Serije > O serijama

Samantha Who?

(1/17) > >>

Nikki the Nina :):

Opis:
Samanthu Newly (Christina Applegate, Married with children) upoznajemo u bolničkom krevetu u trenutku kad se probudi iz kome, izazvane prometnom nesrećom. Sam je ostala bez sjećanja te zajedno s njom krećemo u ludu avanturu otkrivanja njezina života. Upoznajemo njezine roditelje, prijatelje, ali i mračnu stranu njezina života. Naime, Sam i nije takva dobrica kakvom se čini, zapravo, prije nesreće bila je prava gadura. Sjećanja na prošli život joj je vraćaju u flashbackovima koji je potiču da neke stvari ispravi.
Uz Christinu Applegate briljira čitava glumačka ekipa koju čine: Melissa McCarthy (Sookie iz Gilmoreica), Kevin Dunn, Jean Smart, Tim Russ (Tuvok iz ST: Voyager), Barry Watson i fenomenalna Jennifer Esposito kao Samanthina uvijek pijana najbolja prijateljica Andrea Belladona.
Christina Applegate nagrađena je Emmyjem za najbolju glumicu u humorističnoj seriji za ulogu Samanthe.

Žanr: komedija, misterija, romansa

IMDB
TVDb
Wikipedia
TV.com

Titlovi



Pripremili: mijau i SuperSerb

Ivy:
Meni je serija prilično dobra, ima dobrih duhovitih scena. I hvala na prijevodu!

pejafor3:
Žena mi obožava tu seriju.
A i ja sam zavoleo pored nje!

I jedva sam joj objasnio da treba da saceka 2 sezonu!
Milsila je da je lažem, i da neću da joj skinem ostale epizode  ;D ;D ;D

A prevodi su vrhunski....
Kako po pitanju jezika, tako i po potanju tehničke obrade.
Sve lepo stignem da pročitam!

NIKIIIII rulezzzzz

I kad prevedeš.... prevedeš
Ne moraš da žuriš!

Cata:
Serija je odlična, nekada poželim i da ja tako izgubim pamćenje :)

Nikki the Nina :):

--- Citat: pejafor3 - 09.10.2008. 20:22:12 ---Žena mi obožava tu seriju.
A i ja sam zavoleo pored nje!

I jedva sam joj objasnio da treba da saceka 2 sezonu!
Milsila je da je lažem, i da neću da joj skinem ostale epizode  ;D ;D ;D

A prevodi su vrhunski....
Kako po pitanju jezika, tako i po potanju tehničke obrade.
Sve lepo stignem da pročitam!

NIKIIIII rulezzzzz

I kad prevedeš.... prevedeš
Ne moraš da žuriš!


--- Kraj citata ---

Da, dočekati drugu sezonu... Ali sad će! UTORAK!!! Jeee! :'(

Trudila sam se da prevodi budu što bolji. Skoro svaki sam sama radila, jer nisam mogla čekati da izađe prevod na engleskom pa da onda odrađujem prevod. Doduše nisam zadovoljna sa nekoliko prevoda. Nisam imala dobar program za prevođenje tada, tako da nisam stavljala kukice samo na č i ć jer me je užasno mrzelo i oduzimalo mi je dosta vremena. To me eto malo nervira, ali mislim da to ne predstavlja veliki problem. Kasnije sam našla program koji mi je odgovarao i sve je teklo super :) Ja ću se truditi koliko vremena budem imala da prevodim, jer počela su predavanja. Izlazi utorkom kad i Two and a half men koje isto prevodim, pa ću morati birati šta ću prvo.
Ali serija je genijalna. Dopala mi se još od prve epizode.

I meni isto dođe da nekad tako izgubim pamćenje  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju