Serije > O serijama

Eleventh Hour (US)

(1/7) > >>

pejafor3:

Opis:
Dr. Jacob Hood (Rufus Sewell) uspješni je biofizičar i specijalni savjetnik za nauku FBI-a i američke vlade koji ima zadaću istražiti pojave "s one strane nauke", koje predstavljaju naučne fenomene, ali i direktan rizik samoj nauci pred globalnom javnosti. Misija ovog križara nauke nije nimalo laka. Naime, Hood će morati zaštititi samu srž nauke, kako od nadolazećih misterioznih otkrića koja bi mogla poljuljati same njene temelje, tako i od opasnih pojedinaca koji to žele iskoristiti za vlastitu dobit. No u tome nije sam. Uz njega je specijalna FBI agentica Rachel Young (Marley Shelton), koja ima zadaću čuvati Hoodu leđa te ga pratiti u njegovim istragama u kojima će biti prisiljeni zaobići zakone fizike i biologije. Kako bi poštedjeli ljudsku vrstu od neželjenih otkrića koja mogu poljuljati ljudsku vjeru u nauku, ali i spasili nevine žrtve nemilosrdnih eksperimentiranja, dr. Hood i agentica Young morat će se hrabro suočiti s pojavama koje su i naučnom umu teško pojmljive. Tako će se na njihovom putu naći čudni virusi, nemilosrdni eksperimenti sa životinjama i ljudima, oživjeli mrtvaci, misteriozna izlječenja, medicinske anomalije, opasni toksini, čudni nestanci ljudi te beskrupulozan svet humanog inženjeringa.

Žanr: drama, horor, triler, naučna fantastika

IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com

Titlovi

Pripremili: maksi i SuperSerb

outside:
pa izgleda solidno,mogla bi biti dobra serija.

batistuta:
pa i nije nesto po mene ali svako ima svoj ukus...

Gojko:
Evo prevoda prve epizode na DL-u.

Radio sam neke prevode u privatnoj reziji ali ovo mi je prvi UL. Zato ako nesto nije u redu.... vicite narode...

giza:
skroz ockej serija..bar pilot koji sam pogledao ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju