od wildfirea na primer. Ako je sad pojeftinio jos jedna preporuka za taj telefon. Stvarno velike mogucnosti, sjajan kvalitet. I to sto je LG mu je i prednost u odnosu na HTC.

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2901 : 12.06.2011. 15:54:02 »
wildfire je meni odličan telefon.

Ja ga ne koristim za igrice, i jeste da mu rezolucija nije najbolja, ali ne očekujem za te pare da imam vrhunski telefon. Koristim ga već pola godine, i moram da priznam, prvih par meseci sam se strašno nervirao. Te ne može sinhronizacija sa outlookom bez kabla, te ne mogu da podesim neke stvari koje su mi normalne. Ali, u stvari, to su samo početnička nerviranja kada pređeš na android. Sada ga ne bih menjao ni za šta. I sve radi, i ta bežična sinhronizacija, i ime onog od kog imaš propušten poziv (u SMS-u koji dobiješ od operatera) i mali milion aplikacija. Ma super je. Ko hoće jeftino da prođe sa dobrim telefonom, toplo preporučujem.

Inače, i ja sam bio godinama na mts-u ali sam prešao na VIP jer definitivno daje najbolje uslove. Još sam uzeo oko nove godine tako da  imam 650 minuta, 325mb i 325 poruka (sms ili mms!) i sve to za 1121 din mesečno (sa pdv-om).
 
A koji si uzeo telefon? Ja bih uzeo i skuplje od 300 E samo da me ne deru mnogo mesečno, jbg student sam.
Problem bi bio sa VIP-om da bi morao da menjam broj, jer imam mts broj.


Već sam napisao, uzeo sam wildfire, i ako se oduzme za koliko sam prodao moju nokiu 6220c, ispao mi je 60€ za navedeni paket. E sad, ako ćeš da uzimaš do 300€, imaš mnogo mnogo bolje telefone od ovog. Stvar je samo čemu ti telefon služi i koje funkcije treba da ima da bi zadovoljio tvoje potrebe.
Inače, svi živi su mi pričali da bez rootovanja telefona ne mogu da radim ništa sa njim, ali meni bez problema prihvata sve krekovane aplikacije.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2902 : 12.06.2011. 16:06:01 »
za tih 300 evra kupi iphone 3gs neces se zeznuti nikako i , mnogo bolje aplikacije imas na njihovom storu nego na androidovom, imam desire HD al bi ga bre menjao za iphone 4 bez razmisljanja. onda uzmes paket koji ti najvise odgovara u telenoru imas
                                  din        minuti   sms     internet
Prenesi i Surfuj 500    990,00    150    500    neograničen

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2903 : 13.06.2011. 00:43:10 »
HTC Wildfire je loš telefon.
Nije jeftin a ima QVGA displej i neku čudnu rezoluciju različitu od većine ostalih Android telefona, pa na njemu gomila aplikacija izgleda čudno ili baguje.
Za Android telefon se, ako se hoće iskoristiti ono što ta platforma nudi, mora dati malo više para. Jeftine varijante razliku u ceni postižu na uštrb performansi, proizvođači prave kompromise između svog harvera i OS-a koji se uglavnom obiju o glavu kupcu  ;D
Npr imao sam iPhone 3G, čiji je hardver barem duplo slabiji od i5700 Samsunga. Opet, dere ga po svim pitanjima: stabilniji je, brži, manjeg odziva, bagovi su minimalni.

Za 300e ja bih od Androida uzeo polovni HTC Desire, ili HD2 na koji bih stavio Android. A za te pare bih ipak bez razmišljanja pazario iPhone 3GS

Znači uzeo bi polovni Desire za 300 evra, pored Wildfire S modela koji ima poboljšan ekran, isti kao što Desire ima i košta 250 evra nov? Plus, ima još nekih poboljšanja, progooglaj.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2904 : 13.06.2011. 17:06:42 »
http://www.ratel.rs/за_кориснике/цене_роминга.89.html?article_id=980

imate uporedne cene roaminga za mts, telenor i vip, na kraju strane pdf fajlovi
ispade da je za grčku recimo najpovoljniji VIP ali crnu goru i bosnu cepa mts za nenormalno niskim cenama zbog m:tel-a

pa kome šta treba

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline the kid

  • malo lud
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 212
  • Spol: Muški
  • EM
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2905 : 13.06.2011. 23:21:57 »
http://www.ratel.rs/за_кориснике/цене_роминга.89.html?article_id=980

imate uporedne cene roaminga za mts, telenor i vip, na kraju strane pdf fajlovi
ispade da je za grčku recimo najpovoljniji VIP ali crnu goru i bosnu cepa mts za nenormalno niskim cenama zbog m:tel-a

pa kome šta treba

ja ovo baš i nisam osetio, osim ako ne postoji neka fora. A pre nekih 2 godine je fora bila sa Telenorom (ako se dobro sećam).
zkarlov voli Evu sardinu, a ja volim Evu Mendez.

Offline inamay

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Ženski
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2906 : 14.06.2011. 09:13:07 »
Tražim nekakvi freeware/shareware program za ripanje hardcoded titlova s AVI fileova i konvertiranje u txt file? Hvala.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2907 : 14.06.2011. 10:25:23 »
http://www.ratel.rs/за_кориснике/цене_роминга.89.html?article_id=980

imate uporedne cene roaminga za mts, telenor i vip, na kraju strane pdf fajlovi
ispade da je za grčku recimo najpovoljniji VIP ali crnu goru i bosnu cepa mts za nenormalno niskim cenama zbog m:tel-a

pa kome šta treba

ja ovo baš i nisam osetio, osim ako ne postoji neka fora. A pre nekih 2 godine je fora bila sa Telenorom (ako se dobro sećam).


pa m:tel je u stvari mts-ova firma i onda naravno da će dati najjeftinije tarife, obzirom  da u stvari telefoniraš unutar iste kompanije, zato je telefoniranje iz bosne i crne gore najjeftinije ako imaš 064 karticu i tamo izabereš m:tel kao mobile provider

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2908 : 18.06.2011. 00:39:39 »
Šta treba uraditi kada se prilikom startovanja igre pojavi poruka o grešci vezanoj za Microsoft Visual C++ Runtime Library?

Pre izvesnog vremena sam najnormalnije instalirao i igrao jednu igru, pa je posle deinstalirao jer je neko vreme nisam igrao. Sad hoću opet da je instaliram, ali kad završi s instalacijom, krekujem je i pokušam da je pokrenem, pojavljuje se ta greška. Ne znam u čemu je štos kad je ranije savršeno radila. ???

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2909 : 18.06.2011. 10:18:36 »
Instaliraj Microsoft Visual C++ Runtime Library. Skini sa Majkrosoftovog sajta najnovija izdanja ili pogledaj na disku s instalacijom igre, sigurno ima verzija koja je potrebna da bi se igra pokrenula. Moguće je da kad si dezinstalirao igru, dezinstalirao se i Vižual C++, ali nemam pojma zašto se nije ponovo instalirao nakon preinstalacije igre.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Tags: