Autor Tema: Ideal  (Posjeta: 2123 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Ideal
« : 24.08.2010. 00:10:02 »

Opis:
Ideal je sitkom u produkciji BBC-a, a od kreatora Graham Duffa. Priča prati Moza, malog dilera marihuane u Salfordu. Inače, sam naziv serije iako na prvi pogled tako ne izgleda, paše uz radnju serije jer dolazi od reči ''I deal'' (ja dilujem). Do sada je emitovano 5 epizoda, a u toku je emitovanje 6.

Žanr: komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com
« Zadnja izmjena: 16.08.2014. 17:06:54 maksi »

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Re: Ideal
« Odgovor #1 : 24.08.2010. 00:10:55 »
Vidim Ivica redovno tokom leta stavlja u kalendar ovu seriju. Pogledam vidim 6 sezona do sad (mada kratkih po 9 eizoda). Da li je neko ispratio nešto od ovog sitkoma?



EDIT:
Odgledao pilot, moglo bi da bude jako dobro. Naravno mali problemi sa britanskim engleskim ali ok. Pilot ispunio svoju ulogu.
« Zadnja izmjena: 24.08.2010. 02:11:23 Dacia »

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Ideal
« Odgovor #2 : 08.04.2014. 19:46:47 »
Gledao iko.. vredili čemu..
iShare, noProfit


Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 244
  • Spol: Muški
Odg: Ideal
« Odgovor #3 : 03.01.2019. 05:04:05 »

Opis:
Ideal je sitkom u produkciji BBC-a, a od kreatora Graham Duffa. Priča prati Moza, malog dilera marihuane u Salfordu. Inače, sam naziv serije iako na prvi pogled tako ne izgleda, paše uz radnju serije jer dolazi od reči ''I deal'' (ja dilujem). Do sada je emitovano 5 epizoda, a u toku je emitovanje 6.

Žanr: komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com
Serija je top, samo su muke gledati bez prevoda jer je britanski zeznut za uvo. :D
Inače sve srodne ovoj seriji na IMDb-u su isto top, ima mnogo britanskih komedija koje nisu prevedene, a brutalno smešne i zanimljive. :majstore

Tags: