Serije > O serijama

Night Stalker

<< < (2/2)

vrd:
Koliko nastavaka ima ova serija?
10 , 11 , 12?

I još jedno pitanje, ima li 'kraja' tj. ima li smislenog kraja, ili je samo prekinuto snimanje?

Zahvaljujem na odgovorima.

drazen:
10 epizoda, snimanje je prekinuto (serijal je otkazan)

vrd:
Večeras sam pogledao prvi nastavak, pogledati ću još koji i onda vidjeti ako ću odgledati do kraja ili ne.

No to nije ono zbog čega postam. Naime seriju sam skinuo, neko vrijeme unazad, kao i titlove.
Nažalost, titlove sam izbrisao greškom, jer sam mislio da sam ih prebacio s serijom, ali nisam.

E sad dolaim do onog glavnog, ČINI mi se da su prije 'promjena' site-a bili prisutni svi titlovi, sad ih nema za 6 i 7 epizodu.
Meni nije frka gledati bez tilova, ali moždaje ovo neka greška vezana prilikom dizanja sita.

I za kraj naravno, pohvala prevoditelju. smileyNO1

maksi:

--- Citat: vrd - 11.05.2010. 22:09:27 ---Večeras sam pogledao prvi nastavak, pogledati ću još koji i onda vidjeti ako ću odgledati do kraja ili ne.

No to nije ono zbog čega postam. Naime seriju sam skinuo, neko vrijeme unazad, kao i titlove.
Nažalost, titlove sam izbrisao greškom, jer sam mislio da sam ih prebacio s serijom, ali nisam.

E sad dolaim do onog glavnog, ČINI mi se da su prije 'promjena' site-a bili prisutni svi titlovi, sad ih nema za 6 i 7 epizodu.
Meni nije frka gledati bez tilova, ali moždaje ovo neka greška vezana prilikom dizanja sita.

I za kraj naravno, pohvala prevoditelju. smileyNO1

--- Kraj citata ---

Nije greska, bilo je sve prevedeno. Ako su slucajno nestali, javite da ih posaljem ponovo.

Veleno:
Imamo malih poteškoća sa titlovima koji imaju zagrade ( ) u nazivu.
Biti će sređeno za koji dan.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju