Autor Tema: Pitao bih nesto...  (Posjeta: 862710 )

0 članova i 6 gostiju pregledava ovu temu.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2610 : 18.03.2011. 17:08:28 »
Znači nema načina da to ispravim, osim da ručno menjam format? Jbg. :(

jbg... ja šaltam ručno...
jer svi naši kablovski operateri šalju analogni signal koji nema prateće elemente koji bi tv-u omogućili da prepozna format slike, u principu kablovska kod nas ti je poput mnogo dobre obične antene, slika je super, ali ništa osim slike ni nemaš.

Da, to je najgore, jer je dobar deo kanala izgubio teletext  u_jeeeeeeeeee

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2611 : 18.03.2011. 17:10:10 »
Znači nema načina da to ispravim, osim da ručno menjam format? Jbg. :(

jbg... ja šaltam ručno...
jer svi naši kablovski operateri šalju analogni signal koji nema prateće elemente koji bi tv-u omogućili da prepozna format slike, u principu kablovska kod nas ti je poput mnogo dobre obične antene, slika je super, ali ništa osim slike ni nemaš.

Da, to je najgore, jer je dobar deo kanala izgubio teletext  u_jeeeeeeeeee

predpostavljam da ti ttx treba da bi gledao rezultate  utakmica?
jesi čuo za internet?  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2612 : 18.03.2011. 17:12:18 »
Znači nema načina da to ispravim, osim da ručno menjam format? Jbg. :(

jbg... ja šaltam ručno...
jer svi naši kablovski operateri šalju analogni signal koji nema prateće elemente koji bi tv-u omogućili da prepozna format slike, u principu kablovska kod nas ti je poput mnogo dobre obične antene, slika je super, ali ništa osim slike ni nemaš.

Da, to je najgore, jer je dobar deo kanala izgubio teletext  u_jeeeeeeeeee

predpostavljam da ti ttx treba da bi gledao rezultate  utakmica?
jesi čuo za internet?  ;D

Jok, ni u ludilu. Nekad ugledam film, pa se zapitam koji je, pa klik an ttx da vidim koji je i eventualno da vidim koliko je sati i vremensku prognozu  :P

A sedaj ti za net kad se lepo uvališ u fotelju ili krevet, nema šanse  ;D

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2613 : 18.03.2011. 17:14:22 »
Znači nema načina da to ispravim, osim da ručno menjam format? Jbg. :(

jbg... ja šaltam ručno...
jer svi naši kablovski operateri šalju analogni signal koji nema prateće elemente koji bi tv-u omogućili da prepozna format slike, u principu kablovska kod nas ti je poput mnogo dobre obične antene, slika je super, ali ništa osim slike ni nemaš.

Da, to je najgore, jer je dobar deo kanala izgubio teletext  u_jeeeeeeeeee

predpostavljam da ti ttx treba da bi gledao rezultate  utakmica?
jesi čuo za internet?  ;D

Jok, ni u ludilu. Nekad ugledam film, pa se zapitam koji je, pa klik an ttx da vidim koji je i eventualno da vidim koliko je sati i vremensku prognozu  :P

A sedaj ti za net kad se lepo uvališ u fotelju ili krevet, nema šanse  ;D





za sve imam rešenje  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2614 : 18.03.2011. 17:18:27 »
Od ranog jutra do 20h uveče sam za kompom, pa odem kući za drugi, pa kad odem u krevet ne treba mi i tamo  u_jeeeeeeeeee

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2615 : 18.03.2011. 18:39:28 »
ma šta fali ;)

Nego, u vezi s ovim što spomenuh...

Tražim neki dobar program za gledanje TV-a preko Interneta (dok čekam da se moji smiluju da najzad uvedemo kablovsku). Naravno, da je sve za DŽ i da su programi na engleskom, odnosno na SER/CRO/BS. Vidim dosta programa na netu koji nude takve stvari, ali nisam siguran za koji da se opredelim. Probao sam sa programom SopCast, ali nisam baš oduševljen izborom kanala (sve neki kineski) i kvalitetom slike, a i Opera zna da mi poludi i da počne otvara gomilu tabova sa njim. Sad isprobavam neke druge programe, ali nikako da nađem neki dobar.

EDIT: anyTV Free bi bio sasvim OK da većina program ne zahteva Pro verziju koja se plaća (možda bi krekovana verzija sredila stvar?). Inače, sa Free verzijom može da se uhvati Arenasport 1, ali kvalitet slike nije bogzna kakav.

Našao sam na RS krekovanu verziju programa anyTV, ali nije nešto mnogo bolja... Media Player prosto neće da prikazuje neke kanale, ne mogu da ih obeležavam da li rade ili ne rade, da ih sklanjam s liste, kvalitet slike kod većine kanala je slab (siguran sam da sa 1,5 mbps može da se uhvati i neki bolji kvalitet slike, posebno zato što mi je to i pošlo za rukom kod nekoliko kanala), a neki imaju nekih drugih problema... recimo, kod nekih hrvatskih kanala prikazuje neku mejl adresu, onda dve-tri reklame pa opet tu mejl adresu... pa ako mi neko može preporučiti neki dobar program nalik na ovaj.
« Zadnja izmjena: 18.03.2011. 18:41:59 Dakyorlando »

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline annorax

  • Valar morghulis, valar dohaeris.
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1135
  • Spol: Muški
  • Bifrost cross may those who die...
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2616 : 23.03.2011. 22:34:54 »
Može li mi neko reći ima li ovdje u porukama neki escape character ili nešto slično, pomoću čega bih izbjegao da mi se dešavaju razne gluposti u postovima. Recimo, kad napišem welcome, pa... vidite šta se desi.  ;D Ili, kad napišem broj osam sa zatvorenom zagradom, dobijem smajlija sa sunčanim cvikama (8)). Dakle, postoji li neki način da na ekranu stvarno piše "dobro došli" na engleskom  rofl ili osmica sa zagradom (u nabrajanju, recimo)?
She is watching from on high,
she knows who lives or dies,
she will take me to the sky...

Vorfelan Rhinata Morie

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2617 : 23.03.2011. 22:39:42 »
Pod "Dodatne opcije" imaš "Ne koristi smajlije."  welcome

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2618 : 23.03.2011. 23:12:01 »
Staviš ovako
[nobbc]welcome[/nobbc]




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2619 : 24.03.2011. 17:55:40 »
Iako mi je Opera podešena kao default browser, neće da mi otvori linkove na koje kliknem u mejlovima u njoj, u stvari neće uopšte da ih otvori. Kad sam hteo nešto da probam u programu Google Chrome, on se prišljamčio kao default browser (iako uopšte nisam to tražio), i u njemu su se otvarali linkovi. Odem u Set Program Access and Defaults i pod Custom prebacim default browser da bude Opera, ali kao da ništa nisam uradio - i dalje je otvarao linkove u Google Chrome. Sad kad sam deinstalirao Google Chrome, neće uopšte da otvara linkove. ???

A kad sam probao da otvorim neki link iz Word-a, dobio sam poruku:

Citat:
The operation has been canceled due to restrictions in effect on this computer. Please contact system administrator.
« Zadnja izmjena: 24.03.2011. 18:02:35 Dakyorlando »

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2620 : 24.03.2011. 18:44:26 »
Opera je čudan browser
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline maminho

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2621 : 24.03.2011. 20:30:56 »
gdje je tema za top gear?

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2622 : 24.03.2011. 20:33:30 »
gdje je tema za top gear?

http://www.prijevodi-online.org/serije/index/t
Nađeš Top Gear i klikneš desno na ono "topic: 8032".

Offline maminho

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2623 : 24.03.2011. 20:36:35 »
gdje je tema za top gear?

http://www.prijevodi-online.org/serije/index/t
Nađeš Top Gear i klikneš desno na ono "topic: 8032".

puno hvala :)

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2624 : 25.03.2011. 05:07:54 »
Opera je čudan browser

Okej... ali kako da rešim problem? :)

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2625 : 27.03.2011. 11:17:17 »
Kako mogu da nadjem drivere za laptop, nakon sto je na njega instaliran XP? Treba mi neki pouzdan program ili upustvo

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2626 : 27.03.2011. 12:10:39 »
odeš na zvanični sajt proizvođača laptopa, support, drivers - naravno treba da navedeš model koji imaš

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2627 : 27.03.2011. 12:53:54 »
Samsung je laptop, pa mi to pravi malo problem, mamu mu... Na njihovom sajtu na sta god sam kliknuo pise nije dostupno...

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2628 : 27.03.2011. 15:19:10 »
proguglaj: Cobra Driver Pack

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2629 : 27.03.2011. 18:31:55 »
Da li je ovo samo meni čudno, ili... (obratiti pažnju na napod od +12V)?
U BIOS-u mi pokazuje da je normalan napon (isto i za onaj od +3V, a za +5V ni nema). Ipak, u svakom programu koji sam skinula pokazuje ovakve rezultate. Je li ovo problem? Nema ni mesec dana otkako sam kupila komp.



Uploaded with ImageShack.us
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline kornjaca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 159
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2630 : 27.03.2011. 19:15:12 »
Da li je ovo samo meni čudno, ili... (obratiti pažnju na napod od +12V)?
U BIOS-u mi pokazuje da je normalan napon (isto i za onaj od +3V, a za +5V ni nema). Ipak, u svakom programu koji sam skinula pokazuje ovakve rezultate. Je li ovo problem? Nema ni mesec dana otkako sam kupila komp.



Uploaded with ImageShack.us
Postoji dobra sansa da ti je s napajanjem sve u redu. Jednostavno se zna dogoditi - meni se dogodilo slicno - samo je bilo 11 V umjesto 12, pa sam cak kupio novo "jace" napajanje i onda - CRC - opet je pisalo 11 V. Kad sam spojio voltmetar i ocitao brojke, bilo je 12.06 V a u windovsima je i dalje pisalo 11. Nekada u windovsima senzor pogresno ocitava vrijednosti. Koje je napajanje u pitanju? Ali, da stvarno daje struju od 1 V na grani od 12 V, komp se ne bi ni upalio.
Tako da, ne moras brinuti (jos), eventualno ako imas nekog frenda da ti dodje s nekim voltmetrom da provjeris 100%.  smileyNO1

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2631 : 27.03.2011. 21:53:13 »
Da li je ovo samo meni čudno, ili... (obratiti pažnju na napod od +12V)?
U BIOS-u mi pokazuje da je normalan napon (isto i za onaj od +3V, a za +5V ni nema). Ipak, u svakom programu koji sam skinula pokazuje ovakve rezultate. Je li ovo problem? Nema ni mesec dana otkako sam kupila komp.



Uploaded with ImageShack.us
Postoji dobra sansa da ti je s napajanjem sve u redu. Jednostavno se zna dogoditi - meni se dogodilo slicno - samo je bilo 11 V umjesto 12, pa sam cak kupio novo "jace" napajanje i onda - CRC - opet je pisalo 11 V. Kad sam spojio voltmetar i ocitao brojke, bilo je 12.06 V a u windovsima je i dalje pisalo 11. Nekada u windovsima senzor pogresno ocitava vrijednosti. Koje je napajanje u pitanju? Ali, da stvarno daje struju od 1 V na grani od 12 V, komp se ne bi ni upalio.
Tako da, ne moras brinuti (jos), eventualno ako imas nekog frenda da ti dodje s nekim voltmetrom da provjeris 100%.  smileyNO1
Pa, nadam se da je sve u redu. Nabaviću unimer (čak mislim da imam kući jedan, samo ne znam da li još uvek radi ;D), pa ćemo videti. Ako ne, nosim ga nazad gde sam ga i kupila. 3 godine je pod garancijom.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2632 : 28.03.2011. 01:30:16 »
Nemoj koristiti taj program Speccy za očitavanje. Za sve postoje namenski programi. Ako želiš očitati temperature komponenata, uzmi CoreTemp ili RealTemp, za opšte podatke o hardveru koristi CPU-Z. Za očitavanje tih voltaža ne postoji nijedan sto posto pouzdan program: u jednom će ti neke voltaže očitavati nižima nego što zaista jesu, neke dobro, u nekom drugom programu dogodiće se obrnuto. Programi kojima možeš još proveriti voltaže su HWINFO, HWINFO32, HWMonitor. Everest ne bih preporučio, a imaš i program SiSoftware Sandra (znam, ima blesavo ime) ili SpeedFan. No, ipak je najpouzdanije proveriti voltaže unimerom (voltmetrom). Mislim da ti je s računarom sve u redu, jer nijedno softversko očitavanje nije sasvim pouzdano.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline djelle

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 54
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2633 : 28.03.2011. 11:42:15 »
Imam pitanje za znalce. Radi se o laptopu ASUS K50IP-SX059. Piše ovako...

# Intel Pentium Dual-Core T4500 2.30 GHz, 15.6" 1366x768 LED backlit HD
# 4 GB DDR2, HDD 320 GB SATA, Nvidia G205M 512MB

Što mu sada znači "Nvidia G205M 512MB"? Da li to znači da ima posebnu grafičku sa 512 MB-a ili kao i svi ostali te megabajte uzima od RAM-a?

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2634 : 28.03.2011. 12:20:25 »
Da, to znači da ima svojih 512 MB. Ako u opisu u zagradi piše up to 1768 MB (lupio sam broj), znači da razliku po potrebi može uzeti od RAM-a. Ako planiraš da igraš neke igre na njoj, nećeš se naigrati — to je prerađena 9400 serija, zapravo samo preimenovana, pa ne očekuj bogzna kakve performanse (ako tek planiraš kupovinu laptopa, premda je za petstotinak evrića jako solidna ponuda).
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2635 : 28.03.2011. 14:19:04 »
Nemoj koristiti taj program Speccy za očitavanje. Za sve postoje namenski programi. Ako želiš očitati temperature komponenata, uzmi CoreTemp ili RealTemp, za opšte podatke o hardveru koristi CPU-Z. Za očitavanje tih voltaža ne postoji nijedan sto posto pouzdan program: u jednom će ti neke voltaže očitavati nižima nego što zaista jesu, neke dobro, u nekom drugom programu dogodiće se obrnuto. Programi kojima možeš još proveriti voltaže su HWINFO, HWINFO32, HWMonitor. Everest ne bih preporučio, a imaš i program SiSoftware Sandra (znam, ima blesavo ime) ili SpeedFan. No, ipak je najpouzdanije proveriti voltaže unimerom (voltmetrom). Mislim da ti je s računarom sve u redu, jer nijedno softversko očitavanje nije sasvim pouzdano.
Hvala na preporuci. Instalirala sam HWINFO32, HWMonitor i SpeedFan. U prvom ni ne vidim nigde taj napon od +12V, a u druga dva mi pokazuje isto kao i u Speccyu ili PC Wizardu.
Spoiler for Hiden:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline djelle

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 54
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2636 : 28.03.2011. 15:28:17 »
Da, to znači da ima svojih 512 MB. Ako u opisu u zagradi piše up to 1768 MB (lupio sam broj), znači da razliku po potrebi može uzeti od RAM-a. Ako planiraš da igraš neke igre na njoj, nećeš se naigrati — to je prerađena 9400 serija, zapravo samo preimenovana, pa ne očekuj bogzna kakve performanse (ako tek planiraš kupovinu laptopa, premda je za petstotinak evrića jako solidna ponuda).

Hvala za informaciju. Namjeravam ga kupiti ali mi ne treba za igranje. Cijena mi je OK a i nije loš laptop.

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2637 : 28.03.2011. 16:32:44 »
Da, to znači da ima svojih 512 MB. Ako u opisu u zagradi piše up to 1768 MB (lupio sam broj), znači da razliku po potrebi može uzeti od RAM-a. Ako planiraš da igraš neke igre na njoj, nećeš se naigrati — to je prerađena 9400 serija, zapravo samo preimenovana, pa ne očekuj bogzna kakve performanse (ako tek planiraš kupovinu laptopa, premda je za petstotinak evrića jako solidna ponuda).

Hvala za informaciju. Namjeravam ga kupiti ali mi ne treba za igranje. Cijena mi je OK a i nije loš laptop.
Za petstotinak evrića ima boljih laptopova ;)

Offline djelle

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 54
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2638 : 28.03.2011. 18:13:37 »
Ajde mi predloži.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Pitao bih nesto...
« Odgovor #2639 : 28.03.2011. 18:14:41 »

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Tags: