Serije > O serijama

Prime Suspect

(1/2) > >>

forster:

Opis:
Ženski policijski detektiv istražuje niz ubojstava serijskih ubojstava dok se bori s seksističkim neprijateljstvom od njenih muških kolega.
Serija je bila nominirana i za prestižne američke nagrade: Emmy u kategoriji za najbolju glumicu u mini-seriji ili filmu (Helen Mirren), te za najbolju mini-seriju; Zlatni globus u kategoriji za najbolju mini-seriju ili televizijski film, te za najbolju glumicu u mini-seriji ili televizijskom filmu (Helen Mirren)

Žanr: kriminalistička, drama, misterija
Kanal: ITV1
Godina: 1991.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi



Pripremio: skalice.united

Šćepo:
Ovo je forum za serije ne filmove.

mijau:

--- Citat: Šćepo - 16.08.2009. 13:42:00 ---Ovo je forum za serije ne filmove.

--- Kraj citata ---
Prime Suspect je mini-serija kao i Midsomer Murders, Messiah, te mnogo drugih britanskih krimi serija. Svaku priču čine 2 epizode od po 100 minuta. (Na IMDb-u je to malo blesavo vođeno, baš kao i nova Marple. Oni je vode kao svaki film za sebe, dok je ITV službeno vodi kao seriju od 4 sezone, a svaka sezona ima četiri epizode.)
Inače Prime suspect ima sedam sezona, i to je valjda najpoznatija TV uloga Helen Mirren.

Šćepo:
Ja sam otisao na ovaj link i tamo je pisalo TV film.


PS.Zar MM nije serija, a ne mini-serija?

mijau:

--- Citat: Šćepo - 16.08.2009. 13:58:16 ---Ja sam otisao na ovaj link i tamo je pisalo TV film.

--- Kraj citata ---
Znam, zato i kažem da IMDb nije pouzdan u takvim situacijama.


--- Citat: ---PS.Zar MM nije serija, a ne mini-serija?

--- Kraj citata ---
Pa je serija, ali kad se kupuje za televizijsko prikazivanje vodi se pod mini-serije.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju