Autor Tema: Heroes Reborn  (Posjeta: 21459 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #60 : 21.11.2015. 11:24:27 »
Spoiler for Hiden:
Tommy me podsjeca na Petera iz prethodnih sezona. On kad bi dotaknuo nekoga s mocima, imao bi iste moci. Mozda mu je on i otac

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #61 : 21.11.2015. 11:28:16 »
Spoiler for Hiden:
Tommy me podsjeca na Petera iz prethodnih sezona. On kad bi dotaknuo nekoga s mocima, imao bi iste moci. Mozda mu je on i otac
Spoiler for Hiden:
Peter mu i jest otac, to su rekli prije par epizoda. Zato je naslijedio njegove moći.
Mrzim lopatare i limune

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #62 : 25.11.2015. 02:01:11 »
Spoiler for Hiden:
Tommy me podsjeca na Petera iz prethodnih sezona. On kad bi dotaknuo nekoga s mocima, imao bi iste moci. Mozda mu je on i otac
Spoiler for Hiden:
Peter mu i jest otac, to su rekli prije par epizoda. Zato je naslijedio njegove moći.

Spoiler for Hiden:
Kako mu Peter može biti otac kada je on stric od Claire, to bi značilo da su napravili incest. I mislim kako nigdje nije rečeno da mu je Peter otac, možda je bilo spominjanja kako je to genetski, a kako su oni ipak rod, jer bi mu Peter trebao biti neki deda-stric, pa je naslijedio tu moć. Ne sjećam se sada više.
« Zadnja izmjena: 25.11.2015. 02:18:46 Muflon25 »

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #63 : 25.11.2015. 02:10:57 »
Spoiler for Hiden:
Ima mi još jedna nelogičnost, a to je da je Noah zgazio leptira kada je u prošlosti pokušao ubiti Ericu. Mislim da to nije slučaj jer da to nije napravio, onda se ne bi dogodio slučaj da se Tomyu mora obrisati pamćenje i da bježi kao što je i radio u sadašnjosti. Jer Noahu onda ne bi pratili ljudi od Erice i ne bi došli do Tomy, pa ne bi morao bježati i brisati mu se pamćenje, kako se u sadašnjosti i vidi da mu se napravilo. Mislim da je Hero mrtav i da ga nema više. Ako uzmemo premisu da je jedino njegovo postojanje iz sadašnjosti odvedeno u prošlost gdje je izgubio moći i kada su došli Ericni ljudi, ubili su ga, tako da on više ne postoji, Tj. ubili pravi lik iz sadašnjosti koji otišao u prošlost, tako da ni u sadašnjosti više ne postoji. I još mi nije jasno, ako Evoi pored Tomya izgube svoje moći, kao što je Hero izgubio i Claire pri porađanju, pa je umrla, kako onda Phoebe i onaj sa novčičima što briše pamćenje nisu izgubili svoje moći u njegovoj blizini?
« Zadnja izmjena: 25.11.2015. 02:13:08 Muflon25 »

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #64 : 25.11.2015. 13:33:37 »
Kakva je sad ovo fora sa pauzom do 1. mjeseca. Ostale još 3 epizode, a oni prave pauzu   :dash

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #65 : 26.11.2015. 09:43:14 »
Spoiler for Hiden:
Kako mu Peter može biti otac kada je on stric od Claire, to bi značilo da su napravili incest. I mislim kako nigdje nije rečeno da mu je Peter otac, možda je bilo spominjanja kako je to genetski, a kako su oni ipak rod, jer bi mu Peter trebao biti neki deda-stric, pa je naslijedio tu moć. Ne sjećam se sada više.
Spoiler for Hiden:
Peter Petrelli je imao samo jednog brata, i to je političar i heroj Nathan Petrelli. Barem koliko se ja sjećam. Ne sjećam se da su Peter i Noah Bennet u rodu, a Noah je Clairein otac.
Spomenuli su u jednoj od zadnjih epizoda kako im je Peter otac, možda u onoj kad su se vratili u Odessu i kad su našli Claire mrtvu, nisam siguran 100 posto.
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #66 : 26.11.2015. 11:00:12 »
Prvih deset ep deluje zanimljivo... Mislio sam da ovaj nastavak serije nece biti dobar ali snasli su se nekako...
Stvarno glupu pauzu prave za tri epizode...

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #67 : 27.11.2015. 00:43:03 »
Spoiler for Hiden:
Kako mu Peter može biti otac kada je on stric od Claire, to bi značilo da su napravili incest. I mislim kako nigdje nije rečeno da mu je Peter otac, možda je bilo spominjanja kako je to genetski, a kako su oni ipak rod, jer bi mu Peter trebao biti neki deda-stric, pa je naslijedio tu moć. Ne sjećam se sada više.
Spoiler for Hiden:
Peter Petrelli je imao samo jednog brata, i to je političar i heroj Nathan Petrelli. Barem koliko se ja sjećam. Ne sjećam se da su Peter i Noah Bennet u rodu, a Noah je Clairein otac.
Spomenuli su u jednoj od zadnjih epizoda kako im je Peter otac, možda u onoj kad su se vratili u Odessu i kad su našli Claire mrtvu, nisam siguran 100 posto.

Spoiler for Hiden:
Clairein pravi otac je Nathan Petreli, a prava mama joj je Meredith, koja je imala sposobnost da proizvodi vatru. Mislim kako Nathan nije ni znao da je tad imao dijete, to kasnije tek saznaje. kada je Claire imala 18 mjeseci, njezinu  mamu i ujaka je lovio Noah jer su oboje imali moći i radili su sr*nja okolo, kada joj se Noah približio, ona je izazvala veliki požar u kojem je i Claire izgorila, tako da je mislila kako je umrla, ali Claire je imala moć zacijeljivanja i preživila je požar. Kompanija se dočepala male Claire, ali nisu znali za njenu moć i tada je Herov otac predaje Noahi na čuvanje i rečeno mu je ako se ikad ispostavi da ima moći, da je mora predati Kompaniji, ali svi znamo kako se Noah povezao sa Claire i cijelo vrijeme je pokušao sakriti njezine moći od Kompanije. Tako da joj je Peter stric i sigurno s njim nije napravila ovu djecu.  ;)
« Zadnja izmjena: 27.11.2015. 00:51:02 Muflon25 »

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #68 : 27.11.2015. 01:01:46 »
Spoiler for Hiden:
Evo, na Heroes wikipedi sam saznao tko je otac blizanac, neki Hammer. "Hammer" is an evo lover of Claire Bennet and the biological father of Tommy and Malina.  ;D

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #69 : 08.12.2015. 12:48:34 »
pogledao 1. epizodu.. ponovo scenarij za djecu.. valjda ce se popraviti kasnije.

1. sezona mi je bila jedna od boljih sto sam gledao, poslije sam citao da ne zele biti kao x-man i tu su stvari krenule lose, pogotovo nakon strajka scenarista. Heroji i Prison break ce ostati primjer kako se top serija moze srozati na dno, sa najboljim prvim i najgorim cetvrtim sezonama u istoriji tv-a.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #70 : 14.12.2015. 03:03:06 »
ovo ako dozivi novu sezonu bice veci uspjeh od osvajanja emmy-a


Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #72 : 08.01.2016. 19:30:47 »
izasla 11ep, gleda se mozda veceras :D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #73 : 08.01.2016. 19:36:49 »
Super, nisam ni znao. Još samo tri do kraja sezone.
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #74 : 08.01.2016. 19:47:18 »
Super, nisam ni znao. Još samo tri do kraja sezone.
ni ja nisam znao, gledao nesto slucajno i videh :D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #75 : 09.01.2016. 19:33:34 »
Dobra 11. epizoda. Priprema za veliko finale gdje će vjerojatno biti neki okršaj. Erica je nakon akcije oslobađanja i gubitka svog vjernog sluge sada znatno slabija.
Mrzim lopatare i limune

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #76 : 13.01.2016. 19:22:09 »
Direktor NBC-ja potvrdio je da više neće biti novih nastavaka.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #77 : 16.01.2016. 09:42:25 »
Pogledna 12ta... smorio sam se skoro ceka ep se vrti oko Erike koja smara opasno, jedva izdrza do kraja ep.... Nadam se da ce finale biti bolje.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #78 : 20.01.2016. 14:50:36 »
^Ni meni 12. nije bila ništa posebno. S obzirom da je 13. kraj serije, loša predzadnja epizoda. Sad treba vidjeti kako će iskombinirati sve ove silne likove u finalu.
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #79 : 22.01.2016. 16:55:14 »
Pogledano finale iskreno razocaran. A bicu jos vise razocaran ako je stvarno tacno da nece vise snimati. Sto se tice cele sezone realno ok ali sam ocekivao vise.

Offline RockStar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 144
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #80 : 23.01.2016. 10:29:53 »
Ovo kao predhodne sezone na jednom mestu. Odlicno pocelo, krenulo da smara i uzasan kraj. Nije im trebala ova sezona.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #81 : 25.01.2016. 13:49:14 »
I ja nisam zadovoljan finalom, zadnjih par epizoda loše. Moglo je i bolje. Možda je najslabija stvar u seriji gluma Robbieja Kaya (Tommy Clark). Danika Yarosh (Malina Bennet) je također bezlična.
Spoiler for Hiden:
Ne sjećam se kako su Heroji završili pa nemam pojma zašto bi Peter Petrelli došao po svoju djecu i zašto bi ga se trebali bojati.
Mrzim lopatare i limune

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #82 : 25.01.2016. 14:23:01 »
A bicu jos vise razocaran ako je stvarno tacno da nece vise snimati.


Tim Kring je rekao da je Heroes veliki univerzum i da je kreriran tako da uvek ima neku priču. Kaže da nije završio s tim i da će se opet u budučnosti nešto snimati. To "nešto" neće biti deo Heroes Reborna, ali će biti u sklopu Heroes franšize.



Spoiler for Hiden:
Ne sjećam se kako su Heroji završili pa nemam pojma zašto bi Peter Petrelli došao po svoju djecu i zašto bi ga se trebali bojati.

Spoiler for Hiden:
Pre svega, iz čisto ljudskog razloga: želi čovek da vidi svoju decu koju su krili godinama od njega. To je bilo s razlogom, ali on to tako ne vidi.
 A tu je i onaj koristoljubivi razlog: postao bi mnogo moćniji uz njihovu moć.




Meni je bilo dobro finale. Prema tome su nas i vodili, tako da kraj i nije mogao biti drugačiji.
« Zadnja izmjena: 25.01.2016. 14:26:54 Goran88 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #83 : 25.01.2016. 14:27:14 »

Tim Kring je rekao da je Heroes veliki univerzum i da je kreriran tako da uvek ima neku priču. Kaže da nije završio s tim i da će se opet u budučnosti nešto snimati. To "nešto" neće biti deo Heroes Reborna, ali će biti u sklopu Heroes franšize.

Ovo čak i nije loše, ako krenu nekad kasnije ispočetka. S novom ekipom iza kamere možda budu kvalitetniji.
Mrzim lopatare i limune

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #84 : 28.01.2016. 09:52:30 »
Spoiler for Hiden:
Piter Patreli ne moze da bude otac, jer je on stric Kler. Ona je Nejtnova cerka. Prema tome on ne moze da bude otac blizanaca. Doduse ni ja se ne secam st je sa njegovim likom kao ni sa Sajlerom.
Nije losa sezona. Mada uvek postoji mesta za novo poglavlje.
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline Iron Man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #85 : 29.01.2016. 16:19:48 »
Pa sad... nije loša bila sezona, tu i tamo malo dosadno ali može proći. Lijepo mi je bilo vidjeti neke likove iz originalnih Heroja.

Spoiler for Hiden:
Malo čitam komentare i vidim ljudi pišu da je otac blizanaca Peter. Kako može biti kad su on i Clara u rodu?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #86 : 29.01.2016. 16:42:44 »

Spoiler for Hiden:
Malo čitam komentare i vidim ljudi pišu da je otac blizanaca Peter. Kako može biti kad su on i Clara u rodu?


S obzirom da sam već zaboravio ono što sam gledao, a imajući u vidu da je zadnja scena bila veoma sugestivna, pomislio sam da je to u pitanju.


Sorry  :-[

Offline AAdeAA

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 160
  • Spol: Ženski
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #87 : 30.01.2016. 10:55:28 »
 :naklon:
Desava se serija se jos od kada zavrsila. Previse likova ko ce i svega da se seti.
Mozda se ni ja ne bih secala da je proslo leto nisam gledala iz dosade jer nisam imala sta da gledam. :)
Ne poznajete me ali cete me upoznati šetam se tako gradom, zaustavim se, dam koji autogram i nastavim dalje….

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #88 : 30.01.2016. 11:53:34 »
sasvim okej sezona. dobra je ideja da svaka sezona bude nova priča. ja bi gledo.

Offline Iron Man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #89 : 30.01.2016. 14:34:39 »

S obzirom da sam već zaboravio ono što sam gledao, a imajući u vidu da je zadnja scena bila veoma sugestivna, pomislio sam da je to u pitanju.


Sorry  :-[

Da nije možda
Spoiler for Hiden:
Sylar/Gabriel
   ;D