Filmovi > Općenito o filmovima

Prsteni Saturna

<< < (3/3)

Atrahasis:
Na čiji potpis misliš?

Mulder:

--- Citat: Atrahasis - 30.07.2016. 17:17:43 ---Jel se klanjaš krstu, Davidovoj zvezdi. Saturnovom prstenu (polumesecu) zajedno s crnom kockom;
ili ti se možda više sviđa buljavo svevideće oko? :) :P

--- Kraj citata ---
E kolega di si me svrstao  ;D

Vjerujem da ti ljudi zbilja vjeruju u to, ali ja ne vjerujem u to. Ja ću samo reći black knight satelit koji je povezan sa Saturnom, a tebi bi to trebalo biti poznato pošto voliš Teslu. Pa ti vidi...

Atrahasis:
Kolega, pravi si ekspert za zavere.
Svaka čast. Mada sve ovo što sam pobrojao ne bih tek tako odbacio,
čak bih sve to doveo u vezu sa satelitom Crni vitez. Nikola Tesla je navodno pomoću
radija uhvatio signal sa tog satelita. Tesla se čak dovodi u vezu i sa
Alisterom Kroulijem koji je u Njujork stigao u isto vreme kada i Tesla. Mnogi od naučnika, msitika, okultista
dovode se u vezu sa raznim tajnim projektima američke vlade. Ja to ne bih olako odbacio. Interesantno
je da je Krouli tvrdio da je u nekoj vrsti telepatske komunikacije sa nekakvim bićem koje je oslovio imenom LAM.
Tesla je tvrdio slično!
Evo i ilustracijetog bića:
Spoiler for Hiden:
Pošto si upoznat sa teorijama zavere (a većina zaista vuku ka istini), znaš i da je  kosmička sond Kasini
snimila zvuke koje transmituje/odašilje Saturn, a nauka kaže da zvuk ne putuje kroz kosmos.. Pojedini misle i da je Mesec veštački kreiran, šuplji satelit koji ima ulogu pojačivača tih signala. Mnogi od tih teoretičara su veoma obrazovani ljudi koji ove tvrdnje potkrepljuju mnogobrojnim naučnim argumnetima i proračunima.




--- Citat: --- Istraživači iz Američkog ratnog vazduhoplovstva, među kojima je bio i Donald Kejho, navodno su otkrili u zemljinoj orbiti dva objekta za koje su rekli kako su zemljini prirodni sateliti. Tada ni jedan satelit koji je napravio čovek nije bio poslat u svemir.
--- Kraj citata ---


P.S. I ja sam veoma zainteresovan za ove "teorije", a proučavanje misterija Saturna mi je neka vrsta hobija. Zašto bi simboli Saturna
bili prisutni u svakoj religiji i tajnom društvu? :)

Mulder:
Dodana tema o najboljim zombie filmovima.

Ivan Milosevic:
Pa mislim da su nam zavjere i potrebne

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju